Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Gdzie można poczytać o zasadach bezpieczeństwa przy tego typu praktykach?
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Metoda Silvy to kurs samokontroli umysłu, podczas którego słuchacze uczą się posługiwć zmodyfikowanymi stanami umysłu w celu efektywnego rozwiązywania problemów. To co wyróżnia Metodę Silvy spośród innych technik czy metod samokontroli umysłu to fakt, iż od samego początku jej powstawania (rok 1944) opierała się ona na mocnych podstawach naukowych.ITD....

Naukowym fundamentem metody jest odkrycie częstotliwości impulsów elektrycznych generowanych przez ludzki mózg. W wyniku badań itd..../........
TU PODAJĘ LINK MOZECIE SOBIE POCZYTAĆ jego ksiege z pomocą dr.powell choć ja uważam ,że SILWA POPEŁNIAŁ KILKA BŁEDÓW pozatym ,że nie umiał sam pisać książek pomagali mu ludzie formułować zdania itd..jego wiedza był dobra jako elektryka ,wyuczona ale miał umiejetnosci znajomosci w publikacjach i promocjach książek poparcie tu gdzie trzeba =D>
http://members.chello.pl/j.zaczek/depre ... 24-ind.htm

wg mnie są lepssi skutczniejsi w nieomylni w osiaganiu tego co piwsze silva
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
hmm, chyba Pan Daniellooo zaginał w akcji..
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Ktoś z Was wybiera się może na taki kurs?
Ze swojej strony polecam zainteresowanie się metodą silvy. Ja już byłam na takim szkoleniu i uwazam, że to była bardzo dobra decyzja. Jakiś czas temu zobaczyłam ogłoszenie na forum i pomyślałam, że może warto odnowić nabyte umiejętności. Co więcej, okazało się, że prowadzącym jest pan Jeżewski, u którego byłam na szkoleniu poprzednim razem. Ja wybiorę się na pewno na kurs w Lublinie, Wam polecam zarówno ten jak i inne kursy, naprawdę warto:)

Poza tym dodam, o czym pisała moja przedmówczyni, że do metody Silvy przekonały mnie jej naprawdę solidne podstawy naukowe. Także moim zdaniem, przy odrobinie chęci i dobrym podejściu, taki kurs daje wiele korzyści. :thumbright:
Gosia_K Kobieta
 
Imię: Gosia
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2010, 14:56
Odnowić nabyte umiejętności ? Myślałem że one już pozostają, po co kolejny kurs ?
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Umiejętności, pod warunkiem, że są ćwiczone, pozostają. Powtarzanie kursów silvy nie jest niczym dziwnym. Nie chodzi o zanik umiejętności, ale o powrót "do źródła". Jeśli ktoś miał do czynienia z dobrym trenerem, który potrafi zainspirować, a w moim przypadku tak było, czasem warto jest zaczerpnąć tej inspiracji na nowo, pobudzić motywację do dalszego samodzielnego treningu. To tak jak np z dobrym filmem, możemy znać go na pamięć, ale i tak chętnie do niego wracamy, żeby jeszcze raz się przeżyć to, co przy pierwszym obejrzeniu:)
Gosia_K Kobieta
 
Imię: Gosia
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2010, 14:56
Problem jest właśnie taki często, że coś nam daje inspirację zewnętrzną (trener, książka, film, muzyka) zamiast nauczyć nas jak znajdować inspirację wewnętrzną. Wtedy jest nieustanna potrzeba powracania, aby na nowo poczuć ten dreszcz, pragnienie rozwoju i poczucie, że wszystko jest możliwe, przy jednoczesnym poczuciu jakiejś dziwnej pustki w sercu, poczuciu niepełności. Wszystko powinno wypływać z samego środka nas samych każdego ranka i wtedy nie ma potrzeby szukania inspiracji na zewnątrz i odnawiania zdobytych umiejętności, nie ma też poczucia pustki i niepełności :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Ja uważam, że każdy przechodzi własną drogę do wewnętrznej inspiracji, nie twierdzę, że we mnie jej nie ma, uważam po prostu, że dobrze jest czasem zaczerpnąć jej od innych ludzi:) Całkowita wewnątrzsterowność, kierowanie się tylko i wyłącznie motywacją wewnętrzną, samodzielne inspirowanie się jest ideałem, do którego staram się dążyć, ale droga jeszcze jest długa. I po to są inni ludzie, po to są pozytywne inspiracje z zewnątrz. Grunt to pobudzić chęci do dalszych zmian we własnym życiu.
Gosia_K Kobieta
 
Imię: Gosia
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2010, 14:56
Tak jak pisałam kiedyś, byłam skorzystałam już drugi raz z kursu MS, tym razem był to kurs organizowany w Lublinie, dlatego mogę wam gorąco polecić. Pan Jeżewski jest naprawdę świetny, ale to już z pewnością wiecie;) a i organizatorzy kursu przygotowali wszystko w wygodny i sympatyczny sposób.
Wiem, że najbliższy kurs w Lublinie odbędzie się w kwietniu.To jeszcze sporo czasu, ale myślę, że warto zapisać się już teraz. W razie jakiś pytań piszcie najlepiej na maila: silva@unlimitedgroup.pl z pewnością odpowiedzą na wszystkie wasze pytania!
Gosia_K Kobieta
 
Imię: Gosia
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2010, 14:56
Mało kto wie, że są dwie organizacje metody Silvy w Polsce i na świecie.
JOSE SILVA jest twórca Silva Method i Silva UltraMind ESP System. Organizacja Silva Method powstała w 1966 roku i oddział polski prowadzi w naszym kraju nst. kursy:
- kurs podstawowy tzw. pierwszego stopnia
- Seminarium Ultra, tzw. kurs wyższego stopnia
- Kurs Drugiego Stopnia, tzw. kurs wyższego stopnia
- Kursy dla dzieci
- Metoda Silvy w Biznesie, tzw. seminarium specjalne

W roku 1999 Jose założył kolejną organizację i nazwał ją Silva UltraMind ESP System. Ta nowa firma nie jest w żaden sposób związana z Silva International Inc., Silva Method, ani jakąkolwiek inną organizacją Silvy. Silva UltraMind ESP System jest niezależna firmą prowadząca szkolenia udoskonalonych technik rozwoju, będących wynikiem jego 55 letnich poszukiwań i opracowań, jest esencją wiedzy i doświadczenia Jose Silvy !
Silva UltraMind ESP System w Polsce prowadzi jeden kurs pod nazwą: Silva UltraMind ESP System, informacje w tym linku: www.silvaultramind.pl

Jestem absolwentem wszystkich kursów Silvy. Najbardziej polecam Silva UltraMind ESP System, ponieważ zawiera wiedzę z innych kursów Silvy (trwa tylko 2 dni) i zawiera specjalna technikę "Mentalne Video", której nie ma w programie innych kursów Silvy i którą to techniką można rozwiązać wszelkie problemy i uzyskać wszelkie informacje potrzebne przy podejmowaniu decyzji.
Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Proszę pisać w tym temacie lub na PW.
marco321
 
Imię: Mariusz
Posty: 4
Dołączył(a): 17 maja 2012, 14:08
Droga życia: 5
Zodiak: panna

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron