Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Re: Usunięcie wątku

Post 30 kwi 2012, 19:09

Eruanis napisał(a):Jezeli moge o cos zapytac - gdzie sa granice 'off topu'?

Off-top jest rozmową nie na temat. Sądzę, że to w dość oczywisty sposób ukazuje jego granice. Z forum nie są usuwane posty, które nawet w luźny sposób są powiązane z tematem. Usuwane są natomiast takie, które nie dotyczą tematu (czyli np. pogawędki towarzyskie - oczywiście jeśli temat nie jest im poświęcony).

NeverMind13 napisał(a):Hmm gorzkość i krytyka ma granice w zależnośći od punktu widzenia i osobowości

Nie zrozumieliśmy się. Nie mam nic przeciwko temu, byś krytykował zachowania, które Ci nie odpowiadają. Nie rozumiem jednak sensu oceniania ludzi na tej podstawie.
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Usunięcie wątku

Post 30 kwi 2012, 19:13

Nie oceniam , stwierdzam fakty.
NeverMind13
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 kwi 2012, 18:10

Re: Usunięcie wątku

Post 01 maja 2012, 00:51

Czasem nie są usuwane też posty które technicznie rzecz biorąc są offtopem - nie dotyczą głównego tematu wątku, ale poprzez rozmaite ciągi skojarzeń itd. rozwijają ciekawą dyskusję na tematy ogólnoezoteryczne - chociaż jeśli taki ciekawy offtopic, związany z tematyką forum rozwija się bardziej, zwykle pojawia się sugestia żeby przenieść dyskusję do innego tematu...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Usunięcie wątku

Post 01 maja 2012, 12:11

Aletheia napisał(a):Przyznam, że niektóre z napisanych przeze mnie postów również zostały usunięte, ale w pełni rozumiem dlaczego miało to miejsce.

W sumie, jest to żaden argument, być może po prostu nie zauważyłam zjawiska. Tak sobie myślę, że również mogłabym się wkurzyć, gdyby statystycznie cztery na pięć napisanych przeze mnie postów było usuwanych z nieznanego mi powodu. Po prostu przez to, że temat był wielokrotnie wałkowany i wykrystalizowane zostały pewne wytyczne, co do reguł usuwania postów, sądziłam, że problemu nie ma...

Dlatego chciałam jeszcze zadać pytanie użytkownikom, którzy sądzą, że ich posty zostały bezprawnie usunięte (tj. niezgodnie z ustalonymi wspólnie zasadami). Napiszcie proszę o swych spostrzeżeniach i oczekiwaniach (fajnie, gdyby pojawiły się przykłady). Być może faktycznie należy coś zmienić?

Pozdrawiam:)
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość