- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 20:12

INSPEK napisał(a):
nuntisunya81 napisał(a):Oczyściłem z rtęci i tchnąłem trochę ducha a trochę ducha usunalem i dodałem szczyptę materii
Inspeku choć tu do nas z tych zaświatów nicponiu


Odradzam tego typu manipulacje mych astralnych leków i szczepionek. To się może źle skończyć na poziomie ciała subtelnego... :shock:



Moje ciało do subtelnych nie należy :lol:
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 20:13

Mocny lek, zalecam brać przed snem

Obrazek

http://img594.imageshack.us/img594/8341/moon2019.jpg
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 20:29

nuntisunya81 napisał(a):Obrazek

:thumbright: Piękne pastelowe barwy i harmonijne połączenie. Wygląda jak astralne duszki w świecie natury, wolnym od zgiełku cywilizacji.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 22:12

INSPEK napisał(a):
Til napisał(a):Jakoś jak na osobę która oferuje 'szczepionki', 'lekarstwa' bardzo dużo mówisz o zaufaniu, pozbyciu się lęku i nieufności, otwieraniu serca, a jednocześnie sam jakoś nie chcesz swojego otworzyć i odpowiedzieć na pytania, powiedzieć co na prawdę w tym wszystkim jest. Prawie jak ludzie którzy na dzikim zachodzie sprzedawali różne cudowne leki.


Nie lękaj się(nie tylko ty). Ciężko wytłumaczyć chemie i biologię światów subtelnych. Może opiszę to w mojej książce. Teraz wystarczy zaufać INSPEKowi i kontemplować obrazki, które zapewniają tak wiele korzyści duchowych.


"Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz" - A.Einstein

A ty w dodatku za pomocą tego chcesz leczyć ;P

Nie tłumaczysz nic - ani jak, ani na co, ani poprzez co działa, ani jakie korzyści ma zapewniać, wyłącznie mówisz żeby koncentrować się na nich (czyli otwierać na nie) i zaufać (czyli wpuścić ich zawartość do siebie)...
Nie ma to nic wspólnego z wywoływaniem jakiegokolwiek zaufania ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 23:17

Chciałbym jednak zauważyć iż INSPEKowe "szczepionki" a zwłaszcza ta ostatnia, mają zaszczepiony w sobie zasadniczy symbolizm. Potrafię to stwierdzić z perspektywy potencjalnego "pacjenta" któremu nie obce są niezdrowe księżycowo-eteryczne hipnotyczne wpływy/manipulacje.
Jakkolwiek wydaje mi się że dorabianie do nich owej szczepionkowej mitologii jest jednak pewnym przerostem formy nad treścią - no chyba że całość ma po prostu celowo przerysowany charakter.
Sherargetu
 

Re: Przybywam ze snu

Post 14 kwi 2012, 09:58

Na pewno Papo Niebieski(milo ze jednak zmieniles podpis). Ale na dnie tej bezbrzeznie ciemnej pustej przestrzeni oczu czaja sie gwiazdy. Te oczy sa drogu ku wolnosci. Droga do gwiazd:)
Ayalen
 

Re: Przybywam ze snu

Post 14 kwi 2012, 11:00

Oczywiście Ayalaniu, wiem coś o tym.

Ayalen napisał(a):Papo Niebieski


Nie niebieski tylko zielony, no i z czułkami na głowie w zestawie :lol:
Sherargetu
 

Re: Przybywam ze snu

Post 14 kwi 2012, 11:09

Sherargetu napisał(a):Jakkolwiek wydaje mi się że dorabianie do nich owej szczepionkowej mitologii jest jednak pewnym przerostem formy nad treścią


Obrazki są skutecznymi szczepionkami, lekami i witaminami astralnymi, to nie mitologia. Każdy, który troszczy się o zdrowie swojego ciała subtelnego powinien je zażywać.
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 14 kwi 2012, 12:54

Ech Papo Smerfie farbowany Ty...niebiesko- zielony. I czemu tak Cie lubie, choc powinnam leb ukrecic. Dla wiedzmy far nigdy jest away, one lataja ponad czasem i przestrzenia. Dopadne Cie, zobaczysz:D
Ayalen
 

Re: Przybywam ze snu

Post 14 kwi 2012, 18:16

O rany, gdybyś wiedziała jak negatywne energie posiadam w swej strukturze energetycznej to byś się zdziwiła, INSPEK wie coś na ten temat :lol:

Ayalen napisał(a):Dla wiedzmy far nigdy jest away, one lataja ponad czasem i przestrzenia. Dopadne Cie, zobaczysz:D


Zabawna synchroniczność, w ostatnim wcieleniu byłem wiedźmą, ale taką negatywną - czarna magia i te sprawy, ponoć narobiłem mnóstwo zła i poprzez to dowaliłem sobie sporo karmy na astralne konto, auć... :lol:
Sherargetu
 

Re: Przybywam ze snu

Post 14 kwi 2012, 20:13

He he...:Dobloze Cie kociastymi, juz one wyciagna z Ciebie te negatywne energie. Poza tym drogi kolezanku wiedzminie- dostaniesz mietla przez leb i zapomnisz o tym co bylo, i co bedzie, i nawet o tym co jest:p
a swoja droga...tez skwierczalos na jakims gustownym stosiku?
Ayalen
 

Re: Przybywam ze snu

Post 14 kwi 2012, 21:17

Ayalen napisał(a):He he...:Dobloze Cie kociastymi, juz one wyciagna z Ciebie te negatywne energie.


Nie zapominajmy o szczepionkowej kuracji INSPEKA :lol: poza tym negatywne energie preferuje rozpuszczać pośród regenerujących połaci natury.

Ayalen napisał(a):a swoja droga...tez skwierczalos na jakims gustownym stosiku?


Przypuszczam że tak, bo co ciekawe - mam kolejną zabawną historię. Jeju, dzisiaj same zabawne historie, a ileż przy tym egzaltacji :lol: otóż miałem nieciekawe wcielenie jako inkwizytor a co za tym idzie, najpewniej doświadczyłem wielu atrakcji na tym tle, tyle że od drugiej strony ponieważ mam jakiś cholerny wewnętrzny uraz i przewrażliwienie na punkcie tortur, więc tak - przypuszczam że skwierczałem i nie tylko

Proszę, skończmy ten temat i skupmy się na obrazkach :lol: potrzebuję pilnie oczyścić swoją czakrę serca na czas galaktycznych fajerwerków :boohoo:

Obrazek
Sherargetu
 

Re: Przybywam ze snu

Post 14 kwi 2012, 23:45

A czy ja Ci nie daje:D? Oczyszczaj...a z czego:p?
Ayalen
 

Re: Przybywam ze snu

Post 15 kwi 2012, 00:24

Niech Ci będzie, powiedzmy że konieczne są tylko kosmetyczne poprawki :angel4:
Sherargetu
 

Re: Przybywam ze snu

Post 15 kwi 2012, 09:07

Toz nie mnie ma byc a Tobie:p.
Wciaga mnie to zielone slipie, przeciaga na druga strone...czego?
Ayalen
 

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości