- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: Przybywam ze snu

Post 11 kwi 2012, 18:28

Ojtam, ojtam. Chciałam jedynie zaznaczyć, że dzieła autora są całkowicie kompletne. Jak dla mnie przyjemniej ogląda się oryginały, niż fotomontaże z szarakami;).

Zaś moje ciało subtelne ma się nad wyraz dobrze, dzięki za troskę:).

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 11 kwi 2012, 19:27 przez Aletheia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Przybywam ze snu

Post 11 kwi 2012, 18:36

Oto najświeższa dawka astralnych leków i witamin.

Obrazek

EDIT:
Aletheia: Zdążyłem zobaczyć zdjęcie które usunęłaś... To dla Ciebie bardzo korzystne!
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 12 kwi 2012, 12:38

INSPEK napisał(a):Więcej już nie mam :(, weny twórczej również brak :(

Poratuję Cię, bo u mnie wena jest :thumbright:

Słonko w Lany poniedziałek. Kubeł zimnej wody. Kolana poobijane. Żyję.

Obrazek

:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 00:22

inspek kim jestes ?co chcesz przekazac ?
co za cudów doznajesz objawień ?i nam obiecujesz ?

czy jesteś pewien aby mozna patrzeć na twoje obrazy i uwielbiać ję ?wpatrywac sie na szaraki :twisted: czy one niosą swiatło ?
Kiedy bezpośrednie objawienie kończy się, a ludzie zaczynają wierzyć nawykowo, wtedy rolę bóstwa przejmuje egregor, a potem demon ze sfery ciemności podszywający się pod bóstwo poprzez egregora narosłych zwyczajów i zabobonów. Kiedy ciemność jest zbyt duża, wtedy Bóg posyła do narodów kolejnego posłańca (awatara lub awadhuta), aby rozjaśnić ciemności i wyzwolić ludzi z mocy ich egregorów. Zbawienie jest zawsze wyzwoleniem ze zniewolenia przez demony i egregory oraz przywróceniem połączenia z Bogiem i bóstwami Światłości.inspek
prosze
napisz coś wiecej co masz na mysli pisząc ze obrazki mogą zaszkodzić duszy i ciału subtelnemu

piszesz
cytat

Lepiej za dużo nie oglądaj tych obrazków jeśli Ci zdrowie duszy miłe.?
Warto wspomnieć, iż owe kompozycje są astralnymi szczepionkami, ich kontemplowanie przynosi duchowe korzyści, pozwala odnaleźć duchowe skarby.Kontemplując moje leki wizualne możesz liczyć na cuda, które zagoszczą w twym życiu. Zaufaj INSPEKowi, skocz w nieznane, tam gdzie wszystko jest możliwe, odkryj skarby duchowe, zyskaj astralne korzyści!

co masz na mysli piszac o szczepionkach ?jakie korzysci przynosi i komu ?osobie grzesznej czy czystej ?
spotkałeś takie istoty w astralu w obe ?
.twoje obrazki mają gorące wibracje i ten sej baba
komu ty słuzysz ?sej babie ?co o nim myslisz ?
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 01:23

Wprawdzie pytasz Inspekta, ale ...piekne swiatlo. Ja odbieram je jako oczyszczanie,taki kosmiczny odkurzacz bardziej niz szczepionki.
Wazko ale ten robal jest obrzydliwy:)
Ayalen
 

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 10:04

równowaga-czakry napisał(a):inspek kim jestes ?co chcesz przekazac ?
co za cudów doznajesz objawień ?i nam obiecujesz ?

czy jesteś pewien aby mozna patrzeć na twoje obrazy i uwielbiać ję ?wpatrywac sie na szaraki :twisted: czy one niosą swiatło ?
Kiedy bezpośrednie objawienie kończy się, a ludzie zaczynają wierzyć nawykowo, wtedy rolę bóstwa przejmuje egregor, a potem demon ze sfery ciemności podszywający się pod bóstwo poprzez egregora narosłych zwyczajów i zabobonów. Kiedy ciemność jest zbyt duża, wtedy Bóg posyła do narodów kolejnego posłańca (awatara lub awadhuta), aby rozjaśnić ciemności i wyzwolić ludzi z mocy ich egregorów. Zbawienie jest zawsze wyzwoleniem ze zniewolenia przez demony i egregory oraz przywróceniem połączenia z Bogiem i bóstwami Światłości.inspek
prosze
napisz coś wiecej co masz na mysli pisząc ze obrazki mogą zaszkodzić duszy i ciału subtelnemu

piszesz
cytat

Lepiej za dużo nie oglądaj tych obrazków jeśli Ci zdrowie duszy miłe.?
Warto wspomnieć, iż owe kompozycje są astralnymi szczepionkami, ich kontemplowanie przynosi duchowe korzyści, pozwala odnaleźć duchowe skarby.Kontemplując moje leki wizualne możesz liczyć na cuda, które zagoszczą w twym życiu. Zaufaj INSPEKowi, skocz w nieznane, tam gdzie wszystko jest możliwe, odkryj skarby duchowe, zyskaj astralne korzyści!

co masz na mysli piszac o szczepionkach ?jakie korzysci przynosi i komu ?osobie grzesznej czy czystej ?
spotkałeś takie istoty w astralu w obe ?
.twoje obrazki mają gorące wibracje i ten sej baba
komu ty słuzysz ?sej babie ?co o nim myslisz ?


Pozbądź się lęku i nieufności, otwórz swe serduszko i skocz w nieznane, niech me obrazki będą twoim drogowskazem.
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 12:45

Jakoś jak na osobę która oferuje 'szczepionki', 'lekarstwa' bardzo dużo mówisz o zaufaniu, pozbyciu się lęku i nieufności, otwieraniu serca, a jednocześnie sam jakoś nie chcesz swojego otworzyć i odpowiedzieć na pytania, powiedzieć co na prawdę w tym wszystkim jest. Prawie jak ludzie którzy na dzikim zachodzie sprzedawali różne cudowne leki.

Ja wiem, widziałem już takie rzeczy, zajmuję się od lat pracą z energią, więc wiem co jest tam doczepione, ale choćby nie wiem jak bardzo mi się wydawało i bym odczuwał to co próbujesz świadomie lub nie przesyłać przez sygnaturę energetyczną w tych zmanipulowanych obrazkach, nie wypada mi z forum banować pijawki energetycznej tylko dlatego że nią jest...

Acz zaiste, bardzo mnie korcą twoje 'szczepionki' żeby podesłać ci moją 'szczepionkę' bardziej bezpośrednim transferem energetycznym, co nie byłoby trudne, zważywszy że twoja sygnatura jest na wszystkim w tych obrazkach, a nie robię tego tylko dlatego bo dawno sobie obiecałem że nie będę bez bardzo wyraźnej konieczności krzywdził innych ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 13:14

Til napisał(a):Jakoś jak na osobę która oferuje 'szczepionki', 'lekarstwa' bardzo dużo mówisz o zaufaniu, pozbyciu się lęku i nieufności, otwieraniu serca, a jednocześnie sam jakoś nie chcesz swojego otworzyć i odpowiedzieć na pytania, powiedzieć co na prawdę w tym wszystkim jest. Prawie jak ludzie którzy na dzikim zachodzie sprzedawali różne cudowne leki.


Nie lękaj się(nie tylko ty). Ciężko wytłumaczyć chemie i biologię światów subtelnych. Może opiszę to w mojej książce. Teraz wystarczy zaufać INSPEKowi i kontemplować obrazki, które zapewniają tak wiele korzyści duchowych.

Til napisał(a):nie wypada mi z forum banować pijawki energetycznej tylko dlatego że nią jest...


Rób tak jak Ci serduszko podpowiada. Tyle lat już pracujesz z energią i na pewno twe działania będą słuszne!

Til napisał(a):Acz zaiste, bardzo mnie korcą twoje 'szczepionki' żeby podesłać ci moją 'szczepionkę' bardziej bezpośrednim transferem energetycznym, co nie byłoby trudne, zważywszy że twoja sygnatura jest na wszystkim w tych obrazkach, a nie robię tego tylko dlatego bo dawno sobie obiecałem że nie będę bez bardzo wyraźnej konieczności krzywdził innych ;)


Przywitam Cię chlebem, solą i witaminami astralnymi.

EDIT:
Poniższe dzieło dedykuje Ayalen

Obrazek
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 16:49

równowaga-czakry napisał(a):inspek kim jestes ?co chcesz przekazac ?
co za cudów doznajesz objawień ?i nam obiecujesz ?

czy jesteś pewien aby mozna patrzeć na twoje obrazy i uwielbiać ję ?wpatrywac sie na szaraki :twisted: czy one niosą swiatło ?
Kiedy bezpośrednie objawienie kończy się, a ludzie zaczynają wierzyć nawykowo, wtedy rolę bóstwa przejmuje egregor, a potem demon ze sfery ciemności podszywający się pod bóstwo poprzez egregora narosłych zwyczajów i zabobonów. Kiedy ciemność jest zbyt duża, wtedy Bóg posyła do narodów kolejnego posłańca (awatara lub awadhuta), aby rozjaśnić ciemności i wyzwolić ludzi z mocy ich egregorów. Zbawienie jest zawsze wyzwoleniem ze zniewolenia przez demony i egregory oraz przywróceniem połączenia z Bogiem i bóstwami Światłości.inspek
prosze
napisz coś wiecej co masz na mysli pisząc ze obrazki mogą zaszkodzić duszy i ciału subtelnemu

piszesz
cytat

Lepiej za dużo nie oglądaj tych obrazków jeśli Ci zdrowie duszy miłe.?
Warto wspomnieć, iż owe kompozycje są astralnymi szczepionkami, ich kontemplowanie przynosi duchowe korzyści, pozwala odnaleźć duchowe skarby.Kontemplując moje leki wizualne możesz liczyć na cuda, które zagoszczą w twym życiu. Zaufaj INSPEKowi, skocz w nieznane, tam gdzie wszystko jest możliwe, odkryj skarby duchowe, zyskaj astralne korzyści!

co masz na mysli piszac o szczepionkach ?jakie korzysci przynosi i komu ?osobie grzesznej czy czystej ?
spotkałeś takie istoty w astralu w obe ?
.twoje obrazki mają gorące wibracje i ten sej baba
komu ty słuzysz ?sej babie ?co o nim myslisz ?


Wróciłaś? :)
...od razu zrobiło się kolorowo w tym szarym i nudnym świecie INSPEKA. ;)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 17:04

nuntisunya81 napisał(a):
...od razu zrobiło się kolorowo w tym szarym i nudnym świecie INSPEKA. ;)

:thumbright:
Mam pytanie do INSPEKA:
Prezentujesz obrazy, ok. A jaki dźwięk, dźwięki przypisałbyś tym obrazom? Miałabym pełnię tego, co prezentujesz :wink: Może jakaś muza, obojętnie. Coś, co wzmocniłoby, Twoim zdaniem, przekaz lub/i oddawałoby jego nastrój. :)
Ostatnio edytowano 13 kwi 2012, 17:07 przez mIrna, łącznie edytowano 1 raz
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 17:05

mIrna napisał(a):
nuntisunya81 napisał(a):
...od razu zrobiło się kolorowo w tym szarym i nudnym świecie INSPEKA. ;)

:thumbright:
Mam pytanie do INSPEKA:
Prezentujesz obrazy, ok. A jaki dźwięk, dźwięki przypisałbyś tym obrazom? Miałabym pełnię tego, co prezentujesz :wink: Może jakaś muza, obojętnie. Coś, co wzmocniłoby, Twoim zdaniem, przekaz lub/i oddawałoby jego nastrój. Chyba w astralu są jakieś dźwięki? :)


Można zacząć od tego.

http://www.youtube.com/watch?v=bJcSAN_VmIA
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 17:11

INSPEK napisał(a):
EDIT:
Poniższe dzieło dedykuje Ayalen

Obrazek


Oczyściłem z rtęci i tchnąłem trochę ducha a trochę ducha usunalem i dodałem szczyptę materii ;)
Inspeku choć tu do nas z tych zaświatów nicponiu :)

Obrazek
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 17:13

nuntisunya81 napisał(a):Oczyściłem z rtęci i tchnąłem trochę ducha a trochę ducha usunalem i dodałem szczyptę materii
Inspeku choć tu do nas z tych zaświatów nicponiu


Odradzam tego typu manipulacje mych astralnych leków i szczepionek. To się może źle skończyć na poziomie ciała subtelnego... :shock:
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 17:14


Dziękuję :) Rzeczywiście pasuje... czyste dźwięki bez uczucia.
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: Przybywam ze snu

Post 13 kwi 2012, 17:16

mIrna napisał(a):

Dziękuję :) Rzeczywiście pasuje... czyste dźwięki bez uczucia.


Zalecam zwiększyć dawkę mych astralnych szczepionek, leków i witamin.
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron