- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: Przybywam ze snu

Post 30 mar 2012, 19:35

INSPEK napisał(a):
nuntisunya81 napisał(a):hmmm cudów nie będzie


Kontemplując moje leki wizualne możesz liczyć na cuda, które zagoszczą w twym życiu. Zaufaj INSPEKowi, skocz w nieznane, tam gdzie wszystko jest możliwe, odkryj skarby duchowe, zyskaj astralne korzyści!



Zatrudnij się w przemyśle farmaceutycznym jako przedstawiciel medyczny, z Twoim kwiecistym-perlistym - poetyckim ozorem będziesz wymiatał jak szczoteczka do zębów. ;)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Przybywam ze snu

Post 30 mar 2012, 23:59

inspek poza obsesyjnym podniecaniem sie tzw szarakami potrafisz pokazac cos innego ? 8)

ja wiem ze to takie forum itp no ale moze ....
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: Przybywam ze snu

Post 31 mar 2012, 00:30

Wiem, ze te obrazki sa dziwne, ale nie musicie od razu gosciowi jechac po calosci... Aha, juz wiem... przeciez to Wy jestescie przebudzeni...
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Przybywam ze snu

Post 31 mar 2012, 11:08

Arimare napisał(a):inspek poza obsesyjnym podniecaniem sie tzw szarakami potrafisz pokazac cos innego ? 8)

ja wiem ze to takie forum itp no ale moze ....



No właśnie. :(
Jakiś schematyczny jest Inspek, ale może jak się go 'posmyra' to się gość rozrusza.

Krzyżak nie dramatyzuj chłopie :D
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Przybywam ze snu

Post 31 mar 2012, 11:44

Obrazek
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Przybywam ze snu

Post 31 mar 2012, 12:19

Krzyzak napisał(a):Wiem, ze te obrazki sa dziwne, ale nie musicie od razu gosciowi jechac po calosci...

Wat? Chyba dawno nie widziałeś internetowej 'dyskusji' w której się komuś jedzie po całości ;P
Krzyzak napisał(a):Aha, juz wiem... przeciez to Wy jestescie przebudzeni...

Nie do końca wiem co starasz się zasugerować... Dla mnie jednym z symptomów przebudzenia jest to, że zaczyna się oznajmiać jeśli coś ci się nie podoba, a nie tłamsić wszystko w sobie 'bo co jak mu się nie spodoba że go skrytykuję?'
Póki co nikt ani nie był tu agresywny, ani wulgarny, więc de facto nie wiem do czego pijesz.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Przybywam ze snu

Post 31 mar 2012, 12:19

Krzyzak ja tylko do swojego postu wrzucilem szczepionke.. :wink:
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: Przybywam ze snu

Post 31 mar 2012, 12:23

Przybyłem tu ze snu. Wykorzystajcie dobrze tę okazję.

Obrazek
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 31 mar 2012, 13:43

Tilu, a jezeli nic sie nie podoba tak ze wszystko sie podoba...to co?:p
Piekne swiatlo... dalekie, nieznane, obce, a tak bliskie przeciez znajome piekno. Jak mozna patrzac nie widziec?
Ayalen
 

Re: Przybywam ze snu

Post 31 mar 2012, 18:03

Inspek zamieszcza swoje prace i najwyraźniej administratorzy nie mają nic przeciwko. Skoro zamieszcza je publicznie, daje je jakby nie patrzeć do oceny; nie ma innej możliwości "interakcji" z zamkniętym dziełem twórcy. Ja tu widzę jednak rozmowę na tego typu poziomie:

większość: "chociaż zamieszczanie prac jest tu dozwolone, nie chcemy Twoich obrazków Inspeku"
Inspek: "nie rozumiecie ich, ale to dla waszego dobra, i będę ich zamieszczać jeszcze więcej!".

I tak to się od kilku dni już toczy, ten sam schemat. ;)
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Przybywam ze snu

Post 31 mar 2012, 18:39

Enlil napisał(a):Inspek: "nie rozumiecie ich, ale to dla waszego dobra, i będę ich zamieszczać jeszcze więcej!"


Więcej już nie mam :(, weny twórczej również brak :( .Otrzymaliście komplet astralnych szczepionek!
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 11 kwi 2012, 01:39

Jej... jakie przepiękne zdjęcia. Dosłownie, jak miejsca odwiedzane w snach, skąpane w różach, żółciach i bladych zieleniach... jedynie pewne dodatki przeszkadzają.

Inspeku, czy mógłbyś dodawać swe zdjęcia bez tych dolepionych istot? Bez szaraków, rozgwiazd i kałamarnic? Bez zbędnych dodatków są zaiste cudne.
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Przybywam ze snu

Post 11 kwi 2012, 10:28

Aletheia napisał(a):Inspeku, czy mógłbyś dodawać swe zdjęcia bez tych dolepionych istot? Bez szaraków, rozgwiazd i kałamarnic? Bez zbędnych dodatków są zaiste cudne.


Teraz, gdy widziałaś już obrazki w całej swej okazałości ich widok bez jak to określasz "dodatków" mógłby Ci poważnie duchowo zaszkodzić. Z tego powodu nie mogę dostarczyć Tobie owych zdjęć, ani podać ich autora.
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Re: Przybywam ze snu

Post 11 kwi 2012, 11:32

Nie szkodzi Inspeku. Oryginalne obrazki same mnie "znalazły";). Tu można zajrzeć po więcej, na deviancie autora.

Spójrz sam, czy nie lepiej wyglądają one nieprzerabiane? Jak np:
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam.
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Przybywam ze snu

Post 11 kwi 2012, 13:23

Aletheia napisał(a):Spójrz sam, czy nie lepiej wyglądają one nieprzerabiane? Jak np:


Nie ma sensu porównywanie dzieł z dwóch rożnych kategorii. Lepiej za dużo nie oglądaj tych obrazków jeśli Ci zdrowie duszy miłe. Chodzi o te obrazki, które najpierw zobaczyłaś w tym wątku, inne możesz oglądać bez ryzyka uszkodzenia swego ciała subtelnego.
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość