Mentalne poszukiwania świata Wschodu i Zachodu.

Drewno ,jedwab,diament

Post 15 sty 2012, 17:01

Oto kolejny wątek z wyssanych z palca kosmicznych problemów niezaistniałych falka,:
Drewno:
"Ala ma kota,poczytała jej mama ,że Ali kot jest czarny i lubi przekraczac ulice i chodzić własnymi drogami.
Ali kot kupowałby Wiskas bo dzięki temu robi zdrową kupkę,a ona bardzo lubi się do niego przytulać.''
oraz:
Przychodzi do mnie niezła dziewczyna,przynosi towar nie byłejaki jej ojciec ma rzeznie i swinie zarzyna a ja uwielbiam kaszanke i flaki.Nigdy nie oddam nie oddam nikomu mojej wolnosci i salcesonu!

Jedwab:
Magiczny,przepiękny kot wrózki Ali ma sniadą i lsniącą sierść,jak kazdy swiadomy swej istoty kot,prawdziwy chodzi własnymi drogami.Co upoluje to zje a jego natura uwodzi wszelkie osamotnione kobiety,które doceniają ich wdzięk i dostojenstwo ,gdyż koty to arystokracja.Czesanie go pod włos jest wbrew temu co lubi.
oraz;
Gdy uzywam francuskich przekleństw czuje jakbym podcierał się jedwabiem.

Diament:
Kot behemot czesto oddawał się pasji transcendentalnej medytacji,jego struktura ciał odzwierciedlała ekspansję całego zółtego pęku indygo w tej emanacji,Ekspansja radiacyjnego swiatła wewnętrznego i medytacja nad nim jest przekroczeniem kondycji profana i stwarza skonczone mozliwosci dla rozwoju procesu nieosobniczego dla ludzkiego gatunku.oraz kota (Mistrzem tej parafrazy/pastiszu jest Uzuli ,pojęty-niepojety)

Konkluzja:
W zasadzie mówimy o tym samym uzywając róznego języka,róbmy to dalej gdyż nieporozumienia to sprawa słowna i mało wazna.
:)
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Re: Drewno ,jedwab,diament

Post 15 sty 2012, 17:10

falko napisał(a):Oto kolejny wątek z wyssanych z palca kosmicznych problemów niezaistniałych falka.


Abstrakt Potencjału - czyli jak Doświadczać coś czego nie Doświadczasz aka Doświadczenie "Urojone".

Multiwersum - Czyli Równoległy Stań Świadomości innych Potencjalnych Stanów Świadomości. : )))

Samoświadomość - możliwość Życia na wielu wymiarach Rzeczywistości jednocześnie. xDDD

: )))

Falko zrobił trzy różne światy i każdym z nich był.
Nawet dał im nazwy.
Nazwy Rzeczywistości to Drewno, Jedwab i Diament.
Każda rzeczywistość powoduje wysnucie innych wniosków.
Każda jest unikatowym Doświadczeniem.

Bardzo ładnie. ^ ^

JAK JESZCZE JEST?
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Drewno ,jedwab,diament

Post 15 sty 2012, 17:15

Sinbard napisał(a):Nazwy Rzeczywistości

A co to jest Rzeczywistość ?
:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Drewno ,jedwab,diament

Post 15 sty 2012, 17:19

sinsemilla napisał(a):
Sinbard napisał(a):Nazwy Rzeczywistości

A co to jest Rzeczywistość ?
:)


Rzeczywistość albo inaczej Plan.
Zbiór rzeczy możliwych i nie możliwych warunkowany świadomą, lub nieświadomą wiarą w "prawa" i zasady.

Np jeśli ktoś wierzy, że pomidor nie jest smaczny i nie spróbuje go.
Mimo, że gdyby go spróbował to zasmakował by się w nim i bardzo polubił - jego Doświadczenie Jest Urojone.
Wierzy w prawo, które nie jest prawdziwe: "pomidor jest niesmaczny, nie smakuje mi".
Doświadczający nie może tak powiedzieć, bo tego nie wie - dlatego jest to Doświadczenie Urojone - lecz Uważane i w konsekwencji Doświadczane jako Prawdziwe.

Podstaw sobie za pomidor cokolwiek i jak stoisz... to lepiej usiądź. xDDD
Ostatnio edytowano 15 sty 2012, 17:45 przez Sinbard, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Drewno ,jedwab,diament

Post 15 sty 2012, 17:30

Sinbard napisał(a):Zbiór rzeczy możliwych i nie możliwych warunkowany wiarą w "prawa" i zasady.
Aha.
rzeczy możliwe i niemożliwe hmmm..
to działanie umysłu, organizmu. Skoro coś organizmowi "szkodzi" to nie ma tu lubi nie lubi. Ja np. taką surową cebulę zwracam ;) /..

ja myślę, że rzeczywistość, to odbieranie zmysłowe "rzeczy". hmm...
:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Drewno ,jedwab,diament

Post 15 sty 2012, 17:33

sinsemilla napisał(a):
Sinbard napisał(a):Zbiór rzeczy możliwych i nie możliwych warunkowany wiarą w "prawa" i zasady.
Aha.
rzeczy możliwe i niemożliwe hmmm..
to działanie umysłu, organizmu. Skoro coś organizmowi "szkodzi" to nie ma tu lubi nie lubi. Ja np. taką surową cebulę zwracam ;) /..

ja myślę, że rzeczywistość, to odbieranie zmysłowe "rzeczy". hmm...
:)


To "duży" [LOL XDDD] temat i cokolwiek nie powiesz zawsze mieści się w Abstrakcie Potencjału. ^ ^
Sęk w tym, że są takie wymiary w których tak nie jest. ^ ^
Ale to nie dzisiaj.
Nie spieszy się nam prawda? : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Drewno ,jedwab,diament

Post 15 sty 2012, 17:35

Sinbard napisał(a):Nie spieszy się nam prawda? : )

Potencjalnie ;)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Filozofie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron