Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Nie będzie czegoś takiego jak nagłe wejście w 4 gęstość.
To by było wskoczeniem do wrzącej wody organizmu całkowicie na to nie przystosowanego.
Wibracje będą się stopniowo podwyższały choć będzie pewne dosyć odczuwalne przyspieszenie i stosunkowo szybszy jego wzrost niż teraz.
W większości jednak ludzie sobie tego nie skojarzą z duchowością i będą wymyślać przeróżne wytłumaczenia.
Podnoszenie wibracji spowoduje wiele tak zwanych wywalanek psychicznych i fizycznego dyskomfortu.
Podświadomość będzie się szybko oczyszczała a ludzie będą to odbierali jako wyrzuty sumienia , nieznośne myśli , niepokój , często bóle głowy , serca i inne niezbyt miłe odczucia.
To potrwa jakieś dwa lata i wszystko się unormuje.
Zapewne ci którzy będą się upierali aby pozostać w niskich wibracjach będą to bardziej dotkliwie znosili , ale w końcu każdy wybiera stronę i po której chce być i każdy zbierze profity jak i dozna przykrości tego stany rzeczy.
Do puki przyszłość jednaj nie zaistniała nie należy brać żadnych wróżb za pewnik bo można ją zmienić tak w jedna stronę jak i w drugą stronę.
Wróżby i przepowiednie lepiej jest traktować jako wskazówki aby podjąć świadome działanie ,aby te negatywne się nie spełniły , a popierać i realizować te pozytywne.
Jest wiele wróżb końca świata i muszę przyznać że w czasie kiedy je układano , przyszłość ziemi tak niestety wyglądała.
Znaleźli się jednak ludzie którzy w nie nie uwierzyli i zaczęli realizować pozytywny scenariusz , bo i takie przepowiednie również istnieją i dzięki temu można wizje totalnych kataklizmów wyrzucić na śmietnik , bo przyszłość ludzkości jest pozytywna.
Może przytoczę kilka takich najbardziej prawdopodobnych pozytywnych pozytywnych raczej.



PRZEPOWIEDNIE CZESŁAWA KLIMUSZKI

Ksiadz Czesław Klimuszko był zakonnikiem - franciszkaninem. Zajmował się psychotroniką i parapcychologią. W książce pt. "Moje widzenie świata oraz Parapsychologia w moim życiu" pisał o losach świata:

"Widzeń swoich o charakterze ogólnoludzkim ani też żadnych przepowiedni nie podaję chociażby dlatego, aby nie były fałszywie interpretowane. Na marginesie zaznaczam, że widziałem tragiczne losy trzech narodów. Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze 50 lat i miał do wyboru stały pobyt dla siebie w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania jedynie Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską nie widzę bowiem ciężkich chmur krwi i zniszczenia, lecz promienne blaski przyszłości."

Na jednym ze spotkań opowiadał o przyszłości Włoch. Mówił, że kraj ten czeka wielka tragedia, ponieważ część włoskiego buta zostanie zatopiona, czekają go trzęsienia ziemi a w końcu na włoskich plażach wylądują żołnierze o śniadych twarzach, jak u Arabów. I bynajmniej nie w celach pokojowych. Klimuszko zmarł 25 sierpnia 1980 r., na długo przed wymierzoną w Arabów "wojną z terroryzmem".

Ojciec Klimuszko wspominał też wielokrotnie, że Polskę czekają zmiany klimatyczne z powodu przebiegunowania. Doradzał, aby Polacy nie wyjeżdżali z kraju, bo będzie to jedno z nielicznych miejsc na Ziemi, które z powodu zmian klimatycznych i wojen ucierpi najmniej.

"Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe."
PRZYSZŁOŚĆ EUROPY WEDŁUG MADAME SYLWII

Madame Sylwia była Angielką, która w 1948 roku - tuż przed śmiercią - przepowiedziała pokojowe zjednoczenie Europy i wspólną flagę. Twierdziła, że narody europejskie będą żyć jak bracia. Przepowiedziała również, że mały kraj leżący w środku Europy odegra najważniejszą rolę w przemianach, jakie zajdą w przyszłości na świecie. Z kraju tego wyjdzie iskra, która ogarnie cały świat i zmieni go na lepsze. Po zmianach mieszkańcy tego kraju zbudują w nim wysoką wieżą, która stanie się duchowym centrum świata. Potem nie będzie już w Europie przelewu krwi.

ANDRZEJ GWIAZDA MÓWIŁ TO SAMO

Andrzej Gwiazda jest polskim stygmatykiem mieszkającym nieopodal Lublina. Mówił, że Polska odegra ważną rolę w dziejach Ziemi - powstanie na jej terytorium światowe centrum rozwoju duchowego. Pojawi się w Polsce człowiek, który zapali latarnie wiedzy i będzie znany na całym świecie. Ale zanim do tego dojdzie, Ziemię czeka przebiegunowienie w wyniku którego kilkukilometrowe fale zaleją brzegi mórz, a oceany wystąpią ze swych koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko a planeta szybko powróci na swoje miejsce.
Z TYM ŻE TE FALE NIE BĘDĄ RACZEJ WIELKIE.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
czyli z tego co piszecie to czeka nas tylko delikatna migrena , większa zadyszka na schodach do góry i trochę popiołu na samochodach z wulkanów których własnie około 40 stu sie obudziło w ciągu ostatnich 2 lat :D
no a co z takimi ludzmi którzy nie dadzą sobie rady i ich migrena przerodzi się w obłąkanie lub skok z 10 tego piętra, bo zaczną słyszeć jakieś głosy w głowie?a NWO przez sieć swoich stacji TV powie że UFO nas atakuje bo za oknem będzie wielka łuna światła obok Słońca ...
wiec należy sobie kupić jakieś 300 bochenków chlebka , 300 litrów wody , etopiryna 100 paczek i możemy atakować 4 gęstość :D
grove1 Mężczyzna
jak w Nicku
 
Imię: Krzysztof
Posty: 8
Dołączył(a): 23 mar 2010, 04:17
Zodiak: Ryba
Ja wam powiem co się stanie, zazieleni się urośnie kilka drzew.
Ci co mówią że świat się skończy pewnie mają racje, ale to ich świat się skończy, nas to nie dotyczy.
Więc luzik, ja tam czekam z nadzieją na rok 2013.
To co uznajecie za prawde stanowi wasze ograniczenie, dopiero gdy pozbędziecie się ograniczeń staniecie się wolni.
Avatar użytkownikaPlantator Mężczyzna
człowiek z nikąd
 
Imię: Jarek
Posty: 82
Dołączył(a): 03 wrz 2010, 18:26
Droga życia: 7
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: strzelec, smok
może kiedyś tak u was było, tak jak u mnie lęk wysokości. tak jak u was mogła istnieć śmierć poprzez wykrwawienie tak u mnie śmierć przez roztrzaskanie się o powierzchnie :D
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
Jak się przygotować WSPIERAĆ na rok 2012 CO ROBIĆ ? piszcie tu link klikaj

inne-inne/jak-sie-przygotowac-wspierac-na-rok-2012-co-robic-piszcie-t2957.html
tu są rady co robić dzisiaj jutro :thumbright: wskazówki pozytywne ,nie straszenie
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
http://www.youtube.com/watch?v=xPaSbZMg ... re=related

bardzo ciekawy filmik na temat planety nibiru, życia na księżycu i nadchodzących zmian..
polecam
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
zajebiste, już nie mogę się doczekać 2012
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
Na Ziemi kiedyś nie było tak ekstremalnych zmian temperatury po miedzy porami roku jak obecnie.
Oś Ziemi była inaczej ustawiona i pory roku powodowały niewielkie zmiany klimatu pomiędzy latem i zimą.
Było to do czasów Atlantydy kiedy to ludzie zaczęli przechodzić na stronę mroki i tak zabrudzili planetę ciemna wywołująca dysharmonie energia że i planeta również wpadła w dysharmonie i stopniowo zmieniała swoje ustawienie względem słońca.
Trwało to aż do ostatnich lat ale obecnie się zatrzymało i jest plan że zostanie to odwrócone .
W dniach ciemności ma nastąpić przywrócenie osi planety bliżej optymalnej wartości , będzie trochę jazdy , możliwe że około 300 kilometrów a dalej Ziemia będzie wracała spokojnie liniowo do swojego najbardziej optymalnego położenia w miarę oczyszczania się i podnoszenia świadomości jej mieszkańców.
_________________
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Witaj Włodku,

z wielką ciekawością przeczytałam Twoje wypowiedzi. Jestem tu nowa na forum. Interesują mnie kwestie wewnętrznej energii, duszy, choć niewiele czytałam na ten temat. Raczej wiedzę czerpię ze swoich odczuć i przemyśleń. Zaciekawiły mnie Twoje oceny czakr innych ludzi; ja się na tym za bardzo nie znam, ale czuję czasem przepływającą energię i wtedy wszystko się udaje.
Wydaje mi się, że teoretycznie wiem, że ta siła pochodzi właśnie ze światła i miłości, i tego należy się trzymać, ale czasem się gubię.
Czy możesz coś na temat moich czakr powiedzieć i co mam zrobić, aby iść w dobrym kierunku?
Z góry dziękuję za odpowiedź


Alicja
ala
energia i emocje
 
Imię: Alicja
Posty: 1
Dołączył(a): 19 gru 2011, 19:32
Droga życia: 4
Typ: ?
Zodiak: Strzelec
Włodekg1 napisał(a):W zasadzie one zachodzą już teraz ale jeszcze powoli.
Od grudnia 2012 do końca 2013 przyspieszą naprawdę mocno.

Fakt- wynika to z cyklu 11-to letniego aktywności słońca, którego maksimum właśnie nadchodzi.
Włodekg1 napisał(a):Wzrośnie poziom natężenia , jasności energii jaka dociera do ziemi i to naprawdę bardzo dużo.

Tak, w związku jak wyżej
Włodekg1 napisał(a):Po miedzy ziemią a słońcem jest jakby filtr ze złotej siatki i jego oczka już się powiększają przepuszczając coraz więcej światła a do 2013 roku będą miały około metra szerokości a teraz nie wiem czy maja pół tego.
To jakaś barabuła.
Włodekg1 napisał(a):Naprawdę ja daleki jestem od straszenia kogokolwiek ale nie wiem jak można tym ludziom pomóc.
Gdy próbowałem niektórym z takim ludzi teraz coś delikatnie zasugerować to szybciutko mnie z tego wyleczyli

Nie dziwota.
Włodekg1 napisał(a): i a dużo czasu nie zostało aby się przebiegunować.
Najlepszym znanym mi sposobem przygotowania się do zmian jest podnoszenie wibracji czakr korony i serca.

Ble, ble ble.
Włodekg1 napisał(a):Po 2013 natężenie poziomu światła przestanie tak szybko wzrastać i będzie rozciągnięte w czasie ale dalej będzie narastało przez wiele lat.

Fakt- wynika to z cyklu 11-to letniego aktywności słońca.
zk1961
XYZ
 
Imię: Zosia
Posty: 2
Dołączył(a): 20 gru 2011, 00:55
Droga życia: 6
Typ: 8w7
Zodiak: strzelec
Zmiany oczywiście następują: to postęp techniczny, wiedza, poznanie są ich motorem. Ludzkość, a raczej myślące elity wyciągają wnioski a reszta za nimi podąża.
Model współczesnej ekonomii musi ulec zmianie a w ślad za tym zmieni się świat.
Bogacze najpierw zrozumieli, że od podbojów militarnych korzystniejszy jest pokojowe zdobywanie rynków; zaistniała globalizacja.
Teraz pora na konstatację, iż dalsze obłędne bogacenie się nielicznych w obliczu nędzy tak wielu jest zdecydowanie niebezpieczne i niezdrowe dla tych pierwszych, znudzonych i rozpaskudzonych stanem posiadania.
Niebezpieczeństwo to bunt tych drugich, którzy dzięki nieograniczonej komunikacji są silni i poza kontrolą.
W końcu siedzący na złotych tronach dostrzega, że mają tylko jeden żołądek i są lepsze zajęcia oraz sposób na życie, niż ciągłe powiększanie stanu posiadania....
To faktycznie będzie wejściem na wyższy poziom.
zk1961
XYZ
 
Imię: Zosia
Posty: 2
Dołączył(a): 20 gru 2011, 00:55
Droga życia: 6
Typ: 8w7
Zodiak: strzelec
nie chce mi sie czytac tyle stron tematu, ale ja mam nadzieje, ze to przejdzie jakos stopniowo, bo jak zacznie ludziom odpierdalac za przeproszeniem to masakra :D

peace!
jay-z Mężczyzna
 
Posty: 34
Dołączył(a): 12 sie 2011, 15:36
No i słuszne podejście,. Mam nadzieję,ze ten rok będzie po prostu lepszy od poprzedniego,bo przecież nigdy nie ma tak dobrze aby nie mogło być lepiej,prawda?
Tao-Universum Mężczyzna
 
Posty: 82
Dołączył(a): 02 wrz 2010, 19:10
Przecież to już się dzieje od jakiegoś czasu ;)
Popatrzcie na świat, popatrzcie na to co się dzieje i co będzie dalej, jak będzie świat wyglądał w przyszłości przez pryzmat aktualnych wydarzeń ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
potrafisz wyczuć mnie? Borykam się z sobą...
maatka
witam
 
Imię: emilia
Posty: 3
Dołączył(a): 07 gru 2011, 01:59
Droga życia: 11
Typ: 5w4
Zodiak: rak

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron