Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Amasunda napisał(a):Hejka!!kiedyż to będzie Mi dane się z Wami w końcu spotkać ehh..dawno mnie nie było na forum,ale to dlatego że neciorka nie miałam dość długi czas.Nie martwcie się tak szybko Was nie opuszczę :twisted:

Hej!
<przytulam>
:D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Planuje pod koniec października zorganizować zlotowe/spotkaniowe wydarzenie około przebudzeniowe w Warszawie :)

do 2 tyg szczegóły
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa
O! Pod koniec października w wawie to i ja mógłbym się załapać wreszcie na jakieś spotkanie ^_^
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
To przybij piąteczkę! : D
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Sławek napisał(a):Planuje pod koniec października zorganizować zlotowe/spotkaniowe wydarzenie około przebudzeniowe w Warszawie :)

do 2 tyg szczegóły

Wypas ! :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
a byłby w wawie jakiś nocleg czy szukać jakby co motelu? sensemilla masz w domu wolne miejsce na podłodze?
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
BobBlunt napisał(a):a byłby w wawie jakiś nocleg czy szukać jakby co motelu? sensemilla masz w domu wolne miejsce na podłodze?
napisz czy chrapiesz w nocy :D
easy russian
 
nie nie chrapie :D easy ty jesteś z warszawy?
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
BobBlunt napisał(a):a byłby w wawie jakiś nocleg czy szukać jakby co motelu? sensemilla masz w domu wolne miejsce na podłodze?

Mam, ale nie mieszkam już w Warszawie..
:-)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Sławek, jak prace nad realizacją spotkania?
Avatar użytkownika8tomek8 Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 68
Dołączył(a): 05 maja 2011, 15:22
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Smok\Baran
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
BobBlunt napisał(a):nie nie chrapie :D easy ty jesteś z warszawy?
nie , nie - Broń Boże :D

Mieszkam na Pomorzu , głucha wieś obecnie . W przyszłym roku można biwak na moim podwórku ( czynnych pokoi na razie niewiele - remont, totalna rozpierducha ) . Trochę daleko do tej Wa-wy , gdyby to było ze 200 km to wpadłbym choć na parę godzin " konno" . :D
easy russian
 
easy russian napisał(a):...
..W przyszłym roku można biwak na moim podwórku ( czynnych pokoi na razie niewiele - remont, totalna roz........ ) .

Michał, nie przejmuj się, u mnie było podobnie i nikt nie uciekł; dali radę :D
Noc Sobótkowa u Michała ? :thumbright:
Ja nic nie sugeruję :D
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
mIrna napisał(a):
easy russian napisał(a):...
..W przyszłym roku można biwak na moim podwórku ( czynnych pokoi na razie niewiele - remont, totalna roz........ ) .

Michał, nie przejmuj się, u mnie było podobnie i nikt nie uciekł; dali radę :D
Noc Sobótkowa u Michała ? :thumbright:
Ja nic nie sugeruję :D
do sobótki będzie nieźle -choć warunki naprawdę spartańskie . Mam już suchy (*nowy dach kładłem latem ) strych nad warsztatem -namiotów nie trzeba , Poza tym u mnie typowa " sławojka " na skraju podwórka http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awojka i mycie w misce . Do czerwca będzie duży staw do kąpieli - będzie kopany jeszcze w listopadzie .
easy russian
 
easy russian napisał(a):......
...będzie duży staw do kąpieli .... .

Moje uznanie, wyzwanie ambitne i w ogóle, super :) Też o tym myślę, myślę, myślę ... :D :lol:
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron