Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Wszystko Sinsemillko!!wszystko!!! :twisted:
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia
Nie powiemy nic.
Może to was podkusi aby samemu zobaczyć jak to jest, gdy spotykają się ludzie z forum duchowego.
A zaraz!
Co ja plote!
Przecież ja nie jestem Sinbard.
Mnie tam nie było! :D
I AM
 
:D :D :D :D
Piwo właśnie kończę....w domu..

Było ...
przepysznie :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
I nie było tak jak chcieliśmy.
Albo mogliśmy chcieć.
Było niezwykle.
:D
I AM
 
Było ogrrrromniaste ognisko.
Dziękuję chłopaki za dużo drewienka z lasu :*
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
ja grałam rolę - wrednej zołzy, Sinbard - ? (jak będzie chciał to sam napisze), Sławek a Ty? dotąd nie powiedziałeś! ale chyba się domyślam :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Sinbard mi mówił, że był pizdusiem.
Podobno bardzo ładnie mu wychodziło! :D
I AM
 
I AM napisał(a):Sinbard mi mówił, że był pizdusiem.
Podobno bardzo ładnie mu wychodziło! :D

Kocham.... :thumbright:

Tak. Ten fajeczek w buźce i drewienko na ognisko zbierane w lesie.
Przypomniała mi się wtedy "Siekierezada" Stachury :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Zajebiscie było, ja do dziś przechodze transformacja, do tego musiałem sie przygotować...

wpadlem w ciąg alkocholowy :D TYGODNOWY! ale sie działo, kto mnie spotkał w tych dniach był połamany, nawet telefonicznie :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
SAM napisał(a):wpadlem w ciąg alkocholowy :D TYGODNOWY!

ha ha ha :D
Kiedyś były te Czasy :)

Wytrzeźwiałeś już ? :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
:D

Cieszę się z Waszej radości ze spotkania w Szczyrku :)

Ja mam do zaproponowania ( będę szczera do bólu 8) ) nieco inne warunki; spanie we własnym namiocie na moim, dużym podwórku, w środku wsi ( z właściwymi jej odgłosami i woniami :D ), zaopatrzenie - najbliższe miasteczko, Radzyń Podlaski, ok.15km.

Zapewniam źródlaną wodę, ptasie śpiewy, rosę na trawie, ognisko ( z wyłączeniem bardzo wietrznej pogody - pobliskie zasiewy! ), wszędobylskiego ( czarnego ) kota, las ( poziomki i jagody! ) i dziką rzekę w pół godziny leniwym marszem :)

W remontowanym budynku do korzystania łazienka w stanie surowym, czyli bez płytek, ale z porcelaną i akrylem, kuchnia na gaz i kaflowa na cotamjestdospalenia ( bez plastiku! ), jadalnia z dużym stołem i ławeczką.
W otoczeniu nieco budowlanego bałaganu, To wszystko się pod żadną kategorię nie kwalifikuje, ale co tam materia, duchowość się tylko liczy :D
Wiem, zachęcające to wszystko bardzo :D , dodam jeszcze, że jest możliwość dłuższego pobytu, jeżeli warunki nie sprawią przeszkód zainteresowanym. Dowiozę na miejsce Cinkcienkim z Łukowa lub Radzynia. Do Łukowa z Warszawy jest dobre, kolejowe połączenie ( bodajże ze Wschodniej ), busiki też sprawnie kursują.

To tyle, więcej szczegółów dla chętnych na maila.
Hej!

Acha, ja nie należę do za bardzo przebudzonych, co widać i czuć, ale liczę na naukę 8)

:)
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
mIrno!
Mi się właśnie urlop zaczął i nie omieszkam skorzystać z Zaproszenia :D
Tylko KTO ma mój namiot ?, się pytam
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
8-10 lipiec u mIrny? :D
Jak ludziska się zapatrujecie terminowo?
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
ha ha ha
Kiedyś były te Czasy

Wytrzeźwiałeś już ?

Zmeczyłem sie jak Forest Gump

Czułem się jak po maratonie + spacerze farmera

1 lipca powinnienem byc jak nowy :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
SAM napisał(a):powinnienem

=D>

Mam Ci życzyć, żeby się udało, czy nie? :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości