Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Bywa, jesli 24 tylko mi nie pasuje to logika, spotykacie sie 24, napisze Wam dokładnie jak dojechac, Nazcain zreszta juz tam był tyle, że 6 lat temu. Musicie sie liczyc z tym ze 24 to długi weekend i mozliwe,ze bedzie tam przez dzien duzo ludzi.

Regularne spotkania, zacny pomysł :)
chapeaux bas
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa
Dwa spotkania?
17 i 24 czerwca?
Czemu nie?
Świadomość nie mówi nie.
Nie zna tego słowa. :D
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Świadomość nie mówi nie, jednak kto przyjedzie dwa razy ?... ;)

A więc :

Po wyjściu z pociągów proponuję Wam abyście czekali na pozostałych (czy tez dołączyli) przed głównym wejściem PKP od strony torów, jest tylko jedno wejście (drugie od ulicy...) więc nie ma problemu, jest też jakas tam kawiarnia a z drugiej strony drzwi coś w stylu baru/bufetu.
http://www.potorach.pl/public/uploads/g ... adki-2.jpg
Mały budynek, nie będzie problemu.

Kogoś pociąg może przyjechać na peron 2 czy 3, jest tam wiadukt, można go użyć :P
Tym samym wiaduktem/mostem (jedyny... o ile pamiętam poręcze są zielono-żółte).
Idziecie z ok 100 m ( w lewo od strony dworca PKP) na dworzec PKS, nie schodzi się z schodów (to jest drugie wyjście na miasto) tylko normalnie prosto.
Po prawej stronie (przy poczekalni, informacji, sprzedaży biletow itp) jest tablica z rozkładem jazdy.
Idziecie na stanowisko VII alias 7, i o 14 40 macie dobre połączenie, takie informacje znalazłem na stronie PKS Bielsko Biała, warto porównać z tablicą. Jednak z autopsji - zawsze się zgadzało.
Jesli by się tak stało, że ktoś przyjedzie do BB powiedzmy po 18 to dojedzie spokojnie do przystanku Szczyrk Salmopol i dalej może busem podjechać, stosunkowo często jeżdżą. Przy paru osobach można skorzystać z taxi-busa, przy 5/6 osobach na pewno nie zapłacicie więcej niż 5zł /os a myśle ze taniej. W koncu to tylko 8 km ale lepiej sie przygotować lecz też nie dać się oszukać
http://www.pks-bielsko.pl/viewpage.php?page_id=11
Kierujecie się na Szczyrk Biła, bilet wiadomo u kierowcy, można go poprosic żeby Wam powiedział kiedy ten przystanek będzie i to też polecam zrobić.
Idziecie szlakiem (nie pamiętam jaki kolor ) do "Przełęczy Karkoszczonka" czy też do Chaty Wuja Toma.
Radze zrobić rezerwacje, w końcu to długi weekend.
Chata Wuja Toma (Przełęcz Karkoszczonka)
Adres: 43-370 Szczyrk, ul. Pasterska 9
Telefon: 33 827 41 45, 502 529 429
Reszta info w necie.
Miłego zlotowania
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa
chciałbym zakomunikować, że mogę się nie pojawić, ponieważ w tym czasie mogę wozić pomagać rodzicom przy zbiorach siana. Nie mówię, że mnie na bank nie będzie, jak nie będzie nic, bo się wyrobimy wcześniej to przyjade.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
Jako, że trochę się namieszało,(nie lubię bicia piany!) to już kolejna zmiana itp, oznajmiam wszem wobec, że ja i tak będe 17 czekał na pkp w BB i jeżeli pojawi się choćby jedna osoba ( a pojawią się co najmniej dwie prócz mnie) bedziemy w Szczyrku :)
Jesli ktoś nie może w pt, niech wpada do nas w sbt.
Proszę tylko o poinformowanie mnie, jesli ktoś chce wtedy przyjechać, żeby wiedzieć... żeby czekać na te osoby.
wyślę też tej grupce mój nr tel. w razie problemów.
Pozdrawiam.
S.
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa
No namieszało się. Gady nas nie złapią :thumbright:
Jeśli los pozwoli, to ja się zapewne pojawię 17-tego na PKP w BB, aczkolwiek wieczorem dopiero, w okolicach 20 :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
kto ma gitarę, niech bierze :D
ja wezmę bębenek :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
obecnie mieszkam na wawelu, obok czakramu wawelskiego. w nieparzyste tygodnie mieszkam w puszczy kampinowskiej na losiowych blotach, jesli ktos chcialby sie spotkac w tych okolicach to zaparaszam.
jestem
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 cze 2011, 08:05
Lubelskie, laski, piaski i karaski, jako się rzekło, od lipca.
Ja nie opuszczam swojego raju :) Miłego brzdąkania w Szczyrku :D
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
Sory wszystkim ale nie moge sie pojawic.

czekam na lipcowy termin
Avatar użytkownika8tomek8 Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 68
Dołączył(a): 05 maja 2011, 15:22
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Smok\Baran
sinsemilla napisał(a):kto ma gitarę, niech bierze :D
ja wezmę bębenek :D

Grasz na bębenku Sinsemilko?fajnie:-D lubię brzmienie tego instrumentu :thumbright:
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia
jestem napisał(a):obecnie mieszkam na wawelu, obok czakramu wawelskiego. w nieparzyste tygodnie mieszkam w puszczy kampinowskiej na losiowych blotach, jesli ktos chcialby sie spotkac w tych okolicach to zaparaszam.

Powiedz jeszcze że jesteś smokiem wawelskim to uwierze :D
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia
Po paru rozmowach z "zainteresowanymi" ... tak dla pewności i rozjaśnienia pewnych kwestii

1. Nie śpimy w namiotach tylko w chacie studenckiej, cos a'la schronisko, tanio...
2. Nie mamy zamiaru zrobic libacji alkoholowej, narkotykowej czy cholera wie czego jeszcze ...
3. Nikt z nas nie gryzie...
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa
Sławek napisał(a): dla pewności i rozjaśnienia pewnych kwestii
...
Nikt z nas nie gryzie...

Pewny możesz być tylko Siebie :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Wiadomość błyskawica...
Zlot jednak od 24 czerwca jak chcieliśmy ( okazało sie ze 17 jest w tym miejscu gdziebysmy spali jakas wycieczka 2 dniowa gimnazjum ( okolo 50 sztuk...) bez sensu wtedy to robic ;]
Mi tez zaczeło pasowac 24, ciesze sie :) więc na pewno będe:)
Teraz licze ze pojawi sie jeszcze Ola, Tomek, Bobblunt, Sam... :> O Sinbardzie czy Sinsemilli nie wspominam bo to wiadome... :) Może ktoś jeszcze?
Dzieki wielkie za pozytywną, konstruktywną impregnacje :)
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości