Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
to jest naturalny proces, więc życzenia są dla umysłów :D Tak a propo... :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
Kocham swój umysł :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
sinsemilla napisał(a):8-10 lipiec u mIrny? :D
Jak ludziska się zapatrujecie terminowo?


Konkretny dzień chciałabym zgrać z wizytą u mnie pewnej, bardzo Pewnej Istoty Ludzkiej =D> :)

Sinse miła, a synek? Biegać będzie miał gdzie, tylko że Ty będziesz musiała biegać za nim; studnia, droga, itp :(

> kocham swój umysł < rzekła sinsemilla. Ja przeciwnie, nie dotrzymuje kroku memu sercu, ono rządzi :)
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
Przecie napisałam, że mam URLOP :)
tzn. bez synka będę :)

Serce i Umysł....
za rączkę idą
Kochają się czule :)

mIrna napisał(a):studnia, droga, itp :(

Za mądrym dzieckiem nie trzeba biegać. :)
Ostatnio edytowano 29 cze 2011, 11:38 przez sinsemilla, łącznie edytowano 2 razy
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Trudno to zrelacjonować, działo sie i strasznie dużo i ogromnie mało.
Wbrew wrażeniom nikt sie nie upił ;P to była raczej kulturalna degustacja ;-)

Mi 8-10 bardzo pasuje ;) tyle ze 8 (pt) to bysmy przyjechali z Izą raczej przy wieczorze.
Chyba bysmy sie pisali na dojazd do Łukowa?:) Mowisz koleji podmiejskiej czy jakies zwyczajne pkp ?

ps,
Wiecie jaki operator daje najwięcej minut?
.
.
.
PKP :D

p.p.s.
Ja nie mam namiotu, tj mam ale u siebie w domu w beskidach i w tym terminie ktos inny z niego bedzie korzystał...
Jesli o mnie chodzi moge spać pod gołym niebem XD
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa
Sławek napisał(a):Chyba bysmy sie pisali na dojazd do Łukowa?:)
..........
spać pod gołym niebem XD


Załatwione; z i do, w tej kolejności :)

gołe niebo? oby :D

Jeszcze szczegół, jesteście w większości w wieku moich dzieci, ale chyba to dla Was nie problem :P
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
Grażyna, może na zlociku będziesz grała rolę naszej MAMY!
hurra :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
sinsemilla napisał(a):Grażyna, może na zlociku będziesz grała rolę naszej MAMY!
hurra :D


Serio? Na to nie licz, ja też leniwa jestem :P
A pół żartem, pół serio: już myślałam, że tu są ludzie, przed którymi już nie trzeba będzie grać żadnych ról :roll:
Całym żartem: gdyby jakiś reżyser tak obsadzał role, to nie zarobiłby na waciki. Przekonasz się, jak mnie zobaczysz :lol:
Hej.
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
mIrna napisał(a):Serio? Na to nie licz, ja też leniwa jestem :P

Mama i lenistwo to się nie wyklucza, jestem tego żywym przykładem :D
Oczywiście, że żart :D
mIrna napisał(a):A pół żartem, pół serio: już myślałam, że tu są ludzie, przed którymi już nie trzeba będzie grać żadnych ról :roll:

Nie trzeba!
Można.
Dla przyjemności :D :D
i żartu :)
mIrna napisał(a):Całym żartem: gdyby jakiś reżyser tak obsadzał role, to nie zarobiłby na waciki. Przekonasz się, jak mnie zobaczysz :lol:

Chyba, że to nie zysk byłby celem zrobienia filmu.
Tylko radocha :)
mIrna napisał(a):Hej.

Hej. :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Ha ha ha.
Uwielbiam.
Kocham.
XDDD
I AM
 
sinsemilla napisał(a):
Mama i lenistwo to się nie wyklucza...



No to teraz mi się ta rola podoba, mama na wakacjach :D
Pozdrawiam właścicielkę najbardziej zaraźliwego uśmiechu pod słońcem :)
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
mIrna napisał(a):Pozdrawiam właścicielkę najbardziej zaraźliwego uśmiechu pod słońcem :)

Także pozdrawiam Przebudzoną - NiMFĘ :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
sinsemilla napisał(a): Przebudzoną - NiMFĘ :D


To chyba nie do mnie, ja jeszcze słodko drzemię i mam cudne sny, nie budźcie mnie :)
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
mIrna, mogę zabrać do Ciebie Przyjaciółkę, która nie zna forum i mówi, że nie jest oświecona? :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Nie ma sprawy. Oświeć ją jedynie o warunkach, które opisałam :) Przypominam o namiocie, no chyba, że z gołego nieba nic nie będzie padać 8)
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron