Psychologia, działanie mózgu.
Tak trzymaj Kaku
kaku napisał(a):JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA
Dokładnie, bo niby co miało by być warzniejsze dla ciebie,twój sąsiad? :D Jak kocha się siebie to i łatwiej kochać innych,pozdrawiam.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Tak, to prawda.
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Super ! :) Tak trzymać
Pozdrawiam ciepło :)
Slawkos
 
I jeszcze coś- odrzuciłam kompletnie czarny kolor. W urodziny przefarbowałam się na brąz, a z szafy wyrzuciłam wszystkie czarne rzeczy (kompletna zmiana garderoby). Nie mogę na siebie patrzeć jak mam na sobie coś czarnego- czuję się wtedy zamknięta w sobie, jakby odcięta od świata, po prostu źle. A jeszcze dwa miesiące temu chodziłam TYLKO w kolorze czarnym. Buty, skarpetki, bielizna, spodnie, bluzki, koszulki, chusty, szaliki, kolczyki, włosy- wszystko było czarne! Wyglądałam jak śmierć, jak patrzę na swoje zdjęcia :lol:

Avatar (oczywiście było to zdjęcie w ciemnych barwach z przewagą czarnego), z którym się utożsamiałam również zmieniłam! Nie mogłam na niego patrzeć, ponieważ odczuwałam zupełny brak więzi z nim. Aktualny jest po prostu świetny, oddaje moje ciepło ducha i szczęście, jakie we mnie jest O:)

Czym jeszcze może być spowodowany nagły skok od tego koloru?
Jak patrzę na moje poprzednie posty i tematy, które założyłam (głównie ta sama tematyka), to się zastanawiam, czy to byłam ta sama ja? Nie poznaję siebie w tamtych słowach. Teraz czuję jakbym miała skrzydła i uczyła się latać. Wtedy czułam na sobie ogromną, ciężką ścianę, przygniatającą mnie i moje możliwości.
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Skądś to znam - rok temu biegałem w glanach, bojówkach, koszulkach, bluzach, kurtce skórzanej... Wszystko na czarno! Dlaczego? Kolor ten wiąże wiąże się ściśle z izolacją od otoczenia oraz zasysaniem z niego energii. Zwykle daje to poczucie dystansu oraz bezpieczeństwa. Gdy świadomość zaczyna produkować spokój i komfort - nie musząc dostarczać pomocy z zewnątrz - potrzeba stosowania czerni znika. Oczywiście ocena wyborów byłaby błędem. Wszystko, co robimy, jest w danej chwili dla nas najlepsze. Tylko warto wiedzieć, że co za dużo, to niezdrowo. Swoją drogą - kiedyś pewnie sharmonizujesz się i wrócisz do czerni lub odpowiadającej jej czerwieni, kompletna rezygnacja też nie jest sensowna.

PS Gratuluję postępów uczynionych przez miesiąc. :)
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53
Do tej zmiany przygotowywałam się od grudnia ubiegłego roku, dopiero miesiąc (a raczej jakieś 20 dni) temu zaczęłam to skutecznie wprowadzać w życie. Dziękuję :)
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Kaku ze mną było podobnie w tym sensie ze kiedyś lubiłem oglądać horrory i miałem jakąś tam kolekcje tych filmów, ale pewnego dnia jak spojrzałem na te wszystkie powykręcane mordy pokracznych potworów to się zezłościłem i wszystko powywalałem.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Conan Barbarzynca napisał(a):Kaku ze mną było podobnie w tym sensie ze kiedyś lubiłem oglądać horrory i miałem jakąś tam kolekcje tych filmów, ale pewnego dnia jak spojrzałem na te wszystkie powykręcane mordy pokracznych potworów to się zezłościłem i wszystko powywalałem.


Wydaje mi się, że trochę się z nimi utożsamialiśmy, a raczej do ich sytuacji. Do niedawna uwielbiałam horrory, teraz podchodzę do nich z dystansem, wolę bardziej 'kolorowe' filmy- oby był w nich sens, a najlepiej przesłanie jak w "V jak Vendetta".
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
V jak Vendetta to również mocny film, choć przyznam, że wzrusza i ma w sobie ducha walki. Jeśli będziesz mieć kiedyś na to czas, obejrzyj proszę Źródło lub Marzyciela - to bardzo piękne filmy zawierające genialną ilość informacji oraz inspiracji.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53
Aver napisał(a):V jak Vendetta to również mocny film, choć przyznam, że wzrusza i ma w sobie ducha walki. Jeśli będziesz mieć kiedyś na to czas, obejrzyj proszę Źródło lub Marzyciela - to bardzo piękne filmy zawierające genialną ilość informacji oraz inspiracji.


Bardzo chętnie je obejrzę i zaprzyjaźnię się z nimi, już same tytuły zachęcają.
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Kolor czarny nie tylko wiąże się z izolacją, ale jest także bardzo elegancki i do wszystkiego pasuje. Ja bym z niego nie zrezygnował, uwielbiam swoje czarne łaszki a mimo to czuje się pełen światła :P
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Energetycznie właśnie taki jest - nie przeczę, że wygląda ładnie i bywa funkcjonalny.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53
Tak, ale czułam, że się z nim utożsamiam. A teraz nie czuję tej więzi.
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
czarny tez wyszczupla :P
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
i to jest w nim najgorsze. :?
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości