Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Telekineza

Post 14 maja 2011, 22:35

A więc jestem początkujący w telekinezie . Na początku 1 raz próbowałem przesunąć papierek ale się nie udało . Po 3 godzinach spróbowałem wiatraczka miał zasłoniętą buzie więc nie dmuchałem . Ułożyłem ręce jakieś 5 cm od wiatraczka i zaczełem myśleć i wyobrażać sobie fale z rąk do wiatraczka . Myśłałem tak "Kręć sie wiatraczku w lewą strone " wciągle to powtarzałem po 5 minutach wiatrak zaczął powoli bujać się na prawo i lewo a kiedy myślałem"stop" zatrzymywał się . Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy coś . Ale wierze w telekineze i jutro spróboje pokręcić wiatraczek .
ludwiczek98 Mężczyzna
Początkujący Telekineza
 
Imię: Sebastian
Posty: 20
Dołączył(a): 13 maja 2011, 21:40
Droga życia: 10
Typ: 7w6
Zodiak: Euro. Lew , Chinśki Tygrys

Re: Telekineza

Post 21 maja 2011, 00:17

Nie sądzę, aby z taką łatwością Ci się to udało. Próbowałeś wcześniej, oprócz tego papierka?
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK

Re: Telekineza

Post 21 maja 2011, 10:41

hej. Jesli moge zapytac…po co tobie telekineza?
Z moich doswiadczen w tym temacie:
1. to b. niebezpieczna "zabawa"
2. mega strata czasu (i energii)
3. to czyste ego
4. lepiej probowac pokochac ludzi :) to jest dopiero wyzwanie dla samego siebie!
5. sa rzeczy na tym swiecie, ktore nie sa przeznaczone dla istot ludzkich i lepiej dla nas wszystkich bedzie jezeli uszanujemy porzadek tego swiata :)

serdecznie pozdrawiam i zycze spokojnego weekendu

-
r
--
Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42

Re: Telekineza

Post 22 maja 2011, 18:17

Ludwiczek po co załozyłeś drugi taki sam temat?
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Telekineza

Post 17 mar 2013, 16:27

Ludwiczku odkryłeś już, że najprościej ruszać przedmioty własnymi rękami? : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Telekineza

Post 18 mar 2013, 07:02

Ludwiczku, nie załamuj się i próbuj dalej.
Ja też eksperymentowałam ze wszystkim, o czym czytałam i co mnie zainteresowało. Musiałam sprawdzić czy to co piszą, ma sens.
Najciekawsze było doświadczenie z lustrem.
Ponoć można tam zobaczyć duchy zmarłych, ale duchów się boję i absolutnie nie miałam ochoty ich wywoływać.
Tym bardziej, że czytałam wiele opowieści /było to zwykle błaganie o pomoc/ o tym, że bawili się, a potem mieli przerażających, niechcianych gości i nie mogli się ich pozbyć.

Ciekawość jednak była, więc usiadłam przed lustrem z myślą: czy faktycznie coś można zobaczyć w lustrze?
Była cisza, pokój ciemny, tylko w kącie paliła się świeczka, dając niewielką poświatę.
Patrzyłam na lustro kątem oka /jak zalecali/
Po dłuższej chwili coś zaczęło się dziać. Najpierw obraz zmatowiał a potem pokazała się sowa /symbol mądrości/ a w głowie pojawiła się myśl " Dobrą drogą kroczysz."
Wszystko zniknęło.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Telekineza

Post 31 sty 2014, 17:05

Radek - napisałeś że są rzeczy nie dla ludzi ,możesz rozwinąć tą myśl ? Basiu ,doświadczenie z lustrem wymaga jakieś praktyki ? obycia ? przygotowania ? można bezpiecznie próbować i czerpać z tego " jakąś " naukę,mądrość ?
foger Mężczyzna
 
Posty: 66
Dołączył(a): 08 wrz 2013, 23:27
Droga życia: 11
Typ: 1w2
Zodiak: bliźnięta

Re: Telekineza

Post 31 sty 2014, 22:43

Co czytałam, to próbowałam. Ostrożnie, z rozwagą, bo wiem, że nie można igrać z mocami, których nie do końca rozumiemy.
Foger - wydaje mi się, że to doświadczenie z lustrem, nie jest ci potrzebna. W każdym razie to nie jest twoja ścieżka.
Jednak jeśli tak, jak ja, po prostu chcesz się przekonać, czy coś takiego jest możliwe, to spróbuj.
Pomyśl, co chcesz zobaczyć. Nie radzę wywoływać duchów.
Zasady - nie patrzymy na wprost, tylko kątem oka. /nauki szamańskie też to zalecają, w kontakcie z CZYMŚ/
-Pokój musi być zaciemniony /np. noc/ jakieś minimalne światło, gdzieś z boku.- np. świeczka.
-Musi być cisza, byś mógł się skupić.
- I okaż cierpliwość, czekaj...nic nie dzieje się natychmiast.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Telekineza

Post 01 lut 2014, 11:02

Basiu ,skąd pewność że to nie moja ścieżka ? myślę że niebawem spróbuje tego doświadczyć , swoją drogą...dla czego patrzymy kątem oka a nie w skupieniu ?
foger Mężczyzna
 
Posty: 66
Dołączył(a): 08 wrz 2013, 23:27
Droga życia: 11
Typ: 1w2
Zodiak: bliźnięta

Re: Telekineza

Post 02 lut 2014, 16:08

W naukach szamańskich uczą specjalnie, patrzenia nie wprost, tylko kątem oka. Ponoć dostrzega się wtedy więcej, niż można zobaczyć to na wprost.
W przypadku lustra to mi się sprawdziło.
Czy może to być coś więcej?
Pewnie tak. Wróżbici patrzą w kulę, widzą tam przyszłość, kiedyś patrzono w toń wody..
Działa tu podobna zasada - jest coś z głębią...

Ścieżkę sam wybierzesz, ja tylko napisałam o swoim odczuciu. Widzę przed tobą jakieś ważniejsze zadania do wypełnienia, ale za nim do tego dojrzejesz, to szukaj i eksperymentuj. Ważne, byś nie zatrzymał się w połowie drogi.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron