Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Sprawa porządkowa

Post 14 maja 2011, 23:50

Można zauważyć, że administracyjny "filtr" przepuszczający Wasze posty był ostatnimi czasy znacznie rozluźniony. Bardzo wiele obecnych postów (których często nawet nie można nazwać "wypowiedziami" - SAM wie coś o tym ;)) jeszcze 3-4 lata temu od razu poleciałaby do śmietnika, a ich autorzy szybko skolekcjonowaliby pokaźne sumy ostrzeżeń na swoich kontach.
Obecnie jest tu nieco luźniej - przepuszczane są niemal wszystkie "jednolinijkowe" i niewiele wnoszące do tematu posty.

Proszę jednak tego nie wykorzystywać. Posty-linki do YouTube (bez słowa komentarza od autora), posty-demotywatory, posty-kwejki raczej nie są mile widziane w tematach przeznaczonych do dyskusji.
Wiele osób szuka tu wartościowej wiedzy, doświadczeń (i się tym dzielicie) i chciałbym, aby forum dalej opierało się na wymianie cennych informacji i merytorycznych dyskusjach.

Będę usuwał posty, które przedstawiają sobą nie więcej niż link, obrazek bez żadnego komentarza; również te, które kompletnie nic nie wnoszą do dyskusji i ograniczają się do jednego lub kilku słów.

SAM został zbanowany na 2 tygodnie.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Sprawa porządkowa

Post 15 maja 2011, 00:23

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wartościowe w całym przebudzeniu duchowym, jest przebudzenie do pełnego życia, tak jak się czuje, a nie tak jak wolno, czy tym bardziej trzeba... Bawcie się Ludziska, bo właśnie w człowieczeństwie jest drogą do Boga... Całego, gdyż to jest Jego życie, a zabawa to jego staill...

Wszystko w jest OK :)

Pozdrawiam i mykam na wakacje 2- tygodniowe, nawet sam sobie to wykreował, ale jestem NIESAMOWITY! :D
asam
 

Re: Sprawa porządkowa

Post 15 maja 2011, 00:42

Obydwoje macie rację. Zgadzam się i z jednym i z drugim.
Zabawnie wyszło:-)
Avatar użytkownika8tomek8 Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 68
Dołączył(a): 05 maja 2011, 15:22
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Smok\Baran

Re: Sprawa porządkowa

Post 15 maja 2011, 01:05

(a)SAM - jak nie drzwiami, to oknem? ;) Nie po to dostałeś bana, aby zakładać drugie konto.

Można się bawić, można wszystko robić, ale porządek tez musi być.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Sprawa porządkowa

Post 15 maja 2011, 01:24

Nazcain - zgadzam się z Tobą co nie zmienia faktu, Twój poprzedni post przypomina mi mojego dziadka:-)

Można to... i tamto i wogóle.... ale porządkek musi być:-)
Avatar użytkownika8tomek8 Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 68
Dołączył(a): 05 maja 2011, 15:22
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Smok\Baran

Re: Sprawa porządkowa

Post 15 maja 2011, 09:09

jak porządek musi być to radzę zbanowac na wieki wieków włodkga1
wprowadza chaos i werbuje nieświadomych do swoich dziwnych praktyk po których człowiek ląduje w psychitryku..

Dziękuje włodkowi za przysłanie do mnie swoich przyjaciół, było miło ale się skończyło.
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48

Re: Sprawa porządkowa

Post 30 lip 2011, 18:27

Ogolnie to forum nadaje sie do zamkniecia w trybie natychmiastowym.

Prezentowane tutaj herezje, bzdury, glupoty, wyimaginowane rzeczy przyprawiaja nie tylko o zawrot glowy ale po nich po prostu rzygac sie chce.

Np. jakis enli czy enki to bujdy na resorach ale niestety znajda sie tacy ktorzy to lykna i beda tym zyc. Smutne to ale prawdziwe.
sprzatacz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 lip 2011, 15:23

Re: Sprawa porządkowa

Post 30 lip 2011, 19:26

Tej sprzatacz, czy ty przypadkiem nie przeginasz? Po co czytasz takie bajki he? Jak mnie cos nie interesuje to tego nie przegladam, a tym bardziej nie wypowiadam sie niegrzecznie.
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Sprawa porządkowa

Post 30 lip 2011, 19:47

Heh, włodekg1 nie pisze na tym forum od dłuższego czasu, a jego posty zazwyczaj przedstawiają jego punkt widzenia i nie są spamem. Myślę, że trzeba wziąć pod uwagę różnicę między korygowaniem forum aby było czytelne i przyjazne, a cenzurą poglądów z którymi ktoś się może nie zgadzać :).

@sprzatacz dla jednego bujdą jest enki, a dla drugiego bujdą jest miłość do Unii Europejskiej i 'niezależnych mediów' :D. Dla mnie bujdą jest to drugie, więc nie włażę na fora eurofilów, ani tvnfilów i nie krzyczę im że piszą kłamstwa <turla się> ani nie czytam tego, aby sobie nie psuć nerwów.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Sprawa porządkowa

Post 30 lip 2011, 21:42

Z punktu administracyjnego dodam, że generalnie z tego co mi wiadomo nikt z tego forum nigdy nie był wyrzucany za głoszone poglądy. Za sposób głoszenia tak. Ale nie za to w co wierzy. Regulamin dosyć jasno mówi co jest zabronione - jeśli ktoś przestrzega netykiety i ogólnie pojętego dobrego zachowania, nie widzę powodu żeby mu uniemożliwiać wypowiedzi.
A generalnie zwykle jakoś tak się dzieje że osoby piszące bzdury albo piszą je bardzo sporadycznie, albo szybko przestają - zwykle przytłaczane odpowiedziami innych użytkowników którzy wiedzą co nieco.

Uważam że jedną z najgorszych rzeczy dla rozwoju jaka może się zdarzyć jest cenzura.
Choćby dlatego że warto pamiętać że sami nie wiemy wszystkiego, nie jesteśmy doskonali i możemy się mylić. Dlatego o ile możemy się spierać i negować prawdziwość czyichś poglądów, o ile jest to robione merytorycznie i w kulturalny sposób, jest to dobre.
Sama dyskusja też rozwija, nie tylko 'poprawne' poglądy. Bo z twojego punktu widzenia mogą być poprawne, a z mojego nie... Czy w takim razie jeśli się z twoimi poglądami nie zgodzę powinienem usunąć twoje posty i zbanować cię?
Nie sądzę.

Ponadto warto czasem poczytać takie wymiany zdań między osobami piszącymi bzdury i resztą, choćby dla samej obserwacji zachowań... Albo i po to, że przy takich okazjach często wypływają niejako przypadkowo różne ciekawe tematy...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Sprawa porządkowa

Post 31 lip 2011, 07:41

Kochany sprzataczu, jest wiele form rozwoju duchowego, jezeli masz pragmatyczne (nie mylic z racjonalnymi czy logiczynymi) argumenty co do zlego wplywu metody X,Y, Z na rozwoj duchowy to serdecznie prosze podziel sie z nimi wlasnie na tym forum, to jedna z niewielu okazji, gdzie mozesz pomoc poszukiwaczom.

Przypomniala mi sie jedna historia poszukiwaczy, ktorzy byli u jednego z guru w latach 70tych, a ten przekonal ich, ze kupujac mu kilka Rolls-Royców (mial ich chyba ~20) to dostana wybawienie/oswiecenie i generalnie wszystko bedzie git ;)
Przez wiele lat taki falszywy guru sobie zyl a ludzie go sponsorowali. A wystarczylo przeciez zadac sobie kilka pragmatycznych pytan.
- czy za duchowosc mozna zaplacic? Przeciez Bog/Absolut/Ewolucja nie rozumie pieniedzy.
- czy faktycznie ci, ktorzy zaplacili stawali sie lepszymi ludzmi? (jakby nie bylo na tym wzrost duchowy polega)
- czy osoba, ktorej uwaga jest na rzeczach materialnych moze byc moim guru?
itd…

Podobnie jest tutaj, wielu osobom mozna pomoc wymieniajac sie chociazby doswiadczeniami, bez takiego forum, byloby to duzo trudniejsze. Mam nadzieje, ze te argumenty przekonaja Cie abys z pokora i miloscia dzielil sie swoimi doswiadczeniami tutaj i w innych miejscach w sieci.

serdecznie pozdrawiam
--
Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron