Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
wiem o tym dokładnie albo mozna to okreslic ładniej prawda gowno prawda huja prawda swieta prawda czy kazdy wierzy w swoja prawde naprawde a moze niektorze tworza iluzoryczne
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew
Może wszyscy tworzymy iluzoryczne :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Trzynasty napisał(a):I jak już mówiłem, mieszkam w stolicy jak ktoś jest chętny się spotkać czy to zapalić święte kwiatki czy na napój z chmielu czy romantyczną kolacje przy świeczkach lub medytacje czy też chce poznać najlepszych uzdrowicieli na tej planecie i fizycznych Mistrzów Duchowych, Ja Jestem.

Tych "miszczow" to już nam wystarczy...
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Jak ci wystarczy skoro osobiście nie znasz ani jednego, ale fakt, trzeba pospamować :)

Dodatkowo skończcie pisać rzeczy które nie dotyczą tematu, niech ktoś odpowie na pytanie a nie dopisuje zbędne pierdoły.
Trzynasty
 
Trzynasty napisał(a):Wymiary się przenikają, to podstawy ale skoro np. rośliny nad świadomie przejawiają się w 3 wymiarze będąc świadomością wymiaru drugiego i skoro ponoć Uzuli przejawia się podświadomie w wymiarze 3 będąc świadomością wymiaru 6 to jak ludzie przejawiają się w wymiarze 4 lub 5 ? W zasadzie to my już tam jesteśmy ale jak i kim tam jesteśmy ?


Mniej więcej to znaczy, że Ty jesteś Uzulim a Uzuli Tobą :)
a razem jesteście roślinami, które w pewnym wymiarze są Wami.
:roll:
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
w pewnym wymiarze mozemy byc roslinami a w innym robotami w następnym nawet obcymi istotami wszystkie mozliwosci sa mozliwe w swiatach rownoległych
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew
malo tego, w kazdym wymiarze jest nas od groma i ciut ciut :D no i jeszcze sprawiamy sobie nawzajem miedzywymiarowe wizyty! mozg sie lasuje...
Mijają dni i noce, wieki zakwitają jak kwiaty. A ty naucz się czekać. - Rabindranath Tagore.
Avatar użytkownikadanzig
 
Posty: 44
Dołączył(a): 25 cze 2010, 16:04
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: strzelec/smok
danzig napisał(a):mozg sie lasuje...

No mój mózg to już atrapa :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Jak daleko może jeszcze dojść Ludzkie Istnienie? XD
Zadziwiające jak pokrętną formę może przywdziać tzw. "Oświecenie".
Bez reguł.
Bez limitu.
Bez osądu.
Więcej tego samego.
JESZCZE WIĘCEJ!
Nie wiem czy cokolwiek może mnie już zdziwić. XD
Cieszę się, że Jesteście. XD
Ha ha ha.
Om
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
zawszeistniejący napisał(a):w pewnym wymiarze mozemy byc roslinami a w innym robotami w następnym nawet obcymi istotami wszystkie mozliwosci sa mozliwe w swiatach rownoległych


ha ha a kim są ci obcy o których mówisz?

to tak jak by powiedzieć że wszyscy amerykanie to grubasy a wszyscy polacy to pijacy...

to zdanie jest samo negujące. :-k
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48
Przyjacielu to zalezy jak ty rozumujesz pojecie obcy.. mi np chodziło o takie istoty o ktorych nie mamy pojęcie ze istnieją nie mozemy sobie nawet wyobrazicno przynajmniej coponiektzurzy nie mam wcale na mysli zieloneludki nie mam nawet na mysli istoty materialne szłyszałesz takie pojecie jak byty astralne itp??
Ostatnio edytowano 28 kwi 2011, 20:20 przez zawszeistniejący, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew
zawszeistniejący napisał(a):Przyjacielu to zalezy jak ty rozumujesz pojecie obcy.. mi np chodziło o takie istoty o ktorych nie mamy pojęcie ze istnieją nie mozemy sobie nawet wyobrazic no przynajmniej coponiektzurzy nie mam wcale na mysli zieloneludki nie mam nawet na mysli istoty materialne szłyszałesz takie pojecie jak byty astralne itp??
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew
zawszeistniejący napisał(a):
zawszeistniejący napisał(a):Przyjacielu to zalezy jak ty rozumujesz pojecie obcy.. mi np chodziło o takie istoty o ktorych nie mamy pojęcie ze istnieją nie mozemy sobie nawet wyobrazic no przynajmniej coponiektzorzy nie mam wcale na mysli zieloneludki nie mam nawet na mysli istoty materialne szłyszałesz takie pojecie jak byty astralne itp??
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew
mało że słyszałem ale i widziałem i ucieram im systematycznie nosa

to jest moja rozrywka nocna,
walki w powietrzu, ciskanie kulami energi, płomieniami, tworzenie wirów wodnych, lewitacja głazów i ciskanie w nich, rozwałka na 102...

a jak spotkam mocnego zawodnika to energia miłości, zielony płomień rozproszy ich,
grunt to oczyszczać umysł, wtedy jesteś coraz lebszy w potyczkach

coś pięknego .. :twisted:
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48
bartezzz napisał(a):mało że słyszałem ale i widziałem i ucieram im systematycznie nosa

to jest moja rozrywka nocna,
walki w powietrzu, ciskanie kulami energi, płomieniami, tworzenie wirów wodnych, lewitacja głazów i ciskanie w nich, rozwałka na 102...

a jak spotkam mocnego zawodnika to energia miłości, zielony płomień rozproszy ich,
grunt to oczyszczać umysł, wtedy jesteś coraz lebszy w potyczkach

coś pięknego .. :twisted:


Fajne masz hobby.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron