Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Manifestacja wielowymiarowa.

Post 23 lut 2011, 18:03

Wymiary się przenikają, to podstawy ale skoro np. rośliny nad świadomie przejawiają się w 3 wymiarze będąc świadomością wymiaru drugiego i skoro ponoć Uzuli przejawia się podświadomie w wymiarze 3 będąc świadomością wymiaru 6 to jak ludzie przejawiają się w wymiarze 4 lub 5 ? W zasadzie to my już tam jesteśmy ale jak i kim tam jesteśmy ?
Trzynasty
 
Costuś, a pojdziemy razem najpierw coś zajarać? : D

Pamiętaj, że nie możesz się na mnie nadmiernie złościć bo zablokujesz sobie w ten sposób czakrę serca i zamiast w 5 wymiarze, wylądujesz w ciemnej dupie, haha : D

Przesyłam sercowe pozdrowienia : D
Sherargetu
 
Nadmienię tylko, żebyś moich wypocin też nie brał zbytnio do siebie. ]]]:->
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Sherargetu >> moje ego wzbudza złość wśród głupoty. Twoje otwarte prowokacje na mnie nie działają.

I jak już mówiłem, mieszkam w stolicy jak ktoś jest chętny się spotkać czy to zapalić święte kwiatki czy na napój z chmielu czy romantyczną kolacje przy świeczkach lub medytacje czy też chce poznać najlepszych uzdrowicieli na tej planecie i fizycznych Mistrzów Duchowych, Ja Jestem. Więc zamiast coś spekulować Sherargetu dojdź do praktyki.

A ponadto jak się maja owe wypowiedzi z moim wątkiem ?
Trzynasty
 
Sherargetu >> moje ego wzbudza złość wśród głupoty. Twoje otwarte prowokacje na mnie nie działają.


Chciałbyś, chciałbyś różowy pluszaczku : D

Myślę, że w ten sposób chcesz sobie tłumaczyć m.in. przyczynę kasowania Twoich kont, nie tylko na tym forum. Byłoby świetnie gdybyś postarał znaleźć w sobie wewnętrzne dziecko, które jest ukryte za sztywnymi niczym kij w dupie - paradygmatami matematyki wszechświata, wówczas wiedza którą starasz się przekazywać, nie budziłaby tyle niechęci i złości : )

I jak już mówiłem, mieszkam w stolicy jak ktoś jest chętny się spotkać czy to zapalić święte kwiatki czy na napój z chmielu czy romantyczną kolacje przy świeczkach lub medytacje czy też chce poznać najlepszych uzdrowicieli na tej planecie i fizycznych Mistrzów Duchowych, Ja Jestem.


Nie wiem czy jestem godzien mój kochany Costusiu, haha : D
Ponoć postrzegasz energetyczno-mentalny odcisk unoszący się w eterze, zatem poszperaj w tym i z mojej strony dostrzeżesz tylko i wyłącznie emanującą w Twoją stronę sympatię i rozbawienie, haha : D

Więc zamiast coś spekulować Sherargetu dojdź do praktyki.


Oczywiście, wkrótce będę pełną parą zaangażowany w praktykę, czeka mnie mnóstwo pracy : )

A ponadto jak się maja owe wypowiedzi z moim wątkiem ?


Moje ego bardzo lubi dokuczać, proszę wybaczyć ; D
Sherargetu
 
:D zdycham.

I jak już mówiłem, mieszkam w stolicy jak ktoś jest chętny się spotkać czy to zapalić święte kwiatki czy na napój z chmielu czy romantyczną kolacje przy świeczkach lub medytacje czy też chce poznać najlepszych uzdrowicieli na tej planecie i fizycznych Mistrzów Duchowych, Ja Jestem. Więc zamiast coś spekulować Sherargetu dojdź do praktyki.


Ja do końca miesiąca jestem w stolicy i chętnie zapalę święte kwiatki :D. Hahaha. Serio!! Tylko nie wiem czy nie jestem za mało atrakcyjna, hahaha.

Costa napisał(a):to jak ludzie przejawiają się w wymiarze 4 lub 5 ?


Nie wiem, czy to jest odpowiedź na Twoje pytanie, ale:

Uzuli napisał(a):Dwie ostatnie ilustracje zamieszczone przez nagu ukazują w pewnym stopniu podobieństwo do tego, co będzie dostrzegać i robić istota ludzka lub inna po znalezieniu się w częstotliwości czwartego wymiaru kuli Ziemi. Przekształcenie ciała zielonego w czystą energię (okrągłe punkty świetlne pomiędzy monolitami na ilustracji pierwszej) i przemieszczanie się istoty w przestrzeni oraz zmiana gabarytów ciała zielonego pęku czakry serca przez istoty (postacie widoczne na ilustracji drugiej wraz z tą unoszącą się), będą rutyną. Ilustracje nagu to pewien wizualny wgląd w naturę wymiaru czwartego z uwagi całokształt wraz z rozmyciem obrazu i mglistością.


Zresztą Costi, skoro wychodzisz z ciała wiesz jak ludzie się przejawiają w 4 i 5 wymiarze :)).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Chciałbyś, chciałbyś różowy pluszaczku : D

Chciałbyś to ty stworzyć biegun dla mojej złości ale ..... nawet mój umysł nie nabiera się już na takie sztuczki :)

Myślę, że w ten sposób chcesz sobie tłumaczyć m.in. przyczynę kasowania Twoich kont, nie tylko na tym forum.

Jestem świadomy rzeczywistości która mnie otacza a to dlatego że matematycznie działa a ja jestem jej przyczyną.


Ja do końca miesiąca jestem w stolicy i chętnie zapalę święte kwiatki :D. Hahaha. Serio!! Tylko nie wiem czy nie jestem za mało atrakcyjna, hahaha.

A co to się stało, okazji już było wiele ?

Co do atrakcyjności to w swoim pokoju w samych majtach jakoś to w miarę działało na pewnym poziomie, fakt ze niewysokim ale nie wymagajmy zbyt wiele :D

Zresztą Costi, skoro wychodzisz z ciała wiesz jak ludzie się przejawiają w 4 i 5 wymiarze :)).

Jestem świadomy wyższych planów, wyższej częstotliwości tego samego wymiaru a nie wymiaru wyżej. Plan astralny to nie wymiar 4 a mentalny to nie wymiar 5.
Trzynasty
 
:) Costa Costa :). To napisz do mnie na gg albo gdzieś apropo św. kwiatków ;). Możemy się ustawić na jutro popołudnie albo na niedzielę:).

Wydaje mi się jednak, że plan astralny to wymiar 4 i rozgraniczanie jest sztuczne :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Tylko nie wiem czy nie jestem za mało atrakcyjna, hahaha.


leżę HAHAHAHAHA (dlaczego nie ma tu takiego emota :( )
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
To jest cholernie egzotyczne forum, wiele userów zna się już z poprzednich wcieleń i stąd takie off-topiczne bzdety w temacie o manifestacji wielowymiarowej, haha : D
Sherargetu
 
ja się zesrałem w gacie, tyle odemnie :D
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Tu nie bywa ponuro :D
Że jak?
Wut?
Was?
Avatar użytkownikaCorso Mężczyzna
?que?
 
Imię: Michał
Posty: 66
Dołączył(a): 28 cze 2010, 12:40
Lokalizacja: Szczecin
Typ: lol
Zodiak: /o/
ja bym tego nie okreslał wielowymiarowa ja mam kontak ze tak powiem z n wymiarem inaczej mowia z nieskonczona ;liczba ich własnie
powiem wam ze w swego czasu dowiedziałem sie wszystkiego co jest mi potrzebne do samorozwoju
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew
zawszeistniejący napisał(a):powiem wam ze w swego czasu dowiedziałem sie wszystkiego co jest mi potrzebne do samorozwoju


No to witam w klubie, niemniej proszę mieć na uwadze, że prawda jest jak dupa - każdy ma swoją : D
Sherargetu
 
wiem o tym dokładnie albo mmozna to okreslic ładniej prawda kupa prawda wuja prawda swieta prawda czy kazdy wierzy w swoja prawde naprawde a moze niektorze tworza iluzoryczne
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron