Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
Fizycznie energia światła przyśpiesz ruch elektronów wokół atomu przez co materia zwiększa odpowiednio swoją objętość i jest to postrzegane w skali makro jako rozszerzanie się wszechświata i opisane w wielu źródłach naukowych.
Niestety powoduje to powstawanie wielu naprężeń w ciałach fizycznych gdyż rozszerzanie odbywa się nie jednakowo, bo przeszkodą jest ciemna energia ludzkich negatywnych myśli jak złość , nienawiść , pazerność, strach , zazdrość i wszystko co jest odwrotnością miłości.
W największym skrócie planeta pokryta jest dosyć grubą warstwą ciemnej energii ale nie równomiernie , tak samo w głąb jest nią nierównomiernie nasiąknięta.
Światło z centralnego słońca od jakiegoś czasu dociera do nas coraz intensywniej i powoduje nierównomierne poszerzanie się skorupy ziemskiej co prowadzi do wielu jej naprężeń a skutki są widoczne dosyć wyraźnie.
Jeśli odbyło by się to w ciągu krótkiego czasu to efektem były by wręcz eksplozje.
Na szczęście jak na razie dzieje się to stopniowo.
To samo występuje w atmosferze i mamy anomalie pogodowe jakich nikt nie pamięta z przeszłości .
Co do ciał i psychiki człowieka to też zachodzą podobne zjawiska.
Ci którzy podnoszą wibracje, wychodzą na przeciw zmianom i przygotowują się do nich.
Gdy w 2012 21 grudnia fala energii z centralnego słońca dojdzie do Ziemi przygotowani będą na nią Ci którzy się do tego zabrali wcześniej.
Jak światło działa na ludzkie fizyczne ciało?
Tak samo przyspiesza ruch elektronów wokół atomów.
Krew jako rzadsza od np materiału z jakiego zbudowane są żyły poszerza się szybciej i powoduje wzrost ciśnienia tętniczego.
Jeśli odbywa się to stopniowo przez lata to nie powoduje większych problemów , ale co będzie gdy stanie się to w ciągu kilku dni ?
Żyły i całe ciało fizyczne musiało by być z dobrej jakości gumy, aby wyszło bez szwanku z takiej sytuacji a kto ma takie ciało?
Najsłabsze są żyłki w mózgu i tam może wystąpić największy problem jak i w samym sercu, bo wzrost ciśnienia działa na cały system krwionośny.
Ale może dam spokój materii fizycznej i przejdę do tego co występuje w psychice i energetyce człowieka gdy szybko podnoszą się wibracje.
Od jakiegoś czasu obserwuje uwalnianie się poprzednich wcieleń z podświadomości u coraz większej ilości ludzi.
Jest to spowodowane właśnie światłem.
Podświadomość zbiorowa wszystkich naszych przeżytych żywotów jest zatopiona a ciemnej energii jaką wytworzyły w czasie swojej fizycznej egzystencji i są one jakby uśpione w letargu, nie świadomości w większym czy mniejszym stopniu.
W takim stanie przesyłają nam ograniczoną ilość swojej negatywnej energii z która sobie jakoś tam radzimy,jedni lepiej inni gorzej to znoszą i nazywa się to często dopust boży , kara , zły los itp, a jest to konsekwencja naszych poprzednich zachowań , czynów , wyborów jakich dokonywaliśmy uprzednio czyli karma.
Analogicznie jeśli ktoś dokonywał właściwych uczciwych wyborów ,to ma i takie życie obecnie.
Jeśli światło wypłuka z ciemności jakąś duszyczkę - wcielenie to ta odzyskuje pełną łączność z naszym obecnym życiem i obdarz nas wszystkimi swoimi problemami jakich się dorobiło w swym życiu fizycznym.
Jakie to niesie dla człowieka konsekwencje?
Jeśli dane wcielenie- dusza było by wysoko wibracyjne i samo poszło do nieba zaraz po śmierci ciała fizycznego to nie nie ma problemu.
Ale takich średnio jest kilka procent a często mniej.
Jeśli uwolni się duża liczba takich duszyczek w krótkim czasie to co się z nami będzie działo?
To i tak opisałem w największym możliwym skrócie.
Oczywiście jest na to rada.
Trzeba je konsekwentnie odprowadzać do światła-nieba.
Wielu ludzi mogło by sobie z tym poradzić gdyby wiedzieli jak.
Być może przydał by się internetowy kurs odprowadzania duszyczek.
A dla tych którzy nie mają jeszcze możliwości sami to robić też jest wyjście.
Nasi Opiekunowie mają sposoby aby każdemu pomóc , gdy tylko ten o to umiejętnie poprosi i wyrazi chęć współpracy.
Pisałem już o tym , ale może warto by to było zebrać w jedno miejsce.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
warto to zebrać w jedno miejsce WŁODKU więc czekamy dopisuj
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Od praktycznie zarania dziejów naszej planety jej budowniczowie pomyśleli o swego rodzaju wentylu bezpieczeństwa dla ludzi i zbudowali świetliste tunele których zadaniem jest oczyszczanie i podnoszenie wibracji tym którzy potrzebują pomocy , a sami nie mają wiedzy i możliwości sobie z tym poradzić.
Ludzie parający się czarną magią nie odpuszczą dobrowolnie komukolwiek kogo im się udało zdominować, ale nie mają żadnych szans z każdym kto poprosi Opiekuna -Anioła stróża o pomoc dla siebie czy bliskich .Tak samo złe duchy nie mają żadnej możliwości przeciwstawienia się i dalszego wampirzenia w aurze człowieka który wszedł do tunelu.
Są wyjmowane z aury człowieka i odprowadzane tam gdzie ich miejsce przez obsługę tunelu.
Procedura jest tak prosta jaki skuteczna.
Prosimy swojego Opiekuna i swoją duszyczkę aby poszli do świetlistego tunelu-komory oczyszczającej w celu oczyszczenia energetycznego ze wszystkiego,na co pozwala najwyższe dobro i ABY TO BYŁO W ZGODZIE Z NAJWYŻSZYM DOBREM.
To pozwala naszemu Aniołowi Stróżowi pomóc nam w najlepszy istniejący sposób.
On zawsze wie gdzie to jest.
Często trzeba to powtarzać kilka razy w odstępach tygodniowych.
Przeważnie 6-7 takich wizyt starcza.
To zależy od tego jak jesteśmy zabrudzeni energetycznie.
Jeśli poprosimy Opiekuna aby powiedział naszej duszy jak często i ile razy tam chodzić to ona tego przypilnuje.
Jest to w stu procentach sprawdzona metoda.
I proszę pamiętać że chodzimy tam raz w tygodniu aby się nie przegrzać energetycznie.
Dobrze też jest poprosić Opiekuna osoby która nam ewentualnie szkodzi aby ją też zaprosił do komory , wtedy zostaje pozbawiony mocy i nie może szkodzić tak intensywnie.
Aby Opiekun mógł działać ,dobrze jest prośbę powtarzać co najmniej trzykrotnie albo wielokrotność tego.

Często przy ataku energetycznym aura człowieka otaczana jest ciemną otoczką i prośba do Opiekuna jest w niej niszczona, zatrzymywana.
Ale znalazł się i na to sposób.
Należy w swoim systemie energetycznym nagromadzić większą porcję energii , na przykład zbierać, gromadzić przez np 5 minut i więcej i wysłać do Anioła Stróża w postaci błyskawicy, podświadomość wie jak to zrobić i zrobi , wtedy jest duże więcej pewności że taki komunikat dojdzie i dostaniemy pomoc.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Dekret fioletowego płomienia

Jam jest światłością fioletowego płomienia
Jam jest Boską miłością tu

Radosny Ogniu Fioletu, otocz mnie! (3x)
Radosny Ogniu Fioletu, trzymaj się przy mnie! (3x)
Radosny Ogniu Fioletu, uwolnij mnie! (3x)

JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST strumieniem Ognia Fioletu
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST Boską miłością tu
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST Perfekcją bez skazy i cienia
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST płomieniem Miłości w powietrza strumieniach.

Oblej mnie! (3x)
Przepal mnie! (3x)
Przepełnij mnie! (3x)

W imieniu mej Wszechmocnej JAM JEST Obecności, wrzucam do ognia wszelkie przeszłe grzechy—przyczynę, skutek, zapis i pamięć—do ognia! do ognia! do ognia!
JAM JEST ta wiara, co oto przyciąga mój doskonały plan!
I obleka mnie w energię doskonałości!
Jestem oto otoczony tą energią!
Przepełniony jestem wielką miłością i przebaczeniem!
Wchłaniam je!
Penetruje ono me ciało eteryczne!
penetruje ono mój umysł!
Miłość i przebaczenie przepełniają me ciało uczuciowe!
Doskonały plan i miłość i przebaczenie przepełniają
ma fizyczna formę i JESTEM wolny!
JESTEM wolny! JESTEM wolny! JESTEM wolny!

Poprzez plan Boski dla mnie! (3x)
Akceptuje plan Boski we mnie! (3x)
Akceptuje moją energię doskonałości! (3x)
Przepełniony miłością i przebaczeniem! (3x)
I dziele się tym z całym światem! (3x)

JAM JEST wolny!
JAM JEST ta wiara, co rozszerza doskonały plan! (3x)
JAM JEST ta wiara, co wymazuje każdy przeszły grzech drogą przebaczenia! (3x)
światłość we mnie niezawodnie da mi zwycięstwo we wszystkim, co czynie! (3x)

Dekret powinno się czytać przynajmniej 2 razy dziennie ale można stopniowo wizualizować strumień fioletowej energii precyzując aby była o takim składzie jaki dla naszego systemu energetycznego jest najlepszy , zgodny z naszym najwyższym dobrem.
Różne odcienie jasnego fioletu w połączeniu z innymi uzdrawiającymi energiami leczą i oczyszczają poszczególne czakry i kanały energetyczne jak i całą aurę.
Usuwa różne byty, szkodliwe egregory i inne szkodniki o istnieniu których sobie często nawet nie zdajemy sprawy.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
JAK ZASILAĆ SIĘ BIOLOGICZNĄ ENERGIĄ BY ZACHOWAĆ ZDROWIE.
Dobrą metodą na zasilenie się energią witalną - biologiczną jest wciąganie jej przez czakry stóp, dalej płynie w górę specjalnymi kanałami energetycznymi w nogach do czakry podstawy i wyżej kręgosłupem przez kolejne aż wyjdzie przez głowę- czakrą korony.
Po drodze jest przetwarzana przez poszczególne centra energetyczne i podwyższa się jej jasność.
Każda czakra odpowiada za tę cześć naszego ciała i jego organów w obrębie których się znajduje,zasila je w życiową energie aby człowiek był zdrowy.
Ta witalna , biologiczna energia występuje w przyrodzie , ma zielony, seledynowy kolor.
Dwie dolne czakry odpowiadają między innymi za mięśnie , stawy , skórę, kręgosłup.
Jeśli dokucza nam kręgosłup to często z powodu właśnie braku tej energii.
Mamy osłabione mięśnie , które utrzymują kręgosłup w pionie zaczynają się przemieszczać dyski a konsekwencje wielu zna.
Tak samo jest z wątrobą, sercem, mózgiem i td.
Aby energie absorbować można wyobrażać sobie że po prostu ją wdychamy przez stopy jak powietrze i wypływa przez głowę , a cześć strużki oddziela się wraca w dól aż do stóp.
Nie ma możliwości się nią przeładować bo gdy mamy dosyć to wyłączają się czakry ja pobierające.
Jest nam potrzebna do życia 24 godż na dobę więc jej pobieranie powinno odbywać się często, kiedy tylko sobie przypomnimy, 10-20 razy dziennie i więcej.
Można to robić idąc , strojąc, przed telewizorem, w pracy , po prostu wszędzie.
Na pewno tam gdzie jest dużo drzew i zieleni jest jej więcej i tam można się szybciej doładować , ale występuje praktycznie wszędzie.
Jeśli jesteśmy nią napełnieni to inni ludzie zaczynają nas całkiem inaczej postrzegać, jako kogoś przy kim się dobrze czują , pewnie nie raz sami to czuliśmy od innych, że przy tej osobie się dobrze czuję , a od kogoś innego to po prostu mamy ochotę jak najszybciej uciec.
Weźmy taką sytuację że szukamy pracy i piszemy CV
Jeśli jesteśmy naładowani en witalną to i nasze CV też.
Pracodawca czuje te energie i odbiera myśl że ta osoba dobrze mu się kojarzy i takiego kogoś chciałby mieć przy sobie, a resztę można sobie domyśleć.
Następnie poprawia się nasza sytuacja materialna, zaczynamy coraz bardziej pozytywnie myśleć, bo przecież ubywa nam problemów i zmartwień.
Jeśli pozytywnie myślimy to jeszcze lepiej się nam wiedzie w myśl zasady- im lepiej, tym lepiej.
Jako ciekawostkę podam że od kiedy zacząłem pracować z energią ,przestałem chorować na grypę , a wcześniej była moją zmorą, no i na życie jakoś mi nie brakuje mimo że wcale nie pracuję więcej niż kiedyś.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron