Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Czy Wy również otrzymaliścię tą PW ?

Ankieta wygasła 28 paź 2010, 20:04

Tak
8
80%
Nie
2
20%
 
Liczba głosów : 10
"Witaj
Jestes kims milym i fajnym, a takich osob szukam na nasze forum ogolnotematyczne , ktore istnieje ponad 2 lata.
Jezeli masz ochote to prosze dolacz do nas;
[adres usunięty - Til]
Cieplutko pozdrawiam
Liza"

Przeprowadzam mały eksperyment, którego nie chce poki co zdradzic aby się udał, postaram się pozniej jak najlepiej go opisac :), z góry jestem wdzieczny za odpowiedz.
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa
No jasne, że tak :)

po prostu nieco mądrzejsza forma marketingu niż "HELOŁ WŁAŹ NA MOJE NOWE FORUM".
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Owszem, nawet jeśli się nie mylę ktoś był już banowany (zanim ja zostałem adminem) za spam na PW...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Ja już trzecią taką wiadomość dostałem, zapraszającą na tą stronę. Pierwsza z 2009-03-02, potem 2010-04-08 i ostatnia 2010-09-27. Oczywiście z trzech różnych kont. Jeśli była jeszcze jakaś to usunąłem.

Czyli co, te elfy to twoje, tak? ;)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół
Nie, dzis dostałem właśnie taką wiadomość.
Śmieszna sytuacja bo regulamin tamtego forum zakłada że za reklamowanie dostaje się bana, a sądzac po zbierzności nicku to wlasnie ichniejszy admin/moderator rozsyła te "miłe i fajne" wiadomości.
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa
Jeśli dostajecie takie wiadomości, dawajcie mi znać (nick spamera, treść wiadomości, najlepiej forward), spamerów można zawsze zbanować... Problem w tym, że każdy chociaż ćwierćinteligentny, nie będzie wysyłał spamu do administracji, więc ktoś musi to zgłosić ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Też jestem kimś miłym i fajnym :D

W sumie walka z takim spamem jest bardzo trudna, komuś takiemu nie zależy na koncie, zbanują mu konto stworzy następne.

Może by tak ustawić że pw można wysłać dopiero po 7-14 dniach od zarejestrowania i/lub po napisaniu 20 postów ? ;)

Kwestia tylko czy warto wprowadzać tyle faszyzmu, tylko po to aby nie otrzymywać wiadomości że jest się takim miłym i fajnym ;)
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19
Istoty werbujące nie zdają sobie sprawy z tego, iż to forum jest doglądane przez istotę - zaporę ogniową, niemającą litości dla trolli, używającą młotu Thora celem rozpłaszczania tych istot. Metodyka dyscyplinarna Tila zadziwia nawet istotę Nazcain.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
<turla się:D>

zet napisał(a):Kwestia tylko czy warto wprowadzać tyle faszyzmu, tylko po to aby nie otrzymywać wiadomości że jest się takim miłym i fajnym


no właśnie! :D wyluzujmy, przecież to tylko agitacja do rejestrowania się na forum, a nie rozsyłanie jakiegoś ordynarnego, wulgarnego spamu :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Tak, ale w zasadzie od tego jest przecież odpowiedni dział, w którym każdy może opublikować swoje ogłoszenie... Pisanie prywatnych wiadomości w celach reklamowych nigdzie raczej nie jest mile widziane... W końcu te dziesiątki maili przychodzące każdemu na skrzynki e-mailowe też mają na celu tylko agitować do rejestracji/zakupu/sprawdzenia... Zazwyczaj nie są ordynarne ani wulgarne ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Niezla metoda :) Ban nic nie da, bo przeciez kazdy moze uruchomic nowe konto
Zamiast Do Roboty, Zabieram Klamoty, Kupuję Tanie Loty i Lecę! :)
Avatar użytkownikaTravus Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lut 2011, 09:04
Droga życia: 4
ktoś wspomniał "elfy" ,, podejrzewam,że może chodzić o forum "W krainie Elfów". Ze 2 lata temu dostałem PW na innym forum. Na tych elfach jakiś czas czytałem wpisy . Wesołe rzeczy tam sie porobiły - admin zachowywał się jak "redmuluc" na DI - obrażanie się, kasowanie "nieprawomyślnych" wpisów z banem włacznie . Ludzie wyemigrowali i wręcz zrobili bunt zakładając inne forum o nazwie :"kim jest Laura" ( wszystko wskazywało na to,że owa Laura jest mężczyzną ;) ) . Ogólnie - ot, taki typowy i dość powszechny w necie wampiryzm energetyczny.
easy russian
 

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron