OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Włodekg1 napisał(a):A może jednak coś w tym co piszę jest i mimo że moje posty są hipotetyczne to jednak komentarze świadczą o czymś innym.
W tej chwili podkradana jest energia gdzieś około 190 osobom.
A może to są dobrowolne darowizny?


Kolejny sposób na łapanie naiwnych do "leczenia"?
Żałosne
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Aniszai napisał(a):Tym samopałem bot strzela sobie w kolano, bo na upgrade za późno. Chodzi na starym procesorze. Zapomniał, że czasy czasy comodore64 już się skończyły :lol:


lepsze juz nawet to niz miec wszczepiony w mozg chip ktory doprowadza do nieprzytomnosci :lol:

Sam podobal mi sie twoj link wklejony o wolnosci w temacie Luth ... ---> http://shaumbra.pl/kreacje/numen/w_jak_wolnosc.html

ale muzyki nie komponuj lepiej :lol:

jeszcze raz powtarzam ( dla bardziej nieprzytomnych :P ) ze z nikim sie nie identyfikuje...
to co jest miedzy 2 mistrzami Jedi czyli Uzuli ( jego owieczkami ) i Wlodkiem to wasz problem ktory ciagniecie jak serial...
nawzajem po sobie jezdzac z jakichs swoich powodow ... przy okazji zasilajac gadow swoja energia jak to niektorzy rozumieja.. i nazywaja ... :lol:

ja pisalem o Uzuli i jezeli bedzie potrzeba wskaze manipulacje ktore u niego widze ... :)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
A może to są dobrowolne darowizny?

Przecież to oczywiste że są to dobrowolne darowizny, gdyby dana istota nie chciała to by nie dawała, przecież wszyscy wiedzą Kim Są... :)

No i tu się zaczyna cała problematyka czy bardziej mechanika. Mianowice energia jest drążona przez tak zwane wahadła ( Samoistne Systemy Energo Informacyjne ). Jak sama nazwa wskazuje wahadło to obiekt/struktura/pampelumpul (nie ważne jak to nazwiemy czy czym podobne) która się buja, jego wielkość jest zależna od ilości popleczników którzy oddają mu energie, oczywiście w zamian dostają najpierw trochę energii. Przykładowe wahadła to np.: alkohol, hazard, religie, sporty, wszystko co ma znaczenie... takie jak pokój na świecie, walki z głodem, walki z kosmitami itp...
Ogólnie wszystko jest takim wahadłem w świecie umysłu, istnieje jedyna rzecz która takowym wahadłem nie jest, gdyż nie potrzebuje energii do swego istnienia, a jest to coś Które Wie Kim Jest i Powie że Jestem Kim Jestem, a jakie znaczenie przypiszesz to twoja sprawa bo ja i tak Kocham Siebie, a reszta bez znaczenia...
Wtedy to nawet ochrona nie jest potrzebna, gdyż to co wytwarzasz jest czyste w swej istocie, Miłość do Siebie...

Istoty budujące swoje światy z naszych energii, podłączają się do takich wahadeł. W zamian za załatwienie więcej popleczników (czyli wytworzenie odpowiednich warunków, by istota twórcza kreowała odpowiedni rodzaj energii o odpowiedniej częstotliwości) otrzymują w zamian część z tej góry energetycznej.

Reasumując:
By człowiek spojrzał w Siebie i poczuł swą głębie muszą zaistnieć pewne dysharmonie pobudzające, gdyż wtedy być może zacznie przetwarzać swe wzorce...

Więc co tu oceniać tworząc podziały

Wszystko w całej kreacji jest właściwe...
We wszechświecie nic złego nie może się zdarzyć... więc chodźmy się bawić. :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
mozliwe ze ten kto mialby w sobie 100 % czystej milosci nie widzialby potrzeby w pisaniu o gadach i roztrzasaniu tego typu tematow ...
bo dla tego kogos to po prostu byloby NIEWAZNE... :cool:


czesciej jest tak ze przyciaga sie tego ktory jest podobny do Ciebie w jakims sensie ... ;)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Sam podobal mi sie twoj link wklejony o wolnosci w temacie Luth ... ---> http://shaumbra.pl/kreacje/numen/w_jak_wolnosc.html


Mi też się podoba , :)

btw. Airmare
'Głuchy słyszał... jak niemy mówił... że ślepy widział... '' :-))


Mistrzostwo : D
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:
nagu napisał(a):
Mistrzostwo : D


to tez ... ;)

''To jest paradoks , sprzeczne z logiką ale "materiały" które piszą o wolności, jedności autentyczności,suwerenności również mogą stać się blokadą murem do tejże wolności , jedności ,autentyczności oraz suwerenności :) ..''
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Arimare napisał(a): "materiały" które piszą o wolności, jedności autentyczności,suwerenności również mogą stać się blokadą murem do tejże wolności , jedności ,autentyczności oraz suwerenności :) ..''


brzmi tajemniczo, w jaki sposób mogłoby to tak zadziałać?
MAP Mężczyzna
ja?
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2011, 23:32
Droga życia: 8
SAM napisał(a):...........

Wszystko w całej kreacji jest właściwe...
We wszechświecie nic złego nie może się zdarzyć... więc chodźmy się bawić. :D

właśnie po takie wpisy zagląda się na forum- dzięki SAM.
easy russian
 
jeszcze raz powtarzam ( dla bardziej nieprzytomnych :P ) ze z nikim sie nie identyfikuje...
to co jest miedzy 2 mistrzami Jedi czyli Uzuli ( jego owieczkami ) i Wlodkiem to wasz problem ktory ciagniecie jak serial... nawzajem po sobie jezdzac z jakichs swoich powodow ... przy okazji zasilajac gadow swoja energia jak to niektorzy rozumieja.. i nazywaja ...


Neutralność :lol: Jak ona się ma do Twojego udziału w serialu, w którym uskuteczniasz ping pong między wódką a zakąską?
Ot hipokryzja. Co się zaś tyczy zasilania, to nie ma ono miejsca w wypadku gdy na nie ma na nie przyzwolenia. Proste jak konstrukcja cepa :P

ja pisalem o Uzuli i jezeli bedzie potrzeba wskaze manipulacje ktore u niego widze ... :)


Wskaz je zatem.

mozliwe ze ten kto mialby w sobie 100 % czystej milosci nie widzialby potrzeby w pisaniu o gadach i roztrzasaniu tego typu tematow ...
bo dla tego kogos to po prostu byloby NIEWAZNE... :cool:


Miłość to również troska, wolna wola i świadome dzielenie się wiedzą. Nie zabronisz nikomu mówić. Możesz jedynie nie czytać i nie roztrząsać tego typu tematów :P Tym się różnimy.

"materiały" które piszą o wolności, jedności autentyczności,suwerenności również mogą stać się blokadą murem do tejże wolności , jedności ,autentyczności oraz suwerenności :) ..''


Może mała improwizacja dla "nieprzytomnych" . Chętnie popatrzę.

We wszechświecie nic złego nie może się zdarzyć... więc chodźmy się bawić. :D


Ja się bawię cały czas :D Easy do tanga proszę. Z różą w kłach 8) :wink:
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
SAM napisał(a): No i tu się zaczyna cała problematyka czy bardziej mechanika. Mianowice energia jest drążona przez tak zwane wahadła ( Samoistne Systemy Energo Informacyjne ). Jak sama nazwa wskazuje wahadło to obiekt/struktura/pampelumpul (nie ważne jak to nazwiemy czy czym podobne) która się buja, jego wielkość jest zależna od ilości popleczników którzy oddają mu energie, oczywiście w zamian dostają najpierw trochę energii. Przykładowe wahadła to np.: alkohol, hazard, religie, sporty, wszystko co ma znaczenie... takie jak pokój na świecie, walki z głodem, walki z kosmitami itp...
Ogólnie wszystko jest takim wahadłem w świecie umysłu, istnieje jedyna rzecz która takowym wahadłem nie jest, gdyż nie potrzebuje energii do swego istnienia, a jest to coś Które Wie Kim Jest i Powie że Jestem Kim Jestem, a jakie znaczenie przypiszesz to twoja sprawa bo ja i tak Kocham Siebie, a reszta bez znaczenia...
:D


viva Vadim Zeland - swoją drogą, dał dobrą instrukcję dla tworzenia swoich wahadeł :lol:
zazwyczaj umysłowa potrzeba "bycia za" lub "bycia przeciw" jest "wahadłowaniem

niestety robimy to cały czas
niektórzy są wręcz uzależnionymi "wahadłowcami"

czy zawsze trzeba oceniac? przestrzegać?
czemu nie wystarczy zwyczajnie informować/przekazywać swoje?
jak się nie podoba - nie czytać....
konserwa Mężczyzna
 
Imię: paweł
Posty: 35
Dołączył(a): 28 paź 2010, 12:33
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Droga życia: 9
Zodiak: waga
MAP napisał(a):brzmi tajemniczo, w jaki sposób mogłoby to tak zadziałać?

moze tak brzmi.. ale nie jest to tajemnica ... ;)
http://www.animalfreedom.org/polska/opi ... adoks.html

a tutaj wersja zartobliwa bardziej :lol:
http://demotywatory.pl/2595440/Paradoks-wolnosci


Aniszai napisał(a):Neutralność :lol: Jak ona się ma do Twojego udziału w serialu, w którym uskuteczniasz ping pong między wódką a zakąską?
Ot hipokryzja.

jezeli uwazasz ze to co pisze o Uzuli jednoczesnie przy okazji jest moja intencja ''obrony '' Wlodka to jestes w bledzie ... :)

Aniszai napisał(a):Wskaz je zatem.


nie jestes pewna tego co pisze Uzuli ?... ;)

''Każda Pańska próba wypaczania rzeczywistości będzie pozbawiana fałszywych, "pięknych" szat. Ten proceder będzie hamowany, a istota kreująca się na coś w rodzaju guru duchowego, demaskowana.''

to jeden z przykladow... ( nie skupiaj sie na tym ze to jest o drugim mistrzu Jedi... po prostu ten przyklad jest akurat bardzo dobitny :) )

dla mnie to spiewka nawiedzonego astralnie guru... mimo ze Uzuli to czesto powtarza ze nie chce byc mentorem ani guru ...

wolna wola ... jestesmy jednoscia... itd :) parodia i cyrk na kolkach ...

dodatkowo sam tez ocenia swoje owieczki peku indygo aby sie przypodobac (zmanipulowac) ... ;)
nie fokusami... nie wahadelkiem... tylko slowami na swoj charakterystyczny sposob ...

przykladow wiecej podawac nie trzeba ... bo moglbym szukac i cytowac tylko po co ?

mam przyjemniejsze rzeczy do robienia... :lol:
a swoje spostrzezenia uwazam za wystarczajace ... ;) ( z ktorymi oczywiscie nikt sie zgadzac nie musi )

widze tutaj falsz... i dla mnie kurtyna Uzuli (Iluzji :P ) opadla... ;)

ale innym zycze smacznego( jezeli ktos chce ) najlepiej bez przejedzenia oczywiscie chociaz zyciowe doswiadczenia sa tez jak najbardziej wskazane ... 8)

Aniszai napisał(a):Miłość to również troska, wolna wola i świadome dzielenie się wiedzą.


na poziomie ludzkim tak moze byc .. lub astralnym :P

ale odnoszac sie do tematu nieco szerzej ... lub wezej.. jak kto woli ;)

tam gdzie jest troska , dzielenie sie wiedza watpliwa... lub mniej watpliwa..
caly czas przemawia jeszcze ego w wiekszym lub mniejszym stopniu ... wiec nie uwazam zeby to byla czysta 100 % milosc 8)


Aniszai napisał(a):Nie zabronisz nikomu mówić. Możesz jedynie nie czytać i nie roztrząsać tego typu tematów :P Tym się różnimy.

czym Ty sie roznisz wzgledem mnie to dla Ciebie oczywistosc... a czym ja sie roznie wzgledem Ciebie to dla mnie oczywistosc .. proste jest to jak budowa cepa ... :P

wiadomo ze to co pisze jest w pewnym sensie ''niewygodne ''... ;)

ale tez nie mam nawet takiego zamiaru komus zabronic mowic ... :) ( i postrzegac rzeczy na swoj sposob.... nie myl mnie z Uzuli... :lol: )

a ze temat staje sie juz bardzo jalowy... to dodatkowo usmiecham sie ale nie z szyderstwa... tylko to jest usmiech polegajacy na wyrozumialosci... poprzez swiadomosc pewnych mechanizmow... ;)

rozpisalem sie az za bardzo .. to nie w moim stylu ( preferuje rozmowy w 4 oczy i 2 ciala ) wiec trzeba skonczyc ... :lol:
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
rozpisalem sie az za bardzo .. to nie w moim stylu


Ping pong :D Jak najbardziej w Twoim. Ot kolejny dowód intelektualnej masturbacji :P
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
Dziwne :-k

to jest temat, który mnie niby interesuje, ale jak tylko wchodzę na niego, to ciarki czuję i... nie zabieram głosu, bo jakoś gęsto tu ;) i nieprzyjemnie w tych klimatach się czuję ;P

Arimare, na ten moment co tu byłam, to wydaje mi się, że słusznie prawisz, ale nie zdążyłam się do końca wgłębić w temat, więc tym samym, ... niby z mojej strony jest to tylko powiew wiatru, a nie wichura...

pozdrawiam :)
no i harmonii w sobie, ... sobie i innym życzę w każdym momencie "Tu i teraz" :D

PS. no nie, ja tych wszystkich stron nie przeczytałam....
pewnie coś przeoczyłam :roll:
ELMA_KI Kobieta
^_^
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 sty 2011, 22:33
Zodiak: bliźniak/szczur
{ PREV }

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron