OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Żaden typ numeracji nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistościach częstotliwości spektrum od wymiaru czwartego. Proszę nie mydlić oczu istotom przy pomocy przyswojonych, książkowych opisów zródeł, sięgających do piątego wymiaru w eksploracji ich autorów. Każda Pańska próba wypaczania rzeczywistości będzie pozbawiana fałszywych, "pięknych" szat. Ten proceder będzie hamowany, a istota kreująca się na coś w rodzaju guru duchowego, demaskowana.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Włodekg1 napisał(a):Istoty z Cheopsa są łagodnymi barankami z 12 fokusa w porównaniu z Twoim Uzuli mocodawcami z niskich astrali.
Jeśli byś się dostał do 4 gęstości na którą psioczysz to byś spłonął a szósta a jest dla ciebie abstrakcją.
Twój rewir to bardzo dolne poziomy 3 gęstości i jesteś najmniej wibracyjną istotą na tym forum.
Zasysanie energii też Ci ciężko idzie bo Twój anioł stróż dba o Ciebie bo cię kocha.
Większość forumowiczów to fokus 27 i okolice i dziwi mnie troszeczkę że w ogóle cie czytają.
Może Twój gatunek literacki to jakaś nowatorski rodzaj smutnej komedii.

Kompletny brak konsekwencji na to co pisałeś parę dni temu w innym temacie :D
Włodekg1 napisał(a):Ja się nie mam zamiaru wdawać w żadne kłótnie, bo co kto pisze to obciąża jego sumienie przecież.
Może się odniosę do jednego ze stwierdzeń Uzuli , bo nie czytam jego postów od dawna i znajomy mi dopiero napisał ze mnie szkaluje,. inni widzę że sami rozszyfrowali niektóre jego "prawdy"
[Żadna istota "opiekun" nie jest potrzebna istocie ludzkiej do niczego.]
No to wystarczy się do tego zastosować i mocodawcy Uzulego mają wolną rękę, bo niby kto nam pomoże jak własnego Anioła Stróża się wyprzemy?
A ma naprawdę groźnych kolegów.
Człowiek takiemu nie da rady.
No może ktoś z Tybetu albo jeden z Indii.
Ja jak pomagam komuś, to zawsze proszę jego osobistego Anioła Stróża i to wystarcza.
Nie pcham rąk w niczyją karmę, mam dosyć swojej.
W sumie najlepszą pomocą jest pokazać drugiemu jak samemu sobie pomagać i napisałem o tym kilka postów.
Wiem też o innych szykanach wobec mnie, bo znajomi mi piszą że dostawali prywatnie takie informacje.
Nic na to nie poradzę a w kłótnie się nie będę wdawał.
Nikogo nie uważam za wroga to po co miałbym się wdawać w awantury.
To że ktoś mnie za takiego bierze to nie znaczy że ja go też.

wklejam w całości, żeby nie było ze z kontekstu wyrywam :D
http://forum.przebudzenie.net/post27161.html#p27161
ps.
Jak sie nie pchasz w niczyją karmę, to po co niby "dobry człowieku" mierzysz komuś bez jego wiedzy jakies fokusy?
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
aż się prosi o przypowiastkę...
...Był raz święty, który posiadał dar mówienia językiem mrówek.
Zbliżył się do takiej, która wyglądała na bardziej wykształconą,
i zapytał:
- Jaki jest Wszechmogący? Czy jest w czymś podobny do mrówek?
Uczona mrówka odpowiedziała:
- Wszechmogący? Absolutnie nie. My, mrówki,
jak widzisz, mamy tylko jedno żądło.
Ale Wszechmogący ma dwa.
MAP Mężczyzna
ja?
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2011, 23:32
Droga życia: 8
przyznam ze rozbawil mnie pojedynek ''mistrzow'' na wymienianie w punktach ''swoich wlasnych prawd i argumentow '' parodia parodii :P

do tego caly czas sa tworzone podzialy... wiec gdzie ta jednosc ?... ;) poszla sobie poskakac w gume ?... ;)

juz bardziej pasuje opcja ze to Bog jest jednoscia a kazdy pojedynczy czlowiek lub jakakolwiek istota to tylko jego czastka nieswiadoma mniej lub bardziej ... :)


Uzuli swoja droga ladne manipulacje siejesz... dla osob podatnych na nie .. :)

( twoje 3 ostatnie posty utwierdzily mnie w tym przekonaniu juz calkowicie )

zobacz sobie i zastanow sie nad tym w jaki sposob piszesz... ( jezeli robisz to nieswiadomie )

przy okazji ja z Wlodkiem w rzaden sposob bardziej nie sympatyzuje... nawet ten fokus niczego nie zmienil ....

ale oczywistym zdaje sie dla mnie fakt jak bardzo zmanipulowales swiadomie lub nieswiadomie niektorych...

moje obserwacje sie potwierdzaja ... :) tak jak i reakcje wiekszosci twoich zmanipulowanych owieczek w ktorych nie widac zabardzo takiej fajnej pozytywnej energii... 8)
Ostatnio edytowano 27 sty 2011, 15:18 przez Arimare, łącznie edytowano 4 razy
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Irina być może fokus 16
Relacje z panem Uzuli.
Hipotetyczny obieg energii - pobór energii od Irina z czakry podstawy 17 jednostek Bovisa- energia życiowa kolor czerwony.
Dostaje od Uzuli- czarna tzw bojowa z silnym programem uzależniającym.{ Opiekun-Anioł stróż to wróg, jedyna prawda to Uzuli itd}
To widać na zewnątrz tak jak wodę w rzece ponieważ osoba nie posiada żadnych osłon energetycznych i nawet pewnie nie wie że takie istnieją i można je zbudować.
System energetyczny nie jest chroniony bo po co jak się nawet nie domyśla że jest obiektem agresji.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Włodekg1 napisał(a):Irina być może fokus 16
Relacje z panem Uzuli.
Hipotetyczny obieg energii - pobór energii od Irina z czakry podstawy 17 jednostek Bovisa- energia życiowa kolor czerwony.
Dostaje od Uzuli- czarna tzw bojowa z silnym programem uzależniającym.{ Opiekun-Anioł stróż to wróg, jedyna prawda to Uzuli itd}
To widać na zewnątrz tak jak wodę w rzece ponieważ osoba nie posiada żadnych osłon energetycznych i nawet pewnie nie wie że takie istnieją i można je zbudować.
System energetyczny nie jest chroniony bo po co jak się nawet nie domyśla że jest obiektem agresji.


Pod słowem "hipotetyczny", "być może" jest furtka na omylność :D Czyżby "mag" nie był pewny na 100% swoich badań? Co z wiarygodnością i autorytetem "maga"?
Skoro nie posiadam żadnych osłon energetycznych, to dlaczego tak usilnie starasz się do nich dobrać?
Myślisz, że nie wiem? :D
I pytanie na koniec, czy ja prosiłam czy też wyraziłam zgode na pomiary swojej energetyki? NIE
Widzę analogię do działania "szarych" wchodzących w energetykę nieświadomych. Czyjaś gadzia natura sie odzywa?
Jednostki kogokolwiek, fokusy i inne bzdety są ograniczeniem wolnej jednostki, ale widzę, że pewnie dodają dostojności i wiarygodności osobie która się nimi posługuje. Jaki poziom urabiania, taki "mag" :D
Ostatnio edytowano 27 sty 2011, 16:26 przez irina, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Włodekg1 napisał(a):Istoty z Cheopsa są łagodnymi barankami z 12 fokusa w porównaniu z Twoim Uzuli mocodawcami z niskich astrali.
Jeśli byś się dostał do 4 gęstości na którą psioczysz to byś spłonął a szósta a jest dla ciebie abstrakcją.
Twój rewir to bardzo dolne poziomy 3 gęstości i jesteś najmniej wibracyjną istotą na tym forum.
Zasysanie energii też Ci ciężko idzie bo Twój anioł stróż dba o Ciebie bo cię kocha.
Większość forumowiczów to fokus 27 i okolice i dziwi mnie troszeczkę że w ogóle cie czytają.
Może Twój gatunek literacki to jakaś nowatorski rodzaj smutnej komed
ii.

uuuuuu..........rozległo się po sali. Pan Włodek coraz niżej .
easy russian
 
Irina,
zapewne Włodek liczył, że podobnie jak Arimare łykniesz jakimś cudem jego marną manipulację.
W przeciwieństwie do Ciebie Włodku nie muszą mieć tony książkowych fokusów, wahadełek i podobnych bzdetów, by stwierdzić ze wręcz buchasz wściekłością. Ot obnażona indolencja.
Włodek, to że Ty osłon nie widzisz, nie oznacza, ze ich nie ma :D Nie na takie bolki ochrona jest stawiana. Przypominam, by pamiętać o jak to ja nazywam "lustrze bazyliszka" - to co poślesz odbije w Ciebie. Zniszczy Cię własna agresja.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
Aniszai napisał(a):zapewne Włodek liczył, że podobnie jak Arimare łykniesz jakimś cudem jego marną manipulację.

mylisz sie kochana ... 8) ale widze ze znowu nadepnalem na ogon ... ;) az bylo slychac sykniecie... :P

ja w przeciwienstwie do Ciebie... niczego nie lykam ... :wink:

poza swoimi prawdami 8)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
mylisz sie kochana ... 8) ale widze ze znowu nadepnalem na ogon ... ;) az bylo slychac sykniecie... :P

ja w przeciwienstwie do Ciebie... niczego nie lykam ... :wink:

poza swoimi prawdami 8)


Właśnie widzę :P
Wystarczy pomachać fokusem i podkadzić.
A tym, że prawda jest jak dupa - każdy ma swoją - rewolucji nie uskuteczniłeś.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
Aniszai napisał(a):Właśnie widzę :P
Wystarczy pomachać fokusem i podkadzić. .

tak to dziala w twoim przypadku jak Uzuli sprawi Ci komplement jakis ? :wink:

no widzisz :lol:

ja do informacji o fokusie podchodze tez sceptycznie i sie tym nie podniecam 8) wiec nie sugeruj sie swoim widzeniem mnie ... :wink:

bo to widzenie jest bledne i nieprzytomne... 8)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Jak sobie przesuniecie ekran tak by widzieć trzy posty powyżej, to skupcie wtedy swój wzrok na żółtych kuleczkach, i...

...co widzicie? :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
Jak sobie przesuniecie ekran tak by widzieć trzy posty powyżej, to skupcie wtedy swój wzrok na żółtych kuleczkach, i...

...co widzicie? :D


Widzimy :D
Tym samopałem bot strzela sobie w kolano, bo na upgrade za późno. Chodzi na starym procesorze. Zapomniał, że czasy czasy comodore64 już się skończyły :lol:
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
może to jakaś muzyka :D .................... :lol: . :lol: ..... :lol: ................ :)
.... :) ............... :) ......................... :) .......................... :? ............. 8)
:idea: ......................... :?: :?: ............... :?: . :?: :?: .................. :wink:
............... =D> =D> ................... =D> =D> .................. =D> =D> ......
#-o ................. :!: ........................................................................ :?: ........
............................................. :-k .................................................. O:)
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
A może jednak coś w tym co piszę jest i mimo że moje posty są hipotetyczne to jednak komentarze świadczą o czymś innym.
W tej chwili podkradana jest energia gdzieś około 190 osobom.
A może to są dobrowolne darowizny?
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron