OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
No dobrze Włodku a teraz co by trochę zmienić priorytety (świadomego, lub nie wykrzywiania natury rzeczywistości) i wprowadzić nutkę zamętu :lol: , mógłbyś odpowiedzieć na pytania Aniszai?
Rozwieje to wątpliwości wielu z nas (jeśli jeszcze takie są :lol: )
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Podobnie jak powyżej freemind poproszę o konkrety. Łaskawie zajrzeć wstecz, strona 10 bodajże. Bo tymczasem uskutecznia pan ratlerkowe ujadania na poziomie pani W.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
Joe Black napisał(a):masz je chyba na każda okazje.

tak naprawde ludzie mi daja do tego okazje i ich zakodowane polegajace na strachu ( ego obronne ) mechanizmy postepowania ... ;)

ktore dzialaja w wiekszosci wsrod ludzi niezaleznie od tego ze ktos uwaza ze jest pekiem indygo czy ze jest pekiem indyka... :lol:

ktos kto ma 100 % pewnosc tego co pisze... nie potrzebuje potwierdzenia u nikogo innego ...

a ja wystepuje tu jako neutralny obserwator nie powiazany tendencyjnymi i latwymi do zaobserwowania (przynajmniej dla mnie ) mocnymi zaleznosciami ego... ;)

Wlodek , Uzuli rownie dobrze wedlog mnie mozna by bylo czytac Harlequiny lub gazetke typu ''pani domu'' przeznaczona dla gospodyn wiejskich ( zeby nie bylo nie mam nic do wsi wrecz przeciwnie ... lubie ale nie tam gdzie smierdzi łajnem... tylko wole tereny w ktorych czuc swiezy przytomny powiew lasu .... ;)

i takie spacery do lasu szczerze polecam z kims kogo sie lubi ( kocha )... bardziej od siedzenia przed kompem... i pisania elaboratow na roznych forach... byc moze tam przyjdzie pewne ''oswiecenie '' 8)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
* Raportuj ten post
* Odpowiedz z cytatem



Postprzez Aniszai » 24 Sty 2011 19:48
Włodek coś nielogiczny Twój wywód jest. Oni tu są i bywają.
Mam zatem parę pytań:
1 Kto im zabronił przylatywać i dlaczego mieli by zakazu przestrzegać?
2 Kto zatem lata statkami, których nie widać - jak wiadomo gady pokonują materię - skoro nie latają nimi gady?
3 Skoro gady nie mogą, to czemu mogą szaraki?
4 Od kiedy rosnące wibracje Ziemi są przeszkodą dla gadów?
5 Czym są według Ciebie gady i konfederacja ?
6 Skąd u Ciebie takie informacje?


1 Właśnie ludzie współpracujący z Opiekunami wspólnie razem dysponują możliwościami dzięki którym tego dokonali i dlatego ciemna strona choćby poprzez Uzulego próbuje tę współpracę powstrzymać, ale na to i tak już za późno z tego co wiem.
2 Są inni którzy mają jeszcze przyzwolenie na to , jak je ewentualnie stracą to napiszę.
Wibracje planety się podnoszą i wkrótce zobaczymy na własne oczy co nieco z tego tematu bo niewidzialność nie będzie już taka całkiem niewidzialna.
3 Jeśli ktoś za dużo i za intensywnie o nich myśli to je przywołuje ale raczej na poziomie energetycznym,
Statkami nie mogą bo są bardzo skutecznie neutralizowane.
Latając przybierają formę ciemnej energii i są neutralizowane jasną którą dysponują wyżej rozwinięci ludzie i i Opiekunowie ,również Ci z bardzo wysokich poziomów.
4 Rosnące wibracje to jasna energia która dosłownie rozpuszcza ciemną i robi się gorąco tym którzy pracują na ciemnej.
Gady zamieszkują planetę 3 razy większą od Ziemi i są normalnymi fizycznymi osobnikami ale dysponują technologią przestawiania atomów tak że te stają się jakby energią i to im dawało do tej pory przewagę.
Szaraki też nie mogą ,przynajmniej statkami bo są za duże aby się przemknąć.
5- Napisałem , konfederacje Uzuli może założył w swoich urojeniach.
6 Istnieje telepatia i jasnowidzenie oraz czucie i wiele innych technik.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Jeszcze ja bym chciał jedno pytanko zadać :)
I wyłączam się na stałe z tematu by nie robić popłochu, ale by wszystko było jasne(jeśli jeszcze nie jest) :)

6 Istnieje telepatia i jasnowidzenie oraz czucie i wiele innych technik.


(chociaż widać, że nie jest to realna obserwacja natury rzeczywistości, poprzez wgląd w kontinuum bez pomocy innych istot, a przy pomocy i kontakcie (symbiozie) z wyższym JA - naszą realną naturą) więc pytanie retoryczne można powiedzieć, ale odpowiedz :)

Z kim kontaktujesz się - odbierając te informacje :) ?

i pozdrawiam serdecznie :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Arimare Ty docierasz na poziomie duszy do fokusa 27 czyli właściwego nieba wg Monroe, które jest do poziomu 33 dla ludzi z ciałem ciałem fizycznym
Od 34 nie zachodzi konieczność inkarnowania się.
Opiekun-Anioł Stróż to powyżej 36 , dalej Nadopiekunowie, Archanioły i dalej to dla nas to Bóg.
Dostaje z poziomów ponad 36.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
konsekwentnie namawiam do koncentrowania się na własnych przekazach
komentować należy - po to są fora, ale nie przypisujmy złych/negatywnych intencji tym których nie rozumiemy

są różne światy-ale przede wszystkim co istota to inne postrzeganie
mamy przyzwyczajenie z 3D, że w zakresie odbioru materialnej rzeczywistości tak wiele symboli jest uzgodnionych/zdefiniowanych
w innych przestrzeniach/wymiarach tak być nie musi

takie przekazy to gra umysłów, różnych mniejszych, większych
rózne istoty, różne programy przez nas mogą przemawiać

konkluzja (opis tych doświadczeń) jednak na dzień dzisiejszy musi być produktem ego
po prostu ego jest filtrem, przez który musi przejść info jeśli chcemy to info opisać w komunikacji klasycznej z użyciem słów

małe doświadczenie:
odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego kocham mamę?
ja to wiem, ale jak zaczynam o tym myśleć jakieś banały wychodzą...
słowa, symbolika ukryta za nimi zwyczajnie nie wystarczą :o

dużo gadania - mało ROZUMIENIA
konserwa Mężczyzna
 
Imię: paweł
Posty: 35
Dołączył(a): 28 paź 2010, 12:33
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Droga życia: 9
Zodiak: waga
Włodekg1 napisał(a):Arimare Ty docierasz na poziomie duszy do fokusa 27 czyli właściwego nieba wg Monroe, które jest do poziomu 33 dla ludzi z ciałem ciałem fizycznym
Od 34 nie zachodzi konieczność inkarnowania się.
Opiekun-Anioł Stróż to powyżej 36 , dalej Nadopiekunowie, Archanioły i dalej to dla nas to Bóg.
Dostaje z poziomów ponad 36.


Czy byłbyś tak miły i powiedział mi od którego poziomu w powyższej denominacji zaczyna się Bóg?
MAP Mężczyzna
ja?
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2011, 23:32
Droga życia: 8
Poziom Archaniołów to powyżej 45 a Bóg , chyba nieskończoność może by to jakoś oddała.
Tam gdzie Archaniołowie są panuje taka jasność jakbyś patrzył w miliony lamp błyskowych na raz i pomyśl co wtedy widać?
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Bóg to poziom 0 do ...

Czyli ktoś kto wie kim jest i używa nieskończoności poprzez nieużywanie jej. :D

Więc jaki poziom ma nieskończoność ?

...
8)

hehehhehe

Co do tych informacji o planach, jak na to spojrzę to powiem tak:

Fale nowych energii przejdą przez ziemie (czyli przez wszystkie punkty w całym swym spektrum działania), zasilając jądro swą emanacją, a ta emanacja zasili nowe organizmy ekspresyjne. Odpowiednio zmodyfikowane twory miały by możliwość przyjęcia formy o emanacji zakłóconej swej różnorodności, jednak że samo efektywne działanie nie będzie możliwe bez synchronizacji, a sam ten proces rozpoczyna ewolucje postrzegania rzeczywistości, co za tym idzie podkradzeniem wibracji. Efektem ubocznym może być przeładowanie, co za tym idzie usunięcie obiektu, a jej energia zostanie dołączona do energii o podobnej częstotliwości, co określa przyszłe projekcje.
Więc jak bym planował coś dla siebie to też bym użył tego wariantu, więc ewentualność jest prawdopodobna iż występuje.
Jednak że, eksperyment może mieć skutek nowych wyzwań dla nowych istot o charakterze doświadczeniowych.

Przenikanie się wymiarów niedługo umożliwi dostrzeżenie elementów niegdyś niedostrzegalnych, co w rzeczy samej uczyni bardziej bajkowy wyraz naszej rzeczywistości. Fokus czyli uwaga nasza decyduje do jakiego spektrum pojmowania się odnosimy, najprosztszym jest punkt wyjścia... czyli JA SAM 8)
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
Dziękuję Włodku za odpowiedzi. Odniosę się do nich oczywiście.

1 Praca z opiekunami to dalszy system niewolnictwa podobny do struktur gadzich, zmienia się tylko polaryzacja. Poza tym skąd przekonanie że to pozytywna polaryzacja? A czy za późno czas pokaże. Twierdzisz, ze Uzuli "pracuje" dla ciemnej strony mocy. W takim razie jakim cudem nie było na niego kilkustronicowego topiku skarg i zażaleń, a na Ciebie owszem. Zatem żadna stronniczością, czy przesadną nie będzie stwierdzenie, że zniewoliłeś swoją pracą nad energią innych ludzi. Powinieneś ich uwolnić.
2 Przyzwolenie ma i certyfikat iso tez pewnie ma :P Kto to niby jest? Kohorty konfedery pod rękę z Orionem, a my jako pasztet i kaszanka. Smacznego.
To nie wibracje planety sprawiają, że to co niewidzialne stanie się widzialne, a trwająca już emanacja. Wibracje planety podniosą się po niej jak i nastąpi przejście Ziemi na wyższy poziom.
3 Intensywnie myślę i nie tylko o szarakach, ale i innych galaktycznych pokrakach i co ? Ano nico. Rozumiem, że opiekunowie neutralizująco napstrykali szarakom z lampy błyskowych po oczach i bidy orientacje gubią.
4 Wibracje są zawsze przy doświadczeniach energetycznych. Czy jasnej czy ciemnej - używając Twojej retoryki. Są jak gwiezdne wrota. Ważne co zassie się po drugiej stronie i komu się ulegnie. Cały myk polega na ty, żeby nie ulegać. Ani tym złym, ani słodkopierdzącym. Żadne z nich nie jest w stanie narzucić Ci swojego światopoglądu do momentu gdy im na to pozwolisz.
Szaraki też nie mogą ,przynajmniej statkami bo są za duże aby się przemknąć.
prawie spadłam z krzesła i obśmiałam jak norka. To tak jak by do samolotu nie można było zmieścić automatycznego pilota :lol:
5 Konfederacja jest niczym w poziomach od 7D i doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Urojenia, które sugerujesz Uzulemu są tandetnym wyobrażeniem tego co znajduje się powyżej 6D
6 Telepatia, czucie, jasnowidzenie i wiele innych technik na które się powołujesz jest jak cudowny preparat pod nazwa 7 w 1, tudzież wash & go. Jeżeli powołujesz się tylko na te techniki to znaczy, ze nie masz zielonego pojęcia o doświadczaniu kontinuum czasoprzestrzennego i jesteś na poziomie wróżki tarota.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
Aniszai napisał(a):W takim razie jakim cudem nie było na niego kilkustronicowego topiku skarg i zażaleń, a na Ciebie owszem.

Były skargi na Włodka? Mógłbym prosić o linka?
Aniszai napisał(a):To nie wibracje planety sprawiają, że to co niewidzialne stanie się widzialne, a trwająca już emanacja. Wibracje planety podniosą się po niej jak i nastąpi przejście Ziemi na wyższy poziom.

Czytałem jakiś czas temu jedną z wypowiedzi Uzuliego, w której, jeśli dobrze pamiętam, napisał, że ziemia już przeszła na wyższy poziom, ale ludzkość jeszcze nie. Nie jestem tego pewien w 100%, bo było to już około miesiąc temu, może mniej - gdy znajdę, dam linka. :) Jeśli się mylę, to wybaczcie, nie chcę siać fałszywych informacji. :-k
misterix Mężczyzna
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21 lis 2010, 22:57
Były skargi na Włodka? Mógłbym prosić o linka?


Proszę bardzo: http://www.afterlife-knowledge.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1599&postdays=0&postorder=asc&start=0

Zaczyna się od podziękowań. Niestety przez około kolejne 10 stron nie jest już tak różowo. Niestety.
Powyższy topik jest dowodem na to, by nie ufać żadnym "miszczom", guru, czy innym fałszywym prorokom. Praca z energią to nie lekarski stetoskop i oglądanie patyczkiem gardła. To jak wpuszczanie barbarzyńcy do ogrodu. Gwałt na wolnej woli, brak zaufania dla własnych możliwości. Nawet nie dreptanie w miejscu, a cofanie się o lata świetlne.
Powtórzę, moc jest w nas. Szanujmy ją i odkrywajmy swoje możliwości sami. Są ogromne i do ich eksploracji nie potrzeba szarlatanów.

misterix - Planeta jest w trakcie przejścia. Sporo z tego co się obecnie widać i co odczuwamy, to efekt co raz silniejszej emanacji. Ukoronowaniem zmian będzie przejście globu całkowicie w 4d - gdzie obecnie hulają gadziny i pozbycie się niechcianego towarzystwa zarówno w postaci "negatywu" jak i "pozytywu". Niemniej kluczem do zmiany wymiarowości istot ludzkich jest świadomość manipulacji dobywającej się obecnie w kontinuom czasoprzestrzennym Ziemi do 6D. Istota nieświadoma, jak mawia Uzuli - nieprzytomna - będzie w dalszym ciągu polem do manipulacji dla obu polaryzacji.
W podobny sposób jak w kontinuom manipulacja odbywa się tu i teraz. Narzędziami są miedzy innymi taki pan Włodek jak i pani W. Nie dajcie przyzwolenia na wtargnięcie we własne pole energetyczne ludziom im podobnym.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
Kolektyw negatywu sterujący istotą Włodekg1 będzie sukcesywnie blokowany, a wykonawcy jego zleceń, demaskowani. Istota Włodekg1 nie ma bladego pojęcia o tym, co dzieje się na tej kuli w polu wymiarów poza implikowanymi jej programami polegającymi na drenażu energii witalnej od naiwnych, ufnych, zagubionych istot ludzkich, szukających pomocy. Brak kompatybilności takich ciał tworzących sektopodobne formacje aktywne w sieci internetowej i poza nią w obliczu emanacji rdzenia tej galaktyki sprawia, że ulegają one rozproszeniu. Podejmują więc ostatnie próby zasysania energii witalnych od istot proszących o pomoc. Zródło tych operacji znajduje się w częstotliwości wymiaru czwartego, podobnie jak w przypadku zmanipulowanych ciał, tworzących coś, co nazywa się Projekt Cheops.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Istoty z Cheopsa są łagodnymi barankami z 12 fokusa w porównaniu z Twoim Uzuli mocodawcami z niskich astrali.
Jeśli byś się dostał do 4 gęstości na którą psioczysz to byś spłonął a szósta a jest dla ciebie abstrakcją.
Twój rewir to bardzo dolne poziomy 3 gęstości i jesteś najmniej wibracyjną istotą na tym forum.
Zasysanie energii też Ci ciężko idzie bo Twój anioł stróż dba o Ciebie bo cię kocha.
Większość forumowiczów to fokus 27 i okolice i dziwi mnie troszeczkę że w ogóle cie czytają.
Może Twój gatunek literacki to jakaś nowatorski rodzaj smutnej komedii.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość