Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Prototyp Adam

Post 11 sty 2011, 15:47

Prototyp Adam w skrócie (prot tak jak z filmu K-Pax ponieważ to dla niego grała cała symfonia wszechświata, filmy, muzyka, itp.)
To co mnie spotkało było niesamowite i polecam potraktować jako opowiadanie SF i pozostały mi tylko strzępki informacji.

Zaczęło się od tego że jestem osobą która lubi pchać palce do kontaktu, mam specyficzne właściwości elektromagnetyczne i eksperymentowałem z przewijaniem świadomości która jest stukturą fraktalną.
A więc dogrzebałem się do istoty energetycznej o imienu Adam której ekspresją materialną w cyklu pierwszego Słońca (Majowie) były bakterie które rozmnażały się przez klonowanie której postanowiłem pomóc się pożegnać (Anastazja zaślubiając Boga zmieniła całą strukturę wszechświata) ponieważ dla niej świeciło nasze Słońce (dla każdego Człowieka świeci jakaś gwiazda). Słońce miało wybuchnąć jako supernova a ludzie rozproszyć się po całym wszechświecie. W pewnym momencie podczas kłutni z Bogiem stwierdził że na Ziemię sprowadza go wódka za co dostał opr... od Szefa za to że psuje renomę Firmy (miałem o tym nie pisać :P).
Było nudno, Adam postanowił stworzyć sobie kobietę (rozbłysk gamma na Słońcu ponieważ złamał wolną wolę Boga tworzącego świat idealny) żeby miał kim władać ale ponieważ nie był już taki idealny jak na początku stworzył kobietę niedoskonałą (jego cel też pozostawia wiele do zyczenia :P). Stworzył będąc dalej istotą energetyczną, ale na planie materialnym w wyniku rozmnażania płciowego nastąpił podział jego duszy na kawałki. Powstał klan Smoka (energetyka kundalini, istoty zwane Pierwszymi). Dlatego teraz eksperymenty z kundalini to będzie jedno wielkie biuro matryminialne ponieważ Adam żeby przetrwać musiał znaleźć sobie kobietę która wyciągnie do niego rękę (nie na odwrót), tak jak Anastazja do Boga.
O Trzecim i Czwartym Słońcu wiem niewiele (tylko tyle że Istoty z Trzeciego to Pradawni a z Czwartego to Starożytni).

Jeśli wszystko się udało to "Era Wodnika nastąpi w momencie kiedy Jowisz zamieni się z Wenus" czyli Ziemia zacznie krążyć w systemie gwiazd podwójnych co stworzy płaszcz magnetyczny wystarczający do wyhamowania Pasa Fotonów (Photon Belt) ale nie będzie już miejsca dla singli ponieważ DNA dojdzie do punktu 26 helis (13 kobieta i 13 mężczyzna). Bóg będzie ulegał stopniowemu rozproszeniu pomiędzy ludzi.

Mam jeszcze przekazać że warto obejrzeć film What the Beep!?, The Secret i przeczytać Trancserfing Rzeczywistości ponieważ to będzie podstawą pod nowy zestaw narzędzi w Erze Wodnika (chociaż ten podział jest już umowny ponieważ to Rak miał symbolizować powstanie systemu gwiaz podwójnych ale Adam focha strzelił :) ).

Czym stanie się teraz ten świat tego nie wie nikt, prowdopodobnie pozostanie domokracja ponieważ jest w stanie pogodzić wszystkie wzorce utworzone przez ludzi (Ostatnim przed przewidywaną destrukcją miał być ten Anastazji).

Czy w to wierzę? Nie, po prostu piszę i życie zweryfikuje. :)
lukasz1232 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 7
Dołączył(a): 10 sty 2011, 14:45
Lokalizacja: Gdańsk

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron