Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Zimowe Impresje :D

Post 01 gru 2010, 23:09

Hahah ciekawa jestem co jeszcze przyniesie ta zima :D wybaczcie, ale po prostu tak polubiłam to forum, że mam ochotę się tym tutaj też podzielić :D

To jest po prostu coś niesamowitego :D w ciągu 3 dni:
- złamał mi się zmarznięty klucz w zamku :D !!! wyobraźcie to sobie :D OOO_OOO
- dom ojca został doszczętnie zalany, kaloryfer pękł czy nie wiem co z nim się stało, ale po prostu :D wchodzę dziś podlać kwiatki (ojciec się smaży Nigerii) a tu wooooooodaaaaaaaaaaaaa wszędzie woooooodaaaaa O.O
- spitoliłam się z oblodzonych schodów na nowolipkach = zniszczyłam obcasy w nowiutkich kozakach + niezłe sińce na piszczelach :D
- właśnie skończyłam odkopywać samochód mamy który się zaklinował w zaspach pod domem :D


<turla się> a to dopiero 3 dni ! :D:D No naprawdę. czekam z niecierpliwością na dalsze "szczęśliwe" wydarzenia :D

Fukki z nwo napisał(a):Na wschodzie Polski było -27'C, a jeszcze dwa dni temu było zero. Szok termiczny:)

No to jest coś niesamowitego !!! :D <3


Sorry, ale mnie to tak niesamowicie cieszy :D jest piiiiiiiiiięęęęęęęęęęeeeeekniiiieee, jeszcze śnieg jest prawie cały czas świeży, bo dopaduje i jest bajecznie wielokolorowy, głęboki, żywy, niebieski coś pięęęknnneeegooo :D cała brudna brzydka Warszawa wygląda zachwycająco <3 :D

Hahah :D

Czy tylko ja mam takie przygody? :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Zimowe Impresje :D

Post 01 gru 2010, 23:27

Nie jesteś sama dzisiaj odmarzł mi siusiak bo wracałem z treningu bez majtek :lol:
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Zimowe Impresje :D

Post 01 gru 2010, 23:38

;- )
Ja nie narzekam, ale tez mamy tu lajtowy atak. Choć dla wielu tubylców to szok i katastrofa. A nawet śniegu nie ma !

Fajnie ze zimno, bo zimno = +10 do smaku grzanego wina, które w ogóle pojawiło się wszędzie. Nawet w szkole po wykładzie, wyjątkowo, héhé.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Zimowe Impresje :D

Post 02 gru 2010, 09:06

<pociesza> ;DD

i teraz pytanie ( zartobliwie ;P ) jaka jest tego przyczyna dlaczego dostalas tyle nieciekawych ''prezentow'' :wink:

czyzbys byla niegrzeczna ostatnio ? :P

:wink:
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: Zimowe Impresje :D

Post 02 gru 2010, 16:41

A mi na ten piękny przykład odmroziły się palce, co w tym najlepsze ... w domu !!
Trzynasty
 

Re: Zimowe Impresje :D

Post 02 gru 2010, 18:52

Jak to w domu Trzynasty :D.

Animare, tak, jestem bardzo niegrzeczna :( :( :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Zimowe Impresje :D

Post 02 gru 2010, 21:33

u nas pociągi, autobusy i pks nie za bardzo chcą jeździć.
Kiedyś nie lubiłam zimy, dopiero w tym roku zauważyłam w niej coś, czego jeszcze nie potrafię opisać - ale chyba do marca coś wymyślę :p
enzymopatia Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lis 2010, 21:10
Droga życia: 3
Typ: 4w5

Re: Zimowe Impresje :D

Post 03 gru 2010, 01:18

Och, luth, jesteś niegrzeczną dziewczynką? Trzeba cię skarcić? ;P ;P

A co do zimy - jest pięknie! Kochamy zimę! Kochamy śnieg! Kochamy zaspy! Kochamy jak jest zimno!
I nadal sypiam przy otwartym oknie, tylko narzuciłem dodatkowo koc na kołdrę i ręcznik pod drzwi żeby zatkać szczelinę pod nimi, żeby nie było zimno w całym mieszkaniu ;P Jest wspaniale! ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Zimowe Impresje :D

Post 03 gru 2010, 16:59

Cóż, u mnie skutki zimy są takie, że w moim domu pękły rury wodociągowe i nie mam wody. Co jakiś czas mam problemy z Internetem i mi się rozłącza na parę godzin. Dodatkowo nie stać mnie na ogrzewanie, więc chodzę po domu i śpię w grubej kurtce zimowej, a w pokojach mam z -5 stopni :P Najgorzej jest, jak trzeba skorzystać z toalety, a dokładniej to trzeba zrobić kupkę, a tu deska klozetowa jak wyjęta z lodu... :D Normalnie jak siadam to "wychodzę" z siebie xD I nie jest to przyjemne :P

Cóż, nie jest łatwo, ale chyba przeżyję :P
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Re: Zimowe Impresje :D

Post 03 gru 2010, 17:20

hahahah Boże, Ray :D:D a nie da rady kupić piecyka elektrycznego? Chyba jakoś super dużo tej energii Ci nie naciągnie? :D:D takie piecyki to po kilkadziesiąt złoty chodzą, a takie co mam na działce to pewnie nawet po 20 hahah :D a działają !
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Zimowe Impresje :D

Post 03 gru 2010, 19:39

luth napisał(a):a nie da rady kupić piecyka elektrycznego?


Mam nawet 2.

luth napisał(a):Chyba jakoś super dużo tej energii Ci nie naciągnie?


Właśnie dużo :P Około 1 kilowata prądu na godzinę. Jak tak ma grzać przez parę godzin codziennie to po miesiącu ma się olbrzymi rachunek, a mnie na to nie stać :P Sam mieszkam i muszę się jak najoszczędniej utrzymywać, bo pieniędzy mam malutko :P Nie narzekam na zimno, w kurtce mi dosyć ciepło. Teraz po prostu przypominam Eskimosa :D I żyję jak Eskimosi xD
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Re: Zimowe Impresje :D

Post 03 gru 2010, 20:18

Kurcze ... Ray, jak sie bedziesz tak dalej hartowac, to wkoncu zostaniesz morsem i bedziesz plywal w baltyku w lutym ;)

A tak na serio ... moze lepiej zainwestowac w piecyk na butle na gaz. Najpiew trzeba kupic sprzet wiec to tez inwestycja, ale gaz jest tanszy od elektrycznosci i nie stuka takich rachunkow.
Wogole mialam podobna sytuacje w zeszlym roku, ostra zima -7 stopni (ale duza wilgoc w powietrzu od oceanu,wiec 2xgorzej). Moja kawalerka niby mala, wiec teoretycznie latwa do ogrzania, ale z 3ma starymi, drewnianymi veluxami cale cieplo uciekalo mi po wylaczeniu grzejnikow. Ranki to byla jakas masakra, zeby wyjsc z lozka. Rozumiem tez koszmar deski klozetowej ;) Z tym ze nie dalabym rady nie grzac ostatecznie, wiec potem przelknelam ladna fakturke ...

Teraz jak szukalam mieszkania, izolacja i dobre kaloryfery to byl moj prawie ze priorytet ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Zimowe Impresje :D

Post 03 gru 2010, 20:45

DzikaJezyna napisał(a):moze lepiej zainwestowac w piecyk na butle na gaz.


Piecyk na gaz i sam gaz też mam ;) Jednak nie używam, bo powietrze po ogrzaniu tym sprzętem jakieś dziwne u mnie potem jest :P W pewnym sensie jestem hardkorem, że rezygnuję z ogrzewania, by zaoszczędzić, ale póki czuję się w miarę dobrze to tak pozostanie xD

Bardziej przejmowałbym się brakiem wody :P
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Re: Zimowe Impresje :D

Post 03 gru 2010, 21:01

Kurde, racja. Wogole, to w Twojej gestii lezy naprawa, czy to jest traktowane jakos kolektywnie we wspolnocie mieszkaniowej ? Z ubezpieczenia na mieszkanie ? Zimno, pol biedy, ale bez wody to sie nie da ...

A co do chlodu, jak go znosisz to naprawde dzielny jestes. Ale ten piecyk gazowy to moze jednak nie taka zla opcja ? O ile jest w miare 'bezpieczny' .

A ! A co do deski klozetowej - wez 2 stare tiszerty i po prostu ja owin ;)
Potem i tak je wyrzucisz.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Zimowe Impresje :D

Post 03 gru 2010, 23:05

Co do wody to dzisiaj już byli hydraulicy zobaczyć, co się dzieje. Jutro rano to naprawią i popołudniu będę miał już wodę :P Wszystko za darmo, bo to nie z winy mieszkańców :P Okazało się, że całe osiedle jest bez wody :D

DzikaJezyna napisał(a):Ale ten piecyk gazowy to moze jednak nie taka zla opcja ? O ile jest w miare 'bezpieczny' .


Wszystko jest bezpieczne, jeżeli się umiejętnie z tego korzysta :D Spoko, na razie sobie dam radę bez ogrzewania. W kurtce mi jest naprawdę ciepło - jestem gorący chłopak xD

DzikaJezyna napisał(a):A ! A co do deski klozetowej - wez 2 stare tiszerty i po prostu ja owin ;)
Potem i tak je wyrzucisz.


Na szczęście mam specyficzny metabolizm, tak że rzadko korzystam z toalety w tygodniu, a mimo to jestem szczupły :P Raz na jakiś czas dam radę przecierpieć ten krótki moment, więc nie będę kombinował xD
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron