Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 20:25

Oj teraz to się poryłem :shock: .
Widzę,że bardzo wierzysz w to co mówisz(wiara to nie mózg i ciało, wiara to coś więcej.. :wink: )
dlatego też pozostawiam to co mówisz bez komentarza...kto wie, może to Ty będziesz tym Jednym Sprawiedliwym wśród narodów, wolę nie być kimś, kto go tłamsił za poglądy.
Szanuję co mówisz. Ufam ,że zależy Ci na nas. Jest ok.

Dziękuje bardzo za wyrozumiałość ale to nie ja jestem sprawiedliwy bo jest nim tylko sam Pan Bóg.Ja ciągle grzeszę i nie należę do sprawiedliwych ale staram się być dobry jak Jezus i jak Pan JAHWE.Nie należę do najinteligentniejszych osób i nie z nam całej Biblii dokładnie ale się uczę,poznaje i szukam.
Uzuli nie morduj mnie „ziemskością”
Ty któremu wytłumaczę, że „organ zwany mózgiem”..to u nas najzwyklejszy mózg.
„Posiłek zwany śniadaniem”, to najnormalniej śniadanie.
„Gdy piszę, znajduję się w czymś przypominającym tak zwany tu trans”, to najzwyklejsza w świecie koncentracja nad tekstem i myślą.
„Monolit roślinny” , to najzwyklejsze, najpiękniejsze Drzewo.
Dodam od siebie, że „pompka”-to serce. „Witki śmieszne, oddzielne trochę od ciała”-to ręce i nogi, zwane u nas kończynami, w pewnych środowiskach „członkami”. I wiele tego, co u nas zwane tak inaczej, a tak rodzimie.
Uzuli, jak mogłeś zrobić taki „wygibas myślowy obliczony na skutek”-u nas zwany „nabijka”

Bez komentarza :shock: . :-k
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 21:01

Tutaj podam wam link do kanału który może was zainteresować na temat Biblii i nie tylko.
http://www.youtube.com/user/TheExodus1990?feature=mhum
Tutaj są ciekawe artykuły dla was żebyście mogli dobrze zrozumieć Biblię.
http://www.zbawienie.com/
A tu mam dla was wspaniałą stronę gdzie możecie przestudiować Biblię.Polecam Biblie Warszawsko Praską i Biblie Gdańską bo są w miarę dobrze tłumaczone.
http://www.biblia.info.pl/biblia.php
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 21:08

Exiodus napisał(a):Ojciec chcę dla swoich dzieci dobrze żeby żyli w szczęściu bo ten kto się boi Boga jest mądry a ten kto olewa jego przykazania jest głupi i prymitywny!

Nie słyszałam jeszcze o przypadku zbudowania szczęścia na uczuciu strachu. :shock: Za głupie i prymitywne uważam "kreowanie boga" jako istoty żądnej władzy i bezmyślnego posłuszeństwa od swoich "poddanych". Bo jak nie to... :roll:

Exiodus napisał(a):Ciekawe co byś zrobił jak byś tam był na ich miejscu i byś doświadczył jak żyli.Dobrze mówisz zemsta niczego nie rozwiązuje ale trzeba brać to pod uwagę że Egipcjanie i tak byli zbyt niebezpieczni rozumiesz??Po drugie oko za oko już nie jest ważne!Sadzić go będzie Bóg ale ty swego brata miłuj.
Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko, ząb za ząb. (39) A Ja wam mówię: nie buntujcie się przeciwko temu, który wam źle czyni; przeciwnie, jeśli ktoś uderzy cię w prawy policzek, nadstaw mu jeszcze i drugi.


Tzw. podwójna moralność. Teoria sobie, praktyka sobie. :lol: Stereotypowo stwierdzę, że to dość typowa postawa dla "głęboko i szczerze" wierzących, nieskazitelnych, prawych i sprawiedliwych w jednej osobie. A zwłaszcza dla tych krzewiących "jedyną słuszną wiarę".

Exodusie śledzę ten wątek od początku i jestem w miarę na bieżąco z Twoimi postami. Niestety pierwsze co mi się rzuca w oczy to brak spójności w Twoich wypowiedziach. W paru kolejnych zdaniach potrafisz sam sobie kilkukrotnie zaprzeczyć. Sprawia to wrażenie jakbyś był bezrefleksyjnym wektorem cudzych myśli/poglądów i mocno zalatuje sekciarstwem...
Albo może jakbyś bardziej chciał przekonać samego siebie o prawdziwości tych wszystkich teorii niż nas - innych uzytkowników tego forum. :?
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 21:25

merkaba napisał(a):wiec z tego wynika ze Bóg ostrzega tak samo jak rodzic nie rób tego lub tamtego
bo się poparzysz lub się skaleczysz
to dla naszego dobra każe nas


Cóż, ja to traktuję jako dobre rady, a nie zakazy czy nakazy. To tak, jak rodzic mówi, abym nie wkładał palców do gniazdka. Nie usłuchałem i wsadziłem i mnie prąd popieścił. Sprawiło mi to ból i to jest dla mnie nauczka. Dalej z Waszych wersji wynika (tak to ja zrozumiałem), że taki rodzic za nieusłuchanie jeszcze dodatkowo da lanie swemu dziecku bądź zacznie krzyczeć. WTF?! W takim momencie prędzej bym potrzebował od rodzica przytulenia i zrozumienia. Jak by tak było to bym to docenił i w przyszłości chętniej bym słuchał jego rad, ale i tak pewnie nie wszystkich, i bym się wtedy uczył na swych błędach.

Jeśli ten Bóg jeszcze dodatkowo karze nas potem za nasze błędy, choć konsekwencje ich ponieśliśmy wcześniej to ja podziękuję. I podziękowałem, dlatego jestem bezwyznaniowy, bo w większości religii jest tak samo ;)

I pisze się "karze", jeśli mamy na myśli "karać", bo "każe" pochodzi od słowa "kazać" ;)

Exiodus napisał(a):Ojciec chcę dla swoich dzieci dobrze żeby żyli w szczęściu bo ten kto się boi Boga jest mądry a ten kto olewa jego przykazania jest głupi i prymitywny!


Bać się Boga? Strach mnie nie przekonuje. Jeżeli ktokolwiek, nawet Bóg, chciałby strachem na mnie posłuszeństwo wymusić to może natychmiast mnie unicestwić - nic sobie z tego nie zrobię :P Mam swoją godność (ale nie skrajną) ;)

Exiodus napisał(a):A czym ciebie ogranicza??Chcesz łamać 10 przykazań bożych według ciebie nie jest to słuszne??Bóg jest miłosierny.


Dekalog traktuję jako rady, które pomagają żyć w pokoju z pozostałymi ludźmi. Nie musiałem ich znać, by żyć mniej więcej zgodnie z nimi. Logiczne jest, że jak np. złamię piąty punkt Dekalogu, czyli zabiję kogoś, to spotkam się z nieprzyjemnymi dla mnie konsekwencjami w otoczeniu. Bóg tu nie jest potrzebny jako kat czy sędzia. Można czuć się fatalnie poprzez ten czyn, a jeśli nie to otoczenie poprzez zemstę będzie chciało dokonać podobnego czynu na Tobie (niestety, jak rozmawiam z ludźmi czy czytam różne fora i poruszana jest kwestia kary śmierci to większość, zdecydowana, jest "za"...).

Exiodus napisał(a):Więc uważasz że dla ciebie Bogiem twoim jest Lucyfer.Uznajesz tego morderce!Złowieszczą istotę która zwodzi nas od pokoleń!Ty chyba nie wiesz co mówisz!


Nie wyznaję nikogo z nich. Nie takich, jak Ty rozumiesz. Czuję się wolny i nie ma dla mnie nikogo ponad, ani również "pode mną". Wszystkich traktuję równo, każdego szanuję. Boga nie traktuję jako jakąś osobę z cechami "charakteru". A jeśli już jakieś cechy posiada to wszystkie jakie istnieją naraz ;) Tego mściwego i karzącego Boga oraz jego "pobratymca" Lucyfera mam... w nosie :P Przerobiłem to wyznanie i Biblię wiele lat temu i stwierdziłem zdecydowanie, iż to nie jest dla mnie ;) Nie czułem się wtedy szczęśliwy, a byłem za to zamknięty w sobie i rzeczywiście wierzyłem, że mogę być pomiatany przez wszystkich, że bez kogoś ponad sobą, czyli tym Bogiem z Biblii, nic nie zdziałam, a przynajmniej nie zdziałam dobrego.

Życie było dla mnie dotkliwe w tej kwestii i w końcu zrozumiałem, że muszę liczyć na siebie i ufać tylko sobie, i tak żyję. Poprawiły mi się stosunki ze wszystkimi. Staram się nie wywyższać, bo wiem, że to też jest zgubne. Poznając dokładnie każdego człowieka ciężko jest zdecydowanie stwierdzić, czy ktoś jest "zły", czy "dobry", wszystko zaczyna się zacierać. Każdy postępuje według uzasadnionych przez siebie motywów. Jak się je zaczyna rozumieć to i zaczyna się rozumieć człowieka, i ciężko jest być złym na niego. Zrozumienie nie oznacza, że trzeba postępować tak samo. Często można dzięki temu się nauczyć, czego unikać, bo widać czasem u kogoś konsekwencje od tego.

Wolę na tym zakończyć, bo to zbyt długi i skomplikowany temat, a nie wszystkich to musi interesować ;)
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 21:30

Nie słyszałam jeszcze o przypadku zbudowania szczęścia na uczuciu strachu. :shock: Za głupie i prymitywne uważam "kreowanie boga" jako istoty żądnej władzy i bezmyślnego posłuszeństwa od swoich "poddanych". Bo jak nie to... :roll:

Ty mnie zle zrozumiałaś.Widzisz Bóg przy okazji chcę nawrócić złoczyńców,ćpunów itp.Bóg mówi do wszystkich wiadomo nie każdy jest doskonały Bóg o tym wie.Ale starać się i go miłować czyli słuchać rozumiesz??Każdy grzeszy to jest normalne nawet Biblia o tym mówi.Nawet Apostołowie grzeszyli bo każdy trwa w grzechu.Jezus Chrystus odpuszcza grzechy za wiarę czyli żebyście się przekonali jaki jest ten świat na prawdę czyli studiowali Biblie zrozumieć Boga.
Exodusie śledzę ten wątek od początku i jestem w miarę na bieżąco z Twoimi postami. Niestety pierwsze co mi się rzuca w oczy to brak spójności w Twoich wypowiedziach. W paru kolejnych zdaniach potrafisz sam sobie kilkukrotnie zaprzeczyć. Sprawia to wrażenie jakbyś był bezrefleksyjnym wektorem cudzych myśli/poglądów i mocno zalatuje sekciarstwem...
Albo może jakbyś bardziej chciał przekonać samego siebie o prawdziwości tych wszystkich teorii niż nas - innych uzytkowników tego forum. :?

Słuchaj podałem strony możliwe że się pomyliłem w niektórych wątkach.Każdy się myli.Ja chciałem nie zmusić ale żebyście byli zainteresowani.Rozumiesz??Jakiej sekty to samo mógłbym nie wiem powiedzieć o was i o innych.Nie należę do żadnego kultu kościoła katolickiego zrobiłbym artykuł na ten temat ale nie zrobię bo są mądrzejsi ludzie którzy studiowali Biblię z 30 a nawet 40 lat a i tak do końca jej nie rozumieją.Dlatego podałem filmiki.Religia jest taka prawdziwa co się wypełnia a Biblia jest to właściwą religią.
Albo może jakbyś bardziej chciał przekonać samego siebie o prawdziwości tych wszystkich teorii niż nas - innych uzytkowników tego forum.

Jakiej znowu teorii teorie to wymyśla David Icke i wy jak dla mnie.Słuchaj ja podałem teraz linki dlatego że nie chcę pisać długiego artykułu szczególnie że jestem początkujący i po co skoro są ludzie co potrafią lepiej wytłumaczyć.Nie bez powodu podałem linki.Jak chcecie wszystko od was zależy ja nie namawiam ja chcę pomóc.Ja nie straszę czymś jak katolicy piekłem(co jest bzdurą) ja chcę żebyście się zainteresowali.Wolna wola.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 21:31

czyli tys jest protestant

Exiodus ale czemu polecasz stronę jak ten autor został zwiedzony przez szatana
wiadomo ze szatan kusił Jezusa słowami z biblii
i tego pana też zwiódł
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 22:03

1. Bóg jest miłością :)
2 Kocha bezinteresownie. Jak by kochał za coś to wiecie jak nazywają się te usługi.
3. Niczego nie potrzebuje, bo jest wszystkim, wiec jak mógłby chcieć jeszcze czegoś?
...no jest może jeden wyjątek - potrzebuje doświadczać siebie przez nas.
4. Bez sensu jest łączyć Stary i Nowy Testament. Pierwsze przeważnie to nauka gadzia, a drugie to Konfederacja.
5. Z nakazami i zakazami doświadczenie było by skrzywione. Po co Bóg oszukiwał by samego siebie?
6. ad.5 Kara nie istnieje.
7. Dusza jest śmiertelna lub nie. Zależy co kto pod tym pojęciem rozumie.
8. Szatan i Lucyfer to dwie inne bajki.
9. JHWH to bóg przez małe "b".
10. Fajny ten wątek :D
11. Kocham Was Wszystkich :thumbright:
Awar
 

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 22:04

Exodusie w tej jednej kwestii się z Tobą całkowicie zgodzę. Nie rozumiem ni w ząb Twojego przekazu. Albo inaczej - ja nie dostrzegam w Twoich wypowiedziach żadnego (przekazu/treści/myśli przewodniej). Dla mnie to jeden dogmatyczny bełkot. Totalna sieczka. Co parę linijek podajesz sprzeczne informacje, piszesz niespójnie, niegramatycznie, nielogicznie. Walisz takie błędy ortograficzne i składniowe, że w wielu miejscach zdania zupełnie tracą sens. Twoje odpowiedzi rzekomo do mojego postu są kompletnie nie na temat i nijak się mają do zacytowanych fragmentów. :lol:

Czytaj ze zrozumieniem. Zauważ różnicę miedzy sektą a sekciarstwem. O innych "drobiazgach" nie wspominając.

Tyle ode mnie. Nie oczekuję z Twojej strony ustosunkowania się do tej wypowiedzi.
To mój ostatni post w tym wątku - nie chcę dalej karmić tego trolla:)

Pozdrawiam i jeśli mogę coś doradzić to wrzuć sobie "na luz" :D
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 22:11

Exiodus napisał(a): po drugie Jezus sam mówił że dla niemowląt jest królestwo Boże.Czyli że niemowlaki zmartwychwstaną będą mieli życie wieczne.Doskonale się nadają do tego bo nie odróżniają dobra od zła rozumiesz??

A gdzie w Biblii jest napisane że Jezus tak mówił? Dawaj coś o tych niemowlakach, gdzie to znalazłeś? :lol: Znam wypowiedź Jezusa (Mt 18:3) "Zaprawdę, powiadam
wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego"
Kłaniają się nauki Zaratustry, które nie były Jezusowi obce. Zaratustra dzielił ewolucję świadomości na trzy symbole: wielbłąd, lew, dziecko. Dziecko, jeśli chodzi o ewolucję świadomości jest najwyżej. Zauważ, że Jezus nie mówił że dzieci wejdą do królestwa niebieskiego, tylko ktoś kto dopiero się stanie jak dziecko. Dziecko jest nieświadome, ale ktoś kto przejdzie wcześniejsze szczeble i na powrót stanie się jak dziecko jest już świadomy. Dziecko to symbol, streszczę, bo za dużo żeby przepisywać w całości:

1. Wielbłąd - To najniższy poziom ludzkiej świadomości, . Wielbłąd to zwierze, które nigdy się nie buntuje. Nie potrafi powiedzieć nie Najniższa świadomość, tak jak wielbłąd, daje się obładować ciężarami, jest obładowana wiedzą zapożyczoną od innych. Najniższa świadomość tkwi w ignorancji, nieświadomości. Nie potrafi powiedzieć nie, dlatego, jeśli powie tak, to to tak, jest nic nie warte. Wielbłąd nie potrafi zaufać sam sobie, dlatego jest niewolnikiem jakiejś religii, doktryny, czy pism świętych.
2 Lew - To następny poziom ludzkiej świadomości, lew, gotowy umrzeć, ale nie dający się zniewolić tak jak wielbłąd. Lew to buntownik i absolutna wolność. Wolność od religii, przekonań, od bogów, przykazań, świętych pism, od moralności narzuconej przez innych. Lew wierzy tylko w siebie, nie wierzy w nikogo, nikt mu nic nie jest w stanie narzucić, żaden Bóg. Lew się nie boi powiedzieć nie
Wielbłąd zawsze mówi tak, ale jest to tak niewolnika. Wielbłąd nie potrafi powiedzieć nie, bo się boi.
Lew zawsze mówi nie. Nie potrafi powiedzieć tak bo taka jest jego natura, przypomina mu wielbłąda i niewolę.
A dziecko potrafi powiedzieć tak, ale jeśli mówi tak, to nie dlatego że się boi powiedzieć nie. Mówi tak dlatego że ufa, dlatego że kocha, dlatego że jest niewinne.

"Te trzy symbole są piękne i warto je pamiętać. Pamiętaj że jesteś tu gdzie wielbłąd, i że musisz stać się lwem, i pamiętaj że nie wolno ci się zatrzymać na lwie. Musisz pójść jeszcze dalej, ku nowemu początkowi, ku niewinności i świętemu tak- ku dziecku. Prawdziwy mędrzec na powrót staje sie dzieckiem. Krąg się zamyka, od dziecka znów po dziecko. Ale różnica jest ogromna. Dziecko jako takie jest w ignorancji. Będzie musiało stać się wielbłądem, lwem, i wrócić potem do dziecka- ale to dziecko nie jest tym samym dawnym dzieckiem gdyż nie jest w ignoracji. Musi przejść przez wszystkie doznania życia-niewolę, wolność, bezsilne tak, dzikie nie, - a jednak to wszystko zapomni. Nie jest juz w ignoracji, ale w niewinnosci. Pierwsze dzieciństwo było początkiem podróży, drugie jest dopełnieniem. Pierwsze narodziny są narodzinami ciała, drugie są narodzinami świadomości. Pierwsze narodziny czynią cię człowiekiem, drugie narodziny czynią cię bogiem. Osho"
.
Ostatnio edytowano 19 lis 2010, 22:20 przez Zuu, łącznie edytowano 1 raz
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 22:17

alkina napisał(a):Exodusie w tej jednej kwestii się z Tobą całkowicie zgodzę. Nie rozumiem ni w ząb Twojego przekazu. Albo inaczej - ja nie dostrzegam w Twoich wypowiedziach żadnego (przekazu/treści/myśli przewodniej). Dla mnie to jeden dogmatyczny bełkot. Totalna sieczka. Co parę linijek podajesz sprzeczne informacje, piszesz niespójnie, niegramatycznie, nielogicznie. Walisz takie błędy ortograficzne i składniowe, że w wielu miejscach zdania zupełnie tracą sens. Twoje odpowiedzi rzekomo do mojego postu są kompletnie nie na temat i nijak się mają do zacytowanych fragmentów. :lol:

Czytaj ze zrozumieniem. Zauważ różnicę miedzy sektą a sekciarstwem. O innych "drobiazgach" nie wspominając.

Tyle ode mnie. Nie oczekuję z Twojej strony ustosunkowania się do tej wypowiedzi.
To mój ostatni post w tym wątku - nie chcę dalej karmić tego trolla:)

Pozdrawiam i jeśli mogę coś doradzić to wrzuć sobie "na luz" :D




Chociaż jedna mądra się znalazła. Idę w Twoje ślady :lol: Można się ustosunkowywać do różnych poglądów i dyskutować, ale jakiś poziom musi być zachowany. To najmądrzejsza wypowiedź w tym temacie. =D>
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 23:38

Dla mnie to jeden dogmatyczny bełkot. Totalna sieczka. Co parę linijek podajesz sprzeczne informacje, piszesz niespójnie, niegramatycznie, nielogicznie. Walisz takie błędy ortograficzne i składniowe, że w wielu miejscach zdania zupełnie tracą sens. Twoje odpowiedzi rzekomo do mojego postu są kompletnie nie na temat i nijak się mają do zacytowanych fragmentów

Dysortografia i dysleksja??Wiesz co to jest??To że ty wolisz słuchać ludzi którzy dobrze się wysławiają czyli dypu rozwinąć świadomość,podświadomość coś tam kundalini to twoja sprawa bo dla mnie to jest bełkot.To że ty nie jesteś osobą wyrozumiałą której się nie chce przestudiować Biblii to się nazywa lenistwo.
A gdzie w Biblii jest napisane że Jezus tak mówił? Dawaj coś o tych niemowlakach, gdzie to znalazłeś?

Pozwólcie niemowlętom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im, bo do takich jak one należy Królestwo Boga”.
8) Pozdro!
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 19 lis 2010, 23:44

czyli tys jest protestant

Exiodus ale czemu polecasz stronę jak ten autor został zwiedzony przez szatana
wiadomo ze szatan kusił Jezusa słowami z biblii
i tego pana też zwiódł

Nie!Jestem człowiekiem! :)
A ty chyba katolik,prawosławny?? :thumbright: A może świadek Jehowy :lol: .
Ostatnio edytowano 20 lis 2010, 09:25 przez Exiodus, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 20 lis 2010, 01:16

Exiodus napisał(a):Dysortografia i dysleksja??Wiesz co to jest??To że ty wolisz słuchać ludzi którzy dobrze się wysławiają czyli dypu rozwinąć świadomość,podświadomość coś tam kundalini to twoja sprawa bo dla mnie to jest bełkot.To że ty nie jesteś osobą wyrozumiałą której się nie chce przestudiować Biblii to się nazywa lenistwo.


Hrmm... Ja jestem dyslektykim i dysortografem, a jakoś piszę poprawnie... I ja uważam że pisanie niepoprawne jest lenistwem. Ukrywaniem własnych słabości za modną tabliczką i papierem zamiast pracowania nad sobą. A ponadto uważam to za całkowity brak poszanowania dla języka, narodowości i kultury własnych przodków, oraz brak poszanowania rozmówców, którzy potem muszą odszyfrowywać dany tekst. Rozmowa jest formą komunikacji. Komunikacja ma nadawcę, odbiorcę oraz treść. Służy do przekazania treści od nadawcy do odbiorcy. Jeśli nie dbasz o treść - w jaki sposób odbiorca ma ją otrzymać niezniekształconą?

Nie jestem człowiekiem! :)

A czym jesteś? ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 20 lis 2010, 09:35

A czym jesteś? ;P

Pomyłka :oops: .
Hrmm... Ja jestem dyslektykim i dysortografem, a jakoś piszę poprawnie... I ja uważam że pisanie niepoprawne jest lenistwem.

Bravo =D>
Ukrywaniem własnych słabości za modną tabliczką i papierem zamiast pracowania nad sobą.

Oczywiście że pracuje nad sobą studiując i zrozumieć Biblie. :thumbright: A co masz na myśli pracując nad sobą medytacje??Czytanie *Miłość jest w Nas!* albo *To my jesteśmy Bogami!*??xD
A ponadto uważam to za całkowity brak poszanowania dla języka, narodowości i kultury własnych przodków, oraz brak poszanowania rozmówców, którzy potem muszą odszyfrowywać dany tekst. Rozmowa jest formą komunikacji. Komunikacja ma nadawcę, odbiorcę oraz treść. Służy do przekazania treści od nadawcy do odbiorcy. Jeśli nie dbasz o treść - w jaki sposób odbiorca ma ją otrzymać niezniekształconą?

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Piękny wykład 8) .Skończyłaś? bo to zabrzmiało jak chwalenie się ??Trochę zła wada :-k i sorry że nie jestem taki genius jak ty [-o< .
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 20 lis 2010, 11:17

Chciałbym się z wami podzielić że wy myśląc że jesteście Bogami jesteście w błędzie a dlaczego??Dlatego że Illuminaci tak samo myślą bo ruch New Age to był ich pomysł.Tutaj macie ciekawy wykład przez prof.Walter J. Veith który przestudiował książki Masonów i tam było wszystko opisane.
http://www.youtube.com/watch?v=Pk5qYmKOsTQ
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości