Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
whiteraven jestem egzorcystą i wiem co piszę.
Jak szukasz kontaktu z duchami to 2 już znalazły dojście do Ciebie, masz je w aurze.
Ale jak to nagrać?
Raz mi się udało że na zdjęciu które robił kolega wyszły tzw orbsy.
Myślałem że to jakiś błąd, wada filmu , tylko że to było zbyt wyraźne nawet widać było wzorki na kółkach, kulach.
Wtedy jeszcze nie wiedziałem jak się odprowadza dusze do nieba , ale jakoś w nie długim czasie spotkałem osobę jasno widzącą i okazało się że widzi duchy rozmawia z nimi tylko nie ma energii aby sobie z nimi poradzić, ale ku mojemu zdziwieniu, mnie poprosiła abym się nimi zajął ,bo mam odpowiednie predyspozycje , co było dla mnie solidnym zaskoczeniem.
Ale dobrze mi poszło i duchy zostały odprowadzone a dziewczyna uwolniona od nich .
Teraz sam nauczyłem się je lokalizować jak i inne szkodliwe działania nie tylko duchów.
Co do opętań to przyjęło się uważać że ktoś musi być całkowicie zdominowany ,ale są przejściowe stadia tego.
Duchy starają się wmówić telepatycznie ze wszystko jest ok, że ich nie ma , że wszyscy tylko nie TY.
A to po to aby się nie domyśleć i nie szukać pomocy , bo wtedy mogą się karmić życiową energią delikwenta.
One chcą dalej żyć na ziemi , przejąć kontrole nad ciałem, często nie wiedzą że umarli.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość