Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Witam, poszukuję ludzi którzy jeżdżą i badają zjawiska nadnaturalne, mają sprzęt, znają się na swojej pracy i z niej żyją.

Damian

3532747
whiteraven Mężczyzna
Jestem łącznikiem obu światów
 
Imię: Damian
Posty: 9
Dołączył(a): 16 lis 2010, 13:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Droga życia: 3
Zodiak: wodnik
Sprzętem są nasze ciała. Nie wiem jaki jest sens używania fizycznych przedmiotów do pracy z wyższymi wymiarami.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
radiestezia ? słyszałeś o czym takim do udokumentowania takowych faktów ?
albo... nie wiem jak to się zwie ale to chyba tworzy pole magnetyczne bo jak wiadomo duch również dysponuje energią, zupełnie jak my tyle że unas precyzuje się to energią Ki, a u duchów ... energią magnetyczna ?
whiteraven Mężczyzna
Jestem łącznikiem obu światów
 
Imię: Damian
Posty: 9
Dołączył(a): 16 lis 2010, 13:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Droga życia: 3
Zodiak: wodnik
Duch niema żadnej energii bo duch to pustka. Co najwyżej może to być energia eteryczna, astralna, mentalna czy przyczynowa. Można machać wahadełkiem ale po co machać wahadełkiem skoro jedno ciało można zobaczyć innym ciałem ? Jeżeli masz jakiś problem nie szukaj ludzi którzy do ciebie przyjadą, zrobią coś czego nie rozumiesz a co sprawi iluzję tylko że coś się dzieje bo większość z tego forum zrobi to na miejscu zwyczajnie skanując intuicja nie używając do tego podświadomych ruchów ręki ( wahadełko ).
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Lepiej już napisz o co Ci chodzi.
Co tobie szkodzi to już wiem.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Włodek, otóż się mylisz bo nie wiesz nic. Nie szukam oszustów lecz ludzi z prawdziwego zdarzenia, którzy to przeżyli i jest to teraz ich pasją i się tym zajmują. Nie znam się na ogólnych pojęciach bo się tym nie interesowałem gdy miałem kontakt z duchami, że je widziałem, gadałem w niewiadomo jakim języku, że mam deja vu, sny prorocze i byłem w stanie przejścia do drugiego swiata. Jestem psychologiem to nie piepsz że wiesz co mi jest.

Szukam ekipy która przeżyła coś podobnego i chce wspólnie z innymi ludzmi którzy mają doświadczenie z duchami zająć sie czyimś problemem nie za pomocą jakiegoś patyka.

Mi wystarczy że wejde tam. Energie poczuje, zobacze ducha pogadam, dam mu wejść w siebie i takie tam ale raczej tego nie zrozumiesz bo tego nie przezyleś.

Jak dla mnie duch może być pusty ale emanuje energią. Gdy stanie za tobą może kiedyś uda ci się to poczuć.
whiteraven Mężczyzna
Jestem łącznikiem obu światów
 
Imię: Damian
Posty: 9
Dołączył(a): 16 lis 2010, 13:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Droga życia: 3
Zodiak: wodnik
a o sprzęt pytam bo chciałbym nagrać dzwięki jak duch prowadzi ze mną dialog ;] z tym że nie wiem jak dokładnie to zrobić, wydaje mi się że mikrofon z laptopa i rejestrator dzwieku systemowy mi wystarczy. prosze o potwierdzenie.
whiteraven Mężczyzna
Jestem łącznikiem obu światów
 
Imię: Damian
Posty: 9
Dołączył(a): 16 lis 2010, 13:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Droga życia: 3
Zodiak: wodnik
Nie wiesz o czym mówisz. Widzimy twoje emocje i myśli, a ty myślisz ze nie wiemy co ci jest. Masz problem którego nie jesteś nawet świadomy i robisz rzeczy o których nie masz pojęcia. Jesteś opętany potrzebujesz pomocy.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
whiteraven napisał(a):
Mi wystarczy że wejde tam. Energie poczuje, zobacze ducha pogadam, dam mu wejść w siebie i takie tam ale raczej tego nie zrozumiesz bo tego nie przezyleś.


No to zamiast udowadniać to na taśmie to udowadniaj w inny sposób. Pomagaj tym którzy mają problemy z duchami, czy nawiedzone domy. Wejdź, pogadaj z takim duchem, zapytaj w czym problem i odprowadź tam gdzie trzeba. Skoro jesteś psychologiem a w dodatku parapsychologiem, to możesz pomagać innym zamiast zajmować sie nagrywaniem duchów. :roll:
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta
Witam

whiteraven napisał:
.....Nie szukam oszustów lecz ludzi z prawdziwego zdarzenia, którzy to przeżyli i jest to teraz ich pasją i się tym zajmują. Nie znam się na ogólnych pojęciach bo się tym nie interesowałem gdy miałem kontakt z duchami, że je widziałem, gadałem w niewiadomo jakim języku, że mam deja vu, sny prorocze i byłem w stanie przejścia do drugiego swiata. Jestem psychologiem to nie piepsz że wiesz co mi jest.....
oraz:
.....Szukam ekipy która przeżyła coś podobnego i chce wspólnie z innymi ludźmi którzy mają doświadczenie z duchami zająć sie czyimś problemem nie za pomocą jakiegoś patyka.....


No, może ekipa ta nie zajmuje się radiestezją w pełnym tego słowa znaczeniu, ale z duchami ma na co dzień do czynienia. Mam na myśli wspólnote z Findhorn która wedle wskazówek istot nadprzyrodzonych uprawia wspaniałe ogrody. Na stronach wydawnictwa Zielone Brygady czytamy:
.....Wspaniałe ogrody, cudownie wyrastające na piaszczystej ziemi, rozsławiły Wspólnotę na cały świat i zostały opisane w książkach The Magic of Findhorn (Magia Findhorn) i The Findhorn Garden (Ogród Findhorn).

oraz:
....Pod koniec lat 1970. Joy Drake i Kathy Tyler zapoczątkowały w Findhorn tak zwaną Game of Transformation (Grę w transformację) z Angel Cards (Kartami anielskimi), których nakład sięga miliona. W latach 1980. przy naszej pomocy cały holistyczny świat poznał tzw. Sacred Dance (Święty taniec), który do Findhorn przywiózł Bernard Wosien w 1976 r. Od późnych lat 1980. staramy się poznawać i rozwijać nowe sposoby godzenia życia duchowego z potrzebami i wymaganiami ciągle rosnącej wspólnoty ekologicznej. Działania te dają nam poczucie że, podobnie jak inne ośrodki holistyczne, dzięki naszej pracy rozwiązujemy kwestie sumienia i trwania w sile, które dopiero w przyszłości staną się problemami ogólnoświatowymi.......


Pozdrawiam

Zielone Brygady: http://zb.eco.pl/publication/wspolnota- ... at-p1729l1
Fundacja Findhorn: http://www.findhorn.org/
Uniwersytet Człowieka Nowej Ery: http://gwiazdy.com.pl/component/content ... OWEJ%20ERY
Magia ogrodu Findhorn (fragmenty) : http://forum-przebudzenie.rozwojduchowy ... u-findhorn
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, 08:27 przez Apollo, łącznie edytowano 2 razy
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik
Taa nie zaprzeczę emocje poszły mi w górę, powiedz mi co mnie boli ? :) rozwiniemy temat dziadku

Jestem empatyczny dla takich jak ty.


dziekuje za zrozumienie ZUU, zrobiłbym to ale nie jestem w pełni profesjonalistą którzy się tym zajmują od lat. Moge popełniać jakieś błędy, mogę pogorszyć sytuacje, a w tych sprawach trzeba być skutecznym w 100% i działac bez błędów.


a radiestezia mi się pomyliła z czym innym, kierowałem się nazwą :P
whiteraven Mężczyzna
Jestem łącznikiem obu światów
 
Imię: Damian
Posty: 9
Dołączył(a): 16 lis 2010, 13:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Droga życia: 3
Zodiak: wodnik
Apollo, a znasz jakieś polskie ekipy do zajmowania sie tymi sprawami ?
whiteraven Mężczyzna
Jestem łącznikiem obu światów
 
Imię: Damian
Posty: 9
Dołączył(a): 16 lis 2010, 13:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Droga życia: 3
Zodiak: wodnik
zrobiłbym to ale nie jestem w pełni profesjonalistą którzy się tym zajmują od lat. Moge popełniać jakieś błędy, mogę pogorszyć sytuacje

No to widać. Po pierwsze nie otwierasz się na ducha tylko istote eteryczną, astralną, mentalną itd. a co za tym idzie w twoim przypadku otwierasz się na istoty niskowibracyjne które są do ciebie podłączone i wysysają od ciebie energię, manipulują twoimi myślami i emocjami, widać to po każdym ostatnim poście. Leczysz ego, kompleksy.

A co do profesjonalistów to nikt nie bawi się z takimi istotami, nie rozmawia z nimi a tym bardziej nie bawi się w jakieś nagrywanie itd. Profesjonalista na odległość przy pomocy wielkich mistrzów duchowych i wyższej jaźni tej istoty w miarę możliwości przenosi jej świadomość do wyższych wymiarów, do rdzenia. Po śmierci powinny umrzeć wszystkie ciała, większość zostaje bo jest nieświadoma i korzystając z pomocy takich nieświadomych ludzi jak ty podłącza się wysysając od nich energię co pozwala im utrzymywać się w niższych wymiarach.

Polecam ci oczyszczenie, tobie potrzebna jest pomoc a nie zabawa wśród rzeczy których nie rozumiesz, zwyczajnie jesteś amatorem i dajesz się dymać oddając energię innym istotą pojęcia o tym nie mając bo jakikolwiek sygnał mentalny czy emocjonalny nie jest czerpany z twojej przyczyny lecz pożyczony od istot które są do ciebie połączone i zrobią wszystko aby to podłączenie zachować razem z sygnałami które teraz tworzą w tobie frustrację i gniew do którego twoje ego się nie przyzna.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
obniż ważność wewnętrzną i zewnętrzną tego zagadnienia a będziesz wolny od swego u ciążenia...

Lecz ty nie chcesz bo tak chcesz grać, więc jak chcesz... :)

Energia jest tworzona poprzez rezonans między Mną a Tobą, Bezwarunkowa Miłość nie jest energią... Jest Wszystkim, więc wszystko Ci wytworze :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
Costa napisał(a):Jesteś opętany potrzebujesz pomocy.

whiteraven nie jesteś opętany :). Oczywiście jeszcze kwestia co nazywamy tym słowem, ale jeśli whiteraven jest opętany, to opętane jest 85% ludzkości jeśli nie więcej. Damian jest niedoświadczony, nie ma jeszcze wiedzy i wewnętrznego zrozumienia dla różnych spraw, ale nie widzę nic a nic, żadnego opętania, żadnego bytu - chyba, że go odciął włodekg1 :P
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron