Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:35

Wolną wole, prawisz???
hmmm.. Och, gdybym ją miala, popłynęłambym z wiatrem ponad górami i morzami, hen w przestworza.
Popłynęlabym z oddechem do miejsc, które znam, i których nie znam.
Poszybowalabym z muzyka serca mego, w głebiny oceanów..
ale nie mogę :cry:
moja wolna wola ogranicza sie do tego, że taraz wlasnie mogę podnieść tylek sprzed kompa i zatańczyć,
ale serce nie chce tanczyć, ono nie czuje się wolne..

Wiara, nie mam żadnej. W nic nie wierzę..
Juz kiedys sie zastanawialam, czy moze nie byłoby lepiej NIE ISTNIEC?
:-k
Ten świat jest taki piękny, ale ja nigdy go nie widziałam, czasem tylko odwiedzalam go w marzeniach moich.
O jakże chcialabym, aby ten piękny świat - iluzja nie był, ale WOLNĄ PRAWDĄ

Dobrze cię rozumiem bo też nie cierpię tego świata nie dziwie się skoro Szatan rządzi tym światem.Na razie jesteś niewolnikiem.Dlatego chcę tobie powiedzieć że możesz mieć życie wieczne w Chrystusie i żyć w szczęściu bez cierpień,bez smutku w harmonii i miłość razem z Bogiem.Ale nie w tym życiu tylko w czasie dnia sądu i będą decydować czy będziesz godna mieć życie wieczne czyli doskonałe ciało czy nie.Mam nadzieje że tak będzie i życzę ci tego.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:37

a jaki sens by był którzy odeszli od Boga i pokazywać im piekło

demony atakują wierzących by odciągnąć od Boga
a po co ma atakować ateistów swoich sprzymierzeńców ateiści i tak trafia do piekła
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:43

Exiodus napisał(a):będą decydować czy będziesz godna mieć życie wieczne czyli doskonałe ciało czy nie.Mam nadzieje że tak będzie i życzę ci tego.


I smutno się zrobiło, i grozą powiało....uuuu
Ale żeby nie było, ja też życzę.
Życie wieczne w ciele....interesująca wizja. Dla niektórych..w końcu spełni się wizja "przespać się całym światem", dla innych "popróbować wszystkich potraw" Modlitwa, kontemplacja i tak odpada-bo duszy nie ma, ciału to niepotrzebne. Liczy się prysznic, jakieś tam zabiegi.
I życie klonika jak ta lala.
Exiodus, przepraszam, mów dalej :-k
Mirror Kobieta
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 lis 2010, 02:44
Droga życia: 2
Typ: 4/5-Włóczęga
Zodiak: Waga,Pies

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:46

Dobrze cię rozumiem bo też nie cierpię tego świata nie dziwie się skoro Szatan rządzi tym światem.

Szatan niczym nie rządzi bo to inni rządzą szatanem. Dodatkowo Ziemia jest niebem, skoro wystraszony, zagniewany postrzegasz Ziemię jako piekło na którym się cierpi .... cóż masz takie a nie inne życie.

Dlatego chcę tobie powiedzieć że możesz mieć życie wieczne w Chrystusie i żyć w szczęściu bez cierpień,bez smutku w harmonii i miłość razem z Bogiem.Ale nie w tym życiu tylko w czasie dnia sądu

A narazie musisz czuć strach i się bać żeby upadli mieli się jak przejawiać a bez twojej energii strachu nie da rady. Więc musisz cierpieć bo takie są głoszenia kościoła chrześcijańskiego i nauki antychrysta :)

A ja znam słowa mesjasza które brzmią mniej więcej tak:

Kto będzie posiadał strach, dostanie strach, kto będzie posiadał szczęście dostanie szczęście. Niestety ten kto czeka na szczęście kiedy Bóg go będzie sądził nigdy się go nie doczeka. Bo Bóg sądzi caly czas, prawa przyczyny i skutku działają cały czas i ponad to wszystko jest zawsze Teraz i Tu. Co sam powiedział założyciel wątku ale omamiony naukami antychrysta sam gubi się już w iluzjach własnego umysłu.
Ostatnio edytowano 18 lis 2010, 20:59 przez V.D.Costa, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:49

Aż się ciśnie na usta prastare "jeśli ktoś twierdzi, że mówi w imieniu Boga, poproś go o pisemne upoważnienie". :D
---
Prawda jest najsilniejszym narkotykiem
mario236 Mężczyzna
We come 1
 
Imię: Mariusz
Posty: 74
Dołączył(a): 23 paź 2010, 21:13
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Typ: 9
Zodiak: Rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:52

merkaba twoja wiara jest ślepa i nie zgodna z Biblią.Pewnie świadek Jehowy albo Katolik.
a po co ma atakować ateistów swoich sprzymierzeńców ateiści i tak trafia do piekła

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni.
To nie jest tobie sądzić czy Bóg skarzę do gehenny ateistów.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:57

Wiara to miłość, wibracja pewności siebie połączona ze stosem innych fal takich jak odwaga itd.

A ty mówisz o wierzeniu, przyjmując jak gówniarz " Moje wierzenie jest najlepsze i prawdziwe a ty jesteś fałszywy bo nie wierzysz w to co ja ".

Jesteś zgubiony. Droga życia proroka który oddaje cześć antychrystowi. Wstyd !
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:59

Powiem coś takiego. Niedawno, ale w przedziale od kilku tygodni do kilku miesięcy, bo jakos czas teraz doswiadczam inaczej, postanowiłam przeczytac ksiażki z ruchu Raelian. Oni nie wierzą w duszę. Chcialam poznać ten biegun, a że książki są dostepne darmowo, więc zmusilam sie do przeczytania, co wcale nie było tak głupie.

(tu mozna ściagnać te ksiażki http://pl.rael.org/download.php?list.12)

Chciałam poznac ten wlasnie biegun. Własciwie wszystko jest ok, poza paroma zgrzytamiw tematach, do których nie byłam przyzwyczajona. Chciałam poznać, wiedzieć, jak to jest nie wierzyc w duszę i w Boga...
Potem były lektury tekstów prof. Pająka, gdzie też no jakoś Bóg jest inaczej przedstawiony..

Dziwne, teraz Exodus z całego swego serca głosi teorei o braku duszy.

Zobaczcie, ajk my tu, mozemy znac prawde? JAK?
Tu przeczytamy, tam przeczytamy. Tu ktoś coś powie, tam cos powie..
I plyniemy raz tu, raz tam, mniejszymi, czy wiekszymi halsami...
Pisalam juz, że w 3D my "g.."wiemy. Skoro mają dostep do naszego DNA, skoro moga na nas projektowac myślokształty, zdarzenia, manipulować pogodą, wlazic w nasze polaczenie z pekiem indygo, TO POWIEDZCIE MI, KTO ZNA PRAWDĘ?!!!!

Smiałam sie dziś, ze byc moze prawda jest inna, niz wszyscy myślimy, ze jest...
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 21:02

(9) I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie.
Łukasza 4:5 Wówczas wyprowadził Go w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata 6 i rzekł diabeł do Niego: «Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. 7 Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje».
To jest dowód że świat należy do szatana bo chciał skusić Jaszue.
Jana 12:31 Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie precz wyrzucony.
To jest dowód że Szatan rządzi tym światem od pokoleń aż do dziś.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 21:03

Ludzie podałem wam link.Tam jest opisane czym jest dusza.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 21:05

Wiecie co, to nie ma sensu ze soba walczyć, przecież o to chodzi jaszczurom i Panom Ciemnosci. Starajmy się siebie zrozumiec. To nam cos pokazuje. Mianowicie to, że mamy RÓŻNE zdania i każde z nas WIERZY w swoje zdanie, a wiec.... jestesmy do niego przywiazani. Nie wiem, kto ma rację. Pisze o swoich odczuciach, ze cos mi nie gra z naszą wiedza, skoro mozna zasilać zupełnie przeciwstawne bieguny. Zobaczcie: ZASILAMY BIEGUNY!
Czy oddamy głowy za naszą wiedze i wiarę?
Ja nie, bo wiedzę, że ona dzis jest taka, jutro moze byc inna.
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 21:12

Rządzi bo ustala prawa i ogólną manipulacje przez Bushów, Elizę 2, Obamy itd. To są biblijne upadłe weże, gadziki ale ich władza to iluzja, są sprytni ale nie posiadają mądrości na tyle abym teraz nie mógł o tym pisać. Więc jaka jest ich władza powiedz skoro na ich niby planecie ktoś taki jak ja z uśmiechem na twarzy może publicznie głosić że Eliza 2 to k**** ( Til, nie płacz, to ma głębokie znaczenie, sami siebie tak nazywają ) je dzieci, pije krew i taki z niej człowiek i gad jak z psa wilk.

MI powinno już dawno pukać w drzwi a nie się na mnie patrzeć czarnymi oczkami ale nie robi tego ? Dlaczego ? Bo nie mają takiej władzy, więc gdzie ona jest ? Ta władza jest w umysłach zmanipulowanych przez antychrysta ludzi takich jak ty, który głosi takie słowa tworząc strach.

WSTYDŹ SIĘ, droga życia proroka a ty co upadłeś ? OBUDŹ SIĘ BRACISZKU !!

O to twoja władza, spójrz jej w oczy !

Obrazek
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 21:17

Ja nie chcę nikogo zwodzić ja chcę szczęścia dla moich braci i sióstr na ziemi.Nie jestem prorokiem bo się nawet nie uważam.Ja chcę żebyście byli wyrozumiali bo ja też taki byłem jak wy i dla mnie to był błąd.Ja nie uważam że jestem jakimś tam nie wiem mędrcem czy coś w tym stylu.Dobrze was rozumiem ale dalej będę miał przekonanie do Biblii że tylko ona jest prawdą chociaż obejrzyjcie ten filmik nie zaszkodzi wam to wy podejmujecie decyzje.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 21:22

Ta postać to nie są moi bracia ani siostry bo oni czczą samego Szatana a ten kto czci Diabła jest moim wrogiem i gardzę nimi bo są zli.Dobrze wiem że Rządy to są słudzy Lucyfera a ja nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.Wiem o NWO.Wy jesteście moimi braćmi i siostrami i chcę żebyście też pewne kwestie zrozumieli.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 21:23

Exiodus napisał(a):merkaba twoja wiara jest ślepa i nie zgodna z Biblią.


Exiodus napisał(a):Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni.


<3

Obrazek
III
 

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron