Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 18:29

Żyjemy w takich czasach gdzie cały czas ludzkość jest zwodzona.Przecież musi być ktoś sprawiedliwy na świecie?? a jest nim tylko sam Pan Bóg JAHWE.Wasze wierzenia są prymitywne też taki byłem.Co powiecie że w dzieciństwie widziałem Upadłego??Oni wiedzieli że jak się narodzę poznam mniej więcej prawdę a prawda jest w Biblii.Ulegałem ich pokusom słuchając muzyki rockowej albo hip hopowej gdzie było śpiewanie na cześć Szatana.Rysowałem nie świadomie rysunki typu trójkąciki z okiem czy pentagramy albo hexgramy itp. w zeszycie.Gdzie to były znaki samego Diabła czyli pogańskie.Do kościoła chodziłem ale to było pod przymusem i też nie wiedziałem że katolicyzm praktykuje pogaństwo.Wierzyłem w Buddyzm i inne fałszywe religie.Uwierz mi że wszystkie te czakry czy orby to są demony które w chodzą w ciało a nie żadna aktywacja czegoś tam co jest wymysłem ludzi i Szarlatanów.Oni już mnie atakowali od dzieciństwa i kusili nie świadomie do złego.Wolę zaufać Panu Bogu i jego synowi bożemu Jaszua niż słuchać chanchelingów albo pisemek New Age.Tutaj na forum tacy jak Uzuli jest już całkowicie opętany bo to widać że demony go zwodzą.Pamiętaj że demony czy upadłe potrafią łatwo manipulować ludzmi pokazując im zwodnicze cuda mimo że się wydaje że to my robimy.Upadłe Anioły i Lucyfer jest moim wrogiem i zapłaci za to co zrobił moim braciom i siostrom na ziemi.To już od was zależy czy mi uwierzycie czy nie.Podałem wam strony więc nie zaszkodzi wam tych ludzi co bardzo długo studiują Biblię posłuchać a czy uwierzycie od was zależy.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 18:36

to jest cytat -----------> ich

... :)

Wszystko to robiłeś umysłem Dziecko Me Kochane...



.Upadłe Anioły i Lucyfer są Moimi Dziecmi tak jak i TY, a powinnieneś to zrozumieć że gdyby Lucek tu nie zlazł, to byś dalej nic nie widział, hehehe bo by cie nie było...

Rezonujesz tak bo to nie nas opętało, i nikogo, to ty sam sobie wybrałeś role by walczyć z opętaniem a...............

Kto mieczem wojuje to od miecza ginie...

Teraz czaisz co się dzieje...
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 18:38

No, mówiłam.. jako ludzie poodcinani od wszystkiego "gów...o" wiemy. Jaka jest prawda? Zleję sie ze śmiechu, jak się okaże, że całkiem inna.. :lol: :D Jedno, co widze ponad wszelką wątpliwośc, to to, że jestesmy tu w pierdlu. :D Mamy ułamki wiedzy, tkwimy w iluzji (kurdę, a moze to prawada, nie iluzja), a im wyzej wchodzimy tym większa iluzja. Jak by powiedzieli ludki z Shaumbry "ale zabawa, ale gra :D "
"Bawimy sie w życie"... a może "życie nami bawi się" :D :boohoo:
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 18:41

Oj ludzie:(.Dusza świadomość siebie podejmowanie decyzji czyli rozum,myślenie,oddychanie,czucie,słuchanie,widzenie a po śmierci nie istniejemy.Dusza to życie w ciele czyli że ja jestem tu i teraz.Ludzie nie jesteśmy nieśmiertelni.Medytacja nic nie pomaga z kontaktem z Bogiem.Nasza rola jaką Bóg chcę nas hojnie obdarować jest życie wieczne.Mieć doskonałe ciało jak Jaszua pokazywał po zmartwychwstaniu kiedy pokazał się apostołom.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 18:44

HEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE


Może Plan na życie ci dać? HAHAHAHAHAHA

Ale wał, NIE MA GO :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 18:49

adriel napisał(a):Jedno, co widze ponad wszelką wątpliwośc, to to, że jestesmy tu w pierdlu. Mamy ułamki wiedzy, tkwimy w iluzji

To wyjdź z iluzji adriel zamiast się w niej rozsmakowywać :D. Przecież nie ma granic, ograniczają nas tożsamości, umysły, przekonania, co jeszcze? :D.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 18:52

Exiodus napisał(a):Oj ludzie:(.Dusza świadomość siebie podejmowanie decyzji czyli rozum,myślenie,oddychanie,czucie,słuchanie,widzenie a po śmierci nie istniejemy.Dusza to życie w ciele czyli że ja jestem tu i teraz.Ludzie nie jesteśmy nieśmiertelni.Medytacja nic nie pomaga z kontaktem z Bogiem.Nasza rola jaką Bóg chcę nas hojnie obdarować jest życie wieczne.Mieć doskonałe ciało jak Jaszua pokazywał po zmartwychwstaniu kiedy pokazał się apostołom.

O czymś takim Ramtha pisze w Bialej Ksiedze O:)
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 18:56

luth napisał(a):
adriel napisał(a):Jedno, co widze ponad wszelką wątpliwośc, to to, że jestesmy tu w pierdlu. Mamy ułamki wiedzy, tkwimy w iluzji

To wyjdź z iluzji adriel zamiast się w niej rozsmakowywać :D. Przecież nie ma granic, ograniczają nas tożsamości, umysły, przekonania, co jeszcze? :D.


Masz rację, ale przecież nie mozna sobie powiedzieć "wychodzę z iluzji i basta.. :D ", bo kurka nie wiem, jak wyglada ta "nieiluzja" #-o
Jak wyjście z tej iluzji pozwoli mi zwiać od rachunków, pracy, bycia w miejscach, w ktorych nie chcę byc itp.. to hej, powiedzcie, gdzie sa drzwi :D :lol: WYCHODZĘ.
Myslicie, ze mi sie to podoba?
Wcale, ale jak widać Bozia nie dała mi świadomosci, mądrosci, ino kawal głupoty :D
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 19:02

świadomość się poszerza w miarę wysiłku woli ku rozwojowi i systematycznemu zrzucaniu iluzji adrielko... nie zostaje przydzielona z góry...
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 19:15

Dlaczego wy ludzie tak chcecie wierzyć w nieśmiertelność duszy skoro to jest wymysł Bożków za czasów starożytność.
Wcale, ale jak widać Bozia nie dała mi świadomosci, mądrosci, ino kawal głupoty

Masz wolną wolę i jesteś odpowiedzialny za siebie albo idziesz w stronę światła 8) albo cimno będzie :( .
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 19:29

Co powiecie że w dzieciństwie widziałem Upadłego

Upadłych to ja widzę prawie codziennie a to wszystko przez Luth ! :) I co na to powiesz ?

Upadła istota to istota bez duszy która przy pomocy strachu jest w stanie przejawiać się w gęstym wymiarze fizycznym ona sama pochodzi z czarnej dziury między wymiarami. Niema wyższych ciał, emocji, niema myśli. Niema wolnej woli, praw wyboru, jest programem. Upadli to zazwyczaj klony. Większość pracuje w CIA lub MI.

A jeżeli chodzi o sprawiedliwość to własnie Bóg w jej ramach używa upadłych do wyciągania konsekwencji, to oni przeważnie pociągają za spust jak pewnie przy Kennedym, 11 wrzesnia czy 10 kwietnia. Tak samo będzie jeżeli Obama zostanie poświęcony w ramach prowokacji do wojny tego nie zrobi żaden pół człowiek ani 100% gad, to zrobi klon.
Ostatnio edytowano 18 lis 2010, 20:04 przez V.D.Costa, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 19:38

Tak sobie czytam ten wątek Exiodusa, o śmiertelności Duszy...i myślę sobie, dlaczego nie?
W końcu to dom szaleńców, ta Planeta nasza. Jedni wierzą na zabój,że jest nieśmiertelna, przedstawiają dowody!! wręcz na to. Inni, na ten przykład , wierzą,że śmietrelna i to do bólu. Na amen. I dowody na to również mają.

Ja nie mam dowodów na żadną z teorii, więc mam luzik, bom nie przyklejona do żadnej opcji.
U mnie to kwestia, stricto-wiary. Co to za dowód? Żaden.

Dlatego pozwolę sobie na zapytanie o kilka sprzeczności...i kto wie, może to będzie jakiś następny dowód, w milionie innych „pewników”
Zaznaczam dowód-to jedno, wiara w coś-to drugie.

Exiodus, z kilku Twoich postów wyjęłam po kilka słów. Kontekstu nie rozbijam-bo znaki w stawię, i jest do zweryfikowania.

(...)Dusza to życie w ciele czyli że ja jestem tu i teraz (...)
(...)Oni wiedzieli że jak się narodzę poznam mniej więcej prawdę a prawda jest w Biblii (...)

I w sumie, było tego więcej, ale po co-jak tylko te dwie sprzeczności wystarczą.

Jeśli nie ma duszy, tylko ciało. Jak „zaznaczyłeś się”, czym rezonowałeś poprzez „czasy, wymiary”, że ktoś wiedział,że się narodzisz?
Ciało jest tylko pyłem. Po jego śmierci...nikt nie wie,że istniało. Przed jego narodzinami(mam na myśli to mięsko, ciało) tym bardziej. Coś innego musiało więc postawić w stan pogotowia zastępy Lucka, aby Cię dopadać.
Ok, można założyć, że chcieli dopaść wyjątkowy, przenikliwy umysł Twój, jaki się tu narodził....i tym umysłem będziesz Luckowi szyki mieszał...hmm, czemu nie. Też nie głupia teoria.

Jednak co do wyjątkowości umysłu Lucka, chciał czy nie, nie mam wątpliwości. Nie są dla niego żadnym zagrożeniem nasze puszki mózgowe z zawartością. Wciąga nas nosem.
Myślę, że jednak chodzi mu o coś więcej niż tylko to mięso na szkielecie, z szarą masą na samym czubku.
Chodzi o fenomen....i tu właśnie zaczyna się wiara, dowody się kończą.

Pozdrawiam.
Mirror Kobieta
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 lis 2010, 02:44
Droga życia: 2
Typ: 4/5-Włóczęga
Zodiak: Waga,Pies

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 19:49

zbawienie to strona świadków jehowy lub zielonoświątkowców
Do piekła i z powrotem
relacje osób

http://video.google.com/videoplay?docid ... 329655936#

Kaseta z egzorcyzmu Anneliese Michel napisy PL
http://www.youtube.com/watch?v=6kqlM0TNQDQ

Służba prorocka - uwolnienie spod 15 letniej opresji demonów
http://www.youtube.com/watch?v=O2-QsscJgvw
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:02

Exiodus napisał(a):Dlaczego wy ludzie tak chcecie wierzyć w nieśmiertelność duszy skoro to jest wymysł Bożków za czasów starożytność.
Wcale, ale jak widać Bozia nie dała mi świadomosci, mądrosci, ino kawal głupoty

Masz wolną wolę i jesteś odpowiedzialny za siebie albo idziesz w stronę światła 8) albo cimno będzie :( .


Wolną wole, prawisz???
hmmm.. Och, gdybym ją miala, popłynęłambym z wiatrem ponad górami i morzami, hen w przestworza.
Popłynęlabym z oddechem do miejsc, które znam, i których nie znam.
Poszybowalabym z muzyka serca mego, w głebiny oceanów..
ale nie mogę :cry:
moja wolna wola ogranicza sie do tego, że taraz wlasnie mogę podnieść tylek sprzed kompa i zatańczyć,
ale serce nie chce tanczyć, ono nie czuje się wolne..

Wiara, nie mam żadnej. W nic nie wierzę..
Juz kiedys sie zastanawialam, czy moze nie byłoby lepiej NIE ISTNIEC?
:-k
Ten świat jest taki piękny, ale ja nigdy go nie widziałam, czasem tylko odwiedzalam go w marzeniach moich.
O jakże chcialabym, aby ten piękny świat - iluzja nie był, ale WOLNĄ PRAWDĄ

Obrazek
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Re: Dusza jest śmiertelna

Post 18 lis 2010, 20:25

Po pierwsze ci którzy przeżywali piekło i mówili jak jest to były zwodnicze demoniczne ataki w którym Bóg nie ma upodobania żeby on sam tak zrobił a dlaczego??Bo każdy kto przeżywał piekło(najlepsze jest to że byli to wierzący)mieli inne widzenia różniące się od siebie.Wiem bo sam badałem te sprawy.To jest wymysł katolików świadków Jehowy itp.którzy wierzą w piekło po śmierci.Zauważcie że piekło nie przeżywają ateiści,buddyści itp.Którzy nie uznają piekła.Demony lubią jak się ktoś lęka bo żywią się naszym strachem.Nie ma piekła jak sobie wymyślili zle tłumaczący księżulkowie Ewangelie.Bóg nie ma upodobania w śmierci bezbożnych!Słowo gehenna albo paląca się gehenna była zle przetłumaczona przez autorów na piekło.Dobra a czym jest gehenna??Gehenna:to było w orginale dolina Hinnom,południe Jeruzalem,gdzie nie czystość i martwe zwierzęta były wyrzucane i palone:symbol bezbożnych i ich przyszłej destrukcji.Dlatego w Biblii jest napisane na wieki.Nie na wieki będziesz się smażył w piekle przez miliardy miliardy lat ale na wieki to znaczy konsekwencje droga do bez powrotu do życia czyli destrukcja(druga śmierć).Przestaną istnieć bez powrotu do życia.Piekło Dantego jest wymysłem samego szatana nie Boga.Co jeśli chodzi o nieśmiertelność duszy.Mam pytanie to po co istnieje śmierć??To tak jak byśmy już mieli życie wieczne a tak na prawde nie jest.Przecież sama Biblia mówi że za grzech jest śmierć i nie ponowne zmartwychwstanie ludzie nie bez powodu podałem te linki ale to już wasza sprawa czy w to wierzycie czy nie.Nie ma nie śmiertelnej duszy to wymysł heretyków i bożków starożytnych.Jaszua i Bóg przewidział to że w dzisiejszych czasach dalej ludzie będą zwodzeni modląc się do bożków i mieć wiarę pogańską w nieśmiertelność duszy.Nawet jeśli jesteście nie świadomi tego.
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron