Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 13 wrz 2010, 21:07

Maylo, dlatego zostawiłem ten temat w spokoju. Nie zamierzam hamować niczyjej wolności wypowiadania się, póki otwarcie nie łamie to prawa albo regulaminu forum ;P
A moja powyższa wypowiedź, jak i wszystkie w których wyraźnie nie oznajmię że piszę jako administrator, są wypowiedziami moimi, prywatnymi, dotyczącymi moich przekonań ;)

III, pytanie - a skąd wiesz, że ktoś rozsiewa tylko dezinformację, a nie rozsiewa też celowo informacji mających powodować zamęt, strach, agresję i wzmocnienie negatywnych aspektów, przez co ściągają ludzi w dół? Widziałem parę osób które wypada nazwać tylko pieniaczami, które byłyby w stanie prawie że zabijać (albo na pewno kogoś poważnie skrzywdzić) w imię obrony ludzkości przed kontrolą z zewnątrz...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 13 wrz 2010, 21:17

Til napisał(a):III, pytanie - a skąd wiesz, że ktoś rozsiewa tylko dezinformację, a nie rozsiewa też celowo informacji mających powodować zamęt, strach, agresję i wzmocnienie negatywnych aspektów, przez co ściągają ludzi w dół? Widziałem parę osób które wypada nazwać tylko pieniaczami, które byłyby w stanie prawie że zabijać (albo na pewno kogoś poważnie skrzywdzić) w imię obrony ludzkości przed kontrolą z zewnątrz...


Nie wiem, ale przypuszczam, że w dezinformacji jest i miejsce na owe wzmacniacze negatywizmu. Jednak teorie same w sobie, ujawniają niejednokrotnie prawdziwe oblicze tego co nazywamy rządami, instytucjami publicznymi, korporacjami, etc. i wprawdzie może ściągać to negatywne poglądy na daną jednostkę, ale często bywa, że po takim niemiłym uświadomieniu, następuje otwarcie się na bardziej abstrakcyjne dla zwykłego człowieka rejony duchowe/ezoteryczne, tak było między innymi w moim przypadku.
III
 

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 13 wrz 2010, 23:47

Jeżeli zrozumiemy ze wszyscy i wszystko stanowimy jedno to zrozumiemy tez Boż0m dychotomie,nie ma zła ani dobra,ale w fizykalnym świecie Ziemi doświadczamy dualizmu.Jeśli nie nazwiemy czegoś złym to nie będziemy mogli doświadczyć tego co jest dobre góra-dół,przód-tył,zimno-ciepło itd

Jednak jeśli zaczniemy żyć z myśląc ze wszyscy i wszystko jesteśmy jedno znikać zaczną po kolei wszelki przeszkody czyli strach,to jest jedyne co zabija milosc,ale dla Boga nie ma nic ponad milosc.
DOBREJ NOCY
Avatar użytkownikaTojka Kobieta
Milosc jest wszystkim
 
Imię: Dorota
Posty: 14
Dołączył(a): 05 sie 2010, 07:05
Droga życia: 33
Typ: nie znam
Zodiak: skorpion-kogut

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 07 paź 2010, 17:41

Dobry artykuł, po części odpowiada na moje rozkminy na temat holocaustu, ale nie tylko.

Tojka, wszyscy jesteśmy jednością na głębszym poziomie, ale ja lubię obsługiwać różne poziomy naraz :). Kocham wszystko i wyszstkich, ale też mam silną dążność do prawdy i do rozumienia obecnej rzeczywistości w jakiej się aktualnie przejawiam :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 07 paź 2010, 20:08

Co do teorii spiskowych ... mysle ze jako 'szara masa' ludzka mozemy nie wiedziec wielu rzeczy. W polityce sporo sie dzieje przy zamknietych drzwiach, grupy wladzy czesto nie lubia ujawniac swoich tajemnic. Kiedys troche sie interesowalam tematem, ale staram sie nadmiernie nie wkrecac, zeby nie ladowac sie niepotrzebnie strachem.

Niemniej mysle, ze warto sobie czasem zadac kilka pytan ... dlatego polece tutaj wyklad bylego sowieckiego agenta na temat ukrytych agentow dywersji : http://www.youtube.com/watch?v=92PIuOx_2sc

Co do Zydow, nie generalizujmy. Sa ci ktorzy protestuja przeciwko powstaniu i polityce panstwa Izrael, bo nie toleruja takiej przemocy i rasizmu. Sa i ci, ktorzy maja dosyc propagandy 'zydow ofiar' ktora ma na celu zadoscuczynienie nie tyle moralne co przede wszystkim finansowe. Polecam zapoznac sie z osoba Normana Finkelsteina i pojeciem 'przedsiebiorstwo holokaust'.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 07 paź 2010, 20:23

DzikaJezyna napisał(a):Co do teorii spiskowych ... mysle ze jako 'szara masa' ludzka mozemy nie wiedziec wielu rzeczy. W polityce sporo sie dzieje przy zamknietych drzwiach, grupy wladzy czesto nie lubia ujawniac swoich tajemnic.


Już dzisiaj inżynieria społeczna działa tak prężnie, dyktując ludziom co jest modne, warte uwagi, godne małpowania, że większość "dojrzałego i kompetentnego" społeczeństwa wie o co kaman w Tańcu z Gwiazdami a nie wie o co kaman z Michnikiem, Kiszczakiem, Wałęsą, Mazowieckim i resztą towarzystwa pijącego swego czasu wódę w Magdalence.

DzikaJezyna napisał(a):Kiedys troche sie interesowalam tematem, ale staram sie nadmiernie nie wkrecac, zeby nie ladowac sie niepotrzebnie strachem.


E tam strach, po prostu można utopić sie w materiałach źródłowych traktującego tego szeroko pojętego brudnego nalotu unoszącego sie na powierzchni, prawda jest często umiejscowiona kilkanaście metrów pod tą warstwą brudu. Trzeba mieć siły, czas i środki, aby się do niej dostać.
III
 

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 07 paź 2010, 21:00

Już dzisiaj inżynieria społeczna działa tak prężnie, dyktując ludziom co jest modne, warte uwagi, godne małpowania, że większość "dojrzałego i kompetentnego" społeczeństwa wie o co kaman w Tańcu z Gwiazdami a nie wie o co kaman z Michnikiem, Kiszczakiem, Wałęsą, Mazowieckim i resztą towarzystwa pijącego swego czasu wódę w Magdalence.


Nie twierdze ze dla swietego pokoju trzeba sobie dac spokoj i zajac sie Tancem z Gwiazdami.
Dlatego tez zarzucilam linkiem o sowieckich systemach dywersji, bo widze ze sporo z tych pomyslow jest wprowadzane w zycie u nas. Wiem jednak ze nawet z ta swiadomoscia nic nie moge zrobic nic znaczacego zeby temu przeciwdzialac.

E tam strach, po prostu można utopić sie w materiałach źródłowych traktującego tego szeroko pojętego brudnego nalotu unoszącego sie na powierzchni, prawda jest często umiejscowiona kilkanaście metrów pod tą warstwą brudu. Trzeba mieć siły, czas i środki, aby się do niej dostać.


Moza bardziej niz strach czuje obawe, bezsilnosc, niesprawiedliwosc, obrzydzenie i flustracje. Co do materialow zrodlowych - tak mozna sie w nich utopic, ale widzac kto z kim przystaje ... i jakim sie staje, wiele rzeczy mozna sobie dopowiedziec.
I wszystko sie uklada w logiczna calosc, a kolejne fakty staja potwierdzeniem. Tylko ze analizujac to cale bagno moralne i ideologiczne naprawde mozna sie zdepresowac. Ja juz mam dosyc, szukam teraz wszystkiego co jest piekne, co inspiruje i daje mi pozytywna energie i wiare w ludzkosc. To dokladnie odwrotnosc tego czym jest polska scena polityczna ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 07 paź 2010, 21:05

Moza bardziej niz strach czuje obawe, bezsilnosc, niesprawiedliwosc, obrzydzenie i flustracje

Spoxik foksik, do 2012 zostanie z illuminatów, gadów i masonów sam proch i pył gwiezdny :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 07 paź 2010, 21:13

Spoxik foksik, do 2012 zostanie z illuminatów, gadów i masonów sam proch i pył gwiezdny :)


amen !

;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 07 paź 2010, 21:18

DzikaJezyna napisał(a):Ja juz mam dosyc, szukam teraz wszystkiego co jest piekne, co inspiruje i daje mi pozytywna energie i wiare w ludzkosc. To dokladnie odwrotnosc tego czym jest polska scena polityczna ;)


Dokładnie, wprawdzie mam jeszcze pewną presję, aby być z tym wszystkim na bieżąco, ale poza śledzeniem malwersacji globalnego finansowego kasyna, odcinam się już raczej od studiowania NWO, politycznego teatru i innego kradnącego uwagę badziewia, a więcej czasu zaczynam poświęcać na to co jest naprawdę ważne ; )
Pozdrawiam
III
 

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 07 paź 2010, 21:32

III i tak trzymaj.

A tutaj coś pozytywnego, pięknego, fascynującego i inspirującego:
http://www.ted.com/
pozdrawiam rowniez, dobrej nocy !
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron