Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 15:00

Raczej ostatnio unikałam niskowibracyjnych tematów i zagadnień związanych z judeokracją w jakiej żyjemy i myślałam, że już nie będę o tym nigdzie pisać ani na blogu, ani nigdzie ale...

“Jeżeli w Polsce nie powstanie zorganizowana siła polityczna wolna od manipulacji przez żydów i nie przerwie postępującego zgubnego biegu wydarzeń dla Polski, to za 10 – 15 lat Polacy we własnym kraju będą parobkami”


Uważacie, że te słowa mają wydźwięk wybitnie antysemicki?

Blog na którym były zamieszczone został już usuniety z sieci za treści godzące w naród żydowski, po zawiadomieniu prokuratury w dniu 3 września. Mega szybkie i sprawne działanie jak na polski aparat prawny, poza tym cenzura wolnego internetu kwitnie.

Jakby tam było ruskich zamiast żydów, albo jeszcze lepiej komunistów, albo agentów byłego wywiadu (też pasuje) to by było super i wszyscy by cieszyli ryjki. Nasza super demokracja i tolerancja. No przepraszam, ale jakoś znowu zaczęło mnie to wszystko irytować !




A tak poza tym apropo judeokracji ostatnio zaczęłam się zastanawiać co jest nie tak z tym holocaustem i oświęcimem.

Bo tak, dr. Dariusz Ratajczak, który cośtam nie tak powiedział na temat oświęcimia został najpierw zmieszany z błotem przez g. Wyborcze i inne tytuły i placówki związane z narodem żydowskim, a następnie zamordowany, znaleziono jego ciało w bagażniku samochodu na parkingu.

Niezależny historyk Irving, który się wybiera jakoś niedługo, albo już jest w Polsce, odwiedzić Treblinkę i Oświęcim jest obserwowany przez ABW i nie wiadomo co, w g. Wyborczym pisano że jego wizyta w tych miejscach jest niesmaczna i budzi obawy zaistnienia gorszących zdarzeń (??), w ogóle on też został skazany tym razem w Austrii za głoszenie odmiennego stanowiska niż oficjalnie przyjęte na temat Holocaustu.

I tak dalej. Mnie tam jakoś nigdy specjalnie nie jarała tematyka Holocaustu, jak byłam w Oświęcimiu to po prostu taka energia że zwala z nóg, ale jakoś nie budziło to nigdy mojego zainteresowania i myślałam, że oficjalnie przyjęte stanowisko jest prawdziwe.

Teraz zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno, bo to nie jest normalne, żeby tak gnębić za wyrażanie odmiennego zdania.

Wyrażanie odmiennego zdania tylko na temat Holocaustu, na żaden inny nie jest karalne i to chyba w całej UE. Co tam takiego jest przekłamane i ukryte, że trzeba to tak ukrywać i gnębić/zabijać ludzi którzy o tym mówią?

Sorki że takie niskowibracyjne topiki zakładam ostatnio, ale to jest intrygujące i chciałam się z wami podzielić moimi wątpliwościami...

A tak po za tym zgodnie z regulaminem forum wyrażanie treści łamiących prawo jest zakazane, także pragnę zaznaczyć, że mój post ma charakter polemiczny, a nawet satyryczny. Zgadzam się z oficjalnie przyjętym stanowiskiem historyków na temat Holocaustu a Dariusz Ratajczak to zuo :D
Ostatnio edytowano 13 wrz 2010, 07:14 przez luth, łącznie edytowano 1 raz
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 16:17

Istoty zwane Żydami są jedną z najdotkliwiej zmanipulowanych nacji na tej kuli świadomej przez istoty gadzie. Ich umysły są zaprogramowane. Istoty Żydzi są jednym z głównych aparatów wykonawczych tego, co zwane jest tajnym bractwem Iluminati i innych pochodnych tego typu ciał. Program ma za zadanie utrzymywać obecny porządek religijno-ekonomiczny oraz wzmagać działania uchodzące za terrorystyczne, będące prowokacjami do rozmaitych konfliktów narodowościowych i rasowych a także działania wytwarzające to, co jest określane kryzysami gospodarczymi.
Istoty zwane obecnie Żydami żyły wewnątrz cywilizacji Atlantydy, jako tak zwani tu kapłani-naukowcy pod ścisłą kontrolą istot gadzich. Po katastrofie Atlantydy, istoty te w niewielkich grupkach wędrowały po wszystkich kontynentach. Najliczniejsza z tych grup przedostała się na kontynent Afryki z kierunku południowego i dalej przemieszczała się na północ aż do rejonu zwanego teraz Egipt. Istoty Żydzi rozlokowane są we wnętrzach niemal wszystkich struktur rządzących na tej kuli świadomej celem reaktywowania ustroju Atlantydy, rozczłonkowanego po wszystkich państwach, charakteryzujących się podobnym kształtem organizacyjnym społeczności, dążącego do stopienia się w jedno to, co jest ostatnio określane, jako światowy rząd.

Potencjalne istoty głoszące niewygodne dla istot Żydów hasła są zazwyczaj eliminowane z pola wymiaru trzeciego. Istoty Żydzi dążą do likwidacji kultur i obyczajów poszczególnych narodowości w imię jednolitości wskrzeszanego imperium Atlantydy. To jest na pozór niedostrzegalne, gdyż te istoty stosują zawiłe manipulacje na tle religijnym oraz metodę tak zwanego tu "robienia z siebie ofiar", jako ciemiężonego narodu na przestrzeni wieków. Istoty Żydzi mają w swych rękach niemal cały przemysł filmowy, zwłaszcza ten zwany wytwórnią Hollywood. Przy pomocy swych dzieł doskonale wpływają na świadomości odbiorców w rozmaitych dziedzinach kultury masowej, a w szczególności dzieci, które są niezwykle podatne na agresywne przekazy wizualno-dzwiękowe. Istoty Żydzi dysponują obecnie jedną z najnowocześniejszych technologii, jaka jest niedostępna środowiskom naukowym mającym kontakt z obywatelami państw. Przy pomocy tej technologii modyfikowana jest pogoda, a także możliwy jest wpływ na procesy myślowe nieświadomych niczego istot ludzkich. Być może brzmi to, jak to określić można, groznie, lecz jest to tak zwany kruchy olbrzym, który ostatecznie rozsypie się wraz z emanacją rdzenia galaktycznego, zważywszy ponadto na częste przypadki utraty kontroli nad tą technologią.

To co zwane jest duszami istot Żydów, pochodzi z rozproszonej obecnie w tym wymiarze trzecim, kuli świadomej Maldek, w polu której te istoty wraz z rasą Aryjską współtworzyły cywilizację bardzo przypominającą Atlantydę.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 18:36

Kurde Uzuli musisz mi kiedyś opowiedzieć o tych wszystkich rasach, nacjach, planetach zanim zostaniesz aresztowany za antysemityzm :D

Posłucham sobie, później spisze z tego kilka wytycznych punktów, a później pójdę spać, żeby sprawdzić ile z tego jest prawdą ;)
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 19:13

zet napisał(a):Kurde Uzuli


Czytam i oczom nie wierzę #-o

Pisz więcej...takich tekstów,to mnie bawi :lol:



ps.Nie daj się złapać,strata była by niepowetowana :-k
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 19:41

Uzuli napisał(a):Istoty Żydzi są jednym z głównych aparatów wykonawczych tego, co zwane jest tajnym bractwem Iluminati i innych pochodnych tego typu ciał. Program ma za zadanie utrzymywać obecny porządek religijno-ekonomiczny oraz wzmagać działania uchodzące za terrorystyczne, będące prowokacjami do rozmaitych konfliktów narodowościowych i rasowych a także działania wytwarzające to, co jest określane kryzysami gospodarczymi.


Forma religijno-kulturowa będzie objawiała się jako to co nazywa się radykalnym syjonizmem, widocznym wyraźnie w polityce zagranicznej Izraela i USA, natomiast ekonomiczna - w postaci wirtualnego i cyklicznego systemu ekonomicznego, będącego iluzorycznym krwiobiegiem aktualnej cywilizacji, która korzysta jeszcze z nieodnawialnych źródeł, dewastując przy tym planetę

Uzuli napisał(a):Istoty Żydzi dysponują obecnie jedną z najnowocześniejszych technologii, jaka jest niedostępna środowiskom naukowym mającym kontakt z obywatelami państw. Przy pomocy tej technologii modyfikowana jest pogoda, a także możliwy jest wpływ na procesy myślowe nieświadomych niczego istot ludzkich.


Słyszałem o tym HAARP na Alasce, który poprzez kierowanie silnych wiązek w jonosferę może wpływać na „gęstość” na danym obszarze, natomiast odnośnie wpływu rozmaitych częstotliwości na procesy umysłowe istot ludzkich to w pewnym sensie już to działa na szersza skalę np. w USA gdzie od jakiegoś czasu można legalnie tłumić zamieszki przy pomocy broni mikrofalowej.
III
 

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 21:18

luth proponuje lekturę Natanaela Donalda Walscha"rozmowy z Bogiem"Księga pierwsza wyjaśni Ci holokaust i Oświęcim oraz wszelkie inne pytania dotyczące naszego życia tu i teraz.Polecam te książki każdemu,naprawdę warto!!
To 3 księgi,pytania i odpowiedzi do ksiąg,przewodnik do rozmów,medytacje na każdy dzień,przyjaźń z Bogiem,Wspólnota z Bogiem-szczerze polecam

Po tej lekturze następuje totalne PRZEBUDZENIE =D>

można je pobrać na kompa)))
Avatar użytkownikaTojka Kobieta
Milosc jest wszystkim
 
Imię: Dorota
Posty: 14
Dołączył(a): 05 sie 2010, 07:05
Droga życia: 33
Typ: nie znam
Zodiak: skorpion-kogut

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 21:56

Może Was nie zrozumiałam ale dla mnie ocenianie kogokolwiek na podstawie rodowodu to czysty rasizm :? Polacy też nie mają najlepszej prasy w świecie... Mi tam nie jest miło słyszeć, że każdy Polak to brudas, pijak i zlodziej. Nie wierzę w teorie spiskowe. Szukanie kozła ofiarnego na zasadzie Żydzi są winni wszelkiemu złu na świecie raczej nie rozwiąże niczyich problemów...
A ta cała sraczka z poprawnością polityczną jest według mnie efektem strachu, żeby TO się nie powtórzyło. Bo zaczyna się na ogół niewinnie, słowem, gestem... A Żydzi jako nacja są wyjątkowo wrażliwi na tym punkcie, bo nie potrafią jak dotąd wyjść z roli ofiary i każda wypowiedź na ten drażliwy temat może być odebrana jako atak. :roll:
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 22:34

alkina napisał(a):Nie wierzę w teorie spiskowe.


Ja natomiast, nie wierzę w teorie przypadków ; )

W przeciwieństwie do Luth, nie szukam już winnych odpowiadających za kształt obecnego bałaganu i nie ogniskuję w to swojej uwagi, ponieważ pewne grupy żydów wraz z ich ewidentnymi wpływami na wielu płaszczyznach, sa tylko jedną z wielu negatywnych emanacji tej błędnej rzeczywistości. Co do holokaustu, niezależnie czy jest on niesłusznie demonizowany - swego czasu zdecydowanie bardziej mnie zmroziło kiedy czytałem o mało rozpowszechnionej w świadomości zbiorowej tzw. Rzezi Wołyńskiej (1943-44) i m.in. o ponad stu rodzajach tortur dokonywanych na Polakach, także kobietach i dzieciach przez nacjonalistów Ukraińskich. Trudno było mi się pozbierać po takiej dawce udokumentowanej historii, a to tylko kropla w morzu tego co jest czarne jak smoła.
III
 

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 23:12

Dlatego nie lubię historii, rozdrapywania starych ran i licytowania kto komu więcej krzywdy wyrządził. Zdaje się, że większość osób tu wierzy w reinkarnację. Czyli każdy był kiedyś katem i ofiarą. Każdy jest odpowiedzialny za to jak teraz świat nasz wygląda i co się tutaj dzieje. Szukanie kozła ofiarnego gdzieś tam za miedzą, bo my tu przecież wszyscy tacy wspaniali i kryształowi uważam za niepoważne. :lol:
Tak myślę, może jestem w błędzie :wink:
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 12 wrz 2010, 23:59

Za obecną sytuację tej kuli świadomej, wypełnionej napięciami w wymiarach trzecim, kontinuum czasoprzestrzennym, czwartym i piątym, odpowiedzialne są tylko i wyłącznie istoty gadzie oraz Konfederacja. Tutejsze istoty ludzkie i nie tylko, zostały niemalże odcięte od swych ciał pęku indygo poprzez degradację energetyczną, tym samym nałożono na nie wypaczenia w postaci tworu zwanego karmą. Kula świadoma Ziemia uchodzi w tym rejonie bąbla za "planetę - więzienie", wypełnione istotami produkującymi spore porcje energii o biegunie negatyw, która wchłaniana jest przez istoty gadzie, niczym frytki przez dzieci w resteuracji. Owe "więzienie" rozciąga się na szczęście tylko w spektrum wymiarów od trzeciego do piątego.

Istoty ludzkie bombardowane są niezliczonymi przekazami od istot z wymiarów wyższych o biegunie negatyw i pozytyw. Tak zwane tu przebudzenie nie nastąpi w wyniku przeczytania określonych treści. Proces ten należy wytworzyć samemu wewnątrz siebie, będąc z dala od całego chaosu, w jakim tworzy się to co zwane jest metaforą zupą, w której istoty ludzkie pływają wokoło, jakby grały w kółko graniaste. Jeśli natomiast istocie ludzkiej uda się trwale połączyć ze swym ciałem pęku indygo poprzez zdyscyplinowaną medytację i inne rozmaite techniki równoważące pęki czakr, wyskoczy ona w mgnieniu oka na zewnątrz kotła z zupą i rozpocznie eksplorację nieskończonych bąbli. Istota ta stanie się wolna.

Istoty zwane Żydami są cząstkami świadomości nieskończoności, jak wszystkie inne rodzaje istot. Od wielu nacji odróżnia je to, iż zostały one poddane niemal całkowitej asymilacji energetycznej przez istoty gadzie, które stworzyły tą rasę ludzką w polu trzeciego wymiaru kuli świadomej zwanej Hebra, ulokowanej wewnątrz innego układu kul.

Grzegorz, co myślisz o stworzeniu tu tematu dotyczącego istoty działania technologii modyfikującej wymiar trzeci, a nawet inne ?
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 13 wrz 2010, 00:52

Nadal nie rozumiem. Moja ciemna trójwymiarowa masa mózgowa niestety nie nadąża... Czyli uważacie, że holokaust był akcją w słusznej sprawie? :shock:
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 13 wrz 2010, 07:10

Ja absolutnie nie!

Naprawdę jestem daleka od antysemityzmu i osądzania kogoś. W poście miałam na myśli określone grupy żydów mające władzę nad rządami w Polsce, USA i gdzie tylko. Gdy znajduję się w normalnej, właściwej sobie konfiguracji energetycznej raczej utrzymuję pozytywne emocje w stosunku do wszystkich istot w tym również Żydów :). Akurat posta pisałam w wyjątkowo niskowibracyjnym humorze :D.


Jeśli chodzi o sprawę Holocaustu mnie interesuje tylko i wyłącznie rozbieżność między oficjalnym stanowiskiem, a prawdą. Gdyby takiej rozbieżności nie było głoszenie innej wersji nie byłoby karalne i nie miałyby miejsca morderstwa osób, które się tej prawdy domagają. Jak to się mówi prawda obroni się sama.


Przeczytam tą książkę "Rozmowy z Bogiem" Tojka, dziękuję :).


Generalnie podpinam się pod pytaniem zeta, najlepiej Uzuli jakbyś gdzieś tutaj na forum to wyjaśnił jakbyś miał ochotę :D. Bo ja nie rozumiem troszkę. Wydaje mi się, że na pewnym wysokim poziomie wszyscy jesteśmy tacy sami - cząstkami świadomości Boga i nie ma większych różnic między nami. Natomiast od którego poziomu zaczynają się podziały na rasy, nacje i tak dalej?

Skoro człowiek może się inkarnować w ciele zwierzęcia, a nie człowiek (Plejadianin? Marsjanin? Na Marsie też są ludzie czy jakaś inna rasa?) może się inkarnować w ciele człowieka, to czy zachowuje na którymś subtelniejszym poziomie swoją przynależność do danej rasy? Jak to się odbywa.

W ogóle w szacownej, świętej placówce oświatowej zwanej potocznie szkołą mówili nam, że 80% Polaków ma korzenie Żydowskie. Czyli co, wszyscy jesteśmy Żydami, czy jak to jest :). Nie wiem jaka jest zależność między genetyką jaką pojmujemy tutaj na Ziemii w ograniczony sposób a wyższymi duchowymi aspektami pochodzenia. Tak samo jak z tą błękitną-gadzią krwią - genetycznie wszyscy mamy domieszkę, ale to chyba nie ma żadnego znaczenia wobec indywidualnych wibracji istoty?

Mam nadzieję, że ten post jest bardziej sensowny niż ten pierwszy rozlewający się wręcz szarością i jakimś syfem :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 13 wrz 2010, 14:23

O bogowie... Znowu?
Moje zdanie w temacie: większość teorii spiskowych jest głupia. Spora część jest bardzo głupia i naiwna w dodatku. I prowadzi tylko do jednego. Do powiększenia paniki i strachu pośród ludzi - bo ktoś nami steruje, ktoś stara się nad nami zapanować. I ludzie zamiast starać się uzyskać kontrolę nad samymi sobą, zamiast zgłębiać samych siebie, pogrążają się w lęku i nienawiści...

Na prawdę aż tak trudno to dostrzec?

Winienie jakiejkolwiek nacji prowadzi też do tego samego. Do nienawiści, strachu, wyzwolenia wszelkich negatywnych emocji w tą stronę... Gdyby nie to że powinienem czytać wszystkie tematy jakie pojawiają się na forum, pewnie bym w ogóle zamknął okno po zerknięciu na sam początek, bo czuję się brudny od tego czym wieje z tego tematu...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 13 wrz 2010, 17:52

Til napisał(a):Moje zdanie w temacie: większość teorii spiskowych jest głupia. Spora część jest bardzo głupia i naiwna w dodatku. I prowadzi tylko do jednego.


Owszem, jest w tym cała masa bredni, ale istnieje taki termin jak dezinformacja. Poprzez to instaluje się w obieg sporo niepoważne teorii, mających automatycznie sciągać pejoratywne skojarzenia z frazą "teoria spiskowa"

Uzuli napisał(a):Grzegorz, co myślisz o stworzeniu tu tematu dotyczącego istoty działania technologii modyfikującej wymiar trzeci, a nawet inne ?


Brzmi ciekawie, niemniej nie udźwignę tego merytorycznie, przynajmniej nie przed przeprowadzeniem odpowiedniego researchu na ten szeroko pojęty temat : )
III
 

Re: Aż ob(r)żydzenie bierze

Post 13 wrz 2010, 19:15

Til napisał(a):O bogowie... Znowu?
Moje zdanie w temacie:


Nie należy podchodzić do wszystkich wpisów dosłownie,dopóki userowa brać krwi nie przelewa między sobą :D

Nudno było by,gdyby w jedną trąbę wszyscy dmuchali...a jak dla mnie,to we wszystkim jest krztyna prawdy,
a dzięki różnicom mamy postęp :thumbright:
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron