Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
CZY PO ŚMIERCI LECIMY DO ASTRALA? jak we śnie. Co jest ważne po śmierci?
1CZY MOŻNA JAKOŚ zatrzymać chwilę śmierci ?
2 nie wiem kiedy i na jak długo babcia może mieć świadomość ,tu na ziemi,po śmierci mózgu ?
3 Czy babcia będzie mieć wgląd na to co się dzieję z nami jej bliskimi na ziemi po jej śmierci ,bedzie czuć nasze myśli uczucia doświadczenia ,?
4 czy będzie czymś zajęta w astralu ?np,planowaniem przyszłego -ych wcieleń ,
5 JAK MAM ją przygotować do śmierci ?co jej pomoże,ulży
6 Czy jest możliwe, żeby babcia się inkarnowała w bobasa indygo -kryształowego w następnym wcieleniu? za jaki czas ?
7 jak się z babcią umówić TERAZ ,żeby się po śmierci porozumiewała ze mną/ jakie możliwości - sposoby znacie ? :sleepy5: wiem we śnie ?
czy znacie inne metody komunikacji? jakie?opiszcie doświadczenia


MAM BABCIE PRAWIE 100 LETNIĄ przeszła operacje,itd , jest Boska jak ANIOŁ. WIELE BÓLU PRZESZŁA od ludzi też dziadka ,stryjka ,mieszka na wsi ,nic nie wie o Zjawisku snu, świadomego i tego zwykłego, OBE, pionierach świata astralnego i ich odkryciach technikach eksploracji Astralu itd .

Jest katoliczką wierzy w karę winę ,boję się ,żeby nie ugrzęzła na setki lat.GDZIEŚ ZA SWE niby grzeczne GRZECHY / CO TAKIEJ BABCI NIEŚWIADOMEJ MOGĘ od was przekazać.co jest ważne ? :-k :sleepy5: :angel4:
Na wsi też na pewną będą ją wstrzymywać w żalu ,płakać,lamentować ,bo tak im wypada ciotki itd..Co się dzieję wtedy z taką duszą babci ,która widzi jak wszyscy ryczą ,że odeszła ,na pokaz czy nie ,co im powiedzieć ciotkom ?,żeby nie ryczały i nie wstrzymywały babci ducha ,jak im wyjaśnić przecież nie powiem katoliczkom o ASTRALU itd, :faroah:

Pytam szybko ,bo chcę jej uświadomić ale brak czasu :arrow: ,coraz mniej na to mam jej mózg umiera ,nie czai za bardzo poradźcie ,co ważne ?dla takiej babuni ze wsi .Ona podświadomie czeka na mnie wiem [-o< jest b. daleko mam nadzieję ,że zdążę jej przekazać od was WIEŚCI prawdziwe :faroah: :angel4: :sleepy5: dziękuje OŚWIECONYM :padam:

ps. :roll:
troszkę sama się boję #-o ,jak ja to zniosę :sleepy5: babcia ze strony taty zmarła jak byłam w podstawówce - nie było to dla mnie traumą, choć babcię kochałam jak dziecko. Mamy mama to takie biedniutkie biedniątko :P bardzo się z nią zżyłam wiem [-o< ,że mnie kocha mimo odległości,dbała,myślała. JA ją uwielbiam ma takie boskie kochające, współczujące serce babunia ma wiele super cech... cierpliwość ,dbałość o wszystko co żyje ,mimo ,że ledwo żyje :dontknow: ma zawsze,nadzieję przeżyła raka itd..
DAŁAM TU TEMAT po to by osoby mające przekazy doświadczenia w świadomym śnieniu od swych opiekunów duchowych ,wyższego JA poradziły :wink: ,co im przekazują ich duszki opiekunowie w tym temacie,JEŚLI MAJĄ POŁĄCZENIA PRZEKAZY ,
A pan poniżej PIOTR widać nie czai bazy NIEWSPÓŁCZUJĄCY więc nie do ciebie pytania moje =brak wiedzy masz
,śnij sobie dalej EGO WYROSŁO A DUCH WYFRUNĄŁ ci OKNEM .Lepiej milczeć i wyglądać na głupiego ,niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości .PYTANIA TYLKO DLA OŚWIECONYCH itp.sorki :P PIOTR WIEM ,że CI MOJA BABCIA WISI I POWIEWA dlatego dałam jasny temat NIE CZYTAJ.
Wiele pytań zadałam ale mam nadzieje, że będą ciekawe odpowiedzi, które przydadzą się wszystkim - bo każdy jest lub będzie w takiej sytuacji.
Proszę dodawajcie też swoje pytania - WAŻNE każde :thumbright:
Ostatnio edytowano 11 sie 2010, 22:44 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 9 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
to dział o świadomym śnieniu .
Avatar użytkownikatryptOfan Mężczyzna
''Dla śniącego-nic trudnego''
 
Imię: Piotr
Posty: 121
Dołączył(a): 29 mar 2010, 08:19
Droga życia: 28
Zodiak: waga
Hmmm...
W zasadzie to powiem szczerze, praktycznie nic nie możesz zrobić. Z drugiej strony, jeśli babcia jest osobą taką jak piszesz, to prawdopodobnie nie ma potrzeby robienia czegokolwiek.
Bagaż doświadczeń i bagaż karmiczny (czy jakkolwiek się to nazwie) i tak pozostanie taki sam - człowieka nie zmienia się z dnia na dzień. A to jakie zadanie obierze (otrzyma?) jej 'dusza' później, nie zależy od tego co usłyszy w ostatnich dniach, ale od tego co w sobie uzbierała (doświadczenia i karma) przez całe życie.

Ale żeby osoba po śmierci miała 'dobrze' wcale nie musi być przebudzona, nie musi być świadoma. Są miliony ludzi dobrych, którzy kierują się zasadami różnych religii, ale przede wszystkim słuchają swojego wewnętrznego głosu - opiekuna duchowego, sumienia, czy jak jeszcze sobie to nazwiemy...

Dlatego właśnie ja za swoje motto, czy credo 'religijne' uważam taki cytat: "Żyję tak, żebym w dniu Sądu Ostatecznego mógł powiedzieć: Panie, byłem dobrym człowiekiem, chociaż w ciebie nie wierzyłem."

Żaden człowiek nie może zmienić się nagle (pomijając jakieś traumy, które czasem trafiając na podatny grunt tego dokonują). Jeśli jest dobrą osobą, to nie ma o co się martwić...


Więc przed śmiercią raczej lepiej pobyć po prostu z tą osobą, dać jej odczuć że ma kochającą rodzinę...
To co po śmierci samo się o siebie zatroszczy, że tak powiem...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
przebudzona-NIMFA napisał(a):CZY PO ŚMIERCI LECIMY DO ASTRALA jak we śnie ?


Z moich doświadczeń wyglądałoby że tak zazwyczaj się dzieje.

przebudzona-NIMFA napisał(a):Czy jest możliwe ,żeby się inkarnowała w bobasa indygo -kryształowego w następnym wcieleniu ?


Tak, aczkolwiek to trochę zbyt przyziemne myślenie. Wyższe Ja wybiera inkarnacje na zasadzie jakichś tam swoich dla nas zazwyczaj dziwacznych priorytetów. Żeby jeszcze było ciekawiej to z pozycji Wyższego Ja wszystkie inkarnacje dzieją się jednocześnie, więc "następne i poprzednie wcielenie" traci trochę sens ;)

przebudzona-NIMFA napisał(a):jak się z babcią umówić ,żeby się porozumiewała ze mną na jakie możliwości po śmierci ? :sleepy5:


Jeśli ludzie są ze sobą zżyci to zazwyczaj dochodzi do kontaktów w snach, z czego 99% nie pamiętamy po przebudzeniu.
Natomiast nie wymuszał bym takiego kontaktu, wszystko powinno swobodnie płynąc, delikatnie i bez nacisków. Mówię to jako ktoś kto zawsze robi wszystko na chama :D

przebudzona-NIMFA napisał(a):co jest ważne po śmierci? MAM BABCIE PRAWIE 100 LETNIĄ przeszła operacje mało ma energii jest Boska jak ANIOŁ WIELE BÓLU PRZESZŁA od ludzi też ,mieszka na wsi ,nic nie wie o Zjawisku snu, świadomego i tego zwykłego
OBE, pionierach świata astralnego i ich odkryciach technikach eksploracji Astralu i naszych przeżyciach .JAK MAM ją przygotować do śmierci ?Jest katoliczką wierzy w karę winę ,boję sie ,żeby nie ugrzęzła na setki lat.GDZIEŚ ZA SWE GRZECHY / CO TAKIEJ BABCI NIEŚWIADOMEJ MOGĘ od was przekazać.co jest ważne ? :-k :sleepy5: :angel4:

pytam szybko ,bo chcę jej uświadomić ale brak czasu :arrow: ,coraz mniej na to mam jej mózg umiera ,nie czai za bardzo poradźcie ,co ważne ?dla takiej babuni ze wsi Ona podświadomie czeka na mnie wiem [-o< jest b. daleko mam nadzieję ,że zdążę jej przekazać od was WIEŚCI prawdziwe :faroah: :angel4: :sleepy5:


Jakieś tam nawracania, oświecania to zazwyczaj strata czasu, bo jak ktoś swoje poglądy(zwłaszcza podświadome) kształtował przez 100 lat to w 15 minut ich nie zmieni, zresztą zazwyczaj nie ma po co zmieniać, powinny same odpaść z czasem.

Najlepsze co można moim zdaniem zrobić to jeśli się jest przy umierającej osobie to starać się mieć dobre uczucia i emocje, pozwolić jej odejść z jak najmniejszą ilością, żalu smutku itp. Możesz jej powiedzieć jeśli będziesz mieć okazję że jest wspaniałym i dobrym człowiekiem i że zawsze będziecie ją za to kochać i tak wspominać.


Śmierć ciała fizycznego to nie jest jeszcze śmierć człowieka, to raczej rozpoczęcie kolejnego, dłuższego etapu jakim jest życie niefizyczne.
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19
Nie bój się o babcię bo to jasna duszyczka i przebyła już dwie trzecie drogi do światła-nieba.
Jeśli jej chcesz pomóc to możesz to możesz wykonując medytacje.
Możesz skorzystać z tych modlitw.
Są jednymi z najlepszych na Ziemi i mają w sobie moc światła i miłości.
Ta modlitwa -dekret oczyszcza i przygotowuje do następnej.

PRZED KAŻDĄ MODLITWĄ MEDYTACJĄ DOBRZE JEST MÓWIĆ PROŚBĘ
ABY TO DZIAŁO SIĘ W ZGODZIE Z NAJWYŻSZYM DOBREM.
Wtedy dostajemy potężną pomoc naszego osobistego Anioła Stróża

Dekret fioletowego płomienia

Jam jest światłością fioletowego płomienia
Jam jest Boską miłością tu

Radosny Ogniu Fioletu, otocz mnie! (3x)
Radosny Ogniu Fioletu, trzymaj się przy mnie! (3x)
Radosny Ogniu Fioletu, uwolnij mnie! (3x)

JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST strumieniem Ognia Fioletu
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST Boską miłością tu
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST Perfekcją bez skazy i cienia
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST płomieniem Miłości w powietrza strumieniach.

Oblej mnie! (3x)
Przepal mnie! (3x)
Przepełnij mnie! (3x)

W imieniu mej Wszechmocnej JAM JEST Obecności, wrzucam do ognia wszelkie przeszłe grzechy—przyczynę, skutek, zapis i pamięć—do ognia! do ognia! do ognia!
JAM JEST ta wiara, co oto przyciąga mój doskonały plan!
I obleka mnie w energię doskonałości!
Jestem oto otoczony tą energią!
Przepełniony jestem wielką miłością i przebaczeniem!
Wchłaniam je!
Penetruje ono me ciało eteryczne!
penetruje ono mój umysł!
Miłość i przebaczenie przepełniają me ciało uczuciowe!
Doskonały plan i miłość i przebaczenie przepełniają
ma fizyczna formę i JESTEM wolny!
JESTEM wolny! JESTEM wolny! JESTEM wolny!

Poprzez plan Boski dla mnie! (3x)
Akceptuje plan Boski we mnie! (3x)
Akceptuje moją energię doskonałości! (3x)
Przepełniony miłością i przebaczeniem! (3x)
I dziele się tym z całym światem! (3x)

JAM JEST wolny!
JAM JEST ta wiara, co rozszerza doskonały plan! (3x)
JAM JEST ta wiara, co wymazuje każdy przeszły grzech drogą przebaczenia! (3x)
światłość we mnie niezawodnie da mi zwycięstwo we wszystkim, co czynie! (3x)

Powinno się wstawić imię czy nazwisko tego komu chcemy pomóc w tekst.
Np zamiast całej ziemi wstawić imię dziadka.
PROCEDURA:



1. Przez około pięć minut wykonuj ćwiczenia fizyczne w celu oczyszczenia i zasilenia energią swego ciała eterycznego. Wskutek ćwiczeń usuwana jest z ciała szara materia, czyli zużyta prana. Ponadto, ćwiczenia fizyczne zapobiegają nadmiernemu naładowaniu siebie praną, co mogłoby nastąpić, gdy w czasie medytacji do ciała eterycznego napływa ogromna ilość energii.

2. Prośba o błogosławieństwo Boże. Możesz ułożyć własną inwokację. Poniżej przedstawiam wezwanie, które sam najczęściej wypowiadam:

"Ojcze, pokornie wzywam Twego Bożego błogosławieństwa! Udziel mi ochrony, rady i pomocy, i oświeć mnie!

Z góry dziękuję Ci za to i całkowicie wierzę w Twoją moc!"

Wzywanie błogosławieństwa ze strony Opatrzności lub swych duchowych opiekunów ma ogromne znaczenie. Każdy prawdziwy adept ścieżki duchowej posiada zwykle jednego lub więcej duchowych przewodników, niezależnie od tego, czy jest świadom owego faktu, czy nie. Inwokacja przywołuje ich obronę, pomoc i kierownictwo, bez których jakiekolwiek zaawansowane praktyki medytacyjne są niebezpieczne.

3. Aktywizowanie czakry sercowej - błogosławienie całej Ziemi czułą miłością. Przyciśnij palcem okolicę przedniej czakry sercowej przez kilka sekund. Pomoże ci to w koncentracji na tej czakrze. A zatem skup się na niej i pobłogosław całą Ziemię wszechogarniającą, ;,czułą miłością. Jednocześnie możesz wyobrazić sobie małą kulę ziemską przed sobą. Ja sam wypowiadam wówczas następujące słowa:

BŁOGOSŁAWIENIE ZIEMI CZUŁĄ MIŁOŚCIĄ

"Niech Boże serce
pobłogosławi całej Ziemi czułą miłością.
Niech cała Ziemia dozna wielkiej radości, szczęścia i pokoju Bożego.
Niech na całą Ziemię spłynie błogosławieństwo wzajemnego zrozumienia,
harmonii, dobrych intencji i woli ich wypełnienia.
Niech się tak stanie!
Niech serce Boże napełni serca wszystkich czujących istot,
absolutną miłością i wrażliwością.
Niech serca wszystkich czujących istot ogranie wielka radość,
szczęście i pokój Boży.
Niech do serc wszystkich czujących istot spłynie wzajemne zrozumienie,
harmonia, dobre intencje i wola ich wypełnienia.
Z góry dziękuję Ci za to i niech się tak stanie!"



Początkujący nie powinni błogosławić więcej, niż raz lub dwa razy. Nie staraj się osiągnąć zbyt dużo na początku. Może wówczas poczujesz lekki natłok prany w okolicy serca, jako że twoje ciało eteryczne nie jest jeszcze dostatecznie czyste. Jeśli trzeba, zastosuj wtedy miejscowe oczyszczanie.

Nie błogosław w mechaniczny sposób. Powinieneś czuć i przeżywać implikacje każdej wypowiadanej frazy. Możesz również posłużyć się wizualizacją. Błogosławiąc Ziemię wszechogarniającą miłością, wyobraź sobie, że jej aura przybiera oślepiającą niebiesko różową barwę.

Podczas błogosławienia Ziemi wielką radością, szczęściem i pokojem, wyobraź sobie, że ludzie przytłoczeni ciężkimi problemami zaczynają się uśmiechać, a ich serca napełniają się radością, wiarą, nadzieją i spokojem; że ich problemy stają się lżejsze a twarze rozjaśniają się. Błogosławiąc Ziemię harmonią, dobrą wolą i wzajemną życzliwością wyobraź sobie, że następuje pojednanie ludzi i narodów przygotowujących się do walki. Zobacz w swoim umyśle jak ludzie ci składają broń i padają sobie w ramiona, i jak przepełniają ich dobre intencje oraz wola ich wypełnienia.

Swoje błogosławieństwo możesz kierować do poszczególnych narodów lub ich związków. Nie kieruj go jednak do niemowląt, dzieci ani żadnych innych pojedynczych osób, gdyż mogłyby one zostać przytłoczone siłą energii wyzwolonej w tej medytacji.

4. Aktywizowanie czakry ciemieniowej - błogosławienie Ziemi czułą miłością. Przyciśnij palcem okolicę ciemieniową przez kilka sekund, aby wzmocnić swoją koncentrację na tym miejscu, i pobłogosław Ziemię czułą, wszechogarniającą miłością. Kiedy czakra ta zostanie w dostatecznym stopniu otwarta, niektóre osoby mają wrażenie jak gdyby coś rozkwitało na czubku głowy, inni zaś odczuwają pewnego rodzaju ucisk w tym miejscu.
Jeśli twoja czakra ciemieniowa została już zaktywizowana, wówczas skupiaj się jednocześnie na niej i na czakrze sercowej, i błogosław Ziemię kilka razy. Wskutek tego obie czakry będą działać wspólnie, przez co twoje b
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
TL;DR
Chyba napisałeś za długiego posta Włodku, bo ci urwało w środku ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Istoty zwane Saint Germain i Omri-Tas, wywodzące się z wnętrza Konfederacji, są autorami tak zwanego tu "dekretu fioletowego płomienia". Nauki te przekazywane są istotom ludzkim z uwagi na szkody z poziomu energetycznego, powstałe w minionych epokach liniowości czasowej tej kuli świadomej Ziemi, w skutek tarć kolektywu świadomości o biegunie pozytyw Konfederacji z istotami gadzimi o biegunie negatyw. Konfederacja spieszy, by naprawić błędy.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Ale na szczęście można wpisać nazwę medytacji do wyszukiwarki i przeczytać całość.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
BARDZO DZIĘKUJĘ wszystkim za rady ,MOJA MAMA mówi mi EWA nie jedź ,nie trzeba ci oglądać jak babcia wygląda teraz strasznie ,ALE ja chcę bardzo ,sam nie wiem dlaczego ? mama nie czai o co mi chodzi ,sama nie wiem dokładnie .ALE WIEM podświadomie ,że babcia mnie potrzebuję przynajmniej duchowo ,zobaczyć ,może jeszcze zaczeka na mnie żebym dojechała bo daleko jestem ,pocieszyła ,coś przekazała ukoiła może [-o< coś mądrego powiedziała ,zawsze ją zadziwiam ,A MNIE ZAWSZE ZADZIWIA UZULI
UZULEK jak zwykle pomocny twój opiekun duchowy= TY zawsze wie kiedy cierpię i spieszy z pomocą
Uzuli napisał(a):Istoty zwane Saint Germain i Omri-Tas, wywodzące się z wnętrza Konfederacji, są autorami tak zwanego tu "dekretu fioletowego płomienia". Nauki te przekazywane są istotom ludzkim z uwagi na szkody z poziomu energetycznego, powstałe w minionych epokach liniowości czasowej tej kuli świadomej Ziemi, w skutek tarć kolektywu świadomości o biegunie pozytyw Konfederacji z istotami gadzimi o biegunie negatyw. Konfederacja spieszy, by naprawić błędy.

UZULEK MOŻESZ ROZWINĄĆ JAŚNIEJ TEN TEMAT dla moje mamy/taty ,żeby zaczaił-a o co chodzi :shock: bo teraz ja nie umiej jej tego przekazać,wyjaśnić co napiałeś nie zna się na tym nic [-o<

ps,
mam nadzieję ,że jeszcze ktioś odpowie na moje pytania wyżej zadane i ,że będzie czas babci przekazać więcej wiedzy ,wsparcie itd ,że dożyje okrągłego wieku
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
zobacz
0;00 co dzieję się gdy człowiek umiera ?
1;55 jak wyglądają dusze ?
3;00 czy piekło istnieje ?nie ,książka warta uwagi WĘDRÓWKA DUSZ
5;40 CZYM JEST SĄD OSTATECZNY ?
8;05 CZY ISTNIEJĄ MŁODE I STARE DUSZE ?
http://www.youtube.com/watch?v=rX47KBzJ ... playnext=2


część 1-5
tu
dalsze części
http://www.youtube.com/results?search_q ... +z+5+&aq=f
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Istoty zwane Saint Germain i Omri-Tas z wnętrza Konfederacji Światła uznały, iż pomocne będzie dla istot ludzkich przekazanie im uproszczonych schematów do wykorzystania w stanie zwanym kontemplacja. Konfederacja i istoty gadzie poprzez "konflikt" przyczyniły się do degradacji energetycznej istot ludzkich w minionych epokach liniowości czasowej. W tej chwili Konfederacja i istoty gadzie bombardują schematami modlitewnymi zagubione istoty ludzkie, szukające "wsparcia aniołów". Jest to całkowicie zbędne, gdyż każda istota ludzka jest samowystarczalna. Tu działa koło inercji, które zostanie zatrzymane przez emanację rdzenia galaktycznego.
Istoty zwane Ra i Plejadianie winne są sprostowania swych przesłań i zdjęcie z nich mglistej otoczki, tłumiącej rzeczywisty obraz sytuacji pola tego wymiaru trzeciego.

Proszę przekazać rodzicom, by zaufali sobie każde z Nich, bowiem w Nich jest wszystko co potrzebne.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli, z calym szacunkiem dla Ciebie - czy uwazasz ze czlowiek jako jednostak zyjaca tu na Ziemi nie musi robic absolutnie nic ?
Chodzi mi o modlitwy, medytacje, prace z energiami itp.
Czy uwazasz ze jakakolwiek praca duchowa jest zbedna i ze mozemy zyc sobie niewinni i radosni jako dzieci dbajac tylko zeby "nie przeginac " w strone ciemnosci ?

Ps. Nie wiem czemu ale jakos negatywnie ( energetycznie ) zle odbieram to zdjecie ( nie wiem czyje ) nad Twoim nickiem :( Sorry, ale naprawde nieprzyjemny to dla mnie widok, jakos energetycznie nie pasuje ta Istota do tego co piszesz . Jesli napiszesz kto to taki to byc moze przejdzie mi niechec :) Jeszcze raz sorry, chyba mnie rozumiesz ? :lol:
tulsi Kobieta
tulsi
 
Imię: tulsi
Posty: 20
Dołączył(a): 11 cze 2009, 20:26
Droga życia: 9
Zodiak: panna
Przecież Uzuli całyczas pisze aby się rozwijać, z zaznaczeniem żeby nie szukać na zewnątrz, tylko w sobie. Co jest oczywiście strasznie trudne dla naszych umysłów przez całe życie przyzwyczajanych, że to co realne i namacalne znaleźć można tylko na zewnątrz i uczyć się tylko ze źródeł zewnętrznych :)


Ja też jestem ciekawa skąd wytrzasnąłeś te awatarki :D Mi tam się podobają.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Uzuli napisał(a):Istoty zwane Saint Germain i Omri-Tas, wywodzące się z wnętrza Konfederacji, są autorami tak zwanego tu "dekretu fioletowego płomienia". Nauki te przekazywane są istotom ludzkim z uwagi na szkody z poziomu energetycznego, powstałe w minionych epokach liniowości czasowej tej kuli świadomej Ziemi, w skutek tarć kolektywu świadomości o biegunie pozytyw Konfederacji z istotami gadzimi o biegunie negatyw. Konfederacja spieszy, by naprawić błędy.


Istota zwana Saint Germain napisała (podyktowała) ksiażkę o nazwie "Złota Księga", a takze aktywnie naucza w Karmazynowym Kręgu pod imieniem Adamus Sain Germain

Przekaz od Saint Germain cz.1
Przekaz od Saint Germain cz.2
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
Uzuli jakbyś wiedział od kogo Twoje informacje pochodzą tobyś chyba dostał zawału serca ze strachu.
Mieszają prawdę z fałszem a tych którzy najbardziej pomagają ludzkości w rozwoju przedstawiasz jako kogoś negatywnego.
Twoi informatorzy to osoby inteligentne i wiedzą jak mieszać fakty z fałszem i wprowadzać w ludzi czarną energię i uzależniać.
Masz wspaniały dar jakim jest telepatyczne odbieranie informacji i gdybyś porozumiał się ze swoim Opiekunem i Opiekunami tych którzy z Tobą rozmawiają na forum to mógłbyś przekazywać pomoc , rade z wyższych poziomów duchowości .
Zwracam się do Ciebie z prośbą abyś zaprzestał zapraszania na naszą planetę wrogich nam istot które nam totalnie szkodzą.
Jeśli Cie to nie przekona co napisałem , to następnym razem opisze jak wyglądają i co jest ich celem , choć o tym w zasadzie to już napisałem.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości