Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Poprzez treści, które tworzę, rozpoczęło się przenikanie ekranu "ochronnego" przez świadomość zbiorową istot z silnymi symbiozami swych ciał pęku indygo. Ekran został utworzony przez Konfederację i istoty gadzie. Jest on skoncentrowany na wstępnych częstotliwościach szóstego wymiaru, którego przekroczenie jest równoznaczne z uzyskaniem rzeczywistego wyzwolenia jazni istot ludzkich i innych od wszelkich dwubiegunowych energii ingerujących w progres. Nastąpiła więc reakcja istot zdominowanych wibracjami Konfederacji i nie tylko niej, gdzie występuje niedostateczny brak elastyczności, a która jest charakterystyczna dla spektrum od siódmego wymiaru do centrum świadomości nieskończoności.

Nie mogę potwierdzić jakiejkolwiek absorbcji energii od istot będących ze mną w kontakcie. Istoty te bowiem są w stanie symbioz ze swymi ciałami pęku indygo, a to gwarantuje im realne wyzwolenie od wszelkich sugestii i rezonowanie tylko ze zgodnymi wibracjami ciał pęku indygo innych istot przenikających ekran.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Czernią aż tu zionie.
Od pewnego czasu aż nieprzyjamnie wchodzi się na forum. Mam silne osłony a obrywa mi się nieźle.
Zanim wchodzisz w kontakt z jakąs istotą pomyśl co robisz.

Uzuli , jak juz kiedys napisałam ten język, którym sie posługujesz to niezbyt udany przekład tego co te istoty chca przekazać. A nie sa one wysokowibracyjne.

Czy az tak bardzo chcecie być pożywieniem dla innych istot. One nie maja dobrych intencji. Luth, Jeżynka wy cos wiecie na ten temat. Luth - to co cię ostatnio dopadło ( 3 razy wracało, co było czuć w twoich postach, zazwyczaj były świetliste, a w ubiegłym tygodniu nie szło Cie czytać - z załym szacunkiem do twojej osoby) to nie szaraki czy gady. A miałas smak tego czym grożą takie kontakty. To powinien byc dla Ciebie wystarczający dowód. Uzuli jest od Ciebie silniejszy energetycznie , a ty oberwałaś porządnie i kilka innych osób również na przestrzeni czasu. Więc nie proś Włodka o dowody, bo juz je dostałaś. Sama je odczułaś. Warte przemyslenia.

Jako dowód, prosze przeczytać post autorstwa Luth pt. " czuję sie obleśnie".

Ślad tego co się tu dzieje niestety prowadzi do Uzulego i jego połaczeń. Obserwuje tu coś w rodzaju kręgu zaufania co do twojej osoby Uzuli ( to dobrze - bo każdy piszący ma tu swoich zwolenników i przeciwników). A gorsze juz to co za tym idzie - poprzez połaczenie mentalne , które masz z tymi istotami wpuszczamy je na Ziemię.
Te istoty, podkreślam raz jeszcze są inteligentne i nie maja czystych intencji.

A co do tematu Nimfo odnośnie pomocy twojej babci i tobie, to przykro mi , że dyskusja zaszła na tak nieprzyjemny tor. Jakby z twojej strony miłośc ( płynąca z Medytacji/ Modlitwy 2 serc) pomoze babci podnieśc świadomośc jeszcze za życia, ale ja bym nie liczyła, że dotrze coś do świadomości Babci odnośnie astrali, ale tu juz Opiekunowie, Anioł stróz pomoze Babci w stosownym czasie. Zmiany zajdą na poziomie duszy. Poproś Opiekuna o oczyszczanie Babaci w zgodzie z Najwyższym Dobrem, proś o stałe zaproszenie. Za duszą podąza ciało, a twoja Babcia jest dosyc świetlista.
Anonim
 
Anonim napisał(a):Czernią aż tu zionie.


Ja nic nie wyczuwam :P

Anonim napisał(a):Od pewnego czasu aż nieprzyjamnie wchodzi się na forum.


Ja odnoszę wręcz odwrotne wrażenie ;)

Anonim napisał(a):Mam silne osłony a obrywa mi się nieźle.


Cóż, podobno im bardziej się przed czymś chronimy to to coś staje się coraz potężniejsze ;) Ja nie mam żadnych osłon i nic mi się nie obrywa :P Jestem w pełni neutralny, a za takich się nie biorą xD Od paru lat mam takie samo dobre samopoczucie, które można "nieśmiało" nazwać szczęściem ;)

Anonim napisał(a):każdy piszący ma tu swoich zwolenników i przeciwników


Może, ale to generalizacja :P Ja do większości, jeśli nie wszystkiego, staram się podchodzić w obojętny sposób, bo inaczej może wypaczać to moje poznawanie wszystkiego ;)

I faktycznie daleko odeszliśmy od tematu :P Może to przeze mnie tak większość się tu źle czuje :P Może jestem nieuświadomionym "wampirem energetycznym" dla ludzi i stąd takie dobre samopoczucie u mnie xD Pamiętajcie: "najciemniej pod latarnią". Strzeżcie się! :D
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec
Anonim, proszę o zaprzestanie takich insynuacji. Jestem świadomy/a stanu mojego przejawu. Proszę wybaczyć, lecz to co piszesz jest niedorzecznością. Istoty, które mnie chronią, pochodzą z jednej z "wodnych" kul świadomych Andromedy, jak poniekąd ja. Sugeruję przyjrzeć się baczniej własnej sytuacji energetycznej i odkryciu przyczyny nagłej swej reakcji w obliczu zaistniałego rezonansu ciał pęku indygo istot na moje treści. Proszę spróbować uwolnić swą jazń, gdyż konwulsje będą nasilały się.

Istota luth i inne istoty piszą w taki sposób, w jaki mają ochotę. W ten sposób starają się wyrażać siebie w pełni poprzez swe treści.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli morze napisal bys cos o Andromedzie i o tych istotach? O:)
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Anonim napisał(a):Czernią aż tu zionie.

Niestety również nie podzielam, a jestem całkiem dobra w wyczuwaniu i widzeniu energii ;)

Anonim napisał(a):Luth - to co cię ostatnio dopadło ( 3 razy wracało, co było czuć w twoich postach, zazwyczaj były świetliste, a w ubiegłym tygodniu nie szło Cie czytać - z załym szacunkiem do twojej osoby) to nie szaraki czy gady. A miałas smak tego czym grożą takie kontakty.

Anonim jesteś kochana i pełna troski, jest to mocno wyczuwalne w Tobie, ale ja takie stany miewam od co najmniej 13 roku życia i ani te wcześniejsze nie były związane z Uzulim czy też istotami z dalekiej Andromedzie, tak jestem przekonana, że te ostatnie również nie :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Im bardziej o czym myslisz lub piszesz Anonim tym bardziej bedzie sie to manifestowac.Zachowaj wiec prosze tego typu uwagi o "tej upiornej czerni" dla siebie gdyz nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia na forum.Jesli ktos sie czuje nie komfortowo to sa setki innych stron.Uzuli z tego co widze jest zarejestrowany od okolo pol roku.Teraz nagle zauwazacie ze cos jest nie tak?Dziwne jak dla mnie.

Od siebie moge powiedziec ze jestem obecny na wielu forach jako zarejestrowany i nie.To forum to najspokojniejsze energetycznie z jakimi mialem do czynienia.

Pozdrawiam
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Włodekg1 napisał(a):Zu zabierają Ci do 9 jednostek energii życiowej-biologicznej.
Lutch podobnie.
Lipton-6
Nie będę się w to wszystko wgłębiał dalej bo jest tak intensywny atak czarnej energii na mnie abym więcej nie pisał w tym temacie że aż mną telepie.
Czuję jak mi się osłony energetyczne uginają.
.

To wstręciuchy jedne. Włodekg1, tylko te 9 jednostek energii życiowej mi nic nie mówi bo nie mam punktu odniesienia. Możesz powiedzieć jaka to skala? No chyba nie powiesz, że w skali od 1-10 ? :cry: Powiedz,jak to się ma do średniej? Bo ja wiem że ciągną i mam na to swoją teorię. Wg mojej teorii powinni ode mnie ciągnąć mniej niż od przeciętnego zjadacza chleba z racji tego że jestem wyciszona i mało myślę. Ataki na moją osobę odbierałam tak średnio raz na pół roku. I to nie objawiało sie jako złe samopoczucie, tylko jako wyczuwanie czegoś strasznego od czego biła groza i co mnie atakowało, ale zawsze udało mi się to odeprzeć. Ale teraz już z 3 lata nie miałam takiego ataku. Włodekg1, ale ja nie rozumiem jednej sprawy. Piszesz, że zajmujesz sie odprowadzaniami i uwalnianiem od ataków energetycznych od lat. To mi wyjaśnij jak to robisz skoro jesteś taki wrażliwy. Napisałeś nam parę słów i już czujesz atak na siebie i uginanie się zasłon energetycznych, aż Cię telepie. No to jak ty uwalniasz, skoro nawet napianie trzech zdań tak na ciebie działa?
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta
Lipton napisał(a):Od siebie moge powiedziec ze jestem obecny na wielu forach jako zarejestrowany i nie.To forum to najspokojniejsze energetycznie z jakimi mialem do czynienia.



Mam podobne odczucia. To jest moje pierwsze forum o takiej tematyce, na które się zarejestrowałem. Na wielu innych byłem tylko obserwatorem ale patrząc na "rzucanie mięchem" w każdego, kto miał odmienne poglądy i potrafił to uzasadnić (nie mówię o trollingu), rezygnowałem z rejestracji. Tutaj nawet "kłótnia" jest na takim poziomie, że aż miło i oby tak zostało :thumbright:
Dlaczego nie można potraktować tego jako czystej informacji? Każda informacja jest neutralna dopóki nie nadamy jej polaryzacji. Czy nawet zwykła obserwacja z poziomu neutralności skazuje każdego na energetyczne odessanie?

Pisanie dziwnym językiem, używanie nowej terminologii określającej znane pojęcia nie jest niczym nadzwyczajnym.
Jako przykład chciałbym podać wywiad Projektu Camelot z niejakim (Jamsem) ( z góry uprzedzam oponentów, że nie jestem zwolennikiem filozofii Wingmakers, dla mnie wygląda jak powieść science-fiction, ale mimo wszystko zwraca w niektórych miejscach uwagę na to, że nawet utarte "prawdy" można rozpatrywać z założeniem nowych paradygmatów, a wyciągane z nich wnioski mogą być zgoła różne - czyli jednym słowem wszystko jest subiektywne z punktu naszego postrzegania )

http://wingmakers.pl/download.php?f=Wywiad_James_PC.pdf

System aktywności Pośmiertnej – Post-Death System (PDS) – Jest to system, w którym
jednostka, po śmierci jej ciała fizycznego, witana jest przez przewodników „po drugiej
stronie”, gdzie przegląda swoje doświadczenia życiowe, konfrontując siebie z owymi
obszarami niedociągnięć, po czym wraca, aby poprawić błędy swojego poprzedniego
życia, czyli innymi słowy, karma i reinkarnacja. PDS to sposób, za sprawą którego
Suwereno-Integralność pozostaje w uścisku iluzji, mimo że iluzja przyjmuje tutaj postać
wyższej rzeczywistości, kiedy porównać ją z egzystencją fizyczną na planie ziemskim.
System ten umożliwia ponowne wtłaczanie Suwereno-Integralności w wymiary
fizyczne raz po razie.
lugal
 
lugal napisał(a):Każda informacja jest neutralna dopóki nie nadamy jej polaryzacji. Czy nawet zwykła obserwacja z poziomu neutralności skazuje każdego na energetyczne odessanie?

Dokładnie!

Ja bym poszedł krok dalej mowiac ze wszystko co do nas trafia ma charakter pozytywny tylko trzeba umiec go znalezc.Natura ludzka w wiekszosci przypadkow na tendencje do czarnowidztwa i to jest prawdziwa bolaczka naszej populacji.Slynne gadanie ze Polacy sa specjalistami w narzekaniu nie wzielo sie z kosmosu i czas by odwrocic ten paradygmat.

:thumbright: :lol: :D :
http://www.youtube.com/watch?v=KJfM2I17 ... re=related
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Lipton napisał(a):Od siebie moge powiedziec ze jestem obecny na wielu forach jako zarejestrowany i nie.To forum to najspokojniejsze energetycznie z jakimi mialem do czynienia.

Pozdrawiam


potwierdzam
energia tego forum to dobry fundament pod konkretne działanie indywidulane jak i zbiorowe :)
konserwa Mężczyzna
 
Imię: paweł
Posty: 35
Dołączył(a): 28 paź 2010, 12:33
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Droga życia: 9
Zodiak: waga
Ray88 napisał(a):I faktycznie daleko odeszliśmy od tematu :P Może to przeze mnie tak większość się tu źle czuje :P Może jestem nieuświadomionym "wampirem energetycznym" dla ludzi i stąd takie dobre samopoczucie u mnie xD Pamiętajcie: "najciemniej pod latarnią". Strzeżcie się! :D


Ja tam czuję się tu dobrze :) Poza tym, akurat, jesli chodzi o Ciebie Ray, czuje spokój, który płynie z Twojej strony, no i to zdjęcie kociaka. Bardzo kocham kociaki :)
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
Co do osoby Uzuli, to rownież czuję od niego spokój. Bardzo mu dziękuję za to, ze własnie dzięki niemu zrozumialam coś, co oczywiście wiedzialam, bo wszystko jest w nas, ale jakoś nie dochodziło to do mojej swiadomosci. Jestem juz znacznie bardziej świadoma sytuacji na planecie i naszej sytuacji. Moje rozterki, co do pracy z Księga Wiedzy też się mocno rozwiałay.Zdecydowałam sie na pewien czas, popracowac z KW, jako, że własnie dzieki niej zrozumiałam slowa Uzuli i dzieki niej zrobiłam pewien postęp. Jestem wolna i jesli zdecyduję inaczej, bedzie to moja decyzja.

Uzuli nie wypowiadał sie na temat Księgi Wiedzy, ale mimo to biore ją w rece w pełni świadomości.
:)
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
adriel napisał(a):Bardzo kocham kociaki :)


Ja również je uwielbiam :D Mam w domu jednego i jest podobny do tego na moim avatarze ;) Jest towarzyski, miły i kochający dla wszystkich :D Wszyscy sąsiedzi go uwielbiają. Sąsiedzi mają psy, ale mój kot wyjątkowo je poskromił i wszyscy tu żyją w przyjaznych stosunkach :D Nie skrzywdziłby nawet muchy (chyba :D) :) Chociaż warto wspomnieć, że ode mnie załapał "trochę" lenistwa, kiedyś był bardziej aktywniejszy fizycznie xD
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec
Przyłączam się do wielbicieli kotów. Moja kotka cziczi biało czarna, przepiękności, ale strasznie charakterna. Znajomi sie jej boją bo nigdy nie wiadomo, a wygląda na takie niewiniątko. Poza tym szczyt egoizmu. Ale jest cudowna. No i terapeutka :)
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron