Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Til nowym administratorem

Post 01 wrz 2010, 10:34

Rzadko tu piszę, ale tym razem nie mam wyboru - mam coś ważnego do przekazania. :)

Til jest z nami od dłuższego czasu i wielu z was pewnie go zna. Miło mi ogłosić, że dołączył do administracji forum. Pomoże nam sprawić, aby było to jeszcze bardziej przyjazne miejsce. Z pewnością zrobi się tu większy porządek w niektórych działach. (Spamerzy, strzeżcie się. ;))

Ja wciąż pozostaję administratorem (symbolicznie, razem z ErAmonem) jednak to Til jest osobą, która sprawuje tu teraz pieczę. W razie jakichkolwiek problemów nie wahajcie się z nim kontaktować.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Til nowym administratorem

Post 01 wrz 2010, 12:48

Uuuu awans :) Nazcain to znaczy że już nie będziesz zaglądać?
Anonim
 

Re: Til nowym administratorem

Post 01 wrz 2010, 12:56

<pomachał ręką do zebranych>
Cieszę się że będę mógł zajmować się i doglądać to forum, pilnować porządku.
Obiecuję nie robić czystek i nie zaprowadzać własnych porządków wzorem naszych polityków ;P
W razie problemów z dotyczących forum (i innych też) nie bójcie się napisać do mnie na PW ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Til nowym administratorem

Post 01 wrz 2010, 12:56

Anonim napisał(a):Uuuu awans :) Nazcain to znaczy że już nie będziesz zaglądać?

Będę, ale z ciekawości, a nie z obowiązku. :D
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Til nowym administratorem

Post 01 wrz 2010, 13:10

Til - gratuluję awansu :)
"Choć podróże wciąż bałamucą nie mniej niż rajskie jabłka, smaku dodaje im perspektywa powrotu. Przedziwna nić Ariadny, która nie pozwoli na emocjonalne zatracenie w życiowych labiryntach." /Małgorzata Matera/
flapper Kobieta
 
Imię: beata
Posty: 144
Dołączył(a): 20 kwi 2010, 21:09
Droga życia: 9
Zodiak: skorpion

Re: Til nowym administratorem

Post 02 wrz 2010, 06:00

Gratuluję :D mam nadzieję, Til, że nie zamierzasz nam wprowadzić reżimu jak w chińskim wojsku hihi :D

w końcu jakiś mały troll albo ostrzejsze wypowiedzi od czasu do czasu urozmaicają krajobraz forumowy :D....
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Til nowym administratorem

Post 02 wrz 2010, 12:34

No tak, od czasu do czasu urozmaicają i nie zamierzam kopać w tyłek każdego kto powie drugiemu coś niemiłego, ale jak ktoś sobie zasłuży, to na pewno nie będę się wahał ;P Reżimu żadnego nie zamierzam wprowadzać ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Til nowym administratorem

Post 02 wrz 2010, 16:37

Zdradzisz nam ku przestrodze kim jest trolloooloolek, który został pierwszą ofiarą Tilokracji i czym sobie zasłużył na wygnanie... :D ?
Ostatnio edytowano 02 wrz 2010, 16:39 przez luth, łącznie edytowano 1 raz
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Til nowym administratorem

Post 02 wrz 2010, 16:38

o fajnie Til-a znam {bardziej się udziela jak ja jestem tu }a Nazcain-A Imię: Piotr {nie udzielał się nic prawie jak ja jestem tu,pewnie znudził się tą odpowiedzialnością ,zmęczył pilnowaniem czy wszyscy w normie }
nie znam tak jak Tila
{Mimo ,że Til nie podał swego imienia odbieram pozytywnie i współczuję odpowiedzialności} = brak czasu na ogniska a myslałam ,że spotakmy się z UZULI ALICJA JA vega i inni na ognisku a tu TiL wsiąknie :-k odpowiedzialność , Mam nadzieję ,że sam chciałeś i na ognisko :angryfire: znajdziesz jednak czas, w wawie jest przecież ,wiesz na pewno =D> bedziesz tilu?co oznacza słowo til ?skąd taki pomysł ?
ps
jak masz na imię ?
co sprawiło Tilu ,że chciałeś być nowym administratorem ?
Ostatnio edytowano 02 wrz 2010, 17:51 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 1 raz
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam

Re: Til nowym administratorem

Post 02 wrz 2010, 17:08

Ja jak już pisałem, chętnie z wami bym się spotkał - wszystko zależy kiedy, bo co prawda studiuję w wawie, ale pochodzę z dolnego śląska i kiedy tylko mogę, jeżdżę do rodziców, do mojego rodzinnego Bolesławca ;)

Na imię mam tak samo jak Naz, jestem skałą, opoką ;P
Aczkolwiek z moim nickiem zżyłem się tak, że reaguję tak samo jak ktoś na mnie woła 'Til', jak i po imieniu, w sumie nawet nie wiem czy nie wolę mojego nicka ;P

A co sprawiło... W zasadzie to spytałem Naza czy nie potrzebuje przypadkiem moderatora, bo wiem że jest mniej aktywny od jakiegoś już czasu, on stwierdził że zastanawiał się nad kimś kto by się podjął administrowania forum i że myślał między innymi o mnie, a skoro sam się zgłaszam, może bym chciał być nie tylko moderatorem... Więc powiedziałem - czemu nie ;P
Tak ogólnie, po prostu lubię to forum, to jest jedyne forum ezoteryczne na którym zapuściłem korzenie i które jakoś odpowiada mi... Sam w sumie nie wiem czemu - czy po prostu przyciąga odpowiednich ludzi (bo ludzie w międzyczasie się zmieniali), czy wchodzi w grę coś jeszcze innego... Ale nie chciałbym żeby podupadło, czy cokolwiek innego złego się mu stało ;)

edit: A bana, miesięcznego na początek, dostał V.D.Costa. Dostał najpierw ostrzeżenie z prośbą o stonowanie swoich wypowiedzi i nie odnoszenie się w sposób który może zostać uznany za obraźliwy do innych użytkowników. Odpowiedział mi na PW dość niemiłą dla mnie odpowiedź, więc uznałem że nie rokuje zbyt dobrze na poprawę i postanowiłem dać mu miesiąc przerwy. Jeśli wróci i będzie normalnie rozmawiał z ludźmi - nie widzę nic przeciw... Jeśli wróci i będzie dalej pisał w podobny sposób - dostanie permabana. Insynuacje, epitety i nieprzyjemne porównania nikomu nie są potrzebne...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Til nowym administratorem

Post 04 paź 2010, 07:41

Nazcain, myślę, że to był dobry wybór :)
Powodzenia, Tilu.
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Re: Til nowym administratorem

Post 04 paź 2010, 08:35

Til napisał(a):<pomachał ręką do zebranych>


Doprawdy przezabawne.
" - Kłaniamy się w podskokach, Panie!"
Poszukuję istot skrzydlatych.
Avatar użytkownikaLea
 
Posty: 58
Dołączył(a): 15 wrz 2010, 14:13
Droga życia: 33
Typ: 4w5

Re: Til nowym administratorem

Post 04 paź 2010, 10:56

Bubeusz, dobrze widzieć Cię tu ponownie. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Til nowym administratorem

Post 06 paź 2010, 20:22

Dzięki.
Jakoś nigdy nie potrafiłem zagrzać tu miejsca na dłużej, acz czuję, że byłby to dobry ruch...
Kto wie, co przyniesie przyszłość.
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości