OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Proszę o pomoc

Post 19 gru 2009, 10:49

Witam,
dowiedziałam się o Obee jakieś pół roku temu, jednak tydzień temu zaczęłam próbować wejść w ten stan.
Kiedyś osiągnęłam go nieświadomie, gdy byłam młodsza. Pamiętam, że widziałam z góry swoje ciało leżące na łóżku, ale nie wiedziałam wtedy o czymś takim jak Obee.
Teraz, gdy coś na ten temat już przeczytałam próbuję różnych metod. Kilka razy, leżąc zrelaksowana na łóżku i wizualizując sobie siebie w ruchu, np. w trakcie chodzenia po schodach, udało mi się osiągnąć fazę REM (szybkie ruchy gałek ocznych, przyspieszone bicie serca i szybki oddech). Gdy pojawia się ten stan czekam na coś więcej, ale nic już się nie dzieje...
Proszę o porady od osób, które mają w tej sprawie jakieś doświadczenie ;)
maja77 Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 gru 2009, 13:47
Droga życia: 3

Re: Proszę o pomoc

Post 19 gru 2009, 22:07

Mam ten sam problem, szybkie ruchy gałek ocznych, przyspieszone bicie serca, wręcz strasznie szybki łomot, szybki oddech. I na tym w zasadzie się zatrzymuję. Jednak z tego co ja już do tej pory wiem, wszystko jest w normie, w końcu pojawią się efekty i przejdziesz dalej :)
Ja też wciąż ćwiczę, zrobiłem sobie przerwę na parę dni i zacząłem znów i łatwiej wszystko idzie, także nie poddawaj się, efekty w końcu przyjdą :)
sauvox Mężczyzna
Chcę zrozumieć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 02 gru 2009, 00:14
Droga życia: 9
Typ: 4
Zodiak: Smok

Re: Proszę o pomoc

Post 19 gru 2009, 23:40

Próbować... Czekać... I nie starać się za mocno ;)
Niektórym udaje się za pierwszym razem, innym po tygodniu, a inni potrzebują roku czy dwóch.
Na pewno najważniejsze jest próbowanie...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Proszę o pomoc

Post 29 sty 2010, 23:09

Witam,
znam rewelacyjnego nauczyciela OBE Karol Leopold Celtin
Poznałam go osobiście, byłam świadkiem fascynującego zjawiska błyskawicznej hipnozy za pomocą słowa-klucza, którego to Karol dokonał w mojej obecności w Burger King w Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Nie dosyć, że doświadczam OBE, to jeszcze przez OBE spotkałam się z Karolem w umówionym miejscu.

POLECAM KURS ŚWIADOMEGO WYCHODZENIA Z CIAŁA KAROLA LEOPOLDA CELTINA
TEN MŁODY I NIEZWYKLE UZDOLNIONY CHŁOPAK ZASŁUGUJE NA UZNANIE

pozdrawiam
Żaklina
Avatar użytkownikaBialy_Latający_Smok Kobieta
Szukaj pola punktu zerowego;)
 
Imię: Paulina
Posty: 14
Dołączył(a): 29 sty 2010, 14:25
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 33
Typ: 8w7
Zodiak: byk/bawół

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron