Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.

Re: Plejadianie

Post 11 maja 2009, 14:08

Nie mogę edytować wcześniejszej notki - dopisuję więc nową.

Żeby nie zapomnieć później, napiszę o wspomnianym doświadczeniu. Kiedy zacząłem w tzw. odmiennym stanie świadomości koncentrować się na Plejadianach, autorach channelingów jak w temacie, zaczęły mi się przypominać moje myśli i wątpliwości. Postanowiłem im nie ulegać i wyciszyć umysł, odbierać rzeczywistość w sposób czysty. Ww. wątpliwości nie chciały jednak ustąpić. Mimo to im bardziej koncentrowałem się na czystości odbioru, tym bardziej te myśli i wątpliwości znajdowały się jakby obok mnie... W pewnym momencie zacząłem dostrzegać, że owe myśli-wątpliwości (które miały na planie astralnym kolor czarny) pochodzą nie ode mnie, a... od jakichś równie czarnych, szyderczych astralnych istot, które jak tylko słyszą hasło "Plejadianie", zaraz lecą, by zasiewać ziarno niepewności w umysłach, a jeśli zaczynasz w swojej głowie prowadzić tzw. dialog, czyli na zarzuty odpowiadać zarzutami, mają zaraz odpowiedzi na każde (a raczej prawie każde - o czym dalej) Twoje niewypowiedziane pytanie. Ponieważ robią to cały czas, mają naprawdę bogate doświadczenie, a większość schematów myślowych u ludzi się powtarza, więc na większość kwestii mają już z góry ustalone scenariusze (prowadzenia w kierunku zwątpienia).

Przypomniały mi się moje takie wewnętrzne dialogi, kiedy zastanawiałem się nad pewnymi kwestiami dotyczącymi Plejadian i rozważałem ich wiarygodność. Widzę, że wątpliwości te nie odbiegają od innych, tutaj wymienianych na forum. Przypomniało mi się też, że czasami na niektóre moje zapytania nie znajdowały natychmiast odpowiedzi (chociaż ja byłem przekonany, że to ja wtedy nie znajdowałem tej odpowiedzi), ale w owym stanie ujrzałem, że to nie ja, a oni zaczęli się zastanawiać i wracali do mnie po kilku dniach (w formie astralno-mentalnej) z nowym scenariuszem myślowym, który przygotowali dla mnie (i wszystkich innych ludzi, których tok myślenia będzie w przyszłości zbliżony).

Powstaje pytanie czy jesteśmy skazani na takie miotanie się pomiędzy myślami istot z innych planów? Skazani z pewnością nie, ale z reguły nie potrafimy odróżniać myśli swoich od innych i "przyjmujemy" wszystko, co na nas oddziaływuje. Wydaje mi się, że na zasadzie rezonansu, jeśli zaczynamy mieć do czegoś wątpliwości, wysyłamy w "eter" wibrację właśnie o takim charakterze, i automatycznie przyciągamy wszystko (na zasadzie kuli śnieżnej), co jest do niej podobne.

Kiedy ich ujrzałem, oraz to jak podsuwali mi myśli i się jednocześnie wyśmiewali (krótko mówiąc, mają dobrą zabawę, mieszając ludziom w głowach), postanowiłem znowu "przebić" się przez te wibracje, skoncentrować na własnej (nie obcej) energii, jeszcze raz oczyścić odbiór, i zobaczyłem Plejadian. Wydaje mi się, że mój odbiór był niedoskonały, bo ujrzałem, podobnie, jak to w jednej z notek ktoś napisał, istoty... płaskie, a właściwie nawet zarysy różnych istot (ale nie w formie stałej, tylko świetlistej), których kolor był jakby mieszaniną barw fioletu i indygo. Widziałem ich, nie kontaktując się z nimi, tzn. obserwowałem ich podczas pracy. Nie rozumiem dokładnie na czym polegała ta ich praca, ale była związana z energią, a oni sami sprawiali wrażenie skoncentrowanych, zajętych i skupionych. W ich podejściu do pracy jednak zauważyłem istotną różnicę pomiędzy tym, jak my to rozumieniu: nie było w tym żadnego wysiłku, jakby proces pracy wychodził z nich naturalnie, robili po prostu to, do czego kierowała ich własna natura, zero przymusu - jeśli rozumiecie o co mi chodzi.

Teraz sobie myślę, że powinienem to doświadczenie lepiej wykorzystać. Dziwię się, że w odmiennym stanie świadomości moje myśli biegną zupełnie innymi torami, po prostu wszystko widzę i nie ma żadnych uczuć, pragnień - dlatego teraz dziwię się sobie, że nawet nie przyszło mi wtedy na myśl, by nawiązać z nimi jakiś kontakt, tylko obserwowałem (zresztą nie pierwszy raz mi się to zdarzyło...). Ciekawy jestem, czy ktoś również próbował podobnych eksperymentów. :)
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Plejadianie

Post 09 cze 2009, 20:17

Ktos prosil o linki o Plejadanjanach oto one i nawet nie trzeba czytac bo sa czytane !!! Kogo to interesuje niech posucha osobiscie uwarzam ze sa one ciekawe i godne uwagi milegao sluchani wiec rzycze !!! http://smn.klm.net.pl/index.php?nr=Pote ... jszosci_10 Zwiastuni Świtu

O autorce - Podziękowania - Słowo wstępne - Przedmowa
Rozdział 1: Ambasadorzy z głębi czasu
Rozdział 2: W drodze do Najwyższego Stwórcy
Rozdział 3: Kim są wasi bogowie?
Rozdział 4:Wspomnienia w strefie wolnej woli
Rozdział 5: Kto nosi w sobie strunę światła
Rozdział 6: Ujawnienie historii
Rozdział 7: Wielowymiarowe zespolenie
Rozdział 8: Poza ostateczną tyranią
Rozdział 9: Nowe głęboki granice
Rozdział 10: Nowy paradygmat światła
Rozdział 11: Nazwa gry
Rozdział 12: Nieść światło to najtrudniejsze zadanie
Rozdział 13: Czyim jesteście celem?
Rozdział 14: Emocje – tajemnica w kronikach czasu
Rozdział 15: Inicjacja Ziemi poprzez jedność
Rozdział 16: Heretycy wyprzedzający swoją epokę
Rozdział 17: Język Światła
Rozdział 18: Symfonie świadomości
Rozdział 19: Rozniecanie wewnętrznego płomienia
Rozdział 20: Seks – most do wyższych poziomów świadomości
Rozdział 21: Wasze zobowiązanie rozwoju w trzech wymiarach
Rozdział 22: Galaktyczna fala przypływowa światła
Pobierz książkę rozdziałami w formacie audio / MP3 ( zip )

Ziemia Zwiastunów Świtu

O autorce - Podziękowania - Wstęp
Rozdział 1: Gra, szyfry, liczby podstawowe
Rozdział 2: Żyjąca Biblioteka
Rozdział 3: Ziemia mówi
Rozdział 4: Ziemia jest waszym domem
Rozdział 5: Ożywienie Bogini
Rozdział 6: Poziom świetlnego ciała
Rozdział 7: Taniec wymiarów
Rozdział 8: Dar bogów
Rozdział 9: Podróże przez korytarze czasu
Rozdział 10: Mówią niebiosa
Rozdział 11: Inicjacja Ziemi
Rozdział 12: Drodzy przyjaciele, przebudźcie się w tym śnie
Epilog
Pobierz książkę rozdziałami w formacie audio / MP3 ( zip )

Zwiastuni Świtu - Świetlana Rodzina

Podziękowania - Słowo wstępne - O autorce - Wstęp Plejadian
Rozdział 1: Rzeczywistość jest zwierciadłem
Rozdział 2: Wrota czasu
Rozdział 3: Gra życia
Rozdział 4: Wasze wielkie dziedzictwo
Rozdział 5: Szczyty przeznaczenia
Rozdział 6: Nic nie jest dokładnie takie, jakim się wydaje być
Rozdział 7: Imperium Umysłu
Rozdział 8: Rodzina Ciemności
Rozdział 9: Dar, którego oczekują Bogowie
Rozdział 10: Legendy w kosmosie
Rozdział 11: Bogowie ukryli swe dobra
Rozdział 12: Odpowiedzieć Stwórcy
Rozdział 13: Najwspanialsza godzina. Posłowie
Pobierz książkę rozdziałami w formacie audio / MP3 ( zip )
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Plejadianie

Post 16 mar 2011, 22:04

bernard ale ten link nie działa
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Plejadianie

Post 16 mar 2011, 23:43

Być może dlatego że ostatni post w tym temacie jest sprzed roku i 9 miesięcy? ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Plejadianie

Post 07 maja 2011, 23:00

Enlil napisał(a):Kiedy ich ujrzałem, oraz to jak podsuwali mi myśli i się jednocześnie wyśmiewali (krótko mówiąc, mają dobrą zabawę, mieszając ludziom w głowach),
Miałem coś podobnego, jeśli będzie ci się chciało to napisz kiedyś o tym coś więcej...
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Re: Plejadianie

Post 13 sie 2011, 23:26

Enlil napisał(a):Ciekawy jestem, czy ktoś również próbował podobnych eksperymentów. :)


Ja, kilkanaście lat temu. Tuż po kolejnym, tym razem ewidentnym, niemal brutalnym (bo tylko częściowo zasłoniętym amnezją) doświadczeniu kontaktu, który jak poprzednie, ale też pózniejsze, nie przypominał niczego, z czym się potem zetnęłam w literaturze ufologicznej.

Miałam wtedy więcej odwagi, na pewno naiwności a z pewnością zero całej tej dziwnej wiedzy, którą mozna wyczytać na forach ezoterycznych i w książkach. Nie wiedziałam prawie nic, miałam jedynie okropną świadomość, od tamtego wydarzenia juz bez żadnych wątpliwości, że to musi być zjawisko paranormalne i czegoś ode mnie chce.

Więc którego wieczoru, przed snem, zamknęłam oczy, rozluzniłam się i zażyczyłam sobie dowiedzieć się, jak wyglądają ci, którzy tu byli... chyba musiałam coś jednak czytac o takich metodach, skoro w ogóle próbowałam. Rezultat przyszedł niemal natychmiast: pod moje powieki jakby wszedł obraz, ostry i wyrazny. Myslałam że dostanę zawału :shock:
I nie dlatego, że był to jakiś potwór - bo nie był - a dlatego ze się udało...
Postać nie była eteryczna, było tak jakbym patrzyła na normalną istotę 3D. Tylko że on/ona (bo nie wiem jaka to była płeć) miała bardzo jasną cerę i rudoczerwone długie włosy. Zatrzymałabym ten obraz na dłuzej, ale spanikowałam zauważywszy, że ta istota miała coś nie tak z oczami... nie wiem nawet co to było, bo momentalnie gdy to sobie uswiadomiłam, wpadłam w panikę i obraz zniknął.

Nic dziwnego, że odechciało mi sie czegokolwiek dowiadywać w ten sposób :roll:
Wiek dawny był Lwem, krwią kupował krew,
Niebezpieczeństwu mężnie stawał wbrew.
Nowy jest Wężem, czołga się w pokorze,
Lecz wyssie milczkiem to, co wyssać może!
Pierwszy był zbójem, złodziejem jest drugi,
Oba w przyszłości stoją na usługi.

Fredro - Ambo Meliores
Avatar użytkownikaIllan Kobieta
RealBornMasochist
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 sie 2011, 13:58
Droga życia: 8
Zodiak: baran

Re: Plejadianie

Post 16 sie 2011, 13:54

Nie słyszałam wprawdzie nic o Channelingu, ale chetnie zasięgnę języka. Ciekawy temat.
kasztanowa Kobieta
 
Imię: Halinka
Posty: 9
Dołączył(a): 15 sie 2011, 15:26
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Plejadianie

Post 13 gru 2011, 11:30

Jako, że się nie prosiłem, a pchają się na wsystkie możliwe sposoby, to chciałbym odświerzyć temat.
1. Najwięcej pcha się czarnych. Jakieś bzdety opowiadają, ich cały ten system jest jakiś chaotyczny. Ciężko mi ich zrozumieć o co im chodzi.
2. Duchy istot ziemskich, dają o sobie znać elektrycznością.
3. Astrale ładują mnie energią.
4. Czarni, energetyczni, i nie wiem co tam jeszcze oczekują ode mnie jakiejś pomocy.
5. Jakbym był dla nich jakimś bóstwem.
6. Niektórzy się mnie obawiają, klękają, cofają się.
7. Jestem teraz na równoległej ziemi. Jestem z czerni, obawiają się mnie. Mam tam moc tzw. bogów ( nie mam złych intencji, lecz mogę doknywać poza ziemskie możliwości, tamta ziemia jest przymglona, coś jak w Szkocji ).
Dlaczego wszyscy na raz się pchają?
Wiem, że oczekują pomocy. W miarę możliwości dostarczam im ją.
Jestem naładowany jakąś POTĘGĄ. Czuję jak w żyłach płynie jakiś speed.
Jak bym był jakimś cyborgiem z przyszłości ( jestem z przyszłości, ale cyborgiem? ).
Gdy widzę jakieś obaway, niepewność, zwątpienie, strach u ziemskich istot tj. ludzi dziwi mnie to.
Wogule tego nie czuje, a slowo stres mnie rozśmiesza. :)
Gdy jestem na imprezie typu weselnego, to towarzystwo zachowuje się w moim widzeniu dziwnie. Jakbym jakieś stado oglądał, upojone jakimś płynem. Muzyka z tego klimatu mnie nie porywa ( nigdy mnie nie porywała ). Nie mogę przy tym tańczyć chociażbym chciał. Całe te imprezy ( wesela, bale sylwestrowe, urodziny w restauracjach z muzyką typu biesiadnego ) nie są dla mnie fajne.
Nie wiem czy to ma znaczenie. Zmiany zbiegły się z całkowitym odstawieniem pożywienia z zabitych zwierząt ( wcześniej praktykowałem sporadyczne spożywanie przetworzonej materii zwierząt ), ryb, wszyskiego co żyje w rozumieniu zwierzęta.
Wcześniej gdy ponad dwa lata temu całkiem odsawiłem spożywanie ( kontynuje nie zaśmiecanie alkoholem, ani tytoniem, itd... ) alkoholu rozpoczeły się zmiany w postrzeganiu. Teraz widzenie ponad 3D to stadart.
Co raz nachodzi mnie ochota na niejedzenie. Wtedy nie jem po parę dni, nie odczuwam głodu, nie spada mi masa ciała.
Czy trance i psytrnce pochodzą z Astrla, bo jeżeli tak, to mam nimi wypełniony umysł.
Czy to nie zmiana DNA?
Nie szukałem tego.
Nudzi mi się Tu, mam ochotę powrotu do siebie.
Lecz nie pamiętam dokładnie z której czasoprzestrzeni przybyłem.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Re: Plejadianie

Post 14 gru 2011, 10:21

Już mi się przyponiało.
Nie pochodzę z czasoprzestrzeni.
Jestem czasoprzestrzenią.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Re: Plejadianie

Post 18 gru 2011, 15:08

Conan Barbarzynca napisał(a):Miałem coś podobnego, jeśli będzie ci się chciało to napisz kiedyś o tym coś więcej...

Opisałem podobne doświadczenie, myślę że dla wielu osób bardziej interesujące, ale nie w temacie Plejadian, a w bardziej odpowiednim: post41043.html#p41043
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości