Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.

Re: Prawda Absolutna

Post 27 kwi 2009, 13:13

Schodzę z przestworzy na ziemię. Jak można tak to nazwać, to schodzę z nieprzemijającej wieczności do przemijającego czasu...

Zaświadczenie

Zaświadczam, że mój ojciec za swego życia miał 2 „Ja”. W pierwszym Jego Wysokim „Ja” było nasienie z dobrą, boską wiarą w siebie dla Boga Ojca i 1-ego Nieba. To było moje nasienie syna „Ja”.
A w drugim ojca Niskim „Ja” było nasienie ze złą, diabelską przeciw wiarą, w swój spreciw dla Boga Ojca i bez przeczenia tylko w siebie dla diabła Lucypera i 1-ego piekła. To drugie ojca „Ja” było w nasieniu mojej siostry.
A trzecie swoje Srednie, ludzkie „Ja” ojciec złożył do grobu, który był tajemnicą wiary – w „nic”...
Tylko dla przerwanej wiary czytanej między literami: w drugie nie,bo to dla 1-ego piekła!

Prawda Absolutna
prawdaabsolutna Mężczyzna
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 lip 2008, 17:28

Re: Prawda Absolutna

Post 15 maja 2009, 16:03

Człowiek, czas i materia był pojęciem nieznanym dla Boga Ojca, wieczności i dla antymaterii,
bo materia była tylko wiarą przed antymaterię – w nic, bo przed wieczną antymaterią nic nie istniało. Tylko wiara w swój sprzeciw, która była w zakazanej tajemnicy Boga Ojca we wiecznym Niebie. To pojęcie materii stało się realne wtedy, gdy Lucyper wykrył zakazaną tajemnicę wiary Boga Ojca w Niebie. I wtedy Lucyper w nic nie uwierzył tylko w swój sprzeciw dla Nieba, bo miał już przerwaną wiarę i bez przeczenia wierzył tylko w swoje piekło, bo przed Niebem nic nie istniało. Tylko zakazana wiara, która była w tajemnicy przeklętą przeciw wiarą i to była wtórna wiara przed istnienie. Lucyper po wykryciu zakazanej tajemnicy wiary w nic nie uwierzył, tylko w swój sprzeciw dla swego pierwotnego ciała z antymaterii i bez przeczenia tylko w swoją wtórną duszę z materii...
*** *** *** **** ***
Człowiek, który nie wierzy w siebie dla Boga, wierzy tylko diabelską przeciw wiarą, w swój sprzeciw dla Boga i bez przeczenia tylko w siebie dla diabła. A diabeł nie wykryje Ci boskiej wiary, bo on nie wierzy w siebie dla wiary, tylko w swój sprzeciw dla wiary.
Tak więc człowiek niewierzący w siebie dla Boga nie wierzy w polski alfabet, tylko wierzy diabelską przeciw wiarą – w nic nie wierzy, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw dla czytanego alfabetu i bez przeczenia tylko w siebie dla analfabety, który w grobie leży i w nic nie wierzy, bo jest przerwaną przeciw wiarą dla niewiary w nic, tylko w przeciw Nieba i bez przeczenia dla piekła. Tak więc człowiek leżący w grobie jest już „nikim”, tylko przerwaną wiarą, która służy tylko dla piekła. Grób był tajemnicą z przerwaną wiarą człowieka, która służy tylko dla Lucypera i jego 1-ego i wiecznego piekła.
*** *** *** ***
Ludzie, którzy wypowiadają się na tym forum i myślą o mnie źle, to i mówią źle, że ja jestem naciągaczem, oszustem itp. To Ci ludzie mają złą wiarę, bo nie wierzą w siebie dla mnie, tylko w swój sprzeciw dla mnie. Ci ludzie nie wierzą boską wiarą w siebie dla kogoś. Tylko wierzą diabelską przeciw wiarą, w swój sprzeciw dla kogoś i bez przeczenia w nikogo nie wierzą, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw. I sprzeciw wiara składana jest po śmierci człowieka do grobu – w „nic”- tylko dla 1-ego i wiecznego piekła!

Zaświadczenie
Zaświadczam, że mój ojciec za swego życia miał 2 „Ja”. W pierwszym Jego „Ja” było nasienie z boską, dobrą i sprawiedliwą wiarą w siebie dla Boga Ojca 1-ego Nieba. To było moje nasienie syna „Ja”.
A w drugim ojca „Ja” było nasienie z diabelską, złą i niesprawiedliwą sprzeciw wiarą, w swój sprzeciw dla Boga Ojca i bez przeczenia tylko w siebie dla diabła Lucypera i 1-ego piekła.To drugie ojca „Ja” było w nasienu mojej siostry. Taka jest prawda.

Ci ludzie co żle o mnie się wypowiadają i negatywnie, to mają złą i diabelską przeciw wiarę. Bo ci ludzie pochodzą z wadliwego nasienia od swego ojca. I ja nie liczę na pomoc od takich ludzi. Moje konto bankowe nie jest dla ludzi niewierzących, tylko dla wierzących.
*******************************************************************************
Ja intelektualizuję treść swojej wiary. Ale jeszcze żaden czytelnik na forum nie zrozumiał istoty wiary, że moja moc bez Twojej pomocy - nie istnieje.
I na nic jest moja dobra wiara, gdy Ty nie wierzysz dobrą wiarą w siebie dla mnie. Tylko wierzysz złą przeciw wiarą - w nic , tylko w swój sprzeciw dla mnie i nie pomagasz mi finansowo, by ruszyła moja redakcja gazety.

Na ziemi są tylko dwie wiary. Boska wiara i diabelska przeciw wiara.
Boska wiara za życia człowieka jest transfigurowana na ziemi dla 1-ego i wiecznego Nieba. A diabelska przeciw wiara po śmierci człowieka jest do ziemi dla przerwanej wiary nieba i czytanej między literami w drugie nie,bo to dla 1-ego i wiecznego piekła.
Twoja wpłata na moje konto bankowe jest dla mnie dowodem na to, że Twoje "Ja" pochodzi z dobrego, boskiego nasienia Twego ojca.
O postępach organizacyjnych redakcji i gazety będę informował na forum.

Prawda Absolutna

P.S. Zaznaczam, że satanizm nie pochodzi od dobrego "Ja" Twego ojca tylko od diabelskiej przeciw wiary w drugim "Ja".
Wiara jest w siebie dla Boga i ciągłej wiary w 1-no Niebo na ziemi i wieczne poza ziemią.
A niewiara jest tylko w swój sprzeciw dla Boga. I bez przeczenia tylko w siebie dla diabła, który kieruje do ziemi dla przerwanej wiary czytanej między literami w drugie nie,bo do ziemi.
To niewiara w grobie jest dla 1-ego i wiecznego piekła.
Wiara w coś jest najwyższym rozumem i mądrością. A sprzeciw wiara jest niewiarą w nic, tylko w przeciw, to odwrotna wiara jest najniższym rozumem.
prawdaabsolutna Mężczyzna
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 lip 2008, 17:28

Re: Prawda Absolutna

Post 15 maja 2009, 18:56

Nazcain - czy wyświadczysz nam wszystkim przysluge i usuniesz te pie***? :wink:

Zmarnowalem 5 minut na czytanie tego.Każdy nastepny tez zmarnuje.

[Osobiście nie jestem chętny do usuwania czegokolwiek tutaj; myślę, że można potraktować to jako taki nasz kącik osobliwości i zostawić w spokoju, a co ;) - Naz]
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: Prawda Absolutna

Post 15 maja 2009, 22:09

OK Naz,skoro tak uważasz :thumbright:
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: Prawda Absolutna

Post 17 maja 2009, 13:03

prawdaabsolutna napisał(a):Ci ludzie co żle o mnie się wypowiadają i negatywnie, to mają złą i diabelską przeciw wiarę. Bo ci ludzie pochodzą z wadliwego nasienia od swego ojca. I ja nie liczę na pomoc od takich ludzi. Moje konto bankowe nie jest dla ludzi niewierzących, tylko dla wierzących.


No i wyszło jak to jest ^_^
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Prawda Absolutna

Post 17 maja 2009, 14:16

Til - nawet tego nie doczytalem,ale tym bardziej widac o co chodzi w "nowych religiach" czy filozofiach :D .
Przewaznie/zawsze o to samo .
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: Prawda Absolutna

Post 18 maja 2009, 03:32

Witam

Tak naprawde caly ten monolog odnosi sie do glebokiej filozofi opartej na materi i antymateri. Wyglada na to, ze wlasnie z tej zasady wszechswiata zostaly wyprowadzone wszystkie wnioski dotyczace Boga i przeciwboga (lucyfera), plusa i przeciwplusa (ale nie minusa), wiary wlasciwej i jej przeciwwagi, wiary niewlasciwej (ale nie niewiary). Szkoda tylko, ze zostalo to przedstawione w tak zagmatwany sposob......

Ps. A o co chodzi z tym kontem bankowym.....? :wink:

Pozdrawiam
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik

Re: Prawda Absolutna

Post 18 maja 2009, 06:46

Podziwiam Cie,że z tego belkotu byles w stanie wyciagnąć jakis wniosek.
Ten "tekst' wyglada tak,jakby pisal go czlowiek niespelna rozumu - delikatnie mówiąc. :wink:
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: Prawda Absolutna

Post 18 maja 2009, 12:57

Osobie szukającej Boga religia nie jest potrzebna - jest tylko ona i Bóg
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Re: Prawda Absolutna

Post 18 maja 2009, 13:45

Tak Raduniu,
Ale panu/pani "prawdaabsolutna" potrzebne sa nasze wplaty na konto,którego numeru jeszcze nie podal :D .
Nie mozna go/jej zawieśc. :wink:
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: Prawda Absolutna

Post 15 sie 2009, 22:47

Ta prawda absolutna to nie na mój rozum :shock:
MonikaZ66 Kobieta
 
Imię: Monika
Posty: 6
Dołączył(a): 24 lip 2009, 22:12
Lokalizacja: Łódź
Droga życia: 1
Typ: 4w3
Zodiak: Strzelec/Koń

Re: Prawda Absolutna

Post 16 sie 2009, 04:50

Til napisał(a):
prawdaabsolutna napisał(a):Ci ludzie co żle o mnie się wypowiadają i negatywnie, to mają złą i diabelską przeciw wiarę. Bo ci ludzie pochodzą z wadliwego nasienia od swego ojca. I ja nie liczę na pomoc od takich ludzi. Moje konto bankowe nie jest dla ludzi niewierzących, tylko dla wierzących.


No i wyszło jak to jest ^_^


No jak? Jak u Ojca Dyrektora - konto najważniejsze :lol:
Kartezjusz mógł to ja też - zaczynam od zera. Deep night of my soul.
Zdanie nieprawdziwe: Świat taki jest. Zdanie prawdziwe: Ja tak widzę świat.
Jest noc, maszty i ster są połamane, a ja uciszam sztorm.
http://ostrze.blogspot.com/
Avatar użytkownikaSirhan Mężczyzna
Jestem, kim chcę być
 
Imię: Bartek
Posty: 86
Dołączył(a): 10 cze 2009, 17:38
Droga życia: 5
Typ: 7w8
Zodiak: Lew, Zając

Re: Prawda Absolutna

Post 24 sie 2009, 12:22

stancom napisał(a):Tak Raduniu,
Ale panu/pani "prawdaabsolutna" potrzebne sa nasze wplaty na konto,którego numeru jeszcze nie podal :D .
Nie mozna go/jej zawieśc. :wink:



oj podał, tylko trzeba czytać wszystko dokładnie i ze "zrozumnieniem". Tylko nie zasilajcie tego konta antypieniędzmi aby koto to mogło pozostać wierne wierze prawdziwej w swojej prawdzie gdyż prawda jest tym, w co wierzy człowiek wierzący a niewierzący nie wierzy w wiarę tylko w antywiarę nieprawdziwą, która prawdziwą nie jest bo wyszła z kufra...

btw - ...tam, w tym kufrze żadnych pieniędzy nie było, żeby konto prawdy absolutnej zasilić?...
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: Prawda Absolutna

Post 02 maja 2010, 11:36

prawdaabsolutna przeczytaj a dowiesz się kim jest Bóg. Co do Lucyfera to on nie uznaje Boga Ojca bo nigdy go nie widział, natomiast spotykał się często z Synem Bożym który go stworzył.
„Dosięgając Nieskończonego nie możemy go znaleźć. Nie znać śladów Boskich stóp”. „Jego mądrość jest nieskończona a jego wielkość jest niedocieczona”. Oślepiające światło obecności Ojca jest tak wielkie dla jego skromnych istot stworzonych, że z pozoru „mieszka on w gęstej ciemności”. Nie tylko jego myśli i plany są niezbadane, ale „on czyni niezmierne dziwy, a cudów jego bez liku”. „Wielki jest Bóg, choć nieznany, lat jego nikt nie policzy”. „Czy Bóg rzeczywiście mieszka na ziemi? Spójrzcie, niebo (wszechświat) i niebo nieb (wszechświat wszechświatów) nie mogą go objąć”. „Jak niezbadane są jego wyroki i nie do wyśledzenia jego drogi”!
„Jest tylko jeden Bóg, Ojciec nieskończony, Stwórca, on wiary dochowuje”. „Boski Stwórca jest również Wszechświatowym Władcą, źródłem i przeznaczeniem dusz. Jest Najwyższą Duszą, Pierwotnym Umysłem i Bezgranicznym Duchem całego stworzenia”. „Wielki Władca nie popełnia błędów. Jest wspaniały w swym majestacie i chwale”. „Stwórca Bóg zupełnie nie ma lęku i wrogości. Jest nieśmiertelny, wieczny, samoistny, boski i łaskawy”. „Jak czysty i piękny, jak wnikliwy i niezgłębiony jest niebiański Protoplasta wszystkich rzeczy”! „Nieskończony najdoskonalszy jest w tym, że użycza siebie człowiekowi. On jest początkiem i końcem, Ojcem każdego dobrego i doskonałego celu”. „U Boga wszystkie rzeczy są możliwe; wieczny Stwórca jest przyczyną przyczyn”.
Jezus wymiótł wszelkie obrzędy ofiarowania i pokuty. Zlikwidował podłoże wszelkiej fikcyjnej winy i poczucia izolacji we wszechświecie, oświadczając, że człowiek jest dzieckiem Boga.
Avatar użytkownikaNEBADON Mężczyzna
Wiara objawia Boga w duszy.
 
Imię: Adam
Posty: 8
Dołączył(a): 19 sty 2010, 15:34
Droga życia: 39
Typ: typ 6
Zodiak: lew

Re:

Post 13 cze 2010, 16:54

[quote="prawdaabsolutna"]Tajemnica Boga do sprzedania!!!

I Twoja myśl jest już teraz zdolna do poświęceń i do interpretowania wiary w rozum dla Twego Wysokiego, Nadświadomego „Ja”. I masz już zdolność do myślenia, pisania i podjęcia pracy i współpracy z moją gazetą, która będzie tygodnikiem.
Mój adres internetowy:
<www.prawdaabsolutna @ wp.pl >

Pieniądze proszę wpłacać na konto bankowe redakcji „Prawda Absolutna”.
Nr konta: 17102052260000610200848085 Oddz. I Wrocław

Jest to udowodniona teza dla Nauki o istnieniu wiary służącej dla 1-ego Nieba i przeciw wiary służącej tylko dla drugiego piekła -na ziemi.

„Prawda Absolutna” będzie najciekawszą gazetą w Polsce i na świecie, jakiej jeszcze nie było w historii ludzkości.
W imię prawdy Pokłońcie się Ojczyźnie!

Antymateria jest substancją pierwotną, która nie przemija – to duch. – A materia jest substancją wtórną, która przemija – to ciało. W każdej cząstce materii, która jest w znaku plus, jest antycząstka z antymaterii, która jest w znaku minus.

Ty Drogi czytelniku jesteś pomostem między wiarą Boga Ojca w Niebie i przeciw wiarą Lucypera w piekle… A jestem z różnicą wiary i przeciw wiary i między Niebem i Pieklem.

- Gdy wpłacisz jakąś sumę na rzecz założenia mojej gazety to pomagasz dla Nieba, w którego interesie wykryłem tajemnicę wiary.
- A gdy postawisz sprzeciw dla wpłaty na rzecz mojej gazety, to „pomagasz dla Lucypera przeciw wiary i jego piekła”.
Moja wiedza kosztuje i to co wiem – sprzedaję. A to co wykryłem w internecie, to dopiero część mojej wiedzy. A wartość tej cząstki wiedzy oceniam na taką sumę, która ma starczyć na przygotowanie redakcji gazety do pracy. Wartość tej wiedzy równa się z wiarą, która zawarta jest w tej treści.
Ja swoją tezę, która jest cząstką tajemnicy wiary, sprzedaję za sumę założenia mojej redakcji gazety. Treść mojej gazety, która będzie wydawana na cały świat, zażegna kryzys w Polsce i na świecie. Taka jest prawda!

mam do ciebie kilka prostych prawd pytań I KULKA POMOCNYCH RAD` :thumbright:
1 powiadasz nam ,że jesteś osoba oświeconą ,skąd takie przypuszczenia ?co robiłeś aby Cię oświeciło ?
2 skąd twoja pewność o tym ,że to prawda to co piszesz ??
3sprawdzałeś swoje wibracje??

BARDZO TRUDNY SOBIE JEZYK WYBRAŁEŚ ,rozwlekle pisze powtarzasz wiele rzeczy przytaczasz cytaty niepotrzebnie TE SAME ,PODAWAJ LINKI obecnie ludzie nie mają czasu czytać takich rozwlekłych rzeczy tym bardziej ,że slowa które piszesz brzmią jakby z jakiegoś tłumaczenia
1szukasz po prostu sponsora ,do twej gazety a zeby było oryginalniej tak powiadasz ,niespotykanym jezykiem niby polskim
2 szukasz fajnej laski :oops: z WROCŁAWIA lub okolic ,do pracy itd ,ŻEBY BYŁO taniej bo mieszka u siebie
no super TO LEPIEJ DAJ OGŁOSZENIE TUTAJ bo jak sądze szukasz osoby oświeconej prawie itp....ja proponoju
3 proponuje NAPISZ DO ASTROLOGA ,ja tez jestem astrologiem i poproś o zrobienie dla ciebie ASTROLOGII PARTNERSKIEJ I biznesowej koszt 2000zl Lub sam poczytaj ALE JAK JESTES OSOBĄ OŚWIECONA POWINIENEŚ POSZuKAĆ JEJ INTUICYJNIE A jak CI sie wydaje ,że jesteś oświecony to jednak zrób ASTROLOGIE BIZNESOWĄ LUB JAK MASZ CHĘTnE KOBIETKI ze zdjeciami i CV o pracy doradz ,które od razu odrzycić ....a jakich szukać ,żeby były dla ciebie super wibracjami ,,,,,,itd itp,,,,,,,CDN.
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron