Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Telekinetyk

Post 27 lut 2008, 23:09

Czy ktoś z was zna jakiegoś telekinetyka?

Chciałbym z takowym, który to odblokował w sobie porozmawiać, bo ja już właściwie cały mechanizm czuje każdym atomem swojego ciała, ale świadomośc mi blokuje tą ostatnia iskierke :(
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 28 lut 2008, 00:21

Ja też chciałbym właśnie poznać kogoś takiego kto posiada takie umiejętności i najlepiej zobaczyć jak używa telekinezy, wtedy właśnie myślę, że blokada psychiczna by spadła a wiara we własne możliwości by wzrosła... Osobiście niestety nie znam nikogo o takich zdolnościach, chociaż na różnych forach ludzie twierdzili, że potrafią poruszać wiatraczkiem siłą woli lub przesuwać niewielkie przedmioty, jednak forum to nie to samo co osobiste spotkanie... Mi udało się kiedyś kilkakrotnie poruszyć wiatraczkiem, ale nie mogę na 100% stwierdzić, że to była telekineza (chociaż ja w to wierzę :]). Mam nadzieję, że znajdzie się przynajmniej kilku ludzi podobnych do mnie i do Paxa, którzy chcą odblokować w sobie tą umiejętność (lub już umieją się nią posługiwać :D) i wymiana doświadczeń pomoże nam w dojściu do upragnionego celu :]
Pozdrawiam wszystkich.
"It's only after you've lost everything you're free to do anything"
GoTan Mężczyzna
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 mar 2007, 22:19

Post 28 lut 2008, 02:08

Znam osobę, która posiada różne zdolności - między innymi telekinezy. Niestety dosyć trudno będzie tego kogoś spotkać, gdyż mieszka daleko stąd. Jest brazylijczykiem i nazywa się Tomas Green Morton. Może o nim słyszeliście, gdyż jest postacią dosyć znaną. Może przyjedzie do Polski na mistrzostwa - jest wielkim fanem piłki nożnej ;).
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 28 lut 2008, 23:16

GoTan napisał(a):Ja też chciałbym właśnie poznać kogoś takiego kto posiada takie umiejętności i najlepiej zobaczyć jak używa telekinezy, wtedy właśnie myślę, że blokada psychiczna by spadła a wiara we własne możliwości by wzrosła... Osobiście niestety nie znam nikogo o takich zdolnościach, chociaż na różnych forach ludzie twierdzili, że potrafią poruszać wiatraczkiem siłą woli lub przesuwać niewielkie przedmioty, jednak forum to nie to samo co osobiste spotkanie... Mi udało się kiedyś kilkakrotnie poruszyć wiatraczkiem, ale nie mogę na 100% stwierdzić, że to była telekineza (chociaż ja w to wierzę :]). Mam nadzieję, że znajdzie się przynajmniej kilku ludzi podobnych do mnie i do Paxa, którzy chcą odblokować w sobie tą umiejętność (lub już umieją się nią posługiwać :D) i wymiana doświadczeń pomoże nam w dojściu do upragnionego celu :]
Pozdrawiam wszystkich.


Jeśli piszesz, że nie jesteś na 100% pewien, ale wierzysz, to posłuchaj mojej rady i nie wierz w to. Bo telekineza oprócz wpływu na przedmiot jest też wewnętrznym przeżyciem... I jakiś tam wiatraczek czy płomień świecy jak niektórzy piszą mogło to być wynikiem podmuchu powietrza albo fluktuacją pola elektrostatycznego (tyle, że naturalną) wiem bo mam tego rekolekcje gdy bywam w transie... Jeśli tego nie poczułeś kazdą komórką swojego ciała to znaczy, że to nie było to :|

Ale życzę powodzenia... ja póki co próbuję tylko tuż po wyjściu z transu, po medytacji.. wtedy blokady są osłabione, ale na tyle silne, że nadal zero efektu. Ale wiem, że to potrafię.

leaozinho napisał(a):Znam osobę, która posiada różne zdolności - między innymi telekinezy. Niestety dosyć trudno będzie tego kogoś spotkać, gdyż mieszka daleko stąd. Jest brazylijczykiem i nazywa się Tomas Green Morton. Może o nim słyszeliście, gdyż jest postacią dosyć znaną. Może przyjedzie do Polski na mistrzostwa - jest wielkim fanem piłki nożnej ;).


Miejmy nadzieję, że w przyszłości (jeśli sam sobie nie poradze) ktos taki bedzie w stanie mi pomoc :)
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 06 mar 2008, 16:33

Chyba chciałby każdy ale wielu z nas (juz nie musze wspominac o reszcie 'przecietnych ludzi') nie wierzy w to. No i brak wiary we wlasne mozliwosci. Ja osobiscie wierze ze kiedys uda mi sie osiagnac trans czy wejsc w oobe, nastraja mnie to pozytywnie i pewnie daje wieksza szanse.

Tak wtrącając :P
Ruszać się nie jestem w stanie choć chciałbym
Wygląda na to że jestem jak kamień bezwładny(..)
Czy to dzieje się naprawdę ziom?
Czy nie żyję i nie wyjdę już na zawsze stąd?
Avatar użytkownikaPL-ayeR Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 115
Dołączył(a): 14 lut 2008, 18:02
Lokalizacja: Maków k. Skierniewic
Droga życia: 7
Typ: Poprzednio 4w5, teraz 7w6?
Zodiak: Baran

Post 06 mar 2008, 19:38

Osiągnąć trans? :) Nawet nie wiesz jak często go osiągasz ;)
_ _ _
 

Post 06 mar 2008, 19:46

To ja się wtrącę... pl-ayer spróbuj najpierw wywoływać LD-ki tą metodą co ci dałem na GG. ja przez LD właśnie wszedłem w oobe kręcąc się szybko wokół własnej osi a ostatnio nie ćwiczę to i nie mam. metodami "na jawie" będzie zdecydowanie trudniej co nie znaczy gorzej. ale to tylko taki mały offtopik dla informacji Kamila ;)
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 06 mar 2008, 21:04

Dziekuje przeczytalem mechezzie;p jak cos...

A z transem to pewnie prawda ze go osiagam tylko ze to podswiadomie... przy zasypianiu i nie moge jego granicy uchwycic..

(OOOFFTOP!! zawsze tam gdzie ja;p)
Ruszać się nie jestem w stanie choć chciałbym
Wygląda na to że jestem jak kamień bezwładny(..)
Czy to dzieje się naprawdę ziom?
Czy nie żyję i nie wyjdę już na zawsze stąd?
Avatar użytkownikaPL-ayeR Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 115
Dołączył(a): 14 lut 2008, 18:02
Lokalizacja: Maków k. Skierniewic
Droga życia: 7
Typ: Poprzednio 4w5, teraz 7w6?
Zodiak: Baran

Post 07 mar 2008, 02:58

Mnie telekineza owszem, interesuje, ciekawi...
Kiedyś nawet chciałem osiągnąć takie zdolności.
A teraz nie chcę. Chętnie zobaczyłbym jak ktoś to robi, bo zawsze lubię obserwować jak ktoś coś osiąga, bo tak najwięcej się uczę, jednak próbować sam teraz nie będę.
Bo po prostu czuję i wiem, że w tej chwili akurat w tym kierunku - oddziaływania na materię, jestem 'za cienki w uszach'. Jeśli chodzi o oddziaływanie na energię, to mogę zrobić z nią prawie wszystko, ale w sferze materii dopiero raczkuję. Więc na pewno nie teraz - może kiedyś. Bo nie chcę sobie, albo tym bardziej komuś zrobić krzywdy, bo wiem (skąś ;P ) że w aktualnym stanie ducha i umysłu, i braku dostosowania do oddziaływania na 'matrycy materii' gdybym zaczął próbować, zrobiłbym na pewno poważne szkody.
Więc wolę najpierw rozwinąć lepiej samo rozumienie i czucie materii ;P
Jak dobrze mieć taką wiedzę 'skąś' (poprzednie wcielenia?) która mówi czego nie robić... prawda?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 20 kwi 2009, 19:30

Blokad nie ma, to iluzje które sam tworzysz.
Chcesz je pokonać i mieć świadomość "Tak pokonałem je jestem prawie tak dobry jak ten gościu na forum.przebudzenie.net o nicku Bog".
Nie możesz pokonać czegoś czego nie ma, musisz zaniechać chęci walki i być wygranym, uświadomić sobie że tak naprawdę to już to umiesz w tej chwili jesteś wszechmogący i cokolwiek by się nie działo zawsze tak będzie, dodam jeszcze że wszechmoc nie ma żadnej formy tak więc co byś nie czuł zawsze będziesz wszechmogący.










Echoes.
Bog
 

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron