Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.

Post 26 wrz 2008, 19:59

Oj dzizus... albo on sobie z nas jaja robi, dlatego pisze wszystko wielkimi literami, albo to z skads kopijue, albo jest "dziwny" :D Tego sie nawet nie da czytac... caly czas te same slowa, Boga Ojca, rozumu,Nieba... chyba mu sie nudzi w domu ;D
PioT Mężczyzna
 
Imię: Piotrek
Posty: 68
Dołączył(a): 21 wrz 2008, 13:56
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Zodiak: Wodnik

Post 03 paź 2008, 13:44

Interpretacja

Wiara Boga Ojca jest najwyższym rozumem Boga Ojca i wyższego rozumu od wiary już nie ma. Taka jest wiara w 1-no Niebo, które jest najwyższą mądrością Boga Ojca i Jego wiary.
I w Bogu Ojcu była diabelska przeciw wiara, która była najniższą mądrością, bo wyprzedzała boską wiarę i świadomość Boga Ojca przed Jego istnienie – w nic, tylko w swój sprzeciw prawdzie 1-ego Nieba, tylko w kłamstwo istnienia 2-ego nieba przed Bogiem Ojcem, przed którym nic nie istniało. A ponieważ ta wtórna wiara dążyła do kłamstwa wiary w istnienie drugiego nieba przed Bogiem Ojcem, więc Bóg Ojciec przez tą przeciw wiarę, miał w sobie prawdziwe piekło. Bóg Ojciec przeklął tę wtórną i kłamliwą przeciw wiarę i wylał ją z siebie przez łzy do kufra, który uczynił tajemnicą w Niebie i przeznaczył ją dla drugiego rozumu po Niebie dla 1-ego , świętego i prawdziwego piekła na wieki wieków. W tajemnicy było święte przeklęcie dla tego rozumu, który ją wykryje po Bogu Ojcu.
Lucyper po otwarciu kufra i to co w nim zobaczył, to nie mógł już się wycofać z tej wtórnej przeciw wiary, bo w kufrze było święte przeklęcie Boga Ojca przeznaczone dla drugiego rozumu, które opętało Lucypera.
Lucyper w hierarchii aniołów w Niebie był prawą ręką Boga Ojca i najwyższym posłem na sejm w Niebie. Lucyper po otwarciu kufra stał się największym osłem, bo dalej nic nie wiedział, że w nim już piekielny demon siedział, który był skazany dla wiecznego piekła!
*** ***** ***
Odrzucam to co jest diabłem, gdyż Bóg Ojciec odrzucił z siebie i od siebie to, co było w nim diabłem i diabelską przeciw wiarą, którą zamknął w tajemnicy dla piekła.
*** ***** ***
:Dlatego nie mógł i dlatego musiał, bo po otwarciu kufra utracił już swoją boską moc wiary, bo został opętany diabelską przeciw wiarą i już musiał wierzyć swoją diabelską przeciw wiarą w swoje 1-dno piekło, od którego nie miał już odwrotu.
Niebo istnieje wiecznie i piekło musi istnieć wiecznie. Dobra wiara istnieje i musi istnieć zła wiara.
Lucyper już nie mógł wycofać się z wtórnej przeciw wiary, która weszła w niego przez oczy i musiał wierzyć diabelską wiarą – w nic i w nic nie wierzył, tylko w swój sprzeciw dla boskiej wiary Boga Ojca w Niebie i bez przeczenia tylko w swoje 1-dno piekło! Myślę, że już zrozumiałeś?!

Prawda Absolutna
prawdaabsolutna Mężczyzna
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 lip 2008, 17:28

Post 03 paź 2008, 19:29

prawdaabsolutna napisał(a):Niebo istnieje wiecznie i piekło musi istnieć wiecznie. Dobra wiara istnieje i musi istnieć zła wiara.


Skoro więc Bóg Ojciec istnieje od zawsze i przed Nim nic nie było, nie jest i nie będzie, oraz skoro piekło istnieje wiecznie i musi istnieć wiecznie, zarówno jak zła wiara, to czyż nie jest tak, że piekło to i ta zła wiara są zamysłem lub częścią istoty Boga Ojca? Jeśli tak, to jakże można odrzucać to piekło i tą wiarę? To tak, jakby odrzucać Boga.

Jeszcze jedno pytanie, jeśli można: w jaki sposób zostało Ci to objawione? Piszesz o "sposobie transcendentnym". Wyjaśnij, proszę, co dokładnie przez to rozumiesz.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 03 paź 2008, 20:43

leaozinho napisał(a):Skoro więc Bóg Ojciec istnieje od zawsze i przed Nim nic nie było, nie jest i nie będzie, oraz skoro piekło istnieje wiecznie i musi istnieć wiecznie, zarówno jak zła wiara, to czyż nie jest tak, że piekło to i ta zła wiara są zamysłem lub częścią istoty Boga Ojca? Jeśli tak, to jakże można odrzucać to piekło i tą wiarę? To tak, jakby odrzucać Boga.


Po co wdajesz się z nim w dyskusje, skoro i tak odpowie ci kolejną porcją tego smutnego bełkotu?
Avatar użytkownikaObserwator Mężczyzna
Lord Szaleństwa
 
Imię: Artur
Posty: 67
Dołączył(a): 19 sie 2008, 12:03
Lokalizacja: Z kontowni
Droga życia: 1
Typ: 5w4 ^ 4w5
Zodiak: Baran

Post 03 paź 2008, 21:33

Po co wdajesz się z nim w dyskusje, skoro i tak odpowie ci kolejną porcją tego smutnego bełkotu?


A po co Ty dyskutujesz z kimkolwiek? Po co czytasz czyjeś wypowiedzi i oceniasz jako bełkot lub jako coś sensownego? Po co uczestniczysz w tym forum? Po co zadawać jakiekolwiek pytania? Po co szukać odpowiedzi?
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 04 paź 2008, 13:34

leaozinho napisał(a):A po co Ty dyskutujesz z kimkolwiek? Po co czytasz czyjeś wypowiedzi i oceniasz jako bełkot lub jako coś sensownego? Po co uczestniczysz w tym forum? Po co zadawać jakiekolwiek pytania? Po co szukać odpowiedzi?


W jednym celu. Rozwój.

*To niekulturalne odpowiadać pytaniem na pytanie, bo ja dalej nie usłyszałem odpowiedzi na swoje pytanie, podczas kiedy zmuszasz mnie do odpowiedzi na swoje.
Avatar użytkownikaObserwator Mężczyzna
Lord Szaleństwa
 
Imię: Artur
Posty: 67
Dołączył(a): 19 sie 2008, 12:03
Lokalizacja: Z kontowni
Droga życia: 1
Typ: 5w4 ^ 4w5
Zodiak: Baran

Post 04 paź 2008, 20:15

Obserwator napisał(a):*To niekulturalne odpowiadać pytaniem na pytanie


ja w ogóle jestem takim mało kulturalnym typem :P

Obserwator napisał(a):bo ja dalej nie usłyszałem odpowiedzi na swoje pytanie, podczas kiedy zmuszasz mnie do odpowiedzi na swoje.


Do niczego Cię nie zmuszam. Moje pytania były retoryczne. Twoją odpowiedź na nie możesz również odnieść do zadanego przez Ciebie pytania.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 05 paź 2008, 11:46

prawdaabsolutna, jesteś cholernie mądrym człowiekiem. Jestem pełna podziwu dla Twoich poglądów jednak nie zgadzam się z nimi. Skoro wszystkie dogmaty chrześcijaństwa były nieprawdziwe to jak mogły pzetrwać aż 2000 lat i wciąż mieć miliony wyznawców? Wiesz, Twoje tezy brzmią jak z mitologii rodem. Zamykanie czegoś w kufrze, otwieranie - czy czegoś podobnego nie było w wierzeniach greckich? Przepraszam za moje skojarzenie, jeśli kogoś tym urażę, ale mam podstawy wierzyć, że ta prawda absolutna została stworzona pod pierzynką przez domorosłych filozofów mających wielkie doświadczenie w pracy na komputerze. Nie gardzę, ale nie wierzę.
Pozdrawiam.
ksantypa Kobieta
sangwiniczka..
 
Posty: 36
Dołączył(a): 03 paź 2008, 22:27
Lokalizacja: z brzucha Mamy
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: waga

Post 13 paź 2008, 14:17

Przyjaciele Nieba
Abecadło utrwalone w treści pisma to był i jest Bóg! Wszystkie dogmaty chrześcijańskie były prawdziwe dla każdego okresu i przetrwały przez 2000 lat. Obecnie nastał nowy okres do zmian i mój nowy światopogląd, który wprowadzam dla nowej wiary, bo wiem co nastąpi. Jestem natywistą z wrodzoną ideą w celu odnowienia wiary. Wszystkie moje doświadczenia i opisane doznania przechodziły przeze mnie i wiedza moja – nie były ściągane z wierzeń greckich. Ta prawda absolutna została wyciągnięta z mojej myśli, a myśl moja jest oświecona. I zależy mi na wierzących, bo wiara jest najwyższym rozumem i chcę mieć wierzących w moją ideę. A na niewierzących mi nie zależy, bo ich niewiara jest najniższym rozumem, który jest przeciw wiarą dla wiary.
**** ***** ****
W Bogu Ojcu była diabelska, odwrotna przeciw wiara, którą Bóg Ojciec odizolował od swojej boskiej wiary i diabelską przeciw wiarę zamknął w tajemnicy... Ta odwrotna, diabelska przeciw wiara, by nie zaistniała, gdyby Lucyper, który był aniołem, nie otworzył tej zakazanej tajemnicy, która była zamknięta na klucz...
Nie zaistniało by zło, ani piekło... To piekło, które miał w sobie Bóg Ojciec, było zamknięte w kufrze! To piekło w kufrze było cząstką złej wiary Boga Ojca, która była przeklęta dla całej przeciw wiary. I po otwarciu kufra przez Lucypera, to piekło z diabelską przeciw wiarą weszło w Lucypera i opętało jego cały rozum.
Bóg Ojciec odrzucił od siebie tylko boską wiarę łez do tajemnicy, które przeklął w wodę. Tajemnica po otwarciu przez Lucypera stała się świętą przeciw wiarą ognia, który jest przyczyną do wiecznego wylewania łez w piekle. Stworzenie piekła nie było w zamyśle Boga Ojca i dlatego Bóg Ojciec swoją przeciw wiarę piekła zamknął w tajemnicy, by poza Bogiem Ojcem nikt jej nie znał i nie widział w Niebie łez. To Lucyper po otwarciu kufra wywołał piekło w Niebie.
Podstawą dla mnie, utwierdzającą mnie w nowej wierze i nowym światopoglądzie, są moje doznania cielesne, doświadczenia i eksperymenty, które przeprowadziłem dla pewności siebie i dla nauki. I w mojej misji mam stuprocentową pewność!

Pozdrawiam – Prawda Absolutna
prawdaabsolutna Mężczyzna
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 lip 2008, 17:28

Post 28 paź 2008, 11:21

ooohohooo....kochaniutki...nieźleś to sobie wykombinował:

"Są tylko dwie wiary: boska wiara w swój rozum dla mnie i diabelska wiara w swój sprzeciw dla swego i mego rozumu"

....formułując myśl w ten sposób natychmiast narzucasz odbiorcy wybór między postawą"za" lub "przeciw"..........jednoczesnie odgradzając go od owego "rozumowego" podejścia.......wybór między młotem a kowadłem........pseudoboskie "tak" i pseudodiabelskie "nie"....śmierdzi mi to średniowieczem......ale moze mam wypaczony zmysł powonienia......hmm......
po czym prezentujesz wymuszające nawrócenie:

"Wy nie możecie zrozumieć czytelnej treści wykrywanej tajemnicy, bo posługujecie się tylko diabelską przeciw wiarą."

..........co w Twojej mydlanej bańce PA......tłumaczy Tobie samemu nieakceptację owej Prawdy przez tego czy owego odbiorcę.........eh.....buńczucznie odrzucasz możliwość dialogu.....i z istnie giertychowskim uporem....nieczym z ambony niemalże grzmisz do "niewiernych"........... Słusznie zauważono na forum, że proroków było już w piiiip i ciut ciut.........i Ty, kochaniutki, wybacz.........ale brzmisz odrobine jak opętany-rozedrgany......
chociaż daleka jestem od wyśmiewania Twojego momentu oświecenia..........nie było mnie przy tym i dlatego nie mogę twierdzić, że ......hmmm....ściemniasz.......ale z drugiej strony jestem sceptycznie nastawiona również do kultu Słowa Bożego i księgi zwanej Biblią.........jak i do wiary w religijnym wymiarze........i moze poprzez to właśnie nie moge sie pozytywnie ustosunkować do żadnej z Twoich myśli.....baa.........wielu z tych wielokrotnie złożonych zdań moje zwoje nie są w ogóle w stanie przełożyć na zrozumienie......mało tego.......mam wrażenie, że kilka z owych zwojów zatrzeszczało w dramatycznej próbie rozprostowania się...............eh......przywodzi mi na myśl: religia-opium dla mas...........upalony do nieprzytomności sflaczały lud............moze to rozumie.........moze przyjmie..............ale za dużo inteligentnych głów na forum...........żeby sprzedać im te Twą wiarę........................acz podkreślam: nie mowię w niczyim imieniu....to jeno moje subiektywne odczucie.........

przyjmujesz postawę przewodnika między Bogiem i Lucyperem.........niczym mostek miedzy prawą i lewą półkulą mózgu.....no dopsz........dlaczego zatem nie wielbić Lucypera za to, że przejal ową czarną tajemnice Boga?........przeca uwolnil go niejako od wstydliwej wysypki owego kufra.......coś mi sie tu nie zgadza.............jak i to, że odrzucasz tych, którzy mówią "nie".............czyżbyś zdawał sobie sprawę z luk w objawieniu?...............eh................zagmatwane to..........."niewiara w nic i nikogo"...................chyba raczej "niewiara w kogokolwiek lub cokolwiek"...........albo "wiara w nikogo i nic"........................za dużo przeczeń.........przeczenie dogmatem niewiary.......ciekawe.........

............faken............za dużo chce napisać...........za mało czasu mam................podrepcę zatem i pomyślę...........choć temat z całą pewnością Absolutnie Surrealistyczny...... :baba:
i'm a fountain of blood in a shape of a girl....i ide tam, gdzie ide.....;]
Avatar użytkownikakaa Kobieta
nikt nigdy tak jak teraz
 
Imię: kaa
Posty: 58
Dołączył(a): 07 mar 2008, 02:36
Lokalizacja: neverland evergreen
Droga życia: 33
Typ: 4w5
Zodiak: szczur

Post 30 mar 2009, 11:07

Tajemnica Boga do sprzedania!!!
Abecadło to jest Bóg
-Adresy internetowe na forum, gdzie jest wykryta cząstka tajemnicy wiary z tajemnicą Nieba. 1<http:/ezoterra.pl / forum > 1.moja ścieżka,2.prawda absolutna.
2< www.moja droga.fora.pl>1. Z życia wzięte 2. wiara na co dzień.3.Prawda Absolutna.
Jest to udowodniona teza dla Nauki, o istnieniu wiary służącej dla 1-ego Nieba i przeciw wiary służącej dla „drugiego piekła” na ziemi!
To jest materiał dowodowy, który podważa diabelską przeciw wiarę Lucypera na rzecz boskiej wiary Boga Ojca.
Przeczytaj na: <www.prawda-absolutna.yoyo.pl > w dziale artykuły. Pod tym adresem poznasz prawdę absolutną, Tajemnicy Nieba. Czarne litery na białym tle.
Apel do wierzących w Boga!

Zatrudnię do pracy i współpracy w mojej gazecie Prawda Absolutna.
Jak już zapoznałeś(aś) tajemnicę Nieba, to teraz, już wiesz, że ona była napisana abecadłem, a to co przeczytałeś(aś) jest Bogiem, bo wiara w abecadło w piśmie to jest Bóg. Wszystkie litery, czyli treść czytanej tajemnicy zarejestrowała Twoja Podświadomość.
I Twoja myśl jest już teraz zdolna do poświęceń i do interpretowania wiary w rozum dla Twego Wysokiego, Nadświadomego „Ja”. I masz już zdolność do myślenia, pisania i podjęcia pracy i współpracy z moją gazetą, która będzie tygodnikiem. Gdy podejmiesz decyzję do pracy w mojej gazecie, to zgłoś swój akces i chęć do pracy na mój adres e-mailowy redakcji.
Gdy podejmiesz decyzję do pracy to dobrze by było, abyś mieszkał(a) we Wrocławiu lub okolicach. Gdy się zdecydujesz na pracę, to napisz o sobie i prześlij na mój adres swoje dane. Twój wiek i stan cywilny, wykształcenie, czyli CV ze zdjęciem i list motywacyjny. Na mój adres <prawdaabsolutna@wp.pl>
W tej treści apeluję też do sponsorów o wpłaty na rzecz gazety.
-By gazeta ruszyła to potrzebne są pieniądze i sponsorzy. Wiara w treść gazety, która będzie wychodziła, to jest Bóg. A potrzebne pieniądze na rozruch to „diabeł”.
Boska wiara w gazetę bez diabelskiej przeciw wiary- nie istnieje. Życie to jest boska wiara, a śmierć to jest tylko diabelska przeciw wiara. Takie jest życie, które bez śmierci nie istnieje!

* * * * * * * * * * * * * * * * *
I Pani na rację w swojej wypowiedzi na forum, że to jest moja indywidualna wiara i ścieżka. I każdy z Was ma swoją indywidualną wiarę i ścieżkę.
* * * * * * * * * * * * * * * * *
Treść tajemnicy Nieba ja pierwszy poznałem i wykryłem dla Was, bo jestem do tego predysponowany. Tak więc czytelnicy jesteście zapładniani abecadłem tajemnicy wiary, którą poznaliście. I macie już prawo myśleć, pisać i redagować swoją wiarę. Pani ma rację, że człowiek jako materiał jest stworzony przez Lucypera do grobu i dla piekła.
* * * * * * * * * * * * * * * * *
Lucyper nie stworzył człowieka boską wiarą dla Boga Ojca i jednego Nieba.
Bo lucyper po wykryciu tajemnicy w Niebie i to co w niej zobaczył, to nie uwierzył już w jedno Niebo, tylko musiał uwierzyć dla przerwanej wiary w swoje drugie niebo i bez przeczenia jego przeciw wiara była tylko w swój sprzeciw dla Boga Ojca i skazana była dla 1-ego piekła. To ciekawość Lucypera wykryła zakazaną tajemnicę, bo ciekawość Lucypera była pierwszym stopniem do piekła!
- Ja nie mam czasu na dialog z czytelnikami forum i nie mam sojuszników, którzy by mi pomagali w tworzeniu redakcji. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) pracą w mojej gazecie i pomocą dla mnie, to wtedy sobie podyskutujemy, bo będę widział w Tobie sojusznika i znajdę w Tobie interesujący mnie potencjał do Twojego pisania artykułów i to się liczy dla mnie. Wy macie pisać swoją myślą i swoją boską wiarą w coś, a nie swoją diabelską „przeciw wiarą - w nic, tylko w przeciw.”

- I dlatego nic nie rozumiecie z tajemnicy prawdy absolutnej, którą wykryłem dla was na : <forum.przebudzenie.net> 1.Religie i filozofie 2. Religie i wierzenia.
3.Prawda Absolutna.

Wyjaśniam; Lucyper w Niebie najpierw był Bogiem i prawą ręką Boga Ojca, bo Bóg Ojciec był pierwszy, który istniał i uczynił w Niebie zakazaną tajemnicę. A Lucyper drugi wykrył zakazaną tajemnicę, w której była przeklęta przeciw wiara. Lucyper został opętany odwrotną dla boskiej, tylko diabelską przeciw wiarą. I Lucyper już nie mógł wierzyć boską wiarą, tylko musiał wierzyć diabelską przeciw wiarą – w nic i w nic nie mógł uwierzyć, tylko w swój sprzeciw dla boskiej wiary i w przeciw dla Boga Ojca. Ja rozumię, bo wierzę w swój rozum, a znam tajemnicę Nieba i Wy też już znacie tę tajemnicę.

Gdy nie masz pieniędzy, a zdecydujesz się na pracę dla mnie, to zapraszam do pracy i współpracy. A gdy masz pieniądze, a nie chcesz u mnie pracować, to zapraszam do sponsorowania. To będzie Twój wkład na rzecz mojej gazety i Twojej wiary na rzecz Boga Ojca, który wykrył dla mnie swoją tajemnicę i ja ją wykryłem dla Ciebie – wszystko jest pod moją kontrolą. Gdy będziesz wpłacał i ruszy moja gazeta, to ja będę reklamował Ciebie w wydawanej gazecie, bo ja jestem zamiłowany w reklamie która wyniesie Cię na szczyty. Przekaż dalej tę tajemnicę Nieba. Zmierzam do tego, by moja gazeta wywołała chaos w świecie materii.
- By było tak, jak było w antymaterii, czyli w Niebie, które istniało przed zaistnieniem piekła i wtórnej materii po wykryciu zakazanej tajemnicy przez Lucypera. To wtedy powstała wtórna przeciw wiara dla 1 – ego Nieba i bez przeczenia była to tylko szatańska wiara, która była skazana dla 1- ego i wiecznego piekła… Co było dalej i co będzie, to ja w swojej gazecie będę wszystko wykrywał abecadłem i powstanie chaos...

- Tak było w Niebie po wykryciu tajemnicy przez Lucypera i podobnie będzie na ziemi po wydaniu mojej gazety – Prawdy Absolutnej.

Lucyper, gdy otworzył zakazany kufer i zobaczył w nim „nalaną wodę”, to musiał dać wiarę – w nic, bo w nic nie uwierzył, tylko już, musiał swoją przeciw wiarą uwierzyć w swój sprzeciw dla „prawdy” przerwanej wiary 1-ego Nieba i bez przeczenia w swoje kłamstwo istnienia drugiego nieba… To już musiała być jego przeciw wiara skazana dla jego 1-ego piekła. A gdy już nie wierzył w swoje 1-no Niebo, to musiał wierzyć tylko dla przeklętej i przerwanej wiary w swoje drugie nie,bo i bez przeczenia to musiała być w nim już przeklęta i diabelska wiara w 1-no piekło! – Twoja chęć pomocy dla mnie i mojej gazety jest dowodem na to, że Twoja wiara jest w siebie dla Boga Ojca i jesteś w przeciw dla Lucypera i jego przeciw wiary. I możesz być spokojny, bo stoisz po stronie Boga Ojca i jesteś przeciwko Lucypera i jego diabelskiej wiary. A więc Twoja pomoc dla mnie, jest pomocą dla Boga Ojca! Lucyper po wykryciu tajemnicy już nie wierzył w siebie kogoś dla kogoś, tylko w swój sprzeciw dla kogoś i bez przeczenia – w nikogo nie wierzył, tylko w swój sprzeciw dla Nieba – w swoje piekło! Lucyper opętany diabelską przeciw wiarą, nie wierzył już w swoje pierwsze Tak dla 1-ego Nieba, ani w swoje drugie niebo. Tylko w swój sprzeciw dla pierwszego Tak i bez przeczenia tylko dla swojej przerwanej wiary między drugie nie,bo tylko w swoje 1-no piekło!

Niewiara w Boga jest tylko diabelską przeciw wiarą w swój sprzeciw dla Boga Ojca i bez przeczenia jest tylko w siebie dla Lucypera i dla swego 1- ego piekła.

Ta nić wiary abecadłem ściągnięta jest od Lucypera z piekła na ziemię, w celu zinterpretowania diabelskiej wiary w boski rozum – dla 1-ego Nieba na ziemi.

Wiara w Boga, jest boską wiarą w siebie kogoś dla kogoś i dla mnie, a nie w swój sprzeciw dla kogoś, który jest tylko diabelską przeciw wiarą.

A niewiara w Boga, nie jest boską wiarą w siebie kogoś i dla mnie. Tylko jest diabelską przeciw wiarą w swój sprzeciw dla siebie kogoś i dla mnie. I bez przeczenia jest niewiarą w nic i w nikogo, tylko w swój sprzeciw, który składa się do grobu w „nic i nikogo”, tylko dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo – to trup, który służy i jest składany do grobu dla przerwanej wiary 1-ego i wiecznego piekła!

Uważam, że powiedziałem już wystarczająco dużo by przekonać Was do pomagania dla mnie i uzyskać Waszą pomoc. Bo sama moja moc tajemnicy, którą wykryłem – bez waszej pomocy – nie istnieje. Bo sama moja „teoria” i mowa, bez Waszych uczynków i działania – martwa jest!

Dla internautów nie odpowiadam już publicznie na forum, tylko odpowiem prywatną drogą e-mailową i na indywidualny adres.
* * * * * * * * * * * * * * * * *

Kościół jest wrogo ustosunkowany dla mojej objawionej, racjonalnej tajemnicy wiary. Dogmatyzm ślepo wyznawany przez Kościół, uniemożliwia dla kleru i katolików, zmienić irracjonalną wiarę – w nic i w nikogo, tylko w przeciw dla rozumu, na racjonalną, boską wiary w coś i dla kogoś. Kościół nie uznaje fideizmu i dlatego ludzie służący dla Kościoła i kleru, nie zmienią swojej diabelskiej wiary bez rewizji, na moją boską wiarę w rozum, a ja nie jestem Księdzem. I konieczne jest wydawanie mojej gazety – dla oświecenia ludzi i wykrycia prawdziwej tajemnicy wiary objawionej dla mnie. Ja jestem katolikiem, ale mam rozum, który jest moim atutem natywisty.

To co ja zobaczyłem w objawionej tajemnicy i doświadczyłem, to nikt mnie nie przekona do irracjonalnej i diabelskiej wiary Kościoła i jego kłamstwa, że „Bóg stworzył człowieka, czyli pierwszych ludzi – Adama i Ewę”?!

Kościół uchyla się od prawdy i jest przeciw dla przyjęcia nowej, boskiej wiary w prawdę Boga Ojca, że to Lucyper stworzył człowieka. – Bo Kościół bazuje tylko na starym kłamstwie Lucypera jak świat, że to „Bóg stworzył człowieka”?!

Z powyższej treści abecadła wynika racjonalna prawda, że Kościół posługuje się tylko irracjonalną, diabelską przeciw wiarą i jest przeciw dla wykrycia wiary w prawdę. I dlatego koniecznie musi być wydawana moja gazeta „Prawda Absolutna”. Gazeta będzie wydawana w celu zdemaskowania i podważenia złej i szatańskiej wiary.

Jak już wiecie, mowa i pismo to jest Bóg i potrzebne są pieniądze na założenie i wydawanie gazety „Prawdy Absolutnej”, by złamać diabelską przeciw wiarę w Kościele.

Pod szyldem diabelskiej przeciw wiary Kościoła, kryje się wiele przestępców, którzy nie ponieśli kary. Podejrzani, gdy zostaną zatrzymani, nie przyznają się do swojej winy i z – „rozbrajającą szczerością mówią, że są katolikami” i kłamią, że nic nie zrobili i nie widzieli…

Ludzie, którzy zatrzymali podejrzanego – z uwagi na to, że zatrzymany jest katolikiem, odstępują od indagowania podejrzanego i wypuszczają go na wolność… Diabelska przeciw wiara Kościoła jest oszukańcza!

To pismo, to dowód na to, że wiara w Niebo jest najwyższym rozumem i wyższego rozumu od wiary już nie ma!
- Bo wyżej od boskiej wiary 1 –ego Nieba, to musiała być wtórna wiara Nieba przed jego istnienie – w nic, tylko w przeciw nieba. I bez przeczenia ta wtórna wiara, to musiała być diabelska przeciw wiara, która zamknięta była w tajemnicy Nieba dla niewiary w Niebo. I skazana była tylko dla 1-ego piekła!

Mój adres internetowy:
<www.prawdaabsolutna @ wp.pl >

Pieniądze proszę wpłacać na konto bankowe redakcji „Prawda Absolutna”.
Nr konta: 17102052260000610200848085 Oddz. I Wrocław

Jest to udowodniona teza dla Nauki o istnieniu wiary służącej dla 1-ego Nieba i przeciw wiary służącej tylko dla drugiego piekła -na ziemi.

„Prawda Absolutna” będzie najciekawszą gazetą w Polsce i na świecie, jakiej jeszcze nie było w historii ludzkości.
W imię prawdy Pokłońcie się Ojczyźnie!

Antymateria jest substancją pierwotną, która nie przemija – to duch. – A materia jest substancją wtórną, która przemija – to ciało. W każdej cząstce materii, która jest w znaku plus, jest antycząstka z antymaterii, która jest w znaku minus.

Ty Drogi czytelniku jesteś pomostem między wiarą Boga Ojca w Niebie i przeciw wiarą Lucypera w piekle… A jestem z różnicą wiary i przeciw wiary i między Niebem i Pieklem.

- Gdy wpłacisz jakąś sumę na rzecz założenia mojej gazety to pomagasz dla Nieba, w którego interesie wykryłem tajemnicę wiary.
- A gdy postawisz sprzeciw dla wpłaty na rzecz mojej gazety, to „pomagasz dla Lucypera przeciw wiary i jego piekła”.
Moja wiedza kosztuje i to co wiem – sprzedaję. A to co wykryłem w internecie, to dopiero część mojej wiedzy. A wartość tej cząstki wiedzy oceniam na taką sumę, która ma starczyć na przygotowanie redakcji gazety do pracy. Wartość tej wiedzy równa się z wiarą, która zawarta jest w tej treści.
Ja swoją tezę, która jest cząstką tajemnicy wiary, sprzedaję za sumę założenia mojej redakcji gazety. Treść mojej gazety, która będzie wydawana na cały świat, zażegna kryzys w Polsce i na świecie. Taka jest prawda!

- Wiara rządzi „niewiarą'. A gdy wiara okłamuje wiarę w ludzi… to znak, że Lucypera przeciw wiara „rządzi” wiarą Boga Ojca. – Wobec tego musi być zrewidowana prawdziwość dotychczasowej wiary Kościoła i państwa. Rewizja jest konieczna, by kryzys w Polsce i na świecie został zażegnany!
- Kryzys zaistniał z powodu złej i kłamliwej wiary Kościoła i Państwa, że „Bóg stworzył człowieka”?!
Ten dogmatyczny błąd wiary, który istnieje w Kościele, uniemożliwia wykryć prawdziwą tajemnicę wiary.
To dogmat Kościoła powoduje kryzys w Polsce i na świecie.
Antyświat jest zbudowany z antymaterii, która jest duchem. I duch istniał przed zaistnieniem wtórnego ciała, które jest materią. Samo ciało bez duszy- nie istnieje! – Bo materia bez antymaterii – nie istnieje!
Rozwinięciem tej tezy będzie zajmowała się moja gazeta „Prawda Absolutna”.
Wiara Boga Ojca jest wiarą w siebie kogoś dla kogoś, a nie w swój sprzeciw. A przeciw wiara Lucypera jest niewiarą w siebie kogoś dla kogoś i bez przeczenia – w nikogo, tylko w przeciw…
- Wiedz Czytelniku, że abecadło to jest Bóg. A sztuka ustawienia abecadła w treść pisma, należy do najwyższego rozumu każdego, żywego człowieka.
- I wyższego rozumu od wiary – już nie ma!...

Wiara jest najwyższym rozumem Boga Ojca i przed wiarą w jedno Niebo nic nie istniało!. - Tylko przerwana wiara, która była zamknięta w tajemnicy Boga Ojca w Niebie.

Ciekawość Lucypera była wadą boskiej wiary, która wyprzedzała wiarę Boga Ojca przed Jego istnienie. – I Lucyper wierzył w „istnienie drugiego nieba przed Bogiem Ojcem”?

- Lucyper wbrew woli Boga Ojca otworzył zakazaną tajemnicę w Niebie i został opętany diabelską przeciw wiarą…- I nie wierzył już w swoje jedno Niebo, ani w swoje drugie „niebo”!? Tylko musiał już wierzyć w swój bezosobowy sprzeciw dla Jednego Nieba i bez przeczenia tylko dla przerwanej wiary między drugie nie,bo– w swoje jedno piekło!
* * * * * * *
…Kula ziemska i świat materii jest kolonią karną dla Lucypera przeciw wiary i dla człowieka stworzonego przez Lucypera.
…Kara jest po to, by człowiek wierzył w swoje jedno Niebo na ziemi, a nie wierzył w swój sprzeciw dla jednego Nieba.

- Bo sprzeciw wiara dla jednego nieba to bez przeczenia jest już przerwaną wiarą w między drugie nie,bo to jest dla jednego piekła i dla Lucypera.
Człowiek niewierzący w życie, nie wierzy w swoje życie dla życia wiecznego w Niebie. Tylko wierzy w diabelską przeciw wiarą w swój „bez osobowy” sprzeciw dla swego życia. I bez przeczenia – w nic i w nikogo nie wierzy, tylko w swój sprzeciw dla życia i Jednego Nieba. I bez przeczenia tylko dla przerwanej wiary między drugie nie,bo dla jedynego piekła… Ten człowiek wierzy tylko w swój śmiertelny grób i dla swojej „śmierci” we wiecznym piekle!
Kanon Lucypera Przeciw wiary był taki:
- By człowiek nie wierzył w swoje jedno Niebo na ziemi, tylko by wierzył w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba. – Bo sprzeciw dla 1-ego Nieba, to bez przeczenia jest tylko diabelską przeciw wiarą, która służy tylko dla przerwanej wiary Nieba, między drugie nie,bo to bez przeczenia służba dla Lucypera i jego 1-ego piekła!

Kanon wiary Boga Ojca jest taki: Wiara w Boga była i jest racjonalną, boską wiarą w siebie kogoś dla kogoś, a nie w swój sprzeciw…
- A niewiara w Boga była i jest tylko diabelską, irracjonalną przeciw wiarą, w swój sprzeciw dla kogoś i bez przeczenia – w nic i w nikogo, tylko w „diabła”!

Lucyper stworzył człowieka ze swojej wtórnej przeciw wiary i założył Kościół na ziemi. By człowiek nie wierzył swoją pierwotną wiarą w swój „krzyż” dla Boga Ojca i w swoje jedno Niebo na ziemi. Tylko, by wierzył swoją wtórną przeciw wiarą Lucypera, w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba....
_ I bez przeczenia, tylko dla przerwanej wiary Nieba, między drugie nie,bo tylko w swój grób „bez krzyża” i w swoje 1-no piekło i dla Lucypera!...
Człowiek, który świadomie czyni komuś źle, wbrew czyjejś woli, ten nie wierzy w swoją dobrą wolę dla Boga Ojca. Tylko wierzy Lucypera przeciw wiarą, w swój sprzeciw dla woli Boga Ojca. I bez przeczenia ten człowiek wierzy tylko w swoją złą wolę dla diabła i dla przerwanej wiary między drugie nie,bo i służy tylko dla Lucypera i dla swego 1-ego piekła!

Człowiek, który nie czyni drugiemu człowiekowi dobrze lecz wbrew jego woli czyni źle, ten nie służy dla Boga tylko dla diabła!
- A służba dla diabła jest tylko dla Lucypera przeciw wiary i 1-ego piekła!
Bóg od zawsze był i jest mową utrwaloną w pismo to Bóg – I wyższego rozumu od wiary już nie ma!

Człowiek niewierzący w prawdę, że zło stworzyło pierwszych ludzi, czyli diabeł, jest tylko wiarą w swój sprzeciw prawdzie – w swoje kłamstwo, że „dobro stworzyło pierwszych ludzi, czyli Bóg”?
To kłamstwo wiary Lucypera szerzy się w Polsce i powoduje kryzys materialny
i moralny w Polsce i na całym świecie.
To Kościół powoduje kryzys w polityce i ekonomii, posługując się kłamliwą wiarą Lucypera, że „Bóg stworzył człowieka”?..
To Kościół zataja prawdziwą wiarę Boga Ojca, że Lucyper stworzył człowieka. I przez zatajanie prawdy szerzy się w Polsce i na świecie, kłamstwo wiary Lucypera, oszustwo, złodziejstwo, bandytyzm, alkoholizm i demoralizacja.
Bo to diabeł przez alkohol i przez złe wychowanie ludzi, namawia ich do złej wiary, że „Bóg ich stworzył” i mają „prawo do złych uczynków” i szerzenia zła na ziemi?...
Alkohol został wynaleziony przez Lucypera przeciw wiarę dla niewiary. By „diabeł”nie wierzył w swoją głowę i w swoje 1-no Niebo dla 1-ego Nieba na ziemi. Tylko, by wierzył w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba na ziemi. I bez przeczenia tylko w swoje drugie niebo i dla przerwanej wiary między drugie nie,bo tylko w swoją winę nieboszczyka do grobu i dla Lucypera w 1-nym piekle!!!
I dlatego księża w kościele piją kielich wina z alkoholem w czasie mszy, służąc tylko dla przeciw wiary Lucypera.
Człowiek niewierzący w rozum, nie wierzy boską wiarą w swój rozum dla kogoś,
tylko wierzy diabelską przeciw wiarą , w swój bez rozumowy sprzeciw dla kogoś. - I bez przeczenia w nic i w nikogo nie wierzy, tylko w swój bez rozumowy
sprzeciw dla 1-ego Nieba i bez przeczenia, tylko dla przerwanej wiary drugiego „nieba”, w między drugie nie,bo tylko w 1-no piekło dla siebie i w swoją „śmierć wieczną” w piekle!!!
Istotą prawdy absolutnej jest wykryta Tajemnica Nieba i udowodniona naukowo teza „Tajemnicy Boga do sprzedania” jest na: <www.prawda-absolutna.yoyo.pl > - w dziale artykuły
Drogi Czytelniku!
Mów do mnie zawsze pierwszym Tak, a nigdy drugim Nie. Bo pierwsze Tak to jest wiara w całe, jedno Niebo. A drugie nie,bo to przerwana wiara dla przeciw wiary w całe, jedno piekło!

I piekło wieczne musi wierzyć przerwaną wiarą przed istnienie jednego Nieba - w nic. I w nic nie uwierzy, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw dla jednego Nieba i bez przeczenia tylko dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo tylko w swoje jedno piekło, które było z przeciw wiarą
zamknięte w tajemnicy Nieba. A przed jedynym Niebem nic nie istniało!
Dobrzy ludzie jednak istnieją, którzy chcą, aby ukazała się moja gazeta „Prawda Absolutna”.
Antymateria jest Absolutem!
Przed antymaterią nic nie istniało, tylko wtórna przeciw wiara, która była w zakazanej tajemnicy w Niebie. A wieczne Niebo jest w antymaterii. To odkrycie jest naukowo potwierdzone. A przyczyna powstania wtórnej materii jest opisana w Tajemnicy Nieba. Wiara w siebie kogoś dla kogoś, to osobowa i rozumowa wiara w Boga, która bez przeczenia jest najwyższym rozumem. To wiara służy dla 1-ego Nieba na ziemi. I wyższego rozumu od wiary już nie ma! A niewiara w siebie kogoś dla kogoś jest tylko w swój sprzeciw dla kogoś. To jest bez osobowa, bez rozumowa przeciw wiara tylko w diabła. I bez przeczenia przeciw wiara jest najniższym rozumem, która służy tylko dla 1-ego piekła i kryzysu na ziemi.
Człowiek, który nie wierzy w Boga, to jest już jego wina wiary. I taki człowiek kwalifikuje się tylko do grobu dla „niewiary” i dla wiecznego piekła! I wina wiary tego człowieka w ziemi przestanie mnożyć kryzys na ziemi.
Nie ten człowiek czyni kryzys, co wierzy w swoje 1-no Niebo dla 1-ego Nieba na ziemi, a nie wierzy w swój sprzeciw.
Tylko ten człowiek czyni kryzys, co nie wierzy w swoje 1-no Niebo dla 1-ego Nieba na ziemi. Tylko wierzy w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba i bez przeczenia tylko w swoje drugie niebo i dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo to tylko wina wiary do grobu w martwego trupa dla 1-ego i wiecznego piekła!
W tajemnicy Kościoła była tylko Lucypera przeciw wiara, w sprzeciw dla Boga i bez przeczenia tylko w „diabła”, który okłamuje ludzkość, że „Bóg stworzył człowieka”?!!!
To jest wykryta tajemnica Kościoła i tę prawdę Kościół zataja przed ludźmi!
Ikona Wiary
Wiara w siebie dla kogoś jest najwyższym rozumem i mądrością Boga Ojca.
I wyższego rozumu od wiary już nie ma! Wadą wiary Boga Ojca była jej ciekawość przed jej istnienie – w nic, tylko w swój sprzeciw dla kogoś i 1-ego Nieba, bo przed wiarą Nieba nic nie istniało! Bóg Ojciec za tą wadliwą wiarę w ciekawość, dla sprawiedliwości założył za nią swoje święte łzy, które przeklął w wodę i zamknął do tajemnicy. Tajemnicą w Niebie był kufer pełen świętych łez Boga Ojca, przeklętych w „wodę”.
Kufer był zamknięty na klucz, by Niebo nie widziało na oczy jego zawartości, która pochodziła z oczu. Bóg Ojciec tajemnicę przeznaczył dla wadliwej wiary Nieba przed istnienie Boga Ojca – w nic, tylko w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba, bo przed 1-nym Niebem nic nie istniało! Tajemnica była przeznaczona dla drugiego rozumu po Niebie – dla 1-ego piekła!
Lucyper z ciekawości znalazł klucz do tajemnicy, który był ukryty w tajemniczym miejscu u Boga Ojca.
Lucyper wbrew woli Boga Ojca otworzył zakazany kufer...
To, co w nim zobaczył, to nie uwierzył już w siebie dla Boga Ojca. Tylko musiał uwierzyć w swój sprzeciw dla Boga Ojca i bez przeczenia tylko w siebie diabła, który go opętał dla odwrotnej i przeklętej wiary w – nic, tylko w swój sprzeciw.
W Bogu Ojcu był diabeł z przeciw wiarą i Bóg Ojciec wylał go z siebie przez łzy do kufra. I kufer był w Niebie zakazaną tajemnicą, którą Bóg Ojciec przeznaczył dla drugiego rozumu po Niebie – dla 1-ego piekła!
I Lucyper, gdy ujrzał zawartość kufra w nic nie uwierzył. Tylko musiał wierzyć w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba i Boga Ojca i bez przeczenia tylko w swoje 1-no piekło!!! Łzy Boga Ojca w kufrze były kontrą dla ciekawych oczu Lucypera i przerwaniem dla dalszej wiary Lucypera.
Lucyper nie wierzył już w prawdę 1-ego Nieba, tylko musiał wierzyć w kłamstwo istnienia drugiego nieba przed 1-nym Niebem i wierzył tylko dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo w swoje jedno, prawdziwe piekło. Bo zawartość tajemnicy była przeklętą wodą dla świętych łez w prawdziwym piekle i to bez tajemnicy...!
I piekło wiecznie musi wierzyć przed istnienie 1-ego Nieba - w nic i w nic nie wierzy, tylko w swoje kłamstwo istnienia drugiego nieba dla Lucypera. I bez przeczenia dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo – w swoje 1-no i wieczne piekło!
Lucyper w kufrze zobaczył „prawdziwą wodę” i na tym urwała się jego wiedza i dalsza wiara... Bo nie wiedział, że to były kłamliwe łzy Boga Ojca przeklęte w „prawdziwą wodę święconą” dla diabła Lucypera. Jego cała wiedza stała się tylko cząstką wiedzy Nieba, dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo w całe 1-no piekło!
Tajemnica była kontrą dla wiary wyższej od Nieba... I Lucyper, gdy otworzył zakazany kufer, został opetany kontrującą, diabelską przeciw wiarą przed istnienie 1-ego Nieba – w nic, tylko w swój sprzeciw dla Nieba i bez przeczenia w swoje piekło. Lucyper po otwarciu tajemnicy stał się kontrowersyjny w Niebie. Nie wierzył już w nic, tylko w swoją kontrującą, diabelską przeciw wiarę. Lucyper stał się kontrowersyjną postacią w Niebie i nie wierzył już w swoje istnienie w 1-nym Niebie. Tylko wierzył w swoje istnienie 1-ego piekła i w swoją śmierć wieczną. Lucyper nie mógł już wierzyć w prawdę swego antymaterialnego ciała, tylko musiał wierzyć w swój sprzeciw prawdzie – w swoje kłamstwo istnienia materialnej „duszy”. I to Lucyper stworzył człowieka ze swojej wadliwej wiary... – By człowiek nie wierzył w swoje antymaterialne ciało dla 1-ego Nieba i Boga Ojca na ziemi. Tylko by wierzył w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba i antymaterialnego ciała na ziemi. Tylko by wieszył w swoją materialną „duszę” do ziemi dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo dla śmierci wiecznej do ziemi i dla 1-ego piekła.
To było kłamstwo wiary Lucypera, że „Bóg stworzył człowieka z wadliwej wiary”. A wprawdzie to diabeł Lucypera stworzył człowieka z błędu wiary. By człowiek nie wierzył w siebie dla Boga Ojca i 1-ego Nieba. Tylko by wierzył w swój sprzeciw dla Boga i 1-ego Nieba. I bez przeczenia, tylko by wierzył w siebie dla „diabła” do grobu i dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo i dla Lucypera w 1-nym piekle!
W grobie jest przerwana wiara i piekło wiecznie musi wierzyć w nic i w nic nie wierzy, tylko dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo – to jest grob, który służy dla 1-ego i wiecznego piekła!!!
Redaktor Naczelny
„Prawdy Absolutnej”
prawdaabsolutna Mężczyzna
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 lip 2008, 17:28

Post 30 mar 2009, 11:33

omg -_-""
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 30 mar 2009, 15:55

Przypuszczam, że możemy się wiele dowiedzieć na temat Prawdy Absolutnej, jednak najpierw Prawda Absolutna, aby była skuteczniejsza w swoim nawracaniu, musiałaby się zwrócić do Wiedzy Psychologicznej, aby zrozumieć, jak jej Prawdy wpływają na umysł przeciętnego człowieka :)
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Post 01 kwi 2009, 01:05

Witam

Myślę podobnie jak ty - przy czym ma ona to do siebie, ze odmienia nas zupełnie od wewnątrz......

Pozdrawiam
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik

Post 01 kwi 2009, 14:46

Już chyba kiedyś widziałem takiego naciągacza na forum...
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości