Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Post 06 mar 2009, 00:28

Meph napisał(a):Hmm... Ja to widze tak:
Widze ze gosci jest srednio od 5-10, ludzie sie loguja ale malo komu sie chce napisac "Czesc" do osob ktore sie witaja, tyczy sie to zarowno starych bywalcow jak i nowych chociaz im sie tak nei dziwie poniewaz osoby ktore sie rejestruja i widza ze nikt sie z nimi nawet nie chce przywitac rezygnuja, stad martwych dusz tutaj multum i ruchu nie ma. Czasem jak sie ktos ciekawy zarejestruje troche rozbuja forum ale nie na dlugo bo jedna osoba to za malo i wtedy nowu jest zastój a te osoby ida gdzie indziej gdzie mozna z innymi pogadac. Nooo, tak to widze... A szkoda, bo dawniej potrafilo byc tu wesolo... Ale to nie znaczy ze nie mozna do tego stanu powrocic Smile


Ja widzę-żeby nie powiedzieć-czuje-że ty masz w sobie duży potencjał dzięki któremu sam możesz rozruszać towarzycho:) jesteś zaczepny,zagadasz zawsze,odpowiesz-może to właśnie wszystko w twoich rękach leży:) wiesz i interesujesz się jak forum wyglądało kiedyś i jak teraz wygląda...wierze,że masz dużo ciekawych pomysłów,jak rozruszać towarzycho-bo Nazcain już tu prawie nie zagląda:)) -,heh,pozdrawiam cieplutko:)
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Post 06 mar 2009, 17:09

Zaglądać, chyba zagląda, ale nie pisze nic na forum ;P [: -)]
A co do pisania 'cześć'... prawda, nigdy mi się nie chciało i szczerze mówiąc nadal mi się nie chce... Ale ja ogólnie mam zwyczaj tak na forum jak i w realu zwyczaj odzywać się jeśli uważam że mam coś konkretnego do powiedzenia ;P Jeśli coś mnie zaciekawi w czyimś powitaniu, wtedy czasem się odzywam ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 06 mar 2009, 17:48

Til napisał(a):Ale ja ogólnie mam zwyczaj tak na forum jak i w realu zwyczaj odzywać się jeśli uważam że mam coś konkretnego do powiedzenia ;P


Też sie nie odzywam jak nie mam nic do powiedzenia,bo to bez sensu..to chyba mój zwyczaj od cieciństwa..ale takie właśnie zwykłe CZEŚĆ,SIEMA na prawdę potrafi zadziałać cuda:)-ja sama jestem tu od niedawna i powiem szczerze,że gdyby nikt mi nie odpisał,to stwierdziłabym-O,ALE FAJNE FORUM,SZKODA TYLKO ŻE MARTWE,POSZUKAM CHĘTNYCH GDZIE INDZIEJ-a tak,napisała jedna osoba,potem druga i się tak bardziej ośmieliłam tu zaglądać.W ten sposób -MAM TAKĄ MALUTKĄ NADZIEJE:)-przybędzie i ZOSTANIE moze jakaś fajna grupka ,która SIE ZE SOBA SPOTKA NA ŻYWO-bardzo bym tego chiała:)) pozdrowionka:)
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Post 18 mar 2009, 23:28

Meph napisał(a):... A szkoda, bo dawniej potrafilo byc tu wesolo... Ale to nie znaczy ze nie mozna do tego stanu powrocic :)

Do tego stanu można powrócić, pewnie...Wiem,że bedzie to dziwne w jaki sposób sie przywitalem..przywitałem?,dlaczego? Otóż dlatego, że ostatni post jaki napisalem pokazał się tutaj dokladnie dwa lata temu i jedeń dzień :) Przęglądam forum często i zawsze chcialem coś napisać, ale zdecydowalem sie dopiero dzisiaj - nie wiem dlaczego. Więc: Witam wszystkich ponownie moi mili :)
Postanowilem troche zadbać o forum, wyczyścić troszeczke baze danych(nieaktywnym od bardzo dlugiego czasu tematów bądz postów bez odpowiedzi), nie martwcie sie nie wykasuje niczego wartościowego. Bede powoli starał się przywrócić porządek (ja tu tylko sprzątam, nie bede przeszkadzal :wink: - joke). Mam nadzieje,że coś się ruszy a Wy mi w tym pomożecie. Wiem, że znajdzie się kilka osób, które z przebudzeniem są niemało związane i razem coś wykombinujemy. Narazie to na tyle. Mam wiele do nadrobienia, a My razem kupe roboty...Życzę Nam powodzenia
Avatar użytkownikaErAmon Mężczyzna
Szukam...
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 maja 2005, 14:57

Post 20 mar 2009, 22:45

ErAmon, witaj! Kurczę, wstrzeliłeś się w samą porę (szczegóły na PW). ;)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 09 kwi 2009, 18:16

Witam

Na jednym forum psychotronicznym ktoś napisał nieprzyjazną krytykę w stylu takim ze to co się tu prezentuje to katolickie oszustwo. Zapewne wiecie o co chodzi ponieważ tylu brzmi "uważajcie na forum przebudzenie.net". Wydaje mi się ze bohaterzy tego artykułu powinni coś naskrobać.....

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 10 kwi 2009, 09:21 przez Apollo, łącznie edytowano 1 raz
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik

Post 09 kwi 2009, 18:28

Czy możesz podać link do tej krytyki?

Ogólnie myślę, że nie ma się co przejmować krytyką. Każdy ma prawo do własnego zdania, a walczyć z tym to jak ograniczać komuś wolność słowa.
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Post 10 kwi 2009, 00:18

Witam

Oczywiście, ze każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, niemniej w tym przypadku jakoś to wisi nad forum i ma złowrogi wydźwięk. Chodzi o to ze kiedy wpiszesz w goglach "forum przebudzenie.net" to wyskakuje poniżej .....psychotronika.pl • Zobacz temat - UWAGA !!! Przebudzenie.net to ... i aż kusi ażeby tam wejść i przeczytać taki oto pościk:
......Ostrzegam czytelników forum przed stroną Przebudzenie.net , ponieważ jej redakcja udaje tematy z zakresu parapsychologii a faktycznie to witryna dewotów, ciemnogrodu i spamu. Uprawiają tam parafialne nawracanie na siłę tych którzy są 'nieprawowierni' na właściwą wiarę (czyli katolicyzm). Okazuje się ze prowadzący stronę Nazcain prowadzi tez stronę na temat świętej Teresy od dzieciątka, a inny aktywny członek redakcji owej witryny. Luke_Nuke, na tej stronie ewangelizacja Sulechów mówi ze uważa iż ezoteryka jest zła (a w innym miejscu mówił ze uprawia ewangelizację). Czasami kościół 'walczący' (szkoda ze nie walczy z własna głupota) próbuje podszywać się pod kogoś innego (tak czynią co głupsi klerycy) i toczyć 'dyskusje' na temat religii z 'nieprawowiernymi 'itd.
Przebudzenie.net i forum tej witryny, forum.przebudzenie.net, to spam (i spamerzy) katoliccy, tacy co rozpuszczają wirusy (np. Win32.Virtob.C ) żeby się mścić na niewierzących, tacy co pod przykrywka parapsychologii lądują parafiańszczyznę......( patrz na http://www.psychotronika.pl/forum/viewt ... f=20&t=190 )
Jeżeli nawet jest to prawda to dla mnie osobiście wydaje się to o wiele bardziej ciekawsze. Gdyby nie notka w goglach pewnie nie byłoby sensu zwracać na to uwagi. Tak wiec skoro to aż tak razi w oczy, to chyba dobrze byłoby stworzyć jakaś przeciw wagę do tych informacji, tak ażeby ludzie mogli ocenić rzetelność tej wypowiedzi.....

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 10 kwi 2009, 09:20 przez Apollo, łącznie edytowano 1 raz
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik

Post 10 kwi 2009, 01:46

Mimo iz autor postu nie mial odwagi sie podpisac nickiem z tego forum to raczej nie bylo sie trudno domyslic o kogo chodzilo. Z tego co pamietam, jeden z uzytkownikow rzucal miesem na kazdego kto byl katolikiem, obrazal forumowiczow wiary katolickiej i uzytkownikow ktorzy 'osmielili' sie z nim nie zgodzic lub ktos zwrocil mu uwage ze zle sie zachowuje. Jego postawa spotkala sie z nasza dezaprobata a w efekcie koncowym user zostal zbanowany przez admina (na co naprawde trzeba sie postarac, zazwyczaj sa ostrzezenia). Ze dziecko poczulo sie urazone to postanowilo zrobic antyreklame na innym forum (z tego co pamietam nie jednym). Poniewaz nie pozwolilismy na forum obrzucac wyzwiskami ludzi ktorzy byli odmiennej wiary niz ten user czy tez mieli odmienne zdanie to postanowil 'troszke' podkolorowac swoja wersje, 'lekko' zmodyfikowac ;) i napisal posta jak wyzej cytowany. Wczesniej byl chyba u nas na forum poruszany ten temat ale nie moge go znalezc.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 10 kwi 2009, 11:09

No cóż, jeśli ktoś zamiast własnymi problemami, zajmuje się cudzymi to... jego sprawa. Choć w ten sposób tylko sam sobie powiększa dotychczasowe problemy (patrz niżej). Nie znam tej sytuacji, być może miał powody, by całe forum przebudzenia obrzucić błotem, a może nie. Ale ta sprawa dotyka innej kwestii...

Np. ja kiedyś miałem podobną ochotę napisać informację o niektórych firmach zajmujących się sprzedażą produktów spod znaku ezoteryki, bo niektóre, udostępniając możliwość pisania własnych komentarzy, akceptują tylko te pochwalne, a najwyraźniej te, które zawierały jakieś wątpliwości (a ja takie miałem), po prostu nie publikują.
Jednak wydaje mi się, że nie jest dobrym pomysłem zajmowanie się problemami innych (np. nieuczciwych sklepów), bo to nakręcająca się spirala wielostronnego, wzajemnego krytycyzmu, w którą sam z własnej woli się wkręcasz, i zamiast działać konstruktywnie, zajmujesz się innymi. Myślę, że szkoda na to czasu.

Tak więc ja osobiście nie zajmowałbym się tą sprawą, ale to jest tylko mój punkt widzenia.
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Post 10 kwi 2009, 14:20

Jest tak jak napisał Meph. Wspomniana osoba dość ochoczo zabrała się za dyskredytowanie naszego forum, wzniecając alarm o szkodliwości jego istnienia również na forach katolickich ;) (z tego, co pamiętam - cała rzecz działa się ok. 1,5 roku temu).

Czy ktoś z Was posiada konto na forum psychotronika.pl (lub jeszcze lepiej: ma kontakt z jego administracją)? Chciałbym napisać do administratora w celu usunięcia wspomnianego postu, jednak póki co rejestracja jest tam zablokowana.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 11 kwi 2009, 00:54

Witam

Moze spróbuj pod tym adresem: redakcja@psychotronika.pl


Pozdrawiam

[Dzięki - Nazcain]
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik

Post 23 kwi 2009, 17:43

Bubeusz - napisalem na PM,ale nie odczytales - jakie bractwo?

Napisz wiecej o tym.

Planuje duzo i trudne rzeczy.
Nie z dziedziny ezoteryki,ale namacalnego zycia :D.
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: mały ruch na forum

Post 27 kwi 2009, 19:59

Hej ;)

Póki co zbieram informacje i ludzi - jeśli okaże się, że zainteresowanie projektem będzie zbyt małe - odpuszczę sobie. Napiszę więcej - ale to już prywatnie, ok? :) Nie róbmy offtopu.
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość