Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Post 21 sty 2007, 20:26

"Gdy uczeń będzie gotowy przybędzie i mistrz, ale nigdy wcześniej !!"
Avatar użytkownikaCz4p4 Mężczyzna
Im The Light!
 
Posty: 36
Dołączył(a): 08 lip 2005, 01:40
Lokalizacja: Źródło

Post 02 paź 2007, 18:47

Reiki:) ładna nazwa. Jedyny pseudo mój kontakt z tym to było pomaganie osobom z bliskiego otoczenia przyjaciołom jeśli coś im dolegało. Oczywiście to nie były poważne rzecfzy jakieś bóle poprostu ale działało. Robiłem to w ten sposób że wizualizowałem moje przeniesienie do osoby potrzebującej po czym dotykałem chorego miejsca i przesyłałem energie w między czasie rozkazywałem enrgi mieć wzór leczniczy. Wizualizowałem jak energia moja neutralizuje wrogą energie bólu i po 10 minutach było po sprawie. Ale niewiem czy to jest Reiki.
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Post 16 gru 2007, 20:03

jestem po 2 stopniu Reiki. Znam też Hunę, Psychotronikę i Metodę Silvy.
jeżeli jest ktoś tym zainteresowany i chciałby porozmawiać, to zapraszam.

jangabik@wp.pl
jangabik Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lis 2007, 01:26

Post 07 sty 2008, 17:07

Może ktoś wie, jak / gdzie można zostać "zainicjowanym", że się tak wyrażę.
_ _ _
 

Post 13 sty 2008, 23:58

Oficjalnie - kazdy mistrz Reiki moze inicjowac kandydatow na poziom 1 i 2. Laczy sie to, w przypadku pierwszego poziomu z szybkim kursem, nauka technik, zapoznaniem sie z historia Reiki. Osobiscie, wydaje mi sie, ze mozna tej techniki nauczyc sie samemu, bez przechodzenia przez jakiegokolwiek mistrza. Reiki jest metoda na tyle prosta, ze kazdy - z odrobina wrazliwosci i pewna doza praktyki w kierowaniu energia - moze sobie z tym poradzic.

Jesli jednak wolisz byc inicjowana przez kogos z linii "mistrzow Reiki" - wystarczy znalezc namiary na takowych w internecie lub prasie ezoterycznej. Jesli mieszkasz w duzym miescie - sa szanse, ze znajdziesz nie jednego. Musisz jednak liczyc sie wtedy z pewnym wydatkiem, gdyz inicjacje te nie sa darmowe.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości