Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Post 16 cze 2008, 13:29

Ja też nie wiem jak to nazwać, ale czasem mam przeczucie albo tak jakby czuje co ktoś czuje. Ten ktoś to albo moja najlepsza przyjaciółka albo osoba na której z jakiegoś powodu skupiam przez jakiś czas swoje myśli, interesuję się nią. Kiedy mam jakieś przeczucie to jest co innego, niż jakbym sie czegoś np. domyślila. Po prostu zawsze wtedy czuje, że ten impuls pochodzi z pewnego źródła, które właśnie odpowiada przeczuciom. I wtedy jestem na 100% pewna, że to się sprawdzi, mimo że nieraz w to nie wierzę, bo jestem dość sceptyczna pod tym względem. Rozmawiałam kilka razy z moja mamą na ten temat i ona ma dokładnie tak samo, więc coś w tym jest. Może to głupi przykład, ale bardzo często kiedy chce się skontaktować z moją przyjaciółką, żeby się z nią spotkać i wysyłam jej smsa, to (nie skupiając się na tym, bo w danej myśli jestem zajęta myśleniem o spotkaniu) czuję, czy ona ma dzisiaj ochote gdzieś iść, czy nie. Prawie zawsze chce, dlatego kiedy nie chce i własnie czuje coś takiego, to to zwraca moją uwagę. I to zawsze sie sprawdza. Nie potrafię wpływać w żaden sposób na to i nie wiem czemu akurat czasem akurat dostaje "informację" na jakiś tam temat, ale zaczełam w to wierzyć, bo zawsze wychodzi na to, że miałam rację.
sj Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 cze 2008, 13:16

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron