Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Witam,
będę wdzięczna za podpowiedź w nast. kwestiach:

1. Uzdrawiając zgromadzoną maną chory organ u osoby, należy najpierw u siebie
a) uzdrowić ten sam organ
b) uzdrowić organ żle funkcjonujący
c) uzdrowić dowolny urgan

2. Uzdrawiając w danym dniu kilka osób z tym samym problemem zdrowotnym należy przed każdym seansem uzdrowić siebie?

3. Uzdrawiając w danym dniu kilka osób z różnym problemem zdrowotnym należy przed każdym seansem uzdrowić siebie?

4. Czy mozna przesyłać energię z kosmosu kobiecie z ciąży?

5. Czy mozna przesyłać energię z kosmosu dzieciom (od jakiego wieku)?

Bardzo dziękuję za pomoc!!
olivii Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2011, 20:34
czyli masz na myśli Boga
bóg leczy od razu cały organizm człowieka razem z dusza
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok
Odpowiedź jest taka że jesteś amatorką i nie masz żadnej energii by pomóc osobą trzecim.

Jak chcesz komuś przesłać "opętanie" i zarazić go swoimi chorobami to możesz się bawić w boi terapie ale o skutkach takiego działania sam wolał bym nie myśleć.
Trzynasty
 
.
z mojej perspektywy wygląda na to, że jeżeli rzeczywiście masz świadomość na tyle rozwiniętą, że możesz pomóc innej istocie poprzez "uzdrowienie" jej, to będziesz wtedy wiedziała jak to zrobić i tych pytań nie będzie...
ergo===>....
MAP Mężczyzna
ja?
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2011, 23:32
Droga życia: 8
gdy masz naprawde rozwinieta swiadomosc to nie uzdrawiasz innych...

czas apapow sie skonczyl 8)

a po za tym, kazdy ma swoja indywidualna czestotliwosc, wiec raczej sie tym ludzia szkodzi niz pomaga.
ja osobiscie pare razy uzdrawialem, a polegalo to na przejeciu horby na siebie i potem uzdrowienie siebie. jednak wtedy przejmujesz odpowiedzialnosc od innych za siebie samych itd.
jednm slowem, wiecej z takie dzialania komplikacji ktorymi sie trzeba zajac niz pozytku...
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
SAM napisał(a):gdy masz naprawde rozwinieta swiadomosc to nie uzdrawiasz innych...

czas apapow sie skonczyl 8)

a po za tym, kazdy ma swoja indywidualna czestotliwosc, wiec raczej sie tym ludzia szkodzi niz pomaga.
ja osobiscie pare razy uzdrawialem, a polegalo to na przejeciu horby na siebie i potem uzdrowienie siebie. jednak wtedy przejmujesz odpowiedzialnosc od innych za siebie samych itd.
jednm slowem, wiecej z takie dzialania komplikacji ktorymi sie trzeba zajac niz pozytku...


Nie jestem pewien czy się rozumiemy, miałem na myśli coś szerszego niż leczenie konkretnych chorób, stąd napisałem "uzdrawianie" w cudzysłowie.
MAP Mężczyzna
ja?
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2011, 23:32
Droga życia: 8
n o i c o z t e g o ? :D
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
HAHAHAHAHAHAHA dokładnie --> szkoda że nie ma tutaj takiej minki już nie raz by mi się przydała :D :D
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Coś mi się mocno wydaje, że ktoś tu próbuje przy pomocy forum zdać internetowy egzamin potrzebny do dostania się na ten kurs:
http://wwww.manawa.com.pl/szkolenia-man ... m/akt-term

Naprawdę ręce opadają i strach się bać na myśl o tym ile szkód później taka "szamanka" może ludziom wyrządzić...

Olivii - zlituj się. Komu i co chcesz udowodnić zapisując się na kurs, do którego nie masz kwalifikacji?
Bo, że Twoją intencją jest chęć pomagania innym, to chyba nie wierzysz? (to by dopiero było życie w iluzji...).

No chyba, że to nie o Ciebie chodzi, tylko pomagasz komuś w zdaniu tego egzaminu, ale to tym bardziej jest bardzo wątpliwy proceder...
Na niektóre pytania odpowiedź przychodzi jedynie w ciszy...
Avatar użytkownikaMr.UFo Mężczyzna
ArtOfLiving
 
Imię: Krystian
Posty: 46
Dołączył(a): 18 lis 2010, 01:47
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 3
Typ: 9w1
Zodiak: Koziorożec
Nie chcę sie wymądrzać, bo dopiero chwilke tu jestem, ale z tego co wiem, to przede wszystkim nikt nie będzie uzdrowiony, gdy nie jest na to gotów i sam nie wierzy w uzdrowienie. Uzdrawia nas WIARA.
Poza tym uzdrowienie jest efektem oczyszczenia przyczyn, które sami stworzylismy i które to w zależności od ciężaru problemu urzeczywistniają się na planie fizycznym.
Co do komentarzy na prosbę o pomoc, to bardzo łatwo krytykować i oceniac innych. Nie wiem jak Wy, ale ja na pewno nie jestem doskonała, bo w końcu nadal tu jestem :)...i każdy z nas kiedys zaczynał. Czy wobec tego, tylko dlatego, ż jestesmy ciut dalej, możemy niszczyć w zarodku intencje innych, którzy chcą sie nauczyć pomagać ?? Wiele musi zrobic każdy z nas, ale jedynie wtedy możemy patrzeć na drugiego z góry...gdy podajemy mu rękę, by pomóc mu wstać
pozdrawiam wszystkich i tych na początku...i tych na końcu drogi
Jedyna pewna rzeczą są zmiany
Avatar użytkownikaIzydka Kobieta
Miłość jest odpowiedzia na wsz
 
Imię: Joanna
Posty: 17
Dołączył(a): 31 sty 2011, 13:20
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion/kot
Droga Izydko,

Czym innym jest pomagać, a czym innym jest pomagać w szkodzeniu...

Jeśli na forum pojawi się "świeżo przebudzony", który właśnie odkrył słowa Allaha nakazujące Świętą Wojnę z niewiernymi i poprosi o pomoc w skonstruowaniu bomby, także uznasz, że należy mu pomóc, bo on przecież jest dopiero na początku drogi i przecież nikt wszystkiego od razu nie wie, szczególnie w tak rozległej dziedzinie jak konstruowanie bomb?... :wink:
Ktoś taki też przecież będzie miał w swoim mniemaniu jak najlepsze intencje - wszystko w imię Boga i na jego chwałę :)
Na niektóre pytania odpowiedź przychodzi jedynie w ciszy...
Avatar użytkownikaMr.UFo Mężczyzna
ArtOfLiving
 
Imię: Krystian
Posty: 46
Dołączył(a): 18 lis 2010, 01:47
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 3
Typ: 9w1
Zodiak: Koziorożec
Drogi Ufomenie :0
Nikt z nas nie zna całości sprawy, poza Stwórcą i nie nam osądzać innych . Tak naprawdę to ucząc się...na początku byc może też "budujemy i tworzymy" takie energetyczne bomby...czasem z opóźnionym zapłonem...bo każdy znas sie uczy...i to zazwyczaj na błędach. Nie spotkałam jeszcze nikogo...a przynajmniej nikogo kto w praktyce potrafi od samego początku iść drogą jasną i świetlistą...bez zbaczania z niej... Ja najwięcej nauki wyciągnęłam z własnych potknięć...bo jestem dociekliwą..i czasem "upierdliwą' osóbka, która....pcha się tam , gdzie nie powinna i zadaje niewygodne pytania. Stąd oberwałam raz i drugi...ale wbrew pozorom...wiele mnie to nauczyło. Bo dla naszej Duszy najgorsze jest...gdy nic nie robimy :D
Jedyna pewna rzeczą są zmiany
Avatar użytkownikaIzydka Kobieta
Miłość jest odpowiedzia na wsz
 
Imię: Joanna
Posty: 17
Dołączył(a): 31 sty 2011, 13:20
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion/kot
Droga Izydko, nikt tu nie miał zamiaru, ani nie oceniał olivii. Praca z energią, tym bardziej cudzą, to nie dłubanie w nosie.
Wystarczy popatrzyć po ezo forach na opłakane efekty takiej "pomocy". Dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane. Każdy sobie jest mistrzem, guru i uzdrowicielem. Nie potrzeba nam do tego innych "zasilaczy".
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
wiem, co to praca z energią i zdaje sobie doskonale sprawę, co moze poczynić nieodpowiedzialność w tym temacie, ale mimo wszystko uważam, że ta osoba została za ostro potraktowana i wystarczyłyby proste wyjasnienia, a nie wysmiewanie jej. Ale każdy z nas ma prawo do własnego zdania.
Jedyna pewna rzeczą są zmiany
Avatar użytkownikaIzydka Kobieta
Miłość jest odpowiedzia na wsz
 
Imię: Joanna
Posty: 17
Dołączył(a): 31 sty 2011, 13:20
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion/kot
Bo, że Twoją intencją jest chęć pomagania innym, to chyba nie wierzysz? (to by dopiero było życie w iluzji...).

Panie Ufo, jest to niemal najważniejszy element w procesie bioenergoterapii (czy jakkolwiek go zwał).
Nie uzdrowisz w ten sposób kogoś jeśli nie życzysz mu dobrze.
Avatar użytkownikaletni.deszczyk Mężczyzna
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 sty 2011, 01:32
Zodiak: Waga

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości