Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Podłączenia...

Post 07 gru 2009, 13:39

Jestem właśnie w czasie lektury Deir, w której to autor stwierdził, że 7 i 1 czakra są poza zasięgiem jakichkolwiek podłączeń od innych osób. Z kolei na różnych forach spotykam się z osobami, które sprawdzają podłączenia innych osób i twierdzą, że u takiej to a takiej osoby istnieje podłączenie osoby żyjącej/zmarłej np. na 7 czakrze. Trochę mi to zamieszało i chciałabym wiedzieć, jak to się ma do rzeczywistości? To w końcu można się do tych czakr popodłączać czy nie?
Havva Kobieta
The Butterfly
 
Imię: Ewa
Posty: 24
Dołączył(a): 02 paź 2009, 14:43
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Waga

Re: Podłączenia...

Post 07 gru 2009, 21:00

Niestety wszystkie czakry są narażone na podłączenie przez wampirów energetycznych.
Wiem to z własnego doświadczenia i obserwacji innych.
Wiele razy odcinałem tzw czarne linki od czakr moich przyjaciół i znajomych.
Widocznie autor lektury którą czytasz nie spotkał się z tym , albo z jakichś przyczyn podaje błędne informacje.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Re: Podłączenia...

Post 08 gru 2009, 11:19

Wydaje mi się, że Wereszcagin na energetyce się zna i byłoby to dla mnie też logiczne... ale praktykiem w tym nie jestem. Na pewno były to podłączenia bezpośrednio do czakr?
Havva Kobieta
The Butterfly
 
Imię: Ewa
Posty: 24
Dołączył(a): 02 paź 2009, 14:43
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Waga

Re: Podłączenia...

Post 09 gru 2009, 02:03

Hmmm... jak dla mnie - możliwe jest podłączenie się z góry albo z dołu, ale o wiele trudniejsze niż podłączenie się wprost. Chodzi o zwyczajne fizyczne skierowanie tych ujść kanałów energetycznych i kierunek płynącej energii.
Dodatkowo nie wiem o kogo chodzi. Osoba która dużo pracuje z energią, później już odruchowo stale nawet podczas odpoczynku czy zwykłych codziennych czynności jest z dołu mocno zakorzeniona, a z góry mocno podłączona do strumienia światła, co w zasadzie blokuje w takim wypadku dostęp do niejako zajętych już czakr... Może więc odnosiło się to do takich osób?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Podłączenia...

Post 09 gru 2009, 10:58

Chodziło o zwykłych szarych ludzi, a nie o osoby zajmujące się energią. Tak, jak ja zrozumiałam, to czakra pierwsza i siódma przyjmują i oddają energię z kosmosu i ziemi, a nie jak pozostałe czakry - energię przetworzoną przez człowieka. Stąd inna osoba może się podłączyć tylko do czakr 2-6. Jest to zgodne z prawdą?
Havva Kobieta
The Butterfly
 
Imię: Ewa
Posty: 24
Dołączył(a): 02 paź 2009, 14:43
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Waga

Re: Podłączenia...

Post 09 gru 2009, 15:41

Jest zgodne z prawdą że przyjmują i oddają energię z kosmosu i z ziemi, przynajmniej zgrubnie to ujmując.
Dowcip polega na tym, że każdy człowiek świadomy, czy nieświadomy, przebudzony czy nie, również posiada takie połączenie. Więc jest możliwe podłączenie się do kogoś przez te czakry jeśli nie są dobrze chronione, albo wypełnione całkowicie przepływem.
Tyle że trudniej wykonalne, bo nie wykonuje się bezpośredniego połączenia - ujmując w terminologię komputerową - jak hackowanie czyjegoś komputera przez sieć domową. Robi się to pośrednio przez nieskończone morze energii, albo przez odbierającą tą energię ziemię... To tak jak hackować czyjś komputer przez połączenie przez kilka serwerów które dodatkowo trzeba obejść... I w dodatku przez te czakry przepływają ilości energii nieporównywalnie większe niż przez pozostałe, więc sam natłok energii może nam przeszkadzać czy to porywając za sobą, czy rozpraszając - 'spalając' sondę energetyczną.
Ale owszem - wykonalne. Im mniej osoba świadoma, im słabsza energetycznie (a więc mniej płynącej energii) i im cichsze energetycznie otoczenie (optymalna byłaby martwa wybetonowana pustynia, w nocy) tym łatwiej.
Ale i tak trudno, niemniej powiedzmy, że sieci energetyczne też mają swoich hackerów i crackerów ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron