Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Odbieranie sygnalu.

Post 12 mar 2006, 12:20

Czy jest cos takiego mozliwe,ze ja wysylam pytanie-sygnal ,a ktos inny to odbiera w zupelnie innym rejonie np.Polski.
I odbiorca odpowiada na te pytania lub podaje wskazowki np.przez sny(na jawie).
Jest cos takiego i jak to sie nazywa...?
Jak to mozna wytlumaczyc?
feniks27 Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 mar 2006, 12:04

Post 12 mar 2006, 13:03

To się nazywa telekineza, ale mało kto to umie, więc wiesz, nie rób sobie nadziei. ;)
Uwierz w siebie.
Avatar użytkownikaRedbull Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 maja 2005, 05:11
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Droga życia: 8
Typ: 1w2
Zodiak: Rak

Post 12 mar 2006, 13:23

Chyba telepatia - reszta się zgadza :P .
Od teraz w Strefie http://strefa51.webd.pl/forum/ .
Powód: http://forum.przebudzenie.net/viewtopic.php?t=687
Do tego moderacja zorientowana na jedyne słuszne poglądy, których broni nawet tolerując chamstwo o ile je propaguje. Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 12 mar 2006, 15:38

No chyba jednak zdecydowanie telepatia :) Telekineza to przemieszczanie jakichs przedmiotow i takie tam... :P A jak to mozna wytlumaczyc!?! Ano mozliwosci naszego umyslu, jeszcze wiele do odkrycia przed nami, jakies 90% zdolnosci umylu jest jeszcze nieodgadniona.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 12 mar 2006, 19:23

Hmm.. Telepatia jest możliwa.. tylko, że jezeli chcialbys sie tym zajac to lohoh... masz troche lat jeszcze przed soba. No ale wszystko zalezy od wiary w siebie co nie ?:D
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 12 mar 2006, 21:52

Ja slyszalem,ze odebrac sygnal moze ktos nie wtajemniczony .gorzej z tym co wysyla sygnal...
Nie kojarzylem tego z telepatia-bo myslalem,ze przy tym trzeba przynajmniej widziec twarz kogos....raczej kojarzylem to z jasnowidzeniem...
Dzieki-macie jakies linki zwiazane z telepatia(wiem,ze jest wyszukiwarka-ale moze ktos zna
jakies ciekawe strony zwiazane z telepatia...
tia
feniks27 Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 mar 2006, 12:04

Post 13 mar 2006, 00:13

Jeżeli mowa o sygnale, to o jakim? Co byłoby odbiornikiem i nadajnikiem? Jaką formę miałby sygnał?
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 13 mar 2006, 00:38

Nadajnikiem bylby tu czlowiek a odbiornikiem tez czlowiek....
Sygnalem byloby tu mysl-pytanie wyslane do calego swiata,a drugi czlowiek odebral te pytanie i odpowiedzial nazwijmy to poprzez sny-jasnowizje ...
Forma tych sygnalow to "sygnaly ludzkie"..
Interesuje mnie tez pytanie(poza pytaniami z pierwszego postu),dlaczego dany czlowiek ten a ten odebral to sygnal-pytanie...
Ja nie znam sie na "czarach"...nie wiem nawet jak to sklasyfikowac...mam nadzieje,ze ktos wie o czym mowie...
feniks27 Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 mar 2006, 12:04

Post 13 mar 2006, 00:58

Salut

Telepatia zachodzi najintesywniej pomiędzy dwoma osobami, które się znają i są powiązane ze sobą emocjonalnie. Emocje i uczucia są paliwem, dzięki którym mogą się porozumieć. Świadomie formułujesz myśl, zaś podświadomości dajesz działać, usuwając się ze skupiania na świadmości - tzn. przechodzisz na tryb "uczuciowy".

Hm. To zależy. Osoby podobne Tobie (Twojej duszy) odbiorą sygnał, inne nie. Chociaż wszystko jest ze sobą powiązane - i niektórzy mogą przekręcić treść sygnału (tzn. inaczej go opowiedzieć), to wibracja - emocja sygnału pozostanie taka sama.

Au revoir
Felyne
 

Post 13 mar 2006, 00:59

Nadajnikiem nie jest radio ale antena, człowiek więc nie może być nadajnikiem.
Co rozumiesz przez "sygnały ludzkie"? Postać sygnału to np. sygnał elektryczny - analogowy, modulowany częstotliwościowo itd. - jak podobnie sprecyzowałbyś sygnał ludzki? Jak ta myśl miałaby być przesyłana? Jasnowidzenie byłoby obrazem, nie sygnałem lub nośnikiem informacji.
Dlaczego związek emocjonalny ma mieć znaczenie?
Emocja sygnału?? :lol::lol:
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 13 mar 2006, 02:08

Felyne
Tylko mi chodzi o osoby,ktore sie nie znaly wczesniej.....a ich kontakt ogranicza sie jakies zdjecie...
Patrz taka sytuacja:
Ktos wysyla ten sygnal-pytanie ,a ktos inny ogladajac jej/jego zdjecie (moze wtedy nastapic trans???)odpowiada na te pytanie (ma nazwijmy to jasnowizje-sny)
i odpowiada na to pytanie-daje wskazowki...
Nightwalker
Ja sie tu kiepsko orientuje...opisuje pewna historie-jakbym wiedzial o co chodzi tobym nie pytal....
To jasne,ze wydaje sie dziwne,trudno to zrozumiec naukowo-jest to chyba niemozliwe.
Dlatego pytam w parapsychologii...
Moze ktos slyszal o czyms podobnym....
feniks27 Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 mar 2006, 12:04

Post 13 mar 2006, 15:01

Salut

Nightwalker napisał(a):Dlaczego związek emocjonalny ma mieć znaczenie?
Emocja sygnału?? :lol:


Poszukaj w Zwykłości. :P

feniks27 napisał(a):Tylko mi chodzi o osoby,ktore sie nie znaly wczesniej.....a ich kontakt ogranicza sie jakies zdjecie...


Felyne napisał(a):Osoby podobne Tobie (Twojej duszy) odbiorą sygnał, inne nie.


Au revoir
Felyne
 

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość