Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Pytanie takie jak w temacie:Jak wywolac ukryte zdolnosci?takie jak:
-telepatia
-telekineza
-OOBE
itp....
Ja znam 1 cwiczenie na temat telepatii.
wiec tak zginamy kartke tak jagby wyszedl wiatrak.Nabijamy igle na gumke kladziemy wiatraczek na igle.Potem probujemy to poruszyc.
Ostatnio edytowano 04 lut 2009, 21:37 przez Groszek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaGroszek Mężczyzna
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 cze 2006, 22:40
Lokalizacja: Wrocław

Post 13 cze 2006, 14:18

chyba chodzilo ci o telekineze ;)

a tak poza tym po co ci te "ukryte zdolnosci"??
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 13 cze 2006, 18:50

Zeby byc leprzym innym wyrozniac sie.Tak masz racje telekinezy(pomylka)Pisz o tych sposobach niezadawaj pytan prosze
Avatar użytkownikaGroszek Mężczyzna
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 cze 2006, 22:40
Lokalizacja: Wrocław

Post 13 cze 2006, 19:32

"Haha, jestem świetny bo umiem Ci wsadzić palec w oko z odległości 10 metrów bez dotykania twojego oka!"
:P
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 13 cze 2006, 19:57

Z takimi intencjami to nie za bardzo... za czyste nie są.
Odpowiedz sobie:
Chcę się wyróżniać, bo ...
Chcę być lepsza, bo...
Nie czuje się dość dobra, bo...
Czyżby niska samoocena, niskie poczucie własnej wartosci?
Popracuj nad samooceną najpierw może. Wiecej ci to da zdecydowanie korzysci. Może w ten sposób twoja podświadomość próbuje odsuwać twoją uwagę od realnego rozwoju i życia, kierując ją na"nadnaturalne" zdolności, które tak kręcą podświadomość. W praktyce są niezbyt praktyczne, a raczej efekciarskie.
Rozwinąć telekinezy bez pracy nad sobą i tak za bardzo się nie da. Tzn. to indywidualne bardzo. Ale gdyby hipotetycznie się udało, a miało ciagle mocno namieszane w podświadomośc to nic dobrego by nie wyszło. Możnaby sobie bardzo zaszkodzić tworząć dużo negatywnej karmy.
Dlatego raczej każdy póki nie wykształci zdolności do akceptacji i uniwersalnej miłości, świadomości, że wszystko jest na swoim miejscu, nie bedzie miał takich zdolności w takim wymiarze, jakim by chciał.

Np. intuicja, umiejętnośc kreacji, zdolność do trzeźwego patrzenia na siebie, innych i świat, kontakt w Bogiem, miłość bezwarunkowa, czemu by nie rozwijac takich zdolności?
Myśle, że o wiele więcej dają niż telekineza, telepatia, bilokacja, ..., chanelling, a nawet LD i OBEE.
Pisałem wczoraj na chacie o tym, przynajmniej próbowałem. Tylko, że w odniesieni do właśnie OBEE, LD. :P

Ale... ale już wam nie obrzydzam wiecej życia. :P
"Wiosna, maj, kwiaty, słoneczko... ahhh... :)))))))))"
Avatar użytkownikaArElendil Mężczyzna
:))))))))))
 
Posty: 190
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:16
Lokalizacja: JG
Droga życia: 3
Zodiak: Bliźniak :)

Post 13 cze 2006, 23:28

Groszek napisał(a):Zeby byc leprzym innym wyrozniac sie. (...) Pisz o tych sposobach niezadawaj pytan prosze


jak chcesz... ale z takimi intencjami predzej trafisz tam gdzie jest wiecej ludzi ktorzy maja duzo "ukrytych zdolnosci", duzo widza i slysza... do psychiatryka, no ale Twoja wola. Lepiej patrz post powyzszy... :)
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 15 cze 2006, 23:21

Moze i masz racje.W tym ze mnie to kreci to napewno masz racje.Ćwiczenie czyni mistrza.
Avatar użytkownikaGroszek Mężczyzna
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 cze 2006, 22:40
Lokalizacja: Wrocław

Post 13 lis 2006, 09:04

Pisze się "OBE" drogi ArE :)

A co do założyciela topicu, to odsyłam do literatury ezoterycznej, której jest multum w Internecie, gdyż za duzo by tu pisać o tym. Temat jest dosć rozleeeeegły :)
*Talga Vassternich.
*Ternet Nosce.
*Poszukiwacz Prawdy
Forum nie tylko młodych pisarzy -> www.questi.fora.pl
Avatar użytkownikaMesive Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 94
Dołączył(a): 07 sty 2006, 19:15
Lokalizacja: k.Częstochowy
Droga życia: 1
Typ: 2w1
Zodiak: Bliźnięta

Post 13 lis 2006, 10:39

El Rafael napisał(a):a tak poza tym po co ci te "ukryte zdolnosci"??

Jak dla mnie OOBE i LD to pewien sposob na zabawe i wykorzystanie nieco kreatywniej nocy ;) Ehhh, ile marzen moge spelnic w astralu, chodzby i nie naprawde jesli ktos podwazy jego prawdziwosc i realnosc, ale ile radosci mi daje :) A jesli chodzi o telekineze, telepatie itp, nie mow ze bys nie chcial takich zdolnosci posiadac... Ja tez chcialbym sie tak rozwinac tylko poki co nie jestem jeszcze na to gotowy.
ArElendil napisał(a):W praktyce są niezbyt praktyczne, a raczej efekciarskie.

Wrecz przeciwnie, takie zdolnosci sa bardzo praktyczne i efektywne niz efekciarskie.
ArElendil napisał(a):Np. intuicja, umiejętnośc kreacji, zdolność do trzeźwego patrzenia na siebie, innych i świat, kontakt w Bogiem, miłość bezwarunkowa, czemu by nie rozwijac takich zdolności?
Myśle, że o wiele więcej dają niż telekineza, telepatia, bilokacja, ..., chanelling, a nawet LD i OBEE.

Hmmm... moze, a moze i nie... Tu bym polemizowal co bardziej sie przyda, chociaz tak naprawde obie opcje sa praktyczne. Czesto bywa tak ze wiekszosc tych rzeczy jest ze soba scisle zwiazana i poprzez rozwijanie jednej zdolnosci posrednio rozwija sie druga. (np. chcac posiadac zdolnosc telepati czy telekinezy trzeba ponoc rozwijac trzecie oko, a gdy bedziemy je rozwijac automatycznie rozwija sie nasza intuicja i zdolnosc do kreatywnego myslenia).
El Rafael napisał(a):jak chcesz... ale z takimi intencjami predzej trafisz tam gdzie jest wiecej ludzi ktorzy maja duzo "ukrytych zdolnosci", duzo widza i slysza... do psychiatryka, no ale Twoja wola.

Hihihi :D a to tez prawda, czesto bywa tak ze osoby ktore np. bardziej rozwinely trzecie oko i nie zapanowaly nad tym, nie moga sobie z tym poradzic, widza i slysza rozne dziwne rzeczy, uwazaja ze zwariowaly ewentualnie inni stwierdza ze sa wariatami i umieszcza ich w tym wariatkowie ;)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 13 lis 2006, 12:26

#Polecam Złotą Ksiegę i rozdział o planie psychicznym, a własciwie to całą Złotą Ksiegę. Na necie można znaleźć. To ad. OBEE, astrala i moze rozjaśni o co mi chodziło i dlaczego to pisałem. Streszczając uważam, że nie ma czego szukać w świecie wyobrażeń(astralnym) jeśli ma się jakieś bardziej szczere intencje co do własnego rozwoju.
#Pisze się OOBE jeśli już jestesmy przy czepianiu się.

EDIT
No macie rację (ad. łobe) :)
Ostatnio edytowano 13 lis 2006, 20:16 przez ArElendil, łącznie edytowano 2 razy
"Wiosna, maj, kwiaty, słoneczko... ahhh... :)))))))))"
Avatar użytkownikaArElendil Mężczyzna
:))))))))))
 
Posty: 190
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:16
Lokalizacja: JG
Droga życia: 3
Zodiak: Bliźniak :)

Post 13 lis 2006, 18:34

Mesive napisał(a):Pisze się "OBE" drogi ArE Smile

ArElendil napisał(a):#Pisze się OOBE jeśli już jestesmy przy czepianiu się.

Tak naprawde obie te wersje sa dopuszczone do uzytku. Pisze sie OOBE a OBE to skrocona wersja skrotu OOBE :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 05 lut 2007, 19:27

Mesive, nie prawda, nie pisze się OBE tylko OoBE od: (Out of Body Experience)

A co do tematu: Myśle że jakoś można te "zdolności" odblokować.Ale tak jak już ktoś mówił: Jeśli bęziesz się tym chwalić, pójdziesz do psychiatryka. Ludze są głupi i nie uznają kogoś kto odblokował swoje zdolności... Świat jest głupi i tyle (a przynajmniej ludzie którzy nie wiedzą o swoich możliwościach)... Pease
Meshu Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 sty 2007, 19:08

Post 05 lut 2007, 19:51

Kiedyś pisało się OOBE, ale nadeszły zmiany i pisze się OBE, taki skrót pszeforsował bodajże TMI. Zresztą co to kurna za pomysł czepiać się czy się pisze OBE czy OOBE czy OoBE bez sensu.
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

http://inm.webd.pl/img/userbary/userbar.jpg
Avatar użytkownikaSeginus Mężczyzna
 
Posty: 118
Dołączył(a): 07 sty 2007, 17:14
Droga życia: 33

Post 05 lut 2007, 23:57

równie dobrze można pisac: DPC
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 14 paź 2007, 10:12

Ja znam osobę która potrafi telekinezę (podnoszenie w powietrze przedmiotów). :D mogłem się od niej uczyć, ale nie mam ochoty sztucznie tego rozwijać. To wywołuje niskie zjawiska w osobowości i energetyzowanie kogoś taką siłą może mu bardzo zaszkodzić, jeśli nie osiągnęło się subtlenych doświadczeń.
Munin Mężczyzna
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 paź 2007, 08:25

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron