Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Nie myślę dziś. Nie bardzo wiem co masz na myśli.
Avatar użytkownikaMea
 
Posty: 98
Dołączył(a): 07 mar 2012, 00:16
Jest na to bardzo prosty i skuteczny sposób. Astrologia. Za pomocą odczytu własnego kosmogramu możesz odczytać praktycznie wszystko co zechcesz. Twoje cele, osiągnięcia, charakter, przyszłość, przeznaczenie... właściwie wszystko co zechcesz.
Astrologia to nauka badająca wpływ ciał niebieskich na życie na ziemi. Astrologia istniała już w starożytności, gdy ludzie zrozumieli właściwy sens słów " jak i na niebie tak i na ziemi "
Swój kosmogram możesz wykreślić w tym miejscu -------> http://www.astro.com/cgi/ade.cgi?&ract= ... gw&lang=e&


Musisz tam wpisać swoją datę urodzenia, miejsce urodzenia i dokładną godzinę w której ci urodziłaś. Program pokaże ci wtedy dokładny układ planet, aspekty, Ascendent, Medium coeli, planety w znakach itp. Jeśli nie możesz zrozumieć tego co jest tam napisane to patrz na różne strony astrologiczne, ja polecam tą: http://podstawyastrologii.wordpress.com/ i wiele innych, znajdziesz w google.

Pamiętaj że twój znak słoneczny potocznie zwany znak zodiaku, nie mówi o całym twoim charakterze, czasami mówi bardzo dużo, a czasami to mniejszy, mniej istotny element. To wszystko zależy od całości horoskopu. Trzy najważniejsze czynniki to: słońce w znaku, księżyc w znaku( właściwie to twój 2 znak zodiaku), Ascendent.
Ogólnie całość mówi wszystko kim będziesz jaka jesteś itp. Ja przeanalizowałam swój własny horoskop i wszystko się zgadza. Pamiętaj że dla początkującej osoby przeanalizowanie horoskopu to nie lada trudność, więc będziesz musiała na to poświęcić trochę czasu.

Pozdrawiam ; )
"wszyscy myśleli że się nie da, w końcu przyszedł taki który nie wiedział że się nie da, i on to właśnie zrobił...

chcesz zrozumieć życie, ludzi i świat? to zrozum astrologię

pamiętaj że słońce w znaku nie mówi o całym twoim charakterze

możliwe jest wszystko co jesteś w stanie sobie wyobrazić
Avatar użytkownikatori Kobieta
NIGDY się nie poddawaj..
 
Imię: Wiktoria
Posty: 25
Dołączył(a): 21 maja 2012, 21:55
Lokalizacja: moim domem jest cały świat
Droga życia: 10
Typ: 8w7
Zodiak: Kozior/ac-lew/księżyc-strzelec
Dziękuję bardzo, z całą pewnością zagłębię się w ten temat!
Avatar użytkownikaMea
 
Posty: 98
Dołączył(a): 07 mar 2012, 00:16
Zgadzam się z Tilem i Sinbardem co napisali do tego pytania jak? Trzeba cofać się pamięcią, i sięgnąć pierwszego świadomego momentu w życiu.Moje najdalsze wspomnienie to moment gdy wrzuciłem smoczek do pieca. Ale nie byłem wtedy jeszcze wpełni świadomy byłem świadomą rzeczą i po prostu wykonałem ten ruch.A moment gdy stałem się swiadomy siebie był trochę pózniej ,gdy wykonałem pewną złożoną czynność.Wyrzuciłem martwą mysz bo mama wpadła w panikę i rozpłakała się na jej widok więc ja się poczułem do tego.Mogłem mieć 6-7 lat.Wydaje mi się ze od tamtego czasu mama zawsze jest niezaradna.Tak spostrzegłem swoją osobowość/ego które jest prawie takie samo przez cały czas.I taka moja rola, na fizycznym pomaganiu i widzeniu sytuacji trudnych/złożonych. Taka moja rola w tym co nazywamy życiem a nie mam na myśli wszechświata bo musiałbym chyba cofnąć się do życia płodowego a potem i dalej do poprzednich egzystencji, a nie mam takich doświadczeń.
Także rodzice nie powiedzą kim jesteś i pytanie w taki sposób należy rozwiązać.
Teraz jako dorosły obserwuję bratanicę i jej pierwsze początki od narodzin okiem domorosłego psychologa.Pisałem o tym więcej przy okazji innych wątków.I fascynuje mnie rozwój świadomości i umiejętnosci u dziecka.
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
falko, przychodzi mi na myśl kilka spraw z dzieciństwa, kiedy to okazałam się niezbędna dla danych ludzi w różnych sytuacjach. Zawsze broniłam, byłam wyrozumiała, otaczałam innych opieką i miałam w sercu cały czas chęć niesienia pomocy, ratowania.
Avatar użytkownikaMea
 
Posty: 98
Dołączył(a): 07 mar 2012, 00:16
Ciekawe...byc moze juz w poprzednich wcieleniach zajmowalas sie pomaganiem, uzdrawianiem itd...to bardzo piekne, ze tacy ludzie istnieja...
Nikita07
 
Imię: Kasia
Posty: 7
Dołączył(a): 07 wrz 2012, 08:32
Droga życia: 11
Zodiak: panna
Nikita07 napisał(a):Ciekawe...byc moze juz w poprzednich wcieleniach zajmowalas sie pomaganiem, uzdrawianiem itd...to bardzo piekne, ze tacy ludzie istnieja...


Również się cieszę : ]
Avatar użytkownikaMea
 
Posty: 98
Dołączył(a): 07 mar 2012, 00:16

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron