Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Co mi dolega?

Post 24 maja 2012, 23:56

rozpoznaje uczucia innych osób, potrafię określić ich stany emocjonalne, kiedy inni ze mną rozmawiają to obawiają się mnie oraz drżą im dłonie, co mi dolega?
przemek043
Przemek043
 
Imię: Przemysław
Posty: 3
Dołączył(a): 24 maja 2012, 23:52
Droga życia: 43
Zodiak: panna

Re: Co mi dolega?

Post 25 maja 2012, 07:27

skoro innym drza dlonie na twoj widok, nie tobie cos dolega ;)

ps. mam podobne sytuacje
Eruanis
 

Re: Co mi dolega?

Post 25 maja 2012, 12:51

Spytaj czemu się obawiają...
Sama w sobie empatia - odbieranie czyichś emocji - nie powoduje lęku u innych... Chyba że ty się boisz i świadomie lub nie przekazujesz zwrotnie im swoją emocję, albo jesteś zły, agresywny, wkurzony i na podobnej zasadzie przekazujesz im swoje emocje na które reagują strachem...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Co mi dolega?

Post 27 maja 2012, 09:22

Też tak mam ; )
To empatia.
"wszyscy myśleli że się nie da, w końcu przyszedł taki który nie wiedział że się nie da, i on to właśnie zrobił...

chcesz zrozumieć życie, ludzi i świat? to zrozum astrologię

pamiętaj że słońce w znaku nie mówi o całym twoim charakterze

możliwe jest wszystko co jesteś w stanie sobie wyobrazić
Avatar użytkownikatori Kobieta
NIGDY się nie poddawaj..
 
Imię: Wiktoria
Posty: 25
Dołączył(a): 21 maja 2012, 21:55
Lokalizacja: moim domem jest cały świat
Droga życia: 10
Typ: 8w7
Zodiak: Kozior/ac-lew/księżyc-strzelec

Re: Co mi dolega?

Post 27 maja 2012, 12:50

przemek043 napisał(a):rozpoznaje uczucia innych osób, potrafię określić ich stany emocjonalne, kiedy inni ze mną rozmawiają to obawiają się mnie oraz drżą im dłonie, co mi dolega?


Zapytaj się ich nie nas czego się obawiają :-)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Co mi dolega?

Post 19 lip 2012, 17:45

przemek043 napisał(a):kiedy inni ze mną rozmawiają to obawiają się mnie oraz drżą im dłonie


Trzęsienie dłoni objawia się stresem lub nerwicą. Drżenie pojawia się zazwyczaj, gdy jesteśmy w trudnej dla nas sytuacji lub o niej pomyślimy. Najwyraźniej osoby rozmawiając z Tobą szanują Ciebie i chcą przypodobać się. Chyba masz naturę przywódcy. Bardzo starają się o Twoje względy, a co za tym idzie - bojaźń i nieświadoma reakcja ciała ;)
Poznaj siebie, a poznasz wszechświat.
Avatar użytkownikaFantasstka Kobieta
 
Posty: 110
Dołączył(a): 16 maja 2012, 20:46
Droga życia: 4

Re: Co mi dolega?

Post 19 lip 2012, 18:58

Pytanie powinno brzmieć : Co IM dolega.
Mało napisałeś żeby coś doradzić.Może mają jakieś stresy niezwiązane z twoją osobą.A Tobie wydaje się że co?
Że oddziaływujesz?
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Re: Co mi dolega?

Post 21 lip 2012, 13:11

Istnieją ludzie o tzw. "wyglądzie demonicznym", którzy nieświadomie mogą przyczyniać się do wywoływania w innych pewnego dyskomfortu. Często są to ludzie, którzy mają specyficzne rysy twarzy, czasem nawet zdeformowany jej wyraz, czy choćby nienaturalną mimikę. Przez sam ten wygląd, postronni są skłonni przypinać im etykietki bandytów. Poniżej przykład:

Obrazek

Jeszcze inną sprawą jest, iż ludzi odstrasza zachowanie, do którego nie są przyzwyczajeni. Np. będą stresować się w towarzystwie empatyka, który "prześwietla ich wzrokiem" lub też dokładnie i nieprzerwanie im się przygląda, obserwując ruch niemal każdego mięśnia ich twarzy.

Oczywiście czynnikami, które mogą być źródłem stresu dla innych ludzi, można by zapełnić całe tomiszcza. To niemożliwe je wszystkie wymienić. Jednak, jeśli praktycznie wszyscy odczuwają strach w Twoim towarzystwie, prawdopodobnie źródłem ich dyskomfortu jest Twój wygląd lub/i sposób poruszania się/zachowania.

Pozdrawiam:)
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron