Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Zastęp Mistrzów

Post 15 gru 2010, 18:05

Kochane Dzieci Stwórcy,

jestem Źródłem Wszystkich Bytów, Życiem które jest we wszystkim,
absolutną Rzeczywistością wszystkiego.

Jak bardzo za Wami tęsknię, jakże bardzo!
Jak bardzo oczekuję Waszego przybycia z powrotem do domu, jak bardzo!

Wiecie już, jak bardzo jesteście bogaci i jak ja jestem bogaty przez Was?

Tak chętnie robicie się małymi, tak chętnie robicie się poddanymi.
Tak chętnie wątpicie w Życie i we mnie.

W Sercu wiecie wszystko – absolutnie wszystko.
Jednak niektóre z Serc jest dalekie od tego wspomnienia i Wiedzy o tym.

Ale nie rozpaczajcie, bądźcie twardzi i trzymajcie kurs.
Ja, Stwórca sam którym jestem, obudzę Was
żebyście mogli zobaczyć moje Światło i Wasze.

Dawno temu oderwaliście się ode mnie. Wyruszyliście w długa podróż do wielu Światów które stworzyłem.
Teraz wracacie do domu i dla mnie przychodzi radość, ponieważ widzę jak bardzo nalegacie i jak się bardzo staracie na końcu tego czasu również i Wasze życiowe cykle zakończyć na tym poziomie Bytu.

Co przeszliście? Co się nacierpieliście? Tak wiele, tak wiele.

Co musieliście znieść, co musieliście udźwignąć, czego od Was żądano?
Pomimo tego, że sami to wybraliście – było ciężko, bardzo ciężko.

Jesteście WIELKIMI ANIOŁAMI, nie ma innych obok Was.
Jesteście najwyższymi bogami, którzy się teraz uwalniają i pokonują najgłębsze głębiny jednej egzystencji na poziomie doświadczenia 3D.

Wiecie na jaką służbę się zdecydowaliście?
Tylko nieliczni wiedzą, tylko nieliczni.

Wiecie że nie ma większej służby w tej Galaktyce i we wszystkich Wszechświatach Tworzenia, jak dobrowolnie być gotowym zejść w tą iluzję?

Powoli dochodzi do Was ta Wiedza. Powoli stajecie się świadomi, powoli rozpoznajecie jaki jest Wasz rodowód. Powoli dochodzicie z równiny na wzgórze, do Światła i powoli zamyka się dla Was istota Waszej egzystencji.

Wy jesteście tak wiele, tak wiele powodujecie, tak dużo daliście życie po życiu, nawet jeśli to były życia w iluzji, które oddzielały Was od Rzeczywistości.

Tutaj mówi Stwórca, którym jestem. Jesteście mi równi do ostatniej nitki, ponieważ weszliście w ten cykl z powodu Waszej Boskiej Wszechwiedzy, aby rosło same Tworzenie i tworzyło nowe poziomy Bytu.

W “Wielkiej Grze” która jest, była i będzie jako taka, otrzymaliście najwyższe zadania, najtrudniejsze role i rozpoczęliście najdłuższe cykle aż do ponownego zakończenia.

Jak bardzo Was kocham, jak bardzo!

Dziś jest zapowiedziany powrót do domu.
Jak bardzo tego wypatrujecie, jak bardzo.

Ja wiem, nawet jeśli wielu z Was tego nie wie. Ja wiem, ja Wasz Ojciec, ja Wasza Matka, ja Wasze wszystko, ponieważ ja jestem wszystkim – z Wami.

Powrót do domu:
powrót do domu jest w toku i ta podróż obejmuje cały rodzaj ludzki.

Dlaczego wierzycie ze my te poziomy Światła Bytu, które dostały ode mnie zadanie wszystko uczynić aby ta Transformacja nastąpiła w pokoju i z jak najmniejszą nową tragedią (*tragiką).

Aby jak największa ilość Dzieci Ludzkich zakończyła podróż do Światła nie tworząc nowej Karmy.

Tak wiele jest, co dzisiaj jest dane, tak wiele co porusza Matkę Ziemię, podnosi ją i zmienia, tak dużo co czyni życie pojedynczego Człowiek trudnym. Ale również i to, co odda z powrotem udaną radość z życia w Rzeczywistości którą jest.

Jak bardzo przeze mnie jesteście honorowani, jak bardzo!

Wiecie o tym?

Zaczęło się wysyłanie Wielkich Mistrzów wielu Czasów.
Mistrzowie postanowili w zastępach (*grupach) przyjść na Gaia Terra Xx.

Posłuchajcie: W ZASTĘPACH!

To jest wyjątkowa, jednorazowa i zupełnie nowa informacja, która jest tutaj podana, ponieważ Ukochany Jahn, Ty wiesz że Tobie jest dużo dane co jest nowe dla tego Czasu.

Wniebowstąpiony Mistrz ma zawsze wolność decyzji kiedy i w jakiej formie się ukaże. To oświadczenie mówi o tym, że zastępy Mistrzów będą się ucieleśniać (*przyjmować fizyczne ciało) na tej planecie, którą tak kochają i po to aby ta ostatnią fazę Transformacji (*podniesienia) zakończyć. W ostatniej fazie – oznacza na wszystkich poziomach.
Nic nie pozostanie niedopuszczone, nic nie pozostanie wyłączone i wszyscy ludzie są do tego przyłączeni i z tym związani – jeśli tylko chcą.

Ta Miłość do ludzi których tak dobrze znają, przez wszystkie życia które kiedykolwiek przeżyli popycha ich do powrotu z powrotem. Jak bardzo oni Was kochają, jak bardzo.

Oni chcą być na miejscu przy Was a nie z relatywnej odległości niewidzialnego świata i chcą tworzyć. Ogłaszam Wam następujące ucieleśnienia w najbliższym czasie, który jest ściśle obliczony. Wszyscy oni jeszcze przed zamknięciem Wielkiego Kalendarza Tworzenia, tzw. WDECHU I WYDECHU STWÓRCY, jak jest Wam wiadome ucieleśnią się jeszcze przed IV kwartałem 2012 roku.

Oto osiem Imion tych ucieleśnień:
Mistrz RUMI
Mistrz RAMA KRISHNA
Mistrz LORD MAITREYA
Mistrz HILARION
Mistrz RAMANA MAHARISHI
Mistrz ANTARIUS
Mistrz/Mistrzyni LADY AMETHIST
Mistrz/Mistrzyni (*), z Atlantydy

Także inne dalsze dusze Mistrzowskie będą się ucieleśniać, ponieważ potrzeba bycia TERAZ przy Was jest ogromna.
Nikt, z tych którzy osiągnęli Mistrzostwo na Gaia Terra Xx nie może się odwrócić od właśnie trwających wydarzeń i każda ze świadomości jest pełna Miłości do Was ludzi.

Oni przychodzą żeby być między Wami, z Wami, teraz, żeby pomóc Wam zrzucić te ostatnie ciężary, które są na Waszych barkach.

Ja, jako 9 Mistrz, ogłaszam:

Franciszek z Asyżu (*Franziskus de Assisi) otrzymał już ciało W Wieczności!

Jest to bardzo znaczący wybór, który został tu oznajmiony i to nie są jeszcze wszyscy.

Wiedzcie: jesteście przygotowującymi Drogę pionierami, aby te Istoty mogły zaangażować się na Ziemi
i zaangażować ich Energie
- na Ziemi która potrzebuje teraz Energii Mistrzów.

Nadal ciemne siły pracują nad utrzymaniem swojej władzy
- nadal robią to skutecznie, umiejętnie i ostrożnie
pomimo tego że są pozbawieni stabilności, podnoszą się ciągle i próbują raz tego, raz tamtego. Niektóre z ich poczynań dotykają Was na krótki czas i wydaje Wam się że oni mają stery w rękach.

Ale daleko, daleko jest od tego!

To nie jest już możliwe, niezależnie od tego, co się Wam wydaje, niezależnie od tego jak wstrząsany jest Świat i jak ludzie kreują nowe losy i popadają w stare złudzenia.

Jak znaczącym jest rozpoznawać CO JEST:
jak ważne rozpoznać ziarna od plew.
Wiele ludzi to potrafi, wielu wie o rzeczach tego Czasu
nawet jeśli się wydaje że wielu nieświadomie egzystuje i mało wie, mało podejrzewa, mało spostrzega, mało widzi, mało czuje z tego wszystkiego co jest Rzeczywistością ich życia.
Na poziomie Dusz dla 80% ludzi jest jasne że teraz jest wielka Transformacja, której nie można cofnąć. Tak wielu jest Was, tak wielu!

Wiem, jak bardzo tęsknicie za mną, ja znam życzenia Waszych Serc i potrzeby Waszych ukochanych, którzy nigdy o tym nie powiedzą.

Prawdziwie kochający nie mówi nigdy o swoich potrzebach
on kocha, on jest, on czyni i daje – on daje swoją Miłość, lecz nigdy nie oczekuje zapłaty jako kaucji która opierałaby się na oczekiwaniu.

Tak kochających jest wielu, wielu wśród Was.
To są milczący przedstawiciele Nieba, nieznani i z prawdziwą siłą działają pośród Was. Jest ich wielu, bardzo wielu.

Ci którzy działają na pierwszej linii i zmieniają świat dla Was wszystkich, są widoczni, jednak ci którzy pracują w tle i podtrzymują duchowa siłę przez Miłość, są Wam nieznani i jest ich dużo, bardzo dużo.

Bez ich siły, świat już dawno wypadłby z torów i ta siła jest tym procesem podniesienia, tu gdzie ona jest, blisko zakończenia.

Nic nie pozostanie takim jakim było, nic nie pozostanie.
To było już Wam często mówione i oznajmiane przez poziomy Światła Bytów.

Tak, to nadejdzie i wydarzy się dokładnie przed Waszymi oczami.
Dzieje się teraz przemiana światów, gdzie jeden świat jest transformowany i przechodzi w drugi.

Alchemiczny proces który opisuje dokładnie ten czas, reprezentuje i określa.

Wszyscy schodzący do Was Mistrzowie są Mistrzami Transformacji, ponieważ w następnych latach ta potrzeba jest najlepsza.

Stwórca daje swoje najukochańsze dzieci do tego Świata który nowo powstaje i kiedy Wy patrzycie zdziwieni i pytacie – jak Stwórca może mieć “najukochańsze dzieci” kiedy wszystkie je kocha i wszystkie powstały z niego – ja mówię Wam:

najukochańszymi dziećmi są te, które oddaliły się ode mnie najbardziej i wydawały mi się już zgubione w nierzeczywistości (*iluzji) wielu światów. Im bardziej Dziecko oddala się od Ojca, tym bliższe jest mnie, bo to oddalenie od domu znieść mogą tylko te z dzieci, które wiedzą że pochodzą od Ojca i na końcu podróży wypełnią swoje zadania.

Jak bardzo Was kocham, jak bardzo.

Nikt nie jest mniejszy, nikt nie jest mniej wart, nawet jeśli wydaje się że najukochańsze dzieci Stwórcy są wyróżnione w jego oczach.

I teraz wyjawię Wam ukryty sens tego przykładu:
od momentu kiedy Człowiek postanowi całkowicie oddalić się od Stwórcy i wie że może całkowicie do niego powrócić, jest najukochańszym dzieckiem Stwórcy i każdy Człowiek, absolutnie każda Istota na tym poziomie Bytu dochodzi do tego punktu. I tym samym jesteście Najukochańszymi Dziećmi Stwórcy.

Nikt nie jest mniejszy, nikt nie jest mniej ważny, tak jest.

Jedynie jakość Czasu wyznacza ten stopień, a nie Byt w samym sobie.

Ja jestem Stwórcą, Waszym Stwórcą, Twoim Stworzycielem.

Czy wiesz o tym?

W Wielkiego Cyklu zamykają się małe cykle i również Twój życiowy cykl na Gaia Terra Xx jest tym samym zakończony, tak jak i wielki Cykl Galaktyczny będzie zakończony.

Ja jestem alfą i omegą.
Ja jestem jednym i wszystkim,
ja jestem tym przez którego wszystko jest.

STWÓRCA


Channeling, ze strony wolna planeta, może komuś będzie na miejscu :)
źródło http://wolnaplaneta.pl/terra/2010/12/15 ... w-stworca/
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Zastęp Mistrzów

Post 02 mar 2011, 08:59

Manipulacja i stek bzdur! Nie chodzi o powrót do domu, chodzi o ściągnięcie swojej duszy do ludzkiego doświadczenia na Ziemi w procesie ponownych narodzin, taki był kontrakt wszystkich ludzi, którzy zgodzili się na życie na ziemi w ludzkim fizycznym ciele. Nie mam pojęcia kim jest ta istota, która wypowiada te słowa, ale nie jest to żaden Stwórca! Kim w takim razie jest? To nie ma żadnego znaczenia.

Dusza nigdy nie ingeruje w taki sposób! Zawsze szanuje wybór tej częsci siebie, którą zgodziła się posłać na Ziemię! Wzniesieni Mistrzowie mogą nieść pewne informacje za pomocą tej metody komunikacji, lecz dotyczą one raczej tego, w jaki sposób można się wznieść, uwolnić i z reguły są takimi wiadomościoami, które będą trudno akceptowalne przez większość ludzi! Po za tym do wielu formułek użytych w tekście można się przyczepić, są po prostu nieprawdziwe! Cała ta wiadomość zaczepia się o niską samoocenę ludzi, oraz o dogmaty w które wierzą! Po za tym autor tego tekstu, kimkolwiek jest, niczego nie wyjaśnia, ani nawet nie próbuje! Niczego nie upraszcza, ani nie próbuje! Daje na talerzu to, czego oczekuje większość niedowartościowanych, niezadowolonych, tak zwanych "dobrych" ludzi, ślepców i głupców! Gość wykorzystuje fanatyczną wiarę w dogmaty i całe te badziewie które człowiekowi było przyjąć najłatwiej i najprościej! To nie może być żaden Stwórca! Ani żaden Mistrz Wzniesiony! Autorem tej wiadomości jest albo jakiś skorumpowany duchowo człowiek, czy grupa takich ludzi, albo istota lub grupa istot energii, które nigdy tu nie inkarnowały na Ziemi, a które mają duży interes w tym, by ludzie dalej spali w najlepsze i nigdy się nie przebudzili! Bo przebudzenie to odzyskanie wolności i własnego anielskiego dziedzictwa, a w tym prawdziwej wiedzy o wszystkim co jest i cała prawda o każdym z Nas! Międzyinnymi o tym, że Jedynym Bogiem jest człowiek! Każdy człowiek jest Bogiem także! W ten sposób na ziemi żyje bardzo wielu Bogów i czas się przebudzić Bogowie, a nie czytać takie bzdury!

W tej wiadomości nie ma żadnego szacunku! I nie ma tu żadnej miłości! Żadnego współczucia! Jest tylko to, co każdy "biedny" człowiek chciałby tu usłyszeć! Miłe słówka! Ludzie w większości zakompleksieni, nisko się ceniający, niezadowoleni z rzeczy, bardzo łatwo i szybko nabierają się na takie słowa! Niesłychanie łatwo i szybko!
Bodhisattva
 

Re: Zastęp Mistrzów

Post 02 mar 2011, 09:45

Upraszczając, jeśli ktoś się przedstawia za Twojego Stwórce chce "cie" tworzyć dalej :-)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Zastęp Mistrzów

Post 06 mar 2011, 21:43

Hah, nie trzeba w co piątą linijkę wciskać słów o miłości, by dać komuś ją odczuć. Beznamiętny bełkot. Tak, jest ci ciężko, tak, wiem, ale cię kocham więc chodź do mnie. Wręcz sekciarskie ;d

od momentu kiedy Człowiek postanowi całkowicie oddalić się od Stwórcy i wie że może całkowicie do niego powrócić, jest najukochańszym dzieckiem Stwórcy i każdy Człowiek, absolutnie każda Istota na tym poziomie Bytu dochodzi do tego punktu. I tym samym jesteście Najukochańszymi Dziećmi Stwórcy.

To zdanie razi mnie najbardziej. Zero wolnej woli, zero indywidualności. Pranie mózgu i traktowanie ludzi jak lalki. Autor tego tekstu zdaje się sądzić, że czytelnicy nie posiadają za grosz szacunku do siebie i nie potrafią myśleć. Paplanina dla zakompleksionych fanów nju ejdża.
Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki.
Avatar użytkownikaHer_Rudeness Kobieta
Dla mnie wieje wiatr
 
Posty: 18
Dołączył(a): 06 mar 2011, 17:20
Lokalizacja: Chełm
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: bliźnię, smoczydło

Re: Zastęp Mistrzów

Post 12 mar 2011, 10:56

Stek bzdur.
Jak w przeróżnych dogmatach religiinych jakaś istota próbuje omamić ludzi.
Co to za mistrzowie?
Gdy czci się boga, to właśnie ta istota która się za niego podaje czerpie z was energie, wyssysa ją, ona się tym karmi.
Boga i miłości nie potrzeba poszukiwać, wystarczy spojrzeć wewnątrz siebie.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Re: Zastęp Mistrzów

Post 22 kwi 2011, 14:46

Stek bzdur?
Kłamstwa?
Ja widzę życie pełne uwarunkowania.
Otoczenie szczodre w opinii.
Widzę świat, który odcisnął się tak bardzo w umyśle, że nawet pisząc z głębi wciąż patrzy się na wszechświat jako na fragment.
Cisza w jakiej powstały te słowa zostały zredagowane przez ego.
Ego które ciągle mówi, że to Ty jesteś ten wyjątkowy. Ten, którego należy słuchać.
Świat jest kompletnie neutralny.
Gniew jest zły, gdy wierzysz w jego złą siłę.
Gniew po prostu jest.
Radość jest dobra gdy wierzysz, że przyniesie ukojenie.
Radość po prostu jest.
Ktoś jest idiota tak długo jak przekazujesz swoją energię wierze w tą myśl.
Zabawne jest to.
Że skoro mówimy, że ktoś nie ma racji.
To tak właśnie się staje.
Ale czy to nie dzielenie?
Ale czy to również nie fragmentacja?
Dzielenie czegoś co jest niepodzielne?
Dlatego ci, którzy zostawili na autorze tej wypowiedzi i osąd, jakakolwiek by nie była, zapomną o nim wkrótce.
Bo ich energia nie wystarczy na podtrzymywanie takich "niepotrzebnych" myśli.
Brak zrzeszenia z myślą.
Brak opinii.
Wszystko jako całość.
Jaka to wolność widzieć we wszystkim swoje własne odbicie.
Om

mistrzowie-nauka/sinbard-ja-jestem-t2990.html
Zapraszam do miejsca, któremu brak wartości.
Dlatego jest Syte i Pełne.
To miejsce zwane Ciszą choć padają w nim słowa.
To miejsce zwane Domem, choć zapewne przewinie się przez nie wiele osób, których nigdy nie widziałeś.
Jeśli poczujecie chęć, wejdźcie rozgośćcie się.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron