Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 21 mar 2011, 20:20

Witam szukam mocno uduchowionej osoby.
Kogoś kto bez trudu przepędza Demony.

Otóż mam problem... bo mam podobno w sobie coś gorszego niż Archetyp Cienia..Osoba ktora tylko widzi mowi tez że to część mnie..Ze to nie demon ale silny byt..wiem ze stwarza u mnie wiele negatywnych emocji w sumie same negatywne emocje a glownie to strach.Mówi też że to może być mistrz iluzji...W sumie to wciagnaolem sie w to wszystko w te ezoteryki,paranormalne rzeczy itp od pewnego zdarzenia a raczej snu.Był on realny a w tym snie byla taka mroczna postać..czulem we snie strach gdy patrzalem na owa postac.Podejrzewam ze to wlasnie o niego chodzi.Pozniej znow mialem sen z jego udzialem tym razem gdy patrzalem w dach nic nie bylo az wkoncu wyszedl na szczyt.Mialem tylko dwa takie sny.

Zawsze wiedzialem ze cos jest nie tak w moim zyciu... Po prostu nie wiem juz sam co robić.

Proszę o pomoc.

Jak coś to najlepiej piszcie na moje gg 10180802.
Ostatnio edytowano 21 mar 2011, 20:33 przez MysticZibit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 21 mar 2011, 20:32

MysticZibit napisał(a):glownie to strach

Czego się boisz dokładnie ?
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 21 mar 2011, 20:35

Strach w sumie do wielu.. jest to mi obcy strach taki wpajany jakby na chama.Czuje to.

Strach np jako wstyd przed ludzmi...gdy ktos obrazi to paralizujacy strach,wtedy nie moge nawet kontratakowac co najwyzej jeszcze bardziej sie zblaznic.Ten strach mnie bardzo ogranicza.
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 21 mar 2011, 20:42

MysticZibit napisał(a):Strach w sumie do wielu.. jest to mi obcy strach taki wpajany jakby na chama.Czuje to.

Strach np jako wstyd przed ludzmi...gdy ktos obrazi to paralizujacy strach,wtedy nie moge nawet kontratakowac co najwyzej jeszcze bardziej sie zblaznic.Ten strach mnie bardzo ogranicza.

Niestety, żaden "Mistrz" Ci nie pomoże. Tylko Ty sam możesz sobie pomóc :)

Początkowo, gdy zaczęłam się, nazwijmy to... "przebudzać" czasem czułam ogarniający mnie lęk. Ni stąd ni zowąd pojawiał się strach. Nie walczyłam z nim, po prostu akceptowałam taką kolej rzeczy. W sytuacjach lękowych głęboko oddychałam, próbowałam niemyśleć. Po pewnym czasie strach zniknął.

Strach jest niedocenionym doradcą, jednak słucha tylko silniejszych od siebie ;)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 21 mar 2011, 21:01

MysticZibit napisał(a):Strach np jako wstyd przed ludzmi...gdy ktos obrazi to paralizujacy strach,.......Ten strach mnie bardzo ogranicza.


Witam :)
Ściśnięte gardło, pustka w głowie prócz jedynej myśli: zapaść się pod ziemię. Czytam w Twoich myślach? :) Nie, to moje doświadczenia ze strachem przed ludźmi. Mam/miałam to samo. Piszę mam, bo wystarczy, że ulegnę lękowi i mnie natychmiast obezwładnia.
Ale znam już mechanizm jego działania. On atakuje wtedy, kiedy sama się 'atakuję' zwątpieniem w swoje możliwości. Natomiast 100% akceptacja siebie samej trzyma moje lęki na dystans, nie mają jak ugryźć :D
To długa droga ale pewna, zapewniam :)
Tyle na razie, pozdrawiam :)
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 21 mar 2011, 21:06

Zwątpienie i strach powoduje słabość co przyczynia się do przyciągania złej energii bytów astralnych
skąd wiesz ,że masz coś w sobie ?co to za osoba która coś u ciebie widzi ,może jej się tylko tak wydaje ?kim jest ta osoba co u ciebei to zdiagnozowała ktoś z tąd ?lepiej bedzie jak ci tu rad na forum bedzie ktoś udzielał bo tu każdy widzi co inni piszą i nie ściemni ci nic i więcej osób to potwierdzi lub zkrytykuje ,nikt ci kitu nie wcisnie na bulbicznym forym a tak na gg to kążdy moze cię przestraszyć ,i potem :twisted:
opisz cos bardziej co czujesz ,co ostatnio robiłęś według siebie niedobrego bo sami siebie oceniamy najtrafniej ,bo wiesz co zrobiłęs złego i masz z tego powodu jakieś uczucia np lęk ,może ostatnio nie miałeś podobnych przejść życiowych i jakaś sytuacja pojawiła się u ciebie jako nowa i to nowa w e wszystkich jak do tej pory inkarnacjach ,nogdy do tej [pory nie miałeś w podświadomości takich zajść ,lub ktoś co wmówił ,ze cos u cibie widzi więc ty nie widząc tego zaufałęś iz aczołęś się bać a im bardziej się bałęś tym bardziej saciągałęś niegatywne byty
tu masz o bytach co sie podczepiając, dlaczego i jak się chronić na razie temat w trakcie więc zadaj tam pytanie ,może ktoś odpowie klikaj link

inne-inne/byty-astralne-kradna-nam-energie-jak-chronic-sie-od-maga-t2910-30.html

MysticZibit napisał(a):Witam szukam mocno uduchowionej osoby.
Kogoś kto bez trudu przepędza Demony.

Otóż mam problem... bo mam podobno w sobie coś gorszego niż Archetyp Cienia..Osoba ktora tylko widzi mowi tez że to część mnie..Ze to nie demon ale silny byt..wiem ze stwarza u mnie wiele negatywnych emocji w sumie same negatywne emocje a glownie to strach.Mówi też że to może być mistrz iluzji...W sumie to wciagnaolem sie w to wszystko w te ezoteryki,paranormalne rzeczy itp od pewnego zdarzenia a raczej snu.Był on realny a w tym snie byla taka mroczna postać..czulem we snie strach gdy patrzalem na owa postac.Podejrzewam ze to wlasnie o niego chodzi.Pozniej znow mialem sen z jego udzialem tym razem gdy patrzalem w dach nic nie bylo az wkoncu wyszedl na szczyt.Mialem tylko dwa takie sny.

Zawsze wiedzialem ze cos jest nie tak w moim zyciu... Po prostu nie wiem juz sam co robić.

Proszę o pomoc.

Jak coś to najlepiej piszcie na moje gg 10180802.

czy masz kontakt z rówieśnikami codzienny ? czy ostatnio nie miałeś dużo do czynienia z ludzmi izolujesz się ?i np, przebuywasz tylko z rodzicami lub coś się stało
o[pisz więcej ,może coś traumatycznego się zdarzyło oprucz tego snu strasznego coś w życiu cię przeraziło ,pomysl napisz więcej nie wszyscy są jasnowidzami interentowymi diagnozującymi po paru literkach twoich ,napisz czego się boisz jak długo to trwa taki lęk i ,kiedy czy rano czy w nocy ,czy sam śpisz czy z kobietą masz światło zapalone czy śpisz w całkowitej ciemności
czy późno się kładziesz o której ile godzin śpisz ?
czy uprawiasz sport ,?
czy przebywasz wśród zieleni ,żwierząt,masz energię życiową
Ostatnio edytowano 21 mar 2011, 22:22 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 21 mar 2011, 21:53

Bytu może byly ale teraz ich podobno nie ma... sa byty co zasiewaja strach ale mi go zasiewa teraz ten mroczny typ we mnie.
Zdazylo sie duzo i zbyt duzo zeby tu wszystko pisac..dalem gg jak co.

Czekam na kogos kto sie na tym zna!

To nie jest depresja.. ja sile swoja mam!

Moge byc usmiechniety ale i tak nic sie w zyciu dzieje..
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 21 mar 2011, 22:21

odpowiedz na pytania które ci zadałam, na forum lepiej o tym pisac tu publicznie , bo nikt ci nie bedzie wciskał kitów tu na pewno ,a na prywatny mail lub gg może bo nikt go nie sprawdzi i nie przeczyta tylko ty ale czy zaufasz komuś nieznanemu na słowo czy to nie było by głupie tak na słowo pisane
czy masz mysli nienawiści do kogoś lub czegoś ?miałeś ?
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 22 mar 2011, 13:14

Dziekuje wam wszystkim narazie myśle że znalazł się ktoś kto mi może pomóc.. równowaga czakry jak coś to napisze to ale narazie nie trzeba..Pozdrawiam.
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 29 mar 2011, 01:27

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4253 Tutaj jest opis opetania. Takie opętanie z tego co mi wiadomo, od strony nomenklatury jungowskiej jest okreslane jako zlanie cienia indywidualnego z archetypem cienia zbiorowego. Więc jesli ta najdrastyczniejsza forma, jest określana jako przejaw archetypu cienia, to ja za bardzo nie rozumiem co możesz miec więcej.
Nawet nie mam pomysłu. Może osoba która ci to powiedziała, nie wie specjalnie co mówi. Archetyp cienia jest okresleniem naukowo/psychologicznym. Nie spotkałem sie z podejściem wypedzania czegoś(jesli chodzi o psychologie). Raczej przejawia sie kwestia integracji. Jesli czujesz lęk to może warto tez zasięgnąć rady psychologa. Ja moge ci powiedzieć, że sam sie zmagam z lekiem, społecznym , związanym z własnymi emocjami, ale nigdy do głowy mi nie przyszło dąc ogłoszenia "szukam misztrza który wypędzi ze mnie demona. Oto moje GG". Lek sie indukuje i nie warto sie z nim bawić w sztuczki. Ktoś w nastroju lękowym, jest podatny na wszelaki lek, także lęk przed demonami, diabłem itd... co nie oznacza że jakiś w tobie jest. Jesli czujesz lęk to jest on realny i jest to cos tajemniczego i kryje sie pod tym coś niepoznanego, może nawet w pewnym sensie autonomicznego. Wtedy jestes podatny ta sugestie typu "jest w tobie coś więcej niż archetyp cienia".
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: Potrzebny Mistrz...Pilne.

Post 01 maja 2011, 15:59

Moze boisz sie walic prosto z mostu?:) ja pisze co czuje i jesli szukam pomocy to ja szukam a nie jak jakas ofiara losu czekam az pomoc sama mnie znajdzie.

I dzieki za te slowa zaprawde klamstwem nie sa.
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość