Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
Działając energią dla dobra siebie możemy poprosić o pomoc Opiekunów lub Świetlistych i dostajemy ją z przelicznikiem 1 do 9.
Jeśli niesiemy bezinteresowną pomoc innym np przesyłam ją dla dobra szpitala i chorych to ten przelicznik jest 1 do 30 i więcej , w zależności od tego jak ważna i potrzebna jest ta pomoc.
Bywa że jest to 1do 200 i dalej.
Opiekunowie i Świetliste Istoty chętnie pomagają gdy Ich o to prosimy ale mają w pewien sposób to utrudnione.
Ludzie chcąc uzyskać pomoc powinni wnieść swój wkład i od niego właśnie zależna jest pomoc.
Zauważyłem to gdy robiliśmy masowe odzyskiwanie dusz na dnie Bałtyku, ludzi którzy tam utonęli nawet bardzo dawno temu, ale również przy innych działaniach.
Potwierdzili to później Opiekunowie zapytani o to.
I tak należy według mnie rozumieć informacje o tzw dziesięcinie.
Oczywiście ja to tak rozumie, ale pewnie jest to tylko malutka cząstka wiedzy na ten temat.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Włodekg1 czy moglbys bardziej rozwinac temat?
Mam pewne watpliwosci w rozumieniu 'przelicznik 1 do 9' - w odniesieniu do czego jest to przelicznik i jak mamy to rozumiec?

'Ludzie chcąc uzyskać pomoc powinni wnieść swój wkład i od niego właśnie zależna jest pomoc.' - chodzi tu o osobe leczona ktora powinna wniesc swoj wklad czy o osobe ktora pragnie kogos uleczyc?
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30
Jeśli pragniesz siebie uzdrowić, np boli Cię ręka to przesyłasz do niej energie i prosisz Opiekunów o pomoc zgodną z najwyższym dobrem.
Twoja prośba otwiera im możliwość niesienia pomocy.
Ponieważ samo przesyłanie energii wcale nie jest leczeniem , bo aby była ona lecznicza musi wiedzieć , mieć wpisany program jak leczyć a Opiekunowie to umieją i mając wolną rękę dzięki Twojej prośbie o pomoc zgodną z najwyższym dobrem , nadają energii taki program i wzmacniają ją 9 razy bo tyle pozwala prawo karmy.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Dzieki, ta kwestia jest juz dla mnie w pelni jasna.

Jak sie jednak ma sprawa z drugim moim pytaniem? Co dokladnie mozna rozumowac poprzez sformulowanie 'swoj wklad' i czy ma on pochodzic od osoby leczonej czy osoby leczacej tj. sluzacej jako kanal miedzy opiekunami a osobami potrzebujacymi (energia leczaca wyslana/programowana przez opiekuna -> osoba tworzaca 'kanal' -> osoba potrzebujaca [proces leczenia/przyspieszenia leczenia])?
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30
Nasz wkład to energia którą posyłamy w celu wyleczenia czy to siebie czy innych.
Ważne jest również przywrócenie programu zdrowia ,który został wymazany z podświadomości pacjenta przez ciemne ,brudne energie.
To wygląda tak jak zapisaną białą kartką którą ktoś zamalował czarną farbą i treść pisma na niej jest nieczytelna.
A to sami robimy poprzez złość , i inne nisko wibracyjne myśl i- uczucia.
Należy oczyścić taką kartkę i wpisać nową wiadomość - zapis zdrowego funkcjonowania.
Jeśli tego nie umiemy a przeważnie tak jest, to prosimy Opiekunów aby oni to zrobili formułą - proszę aby to było w zgodzie z najwyższym dobrem.
Wtedy nie zaszkodzimy i nie popełnimy błędu bo pomagają nam Ci którzy to lepiej potrafią a my dajemy im przyzwolenie prosząc ich o to.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron